kuz

26

Przecież powiedział, że "wydawał się" :D Zasadnicza różnica, bo to nie było na prawdę.

kuz

0

Najlepsze jest to, że są mecze (5-1 dla nas) w których sędzia nawet choćby się zesrał to nic nie zrobi bo Real gra tak słabo. :D

kuz

4

Tyle, że zawodnik nie chciał spowodować zagrożenia tylko wybijał piłkę. Gdyby trafił tego błazna to spoko, karny słuszny, ale noga przeszła obok.

kuz

0

Dziwne, został użyty a sędzie główny nie podszedł do monitora?

kuz

2

Wchodzę do domu, patrze karny dla Realu, czekam na powtórkę w sieci i widzę... Przecież on go nawet nie dotknął? Czy w tym meczu jest VAR czy coś się zepsuło i puścili grę?

kuz

0

Sprzedali Dembele i mają następną perełkę, Bayern już zaciera rączki bo szkółka się rozwija bardzo dobrze.

kuz

0

Nie może tylko na pewno obniży, pytanie tylko jaka podkładka bo szajs za 20-30zł to marnowanie pieniędzy. Przynajmniej dwa wentylatory powinny być, coś z zalmana poszukaj.

kuz

5

Wyszarpali te 3 pkt, po raz kolejny. Statek Waldka płynie dalej.

kuz

0

Co my bez Niego zrobimy... co my zrobimy?

kuz

5

Ale zmarnował setkę...

kuz

0

Chyba tylko nagła zmiana formy jak za dotknięciem różdżki da nam jakieś szanse w LM. Patrząc na tę drużynę teraz to Lyon będzie ostatnią drużyną jaką mamy szansę przejść.

kuz

1

Leżymy i kwiczymy...

kuz

22

Suarez by się przy pierwszej przekładce wywrócił o własne nogi i podnosił ręce.

kuz

0

Co wpakował, znowu uratuje dupę Waldkowi :)

kuz

2

i cyk, przegrywamy, rzygam już tą naszą grą.

kuz

1

Nie bo Suarez to ziomek Messiego.

kuz

0

Mimo spalonego MatS już ratuje nam dupsko.

kuz

0

Lecimy z nimi! Potrzeba takiego meczu z "walec mode" on, na odkucie.

kuz

0

W alternatywnym wszechświecie...

kuz

0

ENCE wyjdzie, chłopaki coraz bardziej się rozkręcają z meczu na mecz, ale niestety to Liquid wygra majora.

kuz

0

Po raz kolejny, tu nie chodzi o hackowanie tylko o wyciek danych, a strona raczej posiada ogólny wgląd.

kuz

0

np. ta strona nie pokazuje mi morele.net, a jak wiemy niedawno miał miejsce atak, więc jest nie do końca zaktualizowana. Poza tym mam weryfikację dwuetapową na gmailu więc mogą mnie co najwyżej cmoknąć.

kuz

4

Tu nie chodzi o hackowanie tylko bardziej o to czy nasze dane zostały kiedykolwiek wykradzione poprzez atak hakerski na którąś ze stron. Jeżeli macie wszędzie to samo hasło i strona pokazuje wam pozytywny wynik to radzę zmienić te, które macie na maila.

kuz

1

No o tego dziwoląga właśnie mi chodziło.

kuz

2

U mnie działało bez problemu, wystarczy podpiąć i windows wykrywa pada. Nie wiem w jakie gry będziesz grał ale mi we wszystkich w jakie grałem na padzie działało. (FIFA, Rocket, GRID.)

kuz

2

Co za czasy, że ludzie jarają się dziwolągiem na autotunie...

kuz

4

Jeżeli włożenie USB do komputera a potem micro USB do pada jest łatwe, to raczej tak. :D

kuz

0

tak

kuz

3

Zaraz przylecą i powiedzą, że gra defensywna zachowawcza bla bla bla. Taka prawda, Rakitic boi się podjąć ryzyko, które w Barcy nie powinno być nazywane ryzykiem tylko zwykłą szybką grą kombinacyjną. Nie ma co się rozwodzić.

kuz

0

Idź do ortopedy, być może wyśle Cię na jakieś zabiegi fizjoterapeutyczne i ból minie szybciej, a i będziesz miał pewność, że nic poważnego. Olewanie i mówienie "to zwykłe stłuczenie" często potem prowadzi to komplikacji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?