Wchodzę do domu, patrze karny dla Realu, czekam na powtórkę w sieci i widzę... Przecież on go nawet nie dotknął? Czy w tym meczu jest VAR czy coś się zepsuło i puścili grę?
Nie może tylko na pewno obniży, pytanie tylko jaka podkładka bo szajs za 20-30zł to marnowanie pieniędzy. Przynajmniej dwa wentylatory powinny być, coś z zalmana poszukaj.
Chyba tylko nagła zmiana formy jak za dotknięciem różdżki da nam jakieś szanse w LM. Patrząc na tę drużynę teraz to Lyon będzie ostatnią drużyną jaką mamy szansę przejść.
np. ta strona nie pokazuje mi morele.net, a jak wiemy niedawno miał miejsce atak, więc jest nie do końca zaktualizowana. Poza tym mam weryfikację dwuetapową na gmailu więc mogą mnie co najwyżej cmoknąć.
Tu nie chodzi o hackowanie tylko bardziej o to czy nasze dane zostały kiedykolwiek wykradzione poprzez atak hakerski na którąś ze stron. Jeżeli macie wszędzie to samo hasło i strona pokazuje wam pozytywny wynik to radzę zmienić te, które macie na maila.
U mnie działało bez problemu, wystarczy podpiąć i windows wykrywa pada. Nie wiem w jakie gry będziesz grał ale mi we wszystkich w jakie grałem na padzie działało. (FIFA, Rocket, GRID.)
Zaraz przylecą i powiedzą, że gra defensywna zachowawcza bla bla bla. Taka prawda, Rakitic boi się podjąć ryzyko, które w Barcy nie powinno być nazywane ryzykiem tylko zwykłą szybką grą kombinacyjną. Nie ma co się rozwodzić.
Idź do ortopedy, być może wyśle Cię na jakieś zabiegi fizjoterapeutyczne i ból minie szybciej, a i będziesz miał pewność, że nic poważnego. Olewanie i mówienie "to zwykłe stłuczenie" często potem prowadzi to komplikacji.
26
Przecież powiedział, że "wydawał się" :D Zasadnicza różnica, bo to nie było na prawdę.
0
Najlepsze jest to, że są mecze (5-1 dla nas) w których sędzia nawet choćby się zesrał to nic nie zrobi bo Real gra tak słabo. :D
4
Tyle, że zawodnik nie chciał spowodować zagrożenia tylko wybijał piłkę. Gdyby trafił tego błazna to spoko, karny słuszny, ale noga przeszła obok.
0
Dziwne, został użyty a sędzie główny nie podszedł do monitora?
2
Wchodzę do domu, patrze karny dla Realu, czekam na powtórkę w sieci i widzę... Przecież on go nawet nie dotknął? Czy w tym meczu jest VAR czy coś się zepsuło i puścili grę?
0
Sprzedali Dembele i mają następną perełkę, Bayern już zaciera rączki bo szkółka się rozwija bardzo dobrze.
0
Nie może tylko na pewno obniży, pytanie tylko jaka podkładka bo szajs za 20-30zł to marnowanie pieniędzy. Przynajmniej dwa wentylatory powinny być, coś z zalmana poszukaj.
5
Wyszarpali te 3 pkt, po raz kolejny. Statek Waldka płynie dalej.
0
Co my bez Niego zrobimy... co my zrobimy?
5
Ale zmarnował setkę...
0
Chyba tylko nagła zmiana formy jak za dotknięciem różdżki da nam jakieś szanse w LM. Patrząc na tę drużynę teraz to Lyon będzie ostatnią drużyną jaką mamy szansę przejść.
1
Leżymy i kwiczymy...
22
Suarez by się przy pierwszej przekładce wywrócił o własne nogi i podnosił ręce.
0
Co wpakował, znowu uratuje dupę Waldkowi :)
2
i cyk, przegrywamy, rzygam już tą naszą grą.
1
Nie bo Suarez to ziomek Messiego.
0
Mimo spalonego MatS już ratuje nam dupsko.
0
Lecimy z nimi! Potrzeba takiego meczu z "walec mode" on, na odkucie.
0
W alternatywnym wszechświecie...
0
ENCE wyjdzie, chłopaki coraz bardziej się rozkręcają z meczu na mecz, ale niestety to Liquid wygra majora.
0
Po raz kolejny, tu nie chodzi o hackowanie tylko o wyciek danych, a strona raczej posiada ogólny wgląd.
0
np. ta strona nie pokazuje mi morele.net, a jak wiemy niedawno miał miejsce atak, więc jest nie do końca zaktualizowana. Poza tym mam weryfikację dwuetapową na gmailu więc mogą mnie co najwyżej cmoknąć.
4
Tu nie chodzi o hackowanie tylko bardziej o to czy nasze dane zostały kiedykolwiek wykradzione poprzez atak hakerski na którąś ze stron. Jeżeli macie wszędzie to samo hasło i strona pokazuje wam pozytywny wynik to radzę zmienić te, które macie na maila.
1
No o tego dziwoląga właśnie mi chodziło.
2
U mnie działało bez problemu, wystarczy podpiąć i windows wykrywa pada. Nie wiem w jakie gry będziesz grał ale mi we wszystkich w jakie grałem na padzie działało. (FIFA, Rocket, GRID.)
2
Co za czasy, że ludzie jarają się dziwolągiem na autotunie...
4
Jeżeli włożenie USB do komputera a potem micro USB do pada jest łatwe, to raczej tak. :D
0
tak
3
Zaraz przylecą i powiedzą, że gra defensywna zachowawcza bla bla bla. Taka prawda, Rakitic boi się podjąć ryzyko, które w Barcy nie powinno być nazywane ryzykiem tylko zwykłą szybką grą kombinacyjną. Nie ma co się rozwodzić.
0
Idź do ortopedy, być może wyśle Cię na jakieś zabiegi fizjoterapeutyczne i ból minie szybciej, a i będziesz miał pewność, że nic poważnego. Olewanie i mówienie "to zwykłe stłuczenie" często potem prowadzi to komplikacji.