kuz

0

https://www.instagram.com/p/Bs6MnPFBHp6/
Tutaj foteczka w barwach.

kuz

5

Nie wiem co ludzie widzą w jego super zwrotności, on nigdy nie był jakiś dobry w dryblingach. Miał szybkość i technikę a do Messiego to nie miał podjazdu.

kuz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

kuz

0

Co ten Cou się kopie dziś po czole, oby do LM mu przeszło :D

kuz

1

Karny dla City jak byk, ale cóż, Sterling tyle razy wcześniej nurkował, że sędziowie już się boją cokolwiek na nim gwizdać. :D

kuz

2

Przecież było wielu którzy zarzucili winę Owsiakowi, że nie zabezpieczył odpowiednio itp. To największa głupota jaką słyszałem, sam Jurek dobrze powiedział. Finał odbywa się wszędzie, nawet w przedszkolach i szpitalach dla dzieci, czy tam mają wszędzie stać antyterroryści bo ktoś może wyciągnąć nóż i zabić? Równie dobrze ktoś może wejść na scenę z szablą XVI wieczną bo będzie licytowana, takich sytuacji nie da się przewidzieć a tym bardziej Owsiak, który niestety wszystkiego kontrolować nie da rady.

kuz

3

Nagrał minutę temu film na FB, w którym mówi do Pawła Adamowicza, że będzie prezesem i będzie grał z orkiestrą.

kuz

1

Co jak z dziećmi? Jeśli chodzi Ci o zmianę decyzji, to było to w afekcie i pod presją, było wiadomo, że to jest do przemyślenia jak cały ten bałagan opadnie.

kuz

33

Dobra wiadomość: Jerzy Owsiak będzie nadal prezesem WOŚP, właśnie ogłosił że odwołuje swoją decyzję o rezygnacji.

kuz

0

Homeland dwa pierwsze sezony w pytkę, potem średniawa.

kuz

14

Nosz ku**a mać! PRZEPRASZAM

kuz

18

Uwaga! Odpalam meczyk! Tylko żeby nie było na mnie.

kuz

4

Naleśniki ze szpinakiem i kurczakiem polane sosem tzatzyki wchodzą do gry :)

kuz

0

Nigdy nie widzisz swoich komentarzy, nawet jakbyś miał pierdyliard herbów.

kuz

1

Najlepsze w tym wszystkim, że oliwa sprawiedliwa i jeżeli wywalą jutro nas z rozgrywek to Real i Girona też lecą na zbity pysk, nie wiem dokładnie bo chodzi tam o licencję ale Vasquez i Stuani też grali po czerwach i zawieszeniach w lidze. Bajzel jednym słowem.

kuz

1

Nie chce, tylko już to zrobiła. Obudziłeś się po 5 latach? :D

kuz

1

Perez podobno już wysłał ładny przelew do Levante z tytułem: "Poczta czynna do 20, proszę wysłać wniosek."

kuz

5

Z jednej strony wierzę w Leganes, że zrobią 3-0 i w dogrywce pykną ten słaby Real, ale z drugiej to fajnie byłoby ich wylosować po ewentualnym przejściu Levante i spuścić srogi bęc.

kuz

0

Też jestem za tym, żeby pracowali bardzo ciężko, ale w sumie to jeszcze większe koszta, bo ktoś musi takiego degenerata pilnować, ktoś musi go dowieźć na miejsce pracy i z powrotem. Do tego trzeba by ich karmić, a że ciężko pracują to pewnie podwójnie. Prawa człowieka niestety wciąż by ich broniły, a jeszcze podczas tej pracy by kombinowali żeby uciec/zrobić komuś krzywdę/wykonać pracę źle. Jedyne, co byłoby dobre to stare niemieckie obozy pracy dla takich ludzi, tyle, że w tych czasach to nie przejdzie. Smutne ale prawdziwe.

kuz

0

Powiedział tak, ale było jakieś 3 dni temu.

kuz

0

Babole babolami, ale bądź co bądź wygrał im ten mecz w karnych i nie zasłużył na takie potraktowanie. Gdyby Benitez mu zaufał to jestem pewien, że byłby w TOP bramkarzy na świecie.

kuz

2

Pfff tam Reina, DUDEK był najlepszy i gdyby nie Benitez to Jego kariera by się całkiem inaczej potoczyła.

kuz

0

Dobra źle przeczytałem, EA dała po 4 ikony dla każdego w ramach świąt.

kuz

0

Dokładnie taka. :)

kuz

0

Załatw sobie taką kartę, nie ma się czego obawiać, to mit, że ktoś akurat będzie chciał Cię okraść (no chyba, że ją zgubisz i ktoś będzie zbliżeniowo płacił, ale w sekundę blokujesz przez apkę w telefonie i po problemie.) Taka karta dużo ułatwia. Ogólnie płacę BLIKiem ale tam gdzie się nie da podaje śmiało kartę i od 6 lat nic się złego nie stało, więc nie ma się totalnie czego obawiać. EVELEN mam ze skelpu GOOGLE PLAY, mam tam podaną kartę debetową i co miesiąc automatycznie ściągają 13zł za subskrypcję, bez nerwów, nic nie muszę robić, zawsze mogę oglądać.

kuz

0

A nie masz karty po prostu czy się boisz dodawać?

kuz

0

Do PayPala i tak musisz dodać swoją kartę kredytową żeby móc w pełni korzystać z serwisu więc to jedno i to samo. PayPal przydaje się na zagraniczne stronki gdzie jest to czasem jedyna metoda płatności.

kuz

0

Nie chodzi o to, po prostu na te mecze na które można było go nie powołać był powoływany, a na mocniejszych rywali nie dostaje powołania. Nie mówię, że to źle i nie krytykuję dopóki nie zobaczę wyniku, po prostu SIĘ OBAWIAM.

kuz

1

Ojjj żeby Valdemar się z tym składem nie przejechał. Levante to nie jakieś tam pachołki a bez Messiego Suareza i Rakiety może być bardzo ciężko. Obym się mylił ale po prostu trochę się cykam o wynik bo wiadomo jak gra Barca w okrojonym składzie.

kuz

0

No dobra, to z innej beczki. Wolicie żeby Real wygrał i Barca wygrała wysoko 6-0 po pięknym meczu Messiego, czy żeby Real przegrał ale wtedy Barca 1-0 po bardzo słabym i wymęczonym meczu? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?