Nie wiem co ludzie widzą w jego super zwrotności, on nigdy nie był jakiś dobry w dryblingach. Miał szybkość i technikę a do Messiego to nie miał podjazdu.
Przecież było wielu którzy zarzucili winę Owsiakowi, że nie zabezpieczył odpowiednio itp. To największa głupota jaką słyszałem, sam Jurek dobrze powiedział. Finał odbywa się wszędzie, nawet w przedszkolach i szpitalach dla dzieci, czy tam mają wszędzie stać antyterroryści bo ktoś może wyciągnąć nóż i zabić? Równie dobrze ktoś może wejść na scenę z szablą XVI wieczną bo będzie licytowana, takich sytuacji nie da się przewidzieć a tym bardziej Owsiak, który niestety wszystkiego kontrolować nie da rady.
Co jak z dziećmi? Jeśli chodzi Ci o zmianę decyzji, to było to w afekcie i pod presją, było wiadomo, że to jest do przemyślenia jak cały ten bałagan opadnie.
Najlepsze w tym wszystkim, że oliwa sprawiedliwa i jeżeli wywalą jutro nas z rozgrywek to Real i Girona też lecą na zbity pysk, nie wiem dokładnie bo chodzi tam o licencję ale Vasquez i Stuani też grali po czerwach i zawieszeniach w lidze. Bajzel jednym słowem.
Z jednej strony wierzę w Leganes, że zrobią 3-0 i w dogrywce pykną ten słaby Real, ale z drugiej to fajnie byłoby ich wylosować po ewentualnym przejściu Levante i spuścić srogi bęc.
Też jestem za tym, żeby pracowali bardzo ciężko, ale w sumie to jeszcze większe koszta, bo ktoś musi takiego degenerata pilnować, ktoś musi go dowieźć na miejsce pracy i z powrotem. Do tego trzeba by ich karmić, a że ciężko pracują to pewnie podwójnie. Prawa człowieka niestety wciąż by ich broniły, a jeszcze podczas tej pracy by kombinowali żeby uciec/zrobić komuś krzywdę/wykonać pracę źle. Jedyne, co byłoby dobre to stare niemieckie obozy pracy dla takich ludzi, tyle, że w tych czasach to nie przejdzie. Smutne ale prawdziwe.
Babole babolami, ale bądź co bądź wygrał im ten mecz w karnych i nie zasłużył na takie potraktowanie. Gdyby Benitez mu zaufał to jestem pewien, że byłby w TOP bramkarzy na świecie.
Załatw sobie taką kartę, nie ma się czego obawiać, to mit, że ktoś akurat będzie chciał Cię okraść (no chyba, że ją zgubisz i ktoś będzie zbliżeniowo płacił, ale w sekundę blokujesz przez apkę w telefonie i po problemie.) Taka karta dużo ułatwia. Ogólnie płacę BLIKiem ale tam gdzie się nie da podaje śmiało kartę i od 6 lat nic się złego nie stało, więc nie ma się totalnie czego obawiać. EVELEN mam ze skelpu GOOGLE PLAY, mam tam podaną kartę debetową i co miesiąc automatycznie ściągają 13zł za subskrypcję, bez nerwów, nic nie muszę robić, zawsze mogę oglądać.
Do PayPala i tak musisz dodać swoją kartę kredytową żeby móc w pełni korzystać z serwisu więc to jedno i to samo. PayPal przydaje się na zagraniczne stronki gdzie jest to czasem jedyna metoda płatności.
Nie chodzi o to, po prostu na te mecze na które można było go nie powołać był powoływany, a na mocniejszych rywali nie dostaje powołania. Nie mówię, że to źle i nie krytykuję dopóki nie zobaczę wyniku, po prostu SIĘ OBAWIAM.
Ojjj żeby Valdemar się z tym składem nie przejechał. Levante to nie jakieś tam pachołki a bez Messiego Suareza i Rakiety może być bardzo ciężko. Obym się mylił ale po prostu trochę się cykam o wynik bo wiadomo jak gra Barca w okrojonym składzie.
No dobra, to z innej beczki. Wolicie żeby Real wygrał i Barca wygrała wysoko 6-0 po pięknym meczu Messiego, czy żeby Real przegrał ale wtedy Barca 1-0 po bardzo słabym i wymęczonym meczu? :)
0
https://www.instagram.com/p/Bs6MnPFBHp6/
Tutaj foteczka w barwach.
5
Nie wiem co ludzie widzą w jego super zwrotności, on nigdy nie był jakiś dobry w dryblingach. Miał szybkość i technikę a do Messiego to nie miał podjazdu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Co ten Cou się kopie dziś po czole, oby do LM mu przeszło :D
1
Karny dla City jak byk, ale cóż, Sterling tyle razy wcześniej nurkował, że sędziowie już się boją cokolwiek na nim gwizdać. :D
2
Przecież było wielu którzy zarzucili winę Owsiakowi, że nie zabezpieczył odpowiednio itp. To największa głupota jaką słyszałem, sam Jurek dobrze powiedział. Finał odbywa się wszędzie, nawet w przedszkolach i szpitalach dla dzieci, czy tam mają wszędzie stać antyterroryści bo ktoś może wyciągnąć nóż i zabić? Równie dobrze ktoś może wejść na scenę z szablą XVI wieczną bo będzie licytowana, takich sytuacji nie da się przewidzieć a tym bardziej Owsiak, który niestety wszystkiego kontrolować nie da rady.
3
Nagrał minutę temu film na FB, w którym mówi do Pawła Adamowicza, że będzie prezesem i będzie grał z orkiestrą.
1
Co jak z dziećmi? Jeśli chodzi Ci o zmianę decyzji, to było to w afekcie i pod presją, było wiadomo, że to jest do przemyślenia jak cały ten bałagan opadnie.
33
Dobra wiadomość: Jerzy Owsiak będzie nadal prezesem WOŚP, właśnie ogłosił że odwołuje swoją decyzję o rezygnacji.
0
Homeland dwa pierwsze sezony w pytkę, potem średniawa.
14
Nosz ku**a mać! PRZEPRASZAM
18
Uwaga! Odpalam meczyk! Tylko żeby nie było na mnie.
4
Naleśniki ze szpinakiem i kurczakiem polane sosem tzatzyki wchodzą do gry :)
0
Nigdy nie widzisz swoich komentarzy, nawet jakbyś miał pierdyliard herbów.
1
Najlepsze w tym wszystkim, że oliwa sprawiedliwa i jeżeli wywalą jutro nas z rozgrywek to Real i Girona też lecą na zbity pysk, nie wiem dokładnie bo chodzi tam o licencję ale Vasquez i Stuani też grali po czerwach i zawieszeniach w lidze. Bajzel jednym słowem.
1
Nie chce, tylko już to zrobiła. Obudziłeś się po 5 latach? :D
1
Perez podobno już wysłał ładny przelew do Levante z tytułem: "Poczta czynna do 20, proszę wysłać wniosek."
5
Z jednej strony wierzę w Leganes, że zrobią 3-0 i w dogrywce pykną ten słaby Real, ale z drugiej to fajnie byłoby ich wylosować po ewentualnym przejściu Levante i spuścić srogi bęc.
0
Też jestem za tym, żeby pracowali bardzo ciężko, ale w sumie to jeszcze większe koszta, bo ktoś musi takiego degenerata pilnować, ktoś musi go dowieźć na miejsce pracy i z powrotem. Do tego trzeba by ich karmić, a że ciężko pracują to pewnie podwójnie. Prawa człowieka niestety wciąż by ich broniły, a jeszcze podczas tej pracy by kombinowali żeby uciec/zrobić komuś krzywdę/wykonać pracę źle. Jedyne, co byłoby dobre to stare niemieckie obozy pracy dla takich ludzi, tyle, że w tych czasach to nie przejdzie. Smutne ale prawdziwe.
0
Powiedział tak, ale było jakieś 3 dni temu.
0
Babole babolami, ale bądź co bądź wygrał im ten mecz w karnych i nie zasłużył na takie potraktowanie. Gdyby Benitez mu zaufał to jestem pewien, że byłby w TOP bramkarzy na świecie.
2
Pfff tam Reina, DUDEK był najlepszy i gdyby nie Benitez to Jego kariera by się całkiem inaczej potoczyła.
0
Dobra źle przeczytałem, EA dała po 4 ikony dla każdego w ramach świąt.
0
Dokładnie taka. :)
0
Załatw sobie taką kartę, nie ma się czego obawiać, to mit, że ktoś akurat będzie chciał Cię okraść (no chyba, że ją zgubisz i ktoś będzie zbliżeniowo płacił, ale w sekundę blokujesz przez apkę w telefonie i po problemie.) Taka karta dużo ułatwia. Ogólnie płacę BLIKiem ale tam gdzie się nie da podaje śmiało kartę i od 6 lat nic się złego nie stało, więc nie ma się totalnie czego obawiać. EVELEN mam ze skelpu GOOGLE PLAY, mam tam podaną kartę debetową i co miesiąc automatycznie ściągają 13zł za subskrypcję, bez nerwów, nic nie muszę robić, zawsze mogę oglądać.
0
A nie masz karty po prostu czy się boisz dodawać?
0
Do PayPala i tak musisz dodać swoją kartę kredytową żeby móc w pełni korzystać z serwisu więc to jedno i to samo. PayPal przydaje się na zagraniczne stronki gdzie jest to czasem jedyna metoda płatności.
0
Nie chodzi o to, po prostu na te mecze na które można było go nie powołać był powoływany, a na mocniejszych rywali nie dostaje powołania. Nie mówię, że to źle i nie krytykuję dopóki nie zobaczę wyniku, po prostu SIĘ OBAWIAM.
1
Ojjj żeby Valdemar się z tym składem nie przejechał. Levante to nie jakieś tam pachołki a bez Messiego Suareza i Rakiety może być bardzo ciężko. Obym się mylił ale po prostu trochę się cykam o wynik bo wiadomo jak gra Barca w okrojonym składzie.
0
No dobra, to z innej beczki. Wolicie żeby Real wygrał i Barca wygrała wysoko 6-0 po pięknym meczu Messiego, czy żeby Real przegrał ale wtedy Barca 1-0 po bardzo słabym i wymęczonym meczu? :)