Czytaj ze zrozumieniem, nie było ani tutaj ani tutaj, w Londku pytałem o nią już jakiś czas temu, zawsze się ktoś musi do**bać tutaj o jakąś głupotę żeby tylko herby zebrać. Nie interesuje Cię temat to nie odpowiadaj.
Nie było :) Przez cały okres ostatnio stany magazynowe były zerowe i na innych sklepach i w oficjalnych nike. Były jedynie pomarańczowe i brązowe, które mi się osobiście nie podobały.
Największy ból dupy będzie miał Ronaldo, każdy wie jaką ma obsesję żeby byc lepszym od Messiego, a to może być ostatnia szansa, żeby go przegonić. :D Instagram jutro pewnie pęknie.
Gdyby Ronaldo czy Mordic robili z piłką to, co Messi, to uwierz mi, że widziałbym to. Ronaldo całą karierę przewraca się o własne nogi a każdy mówi jaki to z Niego drybler. O Modricu nawet się nie wypowiadam bo to zwykły grajek bez fajerwerków. END OF STORY.
Niby ta, ale po 50 latach ludzie będą mówić, jaki to Ronaldo zajebisty i tak samo dobry jak Messi bo będą patrzeć na liczby, które tak jak napisałeś, gówno znaczą.
Nie ma co się oszukiwać, Luka to dobry zawodnik, ale do Ronaldo a już nawet o Messim nie wspominając brakuje mu dużo, nie wiem jakim trzeba być ślepym. Wygrał tylko dlatego, że pochodzi z biednej rodziny, przeżył wojnę, emigrował, stał się nagle medialny i wszyscy mówili jaki to Modric jest biedny i super, że sobie poradził pomimo ciężkiej sytuacji życiowej. Innej argumentacji nie widzę, bo jeżeli przyznają nagrodę za trofea to Varane zdobył więcej (chociaż dla mnie to by było już całkiem przekroczenie wszelkich granic gdyby wygrał). Griezmann? Sory ale ten koleś więcej gada na swój temat i robi otoczkę niż jest wart, przynajmniej 3 napastników jest lepszych od niego w tym momencie a o Neymarze, Salahu czy nawet Aguero nie wspomnę. Mbappe? Jeszcze będzie miał czas na wygrywanie ZP a teraz powinien dostać Wonder Boya, nie ma co wynosić gościa na podium. Ten plebiscyt to jedno wielkie gówno, ciągle sobie powtarzam, że to medialność ma znaczenie bla bla, jednak nie mogę przeżyć, że to ludzie, którzy oglądają bardzo dużo piłki i każdego zawodnika głosują... co oni mają w głowach? To tylko potwierdza jak większość trenerów i zawodników ma w dupie co się dzieje w piłce i nawet się tym nie interesują.
1
Aha, to teraz mamy czwórkę finalistów? Ale to jest cyrk o losie...
3
Wszyscy wiedzą kto wygrał ale szopkę trzeba odegrać xD
12
Haha, ale Courtois musi teraz mieć minę jak wszystkie powtórki na skrócie o Leo są z jego udziałem :D
18
Ja tam czekam na całą rodzinę dos Santos Aveiro na Instagramie :D
6
A co szukasz czegoś na ból dupy dla Ronaldo po gali? :D
2
Jak myślicie? Na Leonese Waldek wystawi rezerwy czy nie będzie ryzykował i once de gala wyjdzie?
1
Mój błąd, gdzieś widziałem listę, że Ronaldo poza podium.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Czytaj ze zrozumieniem, nie było ani tutaj ani tutaj, w Londku pytałem o nią już jakiś czas temu, zawsze się ktoś musi do**bać tutaj o jakąś głupotę żeby tylko herby zebrać. Nie interesuje Cię temat to nie odpowiadaj.
1
Wg Tancrediego Palmeri, Modric wygra a CR tuż za nim.
1
Nie było :) Przez cały okres ostatnio stany magazynowe były zerowe i na innych sklepach i w oficjalnych nike. Były jedynie pomarańczowe i brązowe, które mi się osobiście nie podobały.
5
W końcu dorwałem kurtkę z prezentacji Cou!
https://www.r-gol.com/kurtka-nike-fc-barcelona-nsw-windrunner-woven-authentic-892420-455.html
Długo jej w Polsce nie można było dostać, a nawet będąc w Londynie o nią pytałem i guzik! R-Gol ma jeszcze kilka sztuk jakby ktoś też szukał! :)
1
Nie, nie mam 12 lat :) Ronaldo w porównaniu do dryblingu Messiego potyka się o własne nogi i zdania nie zmienię. W PORÓWNANIU DO MESSIEGO.
0
Podajcie pawulon
4
Największy ból dupy będzie miał Ronaldo, każdy wie jaką ma obsesję żeby byc lepszym od Messiego, a to może być ostatnia szansa, żeby go przegonić. :D Instagram jutro pewnie pęknie.
0
Gdyby Ronaldo czy Mordic robili z piłką to, co Messi, to uwierz mi, że widziałbym to. Ronaldo całą karierę przewraca się o własne nogi a każdy mówi jaki to z Niego drybler. O Modricu nawet się nie wypowiadam bo to zwykły grajek bez fajerwerków. END OF STORY.
0
Lewandowski też nie :)
3
Niby ta, ale po 50 latach ludzie będą mówić, jaki to Ronaldo zajebisty i tak samo dobry jak Messi bo będą patrzeć na liczby, które tak jak napisałeś, gówno znaczą.
2
Gdyby Barca wygrała LM to i tak Rakitica nikt by nie docenił, on nie był biedny i nie uciekał od wojny.
1
Messi zawsze jest indywidualnie najlepszy, nie ma zawodnika, który ma taką lekkość i łatwość w grze jak Leo, nigdy nie będzie.
1
Dla swojego dobra i dla wiary w ludzkość lepiej zablokuj "to coś" na twitterze, bo stracisz i jedno i drugie.
1
Nie ma co się oszukiwać, Luka to dobry zawodnik, ale do Ronaldo a już nawet o Messim nie wspominając brakuje mu dużo, nie wiem jakim trzeba być ślepym. Wygrał tylko dlatego, że pochodzi z biednej rodziny, przeżył wojnę, emigrował, stał się nagle medialny i wszyscy mówili jaki to Modric jest biedny i super, że sobie poradził pomimo ciężkiej sytuacji życiowej. Innej argumentacji nie widzę, bo jeżeli przyznają nagrodę za trofea to Varane zdobył więcej (chociaż dla mnie to by było już całkiem przekroczenie wszelkich granic gdyby wygrał). Griezmann? Sory ale ten koleś więcej gada na swój temat i robi otoczkę niż jest wart, przynajmniej 3 napastników jest lepszych od niego w tym momencie a o Neymarze, Salahu czy nawet Aguero nie wspomnę. Mbappe? Jeszcze będzie miał czas na wygrywanie ZP a teraz powinien dostać Wonder Boya, nie ma co wynosić gościa na podium. Ten plebiscyt to jedno wielkie gówno, ciągle sobie powtarzam, że to medialność ma znaczenie bla bla, jednak nie mogę przeżyć, że to ludzie, którzy oglądają bardzo dużo piłki i każdego zawodnika głosują... co oni mają w głowach? To tylko potwierdza jak większość trenerów i zawodników ma w dupie co się dzieje w piłce i nawet się tym nie interesują.
0
No zawsze jest trójka na gali, a ogłaszają zwycięzców.
0
Tak już odchodząc od meczu, kiedy ujawniają trójkę podium do ZP? Jutro ogłoszenie więc pewnie jakos przed galą?
0
Czy ktoś z dziennikarzy miał jaja i zapytał kiedy skończy zajeżdżanie Rakitica? Albo jakie taśmy na Niego ma Chorwat?
1
A gdyby wszedł za Rakitica to strzeliłby dwie albo asystował, na pewno mieli byśmy silniejszy środek pola.
4
Nie było, zawodnik Villarreal odbijał piłkę.
0
na minus, cała reszta.
0
Wynik lepszy niż gra, nawet tego powiedzenia dawno nie było bo wyników też nie było. :D
3
Haha, Leszek chyba dzisiaj coś popija albo popala za tym mikrofonem :D