Ja nie wiem jak trzeba być ślepym, przecież Leo w tym jednym meczu pokazał już o ile jest lepszy od takiego Modricia. Chorwatowi cały sezon mija i takiego meczu nie rozegra w takim stylu.
Tam mają jakieś widełki od 1 do 4 dni potem od 4 do 16 i chyba od 16 do 30. Ja w zeszłym roku grubo później zapłaciłem i nic nie dostałem, raczej będzie okej bo weekendy nie wchodzą w grę.
Na dizajn nie patrz bo przeważnie te wyglądające bajerancko grają jak kaszana. Do 200zł to albo tak jak mówiłem JBL Go 2 który jest wodoodporny, albo sony srs-xb10, też daje radę jeśli chodzi o jakość dźwięku. Ewentualnie, jak chcesz bardzo zaoszczędzić to za 100 zł masz PEAQ PPA44BT, gra bardzo czysto jak na tę cenę, i dodatkowo ma 3 poziomy świecenia które zmieniasz stukając w niego od góry. ;)
Zależy co masz na myśli, jeśli chodzi o rozsądną cenę. Jeżeli do około 250zł to Ultimate Ears robi fajne głośniki, wonderboom bardzo fajnie gra a za 450zł masz dwa takie, które można ze sobą sparować i grają w stereo. Jeżeli coś taniej, to dla mnie jedyną słuszną opcją jest JBL Go 2, bo reszta w tej cenie ssie pałkę.
Na pewno dużo gorsza, raz, że oryginalny JBL nie ma radia FM i złącza na kartę pamięci, lepsi producenci się w takie rzeczy nie bawią i jest tylko złącze Jack 3,5. Badziew jakiś na 100%.
No ale wiesz, mimo wszystko rozumiesz, że lektor nie mówi nic z tego co jest w napisach. Lepsza by była jakaś chińska wersja trailera albo taka mniej popularna.
1
Son to strzela jakby piłka ważyła 5kg.
1
Ogląda ktoś Atleti? Nie wiem co mnie pokusiło postawić over 1.5 gola na ten antybutbol... strzelą coś?
1
PSG handi -1, Liverpool, Barca, Dortmund, Porto x2, Inter -4.5 gola, Atleti +1.5 gola
0
Bardziej Nelsonowi chodziło o boisko.
3
Już się zaczyna...
0
Bo nie zawsze trafiamy na słaby Real i słaby Espanyol?
0
Ja nie wiem jak trzeba być ślepym, przecież Leo w tym jednym meczu pokazał już o ile jest lepszy od takiego Modricia. Chorwatowi cały sezon mija i takiego meczu nie rozegra w takim stylu.
4
Deeeeeeeeeem! bele!
10
Sane bo się nie spóźnia na treningi.
2
VAR i tak w takich sytuacjach nie jest używany, więc nie wiem skąd taki komentarz.
3
City strzela najwięcej bramek w PL - obstaw, że obie strzelą - nie strzelają nic...
1
Tam mają jakieś widełki od 1 do 4 dni potem od 4 do 16 i chyba od 16 do 30. Ja w zeszłym roku grubo później zapłaciłem i nic nie dostałem, raczej będzie okej bo weekendy nie wchodzą w grę.
1
Oooo Drake wchodzi!!
8
Niby masz głównego bohatera a niby nie. Z jednej strony jest nim boss kartelu a z drugiej agent DEA. Obejrzyj a nie pożałujesz.
0
I w ostatniej minucie kupon w piz*u... super...
0
Widocznie ten jeden był lepszy niż 5 w wykonaniu kogoś innego :)
3
A czy to nie jest przypadkiem najlepszy piłkarz Atletico? Bo Benzema też dostał tyle, że w Realu.
1
Na dizajn nie patrz bo przeważnie te wyglądające bajerancko grają jak kaszana. Do 200zł to albo tak jak mówiłem JBL Go 2 który jest wodoodporny, albo sony srs-xb10, też daje radę jeśli chodzi o jakość dźwięku. Ewentualnie, jak chcesz bardzo zaoszczędzić to za 100 zł masz PEAQ PPA44BT, gra bardzo czysto jak na tę cenę, i dodatkowo ma 3 poziomy świecenia które zmieniasz stukając w niego od góry. ;)
0
Zależy co masz na myśli, jeśli chodzi o rozsądną cenę. Jeżeli do około 250zł to Ultimate Ears robi fajne głośniki, wonderboom bardzo fajnie gra a za 450zł masz dwa takie, które można ze sobą sparować i grają w stereo. Jeżeli coś taniej, to dla mnie jedyną słuszną opcją jest JBL Go 2, bo reszta w tej cenie ssie pałkę.
1
Że to nic pewnego.
0
Na pewno dużo gorsza, raz, że oryginalny JBL nie ma radia FM i złącza na kartę pamięci, lepsi producenci się w takie rzeczy nie bawią i jest tylko złącze Jack 3,5. Badziew jakiś na 100%.
0
Pewnie, że za 600 warto.
0
No ale wiesz, mimo wszystko rozumiesz, że lektor nie mówi nic z tego co jest w napisach. Lepsza by była jakaś chińska wersja trailera albo taka mniej popularna.
0
To jest tak głupie i bezsensowne z językiem angielskim, że aż ciężko wytrzymać chociażby 20 sekund...
22
"Tam Twój stary siedzi, dzieciaku. Koszulkę dostaniesz po meczu."
1
Ogólnie nie polecam grania na telefonie. :)
0
No strzelił już pół godziny temu :)
5
Valverde:
0
Ofsajd był
12
dobry ten puć, taki nie za duży :D ładna asysta