kuz

1

Son to strzela jakby piłka ważyła 5kg.

kuz

1

Ogląda ktoś Atleti? Nie wiem co mnie pokusiło postawić over 1.5 gola na ten antybutbol... strzelą coś?

kuz

1

PSG handi -1, Liverpool, Barca, Dortmund, Porto x2, Inter -4.5 gola, Atleti +1.5 gola

kuz

0

Bardziej Nelsonowi chodziło o boisko.

kuz

3

Już się zaczyna...

kuz

0

Bo nie zawsze trafiamy na słaby Real i słaby Espanyol?

kuz

0

Ja nie wiem jak trzeba być ślepym, przecież Leo w tym jednym meczu pokazał już o ile jest lepszy od takiego Modricia. Chorwatowi cały sezon mija i takiego meczu nie rozegra w takim stylu.

kuz

4

Deeeeeeeeeem! bele!

kuz

10

Sane bo się nie spóźnia na treningi.

kuz

2

VAR i tak w takich sytuacjach nie jest używany, więc nie wiem skąd taki komentarz.

kuz

3

City strzela najwięcej bramek w PL - obstaw, że obie strzelą - nie strzelają nic...

kuz

1

Tam mają jakieś widełki od 1 do 4 dni potem od 4 do 16 i chyba od 16 do 30. Ja w zeszłym roku grubo później zapłaciłem i nic nie dostałem, raczej będzie okej bo weekendy nie wchodzą w grę.

kuz

1

Oooo Drake wchodzi!!

kuz

8

Niby masz głównego bohatera a niby nie. Z jednej strony jest nim boss kartelu a z drugiej agent DEA. Obejrzyj a nie pożałujesz.

kuz

0

I w ostatniej minucie kupon w piz*u... super...

kuz

0

Widocznie ten jeden był lepszy niż 5 w wykonaniu kogoś innego :)

kuz

3

A czy to nie jest przypadkiem najlepszy piłkarz Atletico? Bo Benzema też dostał tyle, że w Realu.

kuz

1

Na dizajn nie patrz bo przeważnie te wyglądające bajerancko grają jak kaszana. Do 200zł to albo tak jak mówiłem JBL Go 2 który jest wodoodporny, albo sony srs-xb10, też daje radę jeśli chodzi o jakość dźwięku. Ewentualnie, jak chcesz bardzo zaoszczędzić to za 100 zł masz PEAQ PPA44BT, gra bardzo czysto jak na tę cenę, i dodatkowo ma 3 poziomy świecenia które zmieniasz stukając w niego od góry. ;)

kuz

0

Zależy co masz na myśli, jeśli chodzi o rozsądną cenę. Jeżeli do około 250zł to Ultimate Ears robi fajne głośniki, wonderboom bardzo fajnie gra a za 450zł masz dwa takie, które można ze sobą sparować i grają w stereo. Jeżeli coś taniej, to dla mnie jedyną słuszną opcją jest JBL Go 2, bo reszta w tej cenie ssie pałkę.

kuz

1

Że to nic pewnego.

kuz

0

Na pewno dużo gorsza, raz, że oryginalny JBL nie ma radia FM i złącza na kartę pamięci, lepsi producenci się w takie rzeczy nie bawią i jest tylko złącze Jack 3,5. Badziew jakiś na 100%.

kuz

0

Pewnie, że za 600 warto.

kuz

0

No ale wiesz, mimo wszystko rozumiesz, że lektor nie mówi nic z tego co jest w napisach. Lepsza by była jakaś chińska wersja trailera albo taka mniej popularna.

kuz

0

To jest tak głupie i bezsensowne z językiem angielskim, że aż ciężko wytrzymać chociażby 20 sekund...

kuz

22

"Tam Twój stary siedzi, dzieciaku. Koszulkę dostaniesz po meczu."

kuz

1

Ogólnie nie polecam grania na telefonie. :)

kuz

0

No strzelił już pół godziny temu :)

kuz

5

Valverde:

kuz

0

Ofsajd był

kuz

12

dobry ten puć, taki nie za duży :D ładna asysta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?