Zadałeś głupie pytanie - dostajesz głupią odpowiedź... Wpisujesz sobie w youtube RDR2 recenzja i oglądasz. Dobry recenzent powie Ci co jest fajne w gierce a co nie, czy warto kupić czy nie to już sam sobie zdecydujesz.
Tak jak mówił Dissu, na tydzień albo dwa przed meczem karnety socios, którzy nie chodzą na wszystkie mecze są zwracane do puli. Mecz z Leganes się jakoś super nie zapowiada więc myślę, że i tym razem będzie sporo biletów. Oczywiście to nie jest pewnie 100% info ale kilka osób, które regularnie bywają w Barcelonie potwierdziły.
Kup pomysł na pierś z kurczaka z pergaminu, masz 6 sztuk papirusu w który wkładasz rozbitą pierś z kurczaka i smażysz na patelni, do tego jakiś ryż + sałatka wedle uznania. Jedno z lepszych dań na szybko a i fajnie wygląda bo kurczak soczysty i dobry.
Przecież te zdjęcie okrążyło już cały internet z pierdyliard razy a ludzie dalej pytają czy fake czy nie... Po każdym przegranym meczu Realu powstaje taki mem z tą samą templatką.
2
"mama please, let me back inside." Ten fragment z mother love zaśpiewany bez żadnej obróbki, słychać jak Freddie schorowany już.
7
Dostałem zestaw z kieliszkami kiedyś, ale otworzyłem ją na dobicie i ciężko stwierdzić jak smakowało :P
2
Zadałeś głupie pytanie - dostajesz głupią odpowiedź... Wpisujesz sobie w youtube RDR2 recenzja i oglądasz. Dobry recenzent powie Ci co jest fajne w gierce a co nie, czy warto kupić czy nie to już sam sobie zdecydujesz.
31
Dzięki, dziewczyna akurat widziała jak odpalałem link, i weź jej wytłumacz, że to automatycznie samo tak zbliżyło xD
1
Tak jak mówił Dissu, na tydzień albo dwa przed meczem karnety socios, którzy nie chodzą na wszystkie mecze są zwracane do puli. Mecz z Leganes się jakoś super nie zapowiada więc myślę, że i tym razem będzie sporo biletów. Oczywiście to nie jest pewnie 100% info ale kilka osób, które regularnie bywają w Barcelonie potwierdziły.
15
Kup pomysł na pierś z kurczaka z pergaminu, masz 6 sztuk papirusu w który wkładasz rozbitą pierś z kurczaka i smażysz na patelni, do tego jakiś ryż + sałatka wedle uznania. Jedno z lepszych dań na szybko a i fajnie wygląda bo kurczak soczysty i dobry.
0
No widzisz, jak to pisałeś to nie było jeszcze aktualizacji artykułu. Bez spinki na luziku! Pozdrowienia!
4
Nie wiesz co piszesz, a piszesz głupoty, w głównym newsie masz info francuskie, że osiągnęli porozumienie.
0
W tym PSG to zawodnicy jak w więzieniu...
0
Pierwszy sezon znośny, ale potem to już tragedia. Mi osobiście nie przypadł do gustu bo potem robi się po prostu głupi.
1
A sam po meczu napisałeś podobny komentarz. :)
2
Kurde Ogarnia Ziomek Aktualnie na Polski jakby ktoś pytał.
1
Może nie wróżyłem, ale bałem się. Pierwsza połowa nie zachwyciła a wynik był lepszy od gry.
6
Chyba jeszcze 10 bramek żeby go dziesięciokrotnie prześcignąć, ale mogę się mylić.
0
Pewnie ten piąty.
1
Messi pieczętuje kolejny rok, będąc najlepszym graczem globu. :)
0
3-5-2? :D
2
Wynik lepszy niż gra, więcej szczęścia niż polotu. To pasuje idealnie do tego meczu. :D
8
Taktyka Valverde: Szukamy rzutów wolnych, Leo pakuje bramki, a jak jeszcze coś strzelicie dodatkowo to zajebiście.
10
Wystarczyło 5 minut i już się boję o wynik końcowy...
27
Samiedov, obrońca Anży Machalaczkala
12
Przecież Barca Pepa by taką Holandię, atakującą takim pressigiem rozklepała jak małe dzieciaki...
2
Gdyby Coutinho miał taką formę, jak w tamtym meczu (jako jedyny) to byśmy kosili każdego teraz :D
1
Jak już pewnie wiecie piszę swoje kawałki i nagrywam sobie coś tam w domowym zaciszu, tym razem nie mój utwór ale własna interpretacja.
5
Przecież te zdjęcie okrążyło już cały internet z pierdyliard razy a ludzie dalej pytają czy fake czy nie... Po każdym przegranym meczu Realu powstaje taki mem z tą samą templatką.
0
To cieszynka koszykarza Carmelo Anthonego.
Oznaczała chyba 3 punkty. :)
0
Kiedy losowanie par? W tym tygodniu?
0
Totki już za burtą
0
Inter 1-1! Oby nasi utrzymali to Koguciki lecą do LE!
0
Życie pisze memy