kuz

2

"mama please, let me back inside." Ten fragment z mother love zaśpiewany bez żadnej obróbki, słychać jak Freddie schorowany już.

kuz

7

Dostałem zestaw z kieliszkami kiedyś, ale otworzyłem ją na dobicie i ciężko stwierdzić jak smakowało :P

kuz

2

Zadałeś głupie pytanie - dostajesz głupią odpowiedź... Wpisujesz sobie w youtube RDR2 recenzja i oglądasz. Dobry recenzent powie Ci co jest fajne w gierce a co nie, czy warto kupić czy nie to już sam sobie zdecydujesz.

kuz

31

Dzięki, dziewczyna akurat widziała jak odpalałem link, i weź jej wytłumacz, że to automatycznie samo tak zbliżyło xD

kuz

1

Tak jak mówił Dissu, na tydzień albo dwa przed meczem karnety socios, którzy nie chodzą na wszystkie mecze są zwracane do puli. Mecz z Leganes się jakoś super nie zapowiada więc myślę, że i tym razem będzie sporo biletów. Oczywiście to nie jest pewnie 100% info ale kilka osób, które regularnie bywają w Barcelonie potwierdziły.

kuz

15

Kup pomysł na pierś z kurczaka z pergaminu, masz 6 sztuk papirusu w który wkładasz rozbitą pierś z kurczaka i smażysz na patelni, do tego jakiś ryż + sałatka wedle uznania. Jedno z lepszych dań na szybko a i fajnie wygląda bo kurczak soczysty i dobry.

kuz

0

No widzisz, jak to pisałeś to nie było jeszcze aktualizacji artykułu. Bez spinki na luziku! Pozdrowienia!

kuz

4

Nie wiesz co piszesz, a piszesz głupoty, w głównym newsie masz info francuskie, że osiągnęli porozumienie.

kuz

0

W tym PSG to zawodnicy jak w więzieniu...

kuz

0

Pierwszy sezon znośny, ale potem to już tragedia. Mi osobiście nie przypadł do gustu bo potem robi się po prostu głupi.

kuz

1

A sam po meczu napisałeś podobny komentarz. :)

kuz

2

Kurde Ogarnia Ziomek Aktualnie na Polski jakby ktoś pytał.

kuz

1

Może nie wróżyłem, ale bałem się. Pierwsza połowa nie zachwyciła a wynik był lepszy od gry.

kuz

6

Chyba jeszcze 10 bramek żeby go dziesięciokrotnie prześcignąć, ale mogę się mylić.

kuz

0

Pewnie ten piąty.

kuz

1

Messi pieczętuje kolejny rok, będąc najlepszym graczem globu. :)

kuz

0

3-5-2? :D

kuz

2

Wynik lepszy niż gra, więcej szczęścia niż polotu. To pasuje idealnie do tego meczu. :D

kuz

8

Taktyka Valverde: Szukamy rzutów wolnych, Leo pakuje bramki, a jak jeszcze coś strzelicie dodatkowo to zajebiście.

kuz

10

Wystarczyło 5 minut i już się boję o wynik końcowy...

kuz

27

Samiedov, obrońca Anży Machalaczkala

kuz

12

Przecież Barca Pepa by taką Holandię, atakującą takim pressigiem rozklepała jak małe dzieciaki...

kuz

2

Gdyby Coutinho miał taką formę, jak w tamtym meczu (jako jedyny) to byśmy kosili każdego teraz :D

kuz

1

Jak już pewnie wiecie piszę swoje kawałki i nagrywam sobie coś tam w domowym zaciszu, tym razem nie mój utwór ale własna interpretacja.

kuz

5

Przecież te zdjęcie okrążyło już cały internet z pierdyliard razy a ludzie dalej pytają czy fake czy nie... Po każdym przegranym meczu Realu powstaje taki mem z tą samą templatką.

kuz

0

To cieszynka koszykarza Carmelo Anthonego.



Oznaczała chyba 3 punkty. :)

kuz

0

Kiedy losowanie par? W tym tygodniu?

kuz

0

Totki już za burtą

kuz

0

Inter 1-1! Oby nasi utrzymali to Koguciki lecą do LE!

kuz

0

Życie pisze memy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?