Jakoś nawet na boisku takie przyjazne gesty było widać, mało tej agresji z poprzednich meczy. Coś się ewidentnie zmieniło, może "wróg mojego wroga jest moim przyjacielem" działa tutaj bardzo dobrze. :)
No właśnie ludzie nie doceniają tego, jak dobrze zagrało Atletico w środku pola. Gdyby nie dobra gra naszej trójki, to mogło się wiele gorzej skończyć. Ale w Barcelonie już tak jest, nawet jak zagrasz dobrze ale przeciwnik zagra na tym samym poziomie, to już zagrałeś słabo.
Myślę, że wpadkę z Romą ciężko będzie powtórzyć. Teraz, nawet po wygranej 3-0 u Siebie z tyłu głowy zawodników zawsze będzie Rzym i choćby nie wiem co będą dawać 100%. Tak mi się wydaje.
W studio pomeczowym Laboga krytykuje Arthura, który dziś rzekomo nie posyłał prostopadłych piłek. Panie redaktorze, a jak to zrobić gdy w polu karnym 8 zawodników Atletico przez większość czasu... tutaj po prostu nie było miejsca na takie granie...
No cieszy. Mogło być 0. Serio wam tak ciężko wytłumaczyć, że Atleti to nie byle ułomek i ma najlepszą defensywę na świecie? Do tego grają u Siebie, nie da się wszystkiego wygrywać. A w tym małym kryzysie w jakim jesteśmy, punkt cieszy.
Bardzo dobry, wręcz bezbłędny mecz obu ekip jeśli chodzi o defensywę. Po jednym błędzie. Ciężko zdobyty punkt cieszy, zawsze to oczko więcej od Realu. :)
Nie będzie grał. Gra tylko dlatego, że święta krowa Rakitic pauzuje. Valverde nie ma na tyle jaj, żeby Rakitica posadzić, no chyba, że kosztem Arthura będzie grał Vidal.
1
Możesz, ale wszyscy będą to mieli w dupie bo jesteś tylko jednym z miliona kibiców a nie członkiem zarządu.
0
Co on robi w studiu polsatu? :D
0
Ależ by tak teraz na drugą połowę przesunął Coutinho do pomocy, Messiego dał na ŚN i wpuścił Malcoma na lewe skrzydło... ajjj marzenia.
0
No Strejlau świetny jeśli chodzi o wiedzę, ale to mlaskanie i jego ajj, mmm, cmoook, to woła o pomstę :D
0
Neymar, może wielu goli nie zdobywał, ale dodawał nam polot i chemię... ależ to by było cudowne info, gdyby się potwierdziło, że wraca.
5
no shit...
0
Borek komentuje mecz czy dubbinguje Asterixa i Obelixa?
0
Hoffenheim - Szachtar już 3 bramki w 5 minut.
1
Jak najbardziej, wygrają dzisiaj z Realem i w ostatniej kolejce z Pilznem chociaż remis.
0
No to Real wychodzi, szkoda... :(
1
No nasz, on wciąż jest na wypożyczeniu, ale zarząd to ukrywa bo czekają aż się rozwinie.
0
Kur*czę... CSKA traci bramkę, a remis nic im nie daje. Oby wyciągnęli to!
0
Jeden z najlepszych w tm serialu, szkoda, że tak szybko go zabili, a może jednak go uratują?
13
Info od portiera? Pewnie 100%.
10
Fajnie, że oddali mu 11, wcześniej nie strzelał. Dali mu się odblokować co się szanuje! :)
12
Jakoś nawet na boisku takie przyjazne gesty było widać, mało tej agresji z poprzednich meczy. Coś się ewidentnie zmieniło, może "wróg mojego wroga jest moim przyjacielem" działa tutaj bardzo dobrze. :)
4
Kolega chyba pisze artykuły dla wp i onetu.
4
To mogło znaczyć wszystko... W szatni Valdek mówił, kto pierwszy wyjdzie ten wygrywa, Messi się zgłosił. Tyle.
1
Coś chyba Dembele zamiast Valdka powinien wbijać :D
2
No właśnie ludzie nie doceniają tego, jak dobrze zagrało Atletico w środku pola. Gdyby nie dobra gra naszej trójki, to mogło się wiele gorzej skończyć. Ale w Barcelonie już tak jest, nawet jak zagrasz dobrze ale przeciwnik zagra na tym samym poziomie, to już zagrałeś słabo.
1
Myślę, że wpadkę z Romą ciężko będzie powtórzyć. Teraz, nawet po wygranej 3-0 u Siebie z tyłu głowy zawodników zawsze będzie Rzym i choćby nie wiem co będą dawać 100%. Tak mi się wydaje.
45
W studio pomeczowym Laboga krytykuje Arthura, który dziś rzekomo nie posyłał prostopadłych piłek. Panie redaktorze, a jak to zrobić gdy w polu karnym 8 zawodników Atletico przez większość czasu... tutaj po prostu nie było miejsca na takie granie...
0
No cieszy. Mogło być 0. Serio wam tak ciężko wytłumaczyć, że Atleti to nie byle ułomek i ma najlepszą defensywę na świecie? Do tego grają u Siebie, nie da się wszystkiego wygrywać. A w tym małym kryzysie w jakim jesteśmy, punkt cieszy.
0
Bardzo dobry, wręcz bezbłędny mecz obu ekip jeśli chodzi o defensywę. Po jednym błędzie. Ciężko zdobyty punkt cieszy, zawsze to oczko więcej od Realu. :)
1
Dembele standardowo za Arthura xd ten to od 1 minuty już wie ze zejdzie w okolo 70
0
Nie będzie grał. Gra tylko dlatego, że święta krowa Rakitic pauzuje. Valverde nie ma na tyle jaj, żeby Rakitica posadzić, no chyba, że kosztem Arthura będzie grał Vidal.
1
"Arbiter w kontakcie z worem VAR." Podsumowanie pierwszej połowy :D Nie wiem czy widziałem nudniejszą połowę w tym sezonie :D
8
Semedo i Lemar wyglądają jak randonowi wygenerowani piłkarze w fifie :D
1
Zwierzęta nie ludzie...
1
Ja tak samo, jakiś Watson :D