kuz

1

Możesz, ale wszyscy będą to mieli w dupie bo jesteś tylko jednym z miliona kibiców a nie członkiem zarządu.

kuz

0

Co on robi w studiu polsatu? :D

kuz

0

Ależ by tak teraz na drugą połowę przesunął Coutinho do pomocy, Messiego dał na ŚN i wpuścił Malcoma na lewe skrzydło... ajjj marzenia.

kuz

0

No Strejlau świetny jeśli chodzi o wiedzę, ale to mlaskanie i jego ajj, mmm, cmoook, to woła o pomstę :D

kuz

0

Neymar, może wielu goli nie zdobywał, ale dodawał nam polot i chemię... ależ to by było cudowne info, gdyby się potwierdziło, że wraca.

kuz

5

no shit...

kuz

0

Borek komentuje mecz czy dubbinguje Asterixa i Obelixa?

kuz

0

Hoffenheim - Szachtar już 3 bramki w 5 minut.

kuz

1

Jak najbardziej, wygrają dzisiaj z Realem i w ostatniej kolejce z Pilznem chociaż remis.

kuz

0

No to Real wychodzi, szkoda... :(

kuz

1

No nasz, on wciąż jest na wypożyczeniu, ale zarząd to ukrywa bo czekają aż się rozwinie.

kuz

0

Kur*czę... CSKA traci bramkę, a remis nic im nie daje. Oby wyciągnęli to!

kuz

0

Jeden z najlepszych w tm serialu, szkoda, że tak szybko go zabili, a może jednak go uratują?

kuz

13

Info od portiera? Pewnie 100%.

kuz

10

Fajnie, że oddali mu 11, wcześniej nie strzelał. Dali mu się odblokować co się szanuje! :)

kuz

12

Jakoś nawet na boisku takie przyjazne gesty było widać, mało tej agresji z poprzednich meczy. Coś się ewidentnie zmieniło, może "wróg mojego wroga jest moim przyjacielem" działa tutaj bardzo dobrze. :)

kuz

4

Kolega chyba pisze artykuły dla wp i onetu.

kuz

4

To mogło znaczyć wszystko... W szatni Valdek mówił, kto pierwszy wyjdzie ten wygrywa, Messi się zgłosił. Tyle.

kuz

1

Coś chyba Dembele zamiast Valdka powinien wbijać :D

kuz

2

No właśnie ludzie nie doceniają tego, jak dobrze zagrało Atletico w środku pola. Gdyby nie dobra gra naszej trójki, to mogło się wiele gorzej skończyć. Ale w Barcelonie już tak jest, nawet jak zagrasz dobrze ale przeciwnik zagra na tym samym poziomie, to już zagrałeś słabo.

kuz

1

Myślę, że wpadkę z Romą ciężko będzie powtórzyć. Teraz, nawet po wygranej 3-0 u Siebie z tyłu głowy zawodników zawsze będzie Rzym i choćby nie wiem co będą dawać 100%. Tak mi się wydaje.

kuz

45

W studio pomeczowym Laboga krytykuje Arthura, który dziś rzekomo nie posyłał prostopadłych piłek. Panie redaktorze, a jak to zrobić gdy w polu karnym 8 zawodników Atletico przez większość czasu... tutaj po prostu nie było miejsca na takie granie...

kuz

0

No cieszy. Mogło być 0. Serio wam tak ciężko wytłumaczyć, że Atleti to nie byle ułomek i ma najlepszą defensywę na świecie? Do tego grają u Siebie, nie da się wszystkiego wygrywać. A w tym małym kryzysie w jakim jesteśmy, punkt cieszy.

kuz

0

Bardzo dobry, wręcz bezbłędny mecz obu ekip jeśli chodzi o defensywę. Po jednym błędzie. Ciężko zdobyty punkt cieszy, zawsze to oczko więcej od Realu. :)

kuz

1

Dembele standardowo za Arthura xd ten to od 1 minuty już wie ze zejdzie w okolo 70

kuz

0

Nie będzie grał. Gra tylko dlatego, że święta krowa Rakitic pauzuje. Valverde nie ma na tyle jaj, żeby Rakitica posadzić, no chyba, że kosztem Arthura będzie grał Vidal.

kuz

1

"Arbiter w kontakcie z worem VAR." Podsumowanie pierwszej połowy :D Nie wiem czy widziałem nudniejszą połowę w tym sezonie :D

kuz

8

Semedo i Lemar wyglądają jak randonowi wygenerowani piłkarze w fifie :D

kuz

1

Zwierzęta nie ludzie...

kuz

1

Ja tak samo, jakiś Watson :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?