Ostatnimi czasy umiemy w transfery. Może nie w 100% ale w 100% nikt nie trafia. Zarząd ma swoje wady ale sztab do wyłapywania talentów nie próżnuje i daje rade.
Jak chcesz darmowego kota z La Liga to polecam Bartrę. Kupiłem go bo musiałem kogoś dać na obronę i rozegrałem nim już ponad 150 meczy. Szybki, wysoka statystyka odbiorów i silny, radzi sobie z Aubą czy innym Lucasem na sprinty i siłowo. Po prostu kozak za 2 tysiące monet.
Piłem Yerbę Pajarito jakieś dwa miesiące, ale zacząłem się po niej dziwnie czuć, jakiś taki osłabiony, miałem mdłości. Odstawiłem i teraz raz na jakiś czas sobie dziabnę.
Prosta sytuacja, masz iść do Romy, słabszego sportowo i organizacyjnie (może) klubu. Nagle dzwoni do Ciebie Barcelona, będziesz naszym piłkarzem, będziemy stawiali na młodzież, fajny projekt na lata, będziesz dostawał szansę na grę, może nie od razu pierwszy skład ale powoli będziesz stawał się Jego częścią. Co wybierasz w wieku 21 lat? Nawet chwilę nie myślisz o Romie. A to, że potem Cię wydymają bo to co mówili to było kłamstwo albo Valverde akurat wstał lewą nogą gdy zapewniał Cię o pierwszym składzie to już mniejsza.
Tu się w pełni zgadzam, źle to napisałem. Chodziło o styl w jakim grała Barca w poprzednim sezonie. Mecze w stylu Barcy można wyliczyć na jednej ręce, reszta to defensywna gra, bronienie po jednym golu, tak jak w tym sezonie, ogolnie słabo. Wyniki wynikami, ale pewnie jak większość, wolę oglądać Barce z pięknymi akcjami, ofensywnym stylem (tak jak w meczu z Totkami) niż nudną Barce Valverde.
Skoro już są plotki, że chce odejść po sezonie to zazwyczaj takie plotki w Hiszpanii stawały się prawdą. Zdążył już posiwieć po jednym sezonie gorzej niż Enrique i Guardiola więc widać, jaka jest stawka. Szkoda tylko, że nie zrobił tego przed sezonem i nie dał szansy nowemu. Teraz (o ile nic się nie zmieni) będziemy się męczyć oglądając Barce w stylu Valverde, pomimo tego ile w tym sezonie wygramy. PS. Dla mnie największą wpadką czy też błędem Valverde był transfer Malcoma. To pokazało jak nieprofesjonalnie zachowuję się albo on albo nasz zarząd. Media i prasa piszą jak to trener nie przepada za zawodnikiem więc klub sprowadził go wbrew woli Ernesto? Serio ciężko mi takie decyzje zrozumieć w tak profesjonalnym klubie jak Barca.
14
-Malcom, wstawaj...
-TRENERZE? JESTEM GOTOWY.
-Wstawaj usiadłeś na moim notesie!
6
Arthurito MVP jak nic.
0
Zajebista zmiana Waldek hahah, brak słów.
2
Rafinha ciągle podpija soczek dla Handanovica :DDD
2
W Lidze Mistrzów jesteśmy jakby całkiem inną drużyną...
0
Taa, zobaczysz...
1
Ostatnimi czasy umiemy w transfery. Może nie w 100% ale w 100% nikt nie trafia. Zarząd ma swoje wady ale sztab do wyłapywania talentów nie próżnuje i daje rade.
4
Przecież ma 90 PACE w fifie :D
0
Wracam z roboty, odpalam stream, słyszę Strejlaua. Jak gramy? "Świetnie" :D z dystansem :D
0
Lukaku trenował celność, na razie do bramki z rugby.
6
Rodzina, przyjaciele... w tych stronach bym szukał.
0
Sędzia zabrał im akcję gdzie gwizdnął spalonego Gayi, a nie było. Była by setka.
0
Przecież i tak nie zagra nawet 15 minut, serio ktoś na to liczy? Powołał go, bo musiał kogoś powołać.
2
Lewy w stylu CRape7 :)
0
Dopiero jest powołany, jeszcze może na trybunach usiąść :D
8
Bo Messi trafia 95% rzutów wolnych w bramkę? a 80% z nich to gol? Może dlatego ale co ja tam wiem.
1
Jak chcesz darmowego kota z La Liga to polecam Bartrę. Kupiłem go bo musiałem kogoś dać na obronę i rozegrałem nim już ponad 150 meczy. Szybki, wysoka statystyka odbiorów i silny, radzi sobie z Aubą czy innym Lucasem na sprinty i siłowo. Po prostu kozak za 2 tysiące monet.
1
Na black friday są lepsze niż na święta więc na pewno będzie lepiej. Pracuję w sieciówce więc sprawdzone info. :)
10
Ale szkoda tego Matsa, dwoi się i troi żeby chociaż trochę do tej Zamory nadrobić a tu takie farfocle wpadają albo gole po błędach...
1
Jakby z lat 40 się urwał, dokładniej to z brytyjskiego lotnictwa :D
2
MATS....
2
Zwichnięty łokieć, wychuchają go do klasyku aż miło. :)
1
Piłem Yerbę Pajarito jakieś dwa miesiące, ale zacząłem się po niej dziwnie czuć, jakiś taki osłabiony, miałem mdłości. Odstawiłem i teraz raz na jakiś czas sobie dziabnę.
2
Podzielam opinię, Griezmann to kot nad koty, może nie siłowo ale strzał ma mega. Z Coutinho i Dembele w Ataku czyni cuda.
1
Ze strony microsoftu pobierzesz czysty obraz za darmo, zainstalujesz też za darmo tylko na koniec musisz podać klucz.
0
Prosta sytuacja, masz iść do Romy, słabszego sportowo i organizacyjnie (może) klubu. Nagle dzwoni do Ciebie Barcelona, będziesz naszym piłkarzem, będziemy stawiali na młodzież, fajny projekt na lata, będziesz dostawał szansę na grę, może nie od razu pierwszy skład ale powoli będziesz stawał się Jego częścią. Co wybierasz w wieku 21 lat? Nawet chwilę nie myślisz o Romie. A to, że potem Cię wydymają bo to co mówili to było kłamstwo albo Valverde akurat wstał lewą nogą gdy zapewniał Cię o pierwszym składzie to już mniejsza.
0
raczej nie podrożeje, sprzedaj albo trzymaj sobie do SBC gdzie potrzebne będą informy.
0
Tu się w pełni zgadzam, źle to napisałem. Chodziło o styl w jakim grała Barca w poprzednim sezonie. Mecze w stylu Barcy można wyliczyć na jednej ręce, reszta to defensywna gra, bronienie po jednym golu, tak jak w tym sezonie, ogolnie słabo. Wyniki wynikami, ale pewnie jak większość, wolę oglądać Barce z pięknymi akcjami, ofensywnym stylem (tak jak w meczu z Totkami) niż nudną Barce Valverde.
0
Skoro już są plotki, że chce odejść po sezonie to zazwyczaj takie plotki w Hiszpanii stawały się prawdą. Zdążył już posiwieć po jednym sezonie gorzej niż Enrique i Guardiola więc widać, jaka jest stawka. Szkoda tylko, że nie zrobił tego przed sezonem i nie dał szansy nowemu. Teraz (o ile nic się nie zmieni) będziemy się męczyć oglądając Barce w stylu Valverde, pomimo tego ile w tym sezonie wygramy. PS. Dla mnie największą wpadką czy też błędem Valverde był transfer Malcoma. To pokazało jak nieprofesjonalnie zachowuję się albo on albo nasz zarząd. Media i prasa piszą jak to trener nie przepada za zawodnikiem więc klub sprowadził go wbrew woli Ernesto? Serio ciężko mi takie decyzje zrozumieć w tak profesjonalnym klubie jak Barca.
136
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/44124479_340722466662389_8852411880388427776_n.jpg?_nc_cat=111&oh=656ad1554c31718524917c2f9262e831&oe=5C50AA66
Jak myślicie? Powiedzieć mu czy nie? xD