kuz

0

Bardzo dobry film na wieczór? Większość znanych klasyków oglądałem.

kuz

2

Nie lepiej iść do biedry i zrobić sobie jakieś fajne żarcie jakiego się jeszcze nie jadło czy coś? Po co takie rozkminy xD

kuz

2

No to szkoda, Szpaku nie będzie miał się komu w zdanie wtrącać.

kuz

0

Jutro misja futbol będzie ciekawa! :D

kuz

4

Brzęczek chociaż robi zmiany jak jest źle, a Waldek myśli cała drugą polowe i w 85 wymyśla, źle.

kuz

2

Zwróciłem uwagę, i widzę tutaj geniusz Messiego i wysokie umiejętności Henrego czy innych. Piłka była klepana i nikt jakoś specjalnie nie wychodził na pozycję. Po prostu Messi czy Henry potrafili jednym zwodem zrobić 100% sytuację. Mieliśmy więcej graczy w top formie niż teraz, teraz jest tylko Leo i czasami Cou.

kuz

7

Dzisiaj Ziółko w TTBZ idealnie skopiował Markowskiego, tydzień temu świetnie Wodeckiego, a za tydzień ma Scorpionsów. Czuję, że znowu zaora.

kuz

0

Przecież on nawet na bramkę nie patrzył to skąd miał wiedzieć. :D

kuz

37

Niby człowiek wiedzioł...

kuz

3

Nie, wtedy grali by na Ronaldo i mogła by wyjść z tego kupa.

kuz

0

Już nie, ale po 2 miesiącach ciężko będzie mu wybić stare nawyki.

kuz

0

Przecież oni w ekstraklasie nic nie biegają to co się dziwisz...

kuz

0

tak, do roboty na 11 więc luzik arbuzik.

kuz

24

Myślę, że Vidal wolałby posiedzieć już na tej ławce niż w 88 minucie wchodzić i robić zmianę na siłę, która nic nie wnosi.

kuz

0

W takim razie mają przerąbane po meczu bo zbiegali jakby im zależało :D

kuz

4

Jeśli się wygrywa to zmiana ma sens na przedłużenie czasu, ale tutaj, nie wiem...

kuz

1

Messi też popija, Twoja teoria obalona, myśl nad następną :D

kuz

2

Jeden plus opóźnienia na Eleven, jak w ostatnich 20 minutach strzelimy z 4 bramki to będzie można szybko jeszcze raz zobaczyć. xD

kuz

3

Nie wiem co mnie bardziej wkur*ia, nasza gra czy eleven sports.

kuz

0

w TV leci mecz, a online jak ktoś ma wykupione eleven to lipa.

kuz

0

Z jakością już się poprawili bo 1080p teraz wygląda jak 1080p, ale poważna stacja, mecz pompowany od początku tygodnia i takie jaja, dramat.

kuz

0

Chyba sobie jaja robią... śmieszna stacja.

kuz

1

Na Eleven dalej studio? WTF?

kuz

1

Wypowiedział się o Złotej Piłce, że gdyby zależało mu na indywidualnych nagrodach to grałby w tenisa.

kuz

3

Jak wyżej PS4 Pro. Kupiłem Slimkę i teraz żałuję, bo nowsze tytuły już mają małe problemy w niektórych momentach. Xboxa nawet nie bierz pod uwagę. :)

kuz

0

Wyjąłeś mi to z ust...

kuz

0

Długo już jestem na tej stronie i uwierz, że każdy jeden trener jaki był, podczas gdy przegrywaliśmy w słabym stylu był tutaj jechany aż miło i zwalniany, nawet Guardiola, który wygrał wszystko. :)

kuz

14

Chcieliście rotacje, wygrywaliśmy, ale "W TAKIM STYLU, BEZ ROTACJI, BEZ MŁODYCH". Macie rotacje, przegrywamy, "VALVERDE IDZ PAN W CH*J". I to wszystko po drugim nieudanym meczu. Szkoda strzępić ryja, kibice sukcesu.

kuz

2

Ten to ma kompleks Leo Messiego, on przecież w sezonach od 2009/10 do 2014/15 to po nocach nie spał chyba.

kuz

23

Robert Lewandowski
1. Muller
2. Robben
3. Neuer

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?