Zwróciłem uwagę, i widzę tutaj geniusz Messiego i wysokie umiejętności Henrego czy innych. Piłka była klepana i nikt jakoś specjalnie nie wychodził na pozycję. Po prostu Messi czy Henry potrafili jednym zwodem zrobić 100% sytuację. Mieliśmy więcej graczy w top formie niż teraz, teraz jest tylko Leo i czasami Cou.
Długo już jestem na tej stronie i uwierz, że każdy jeden trener jaki był, podczas gdy przegrywaliśmy w słabym stylu był tutaj jechany aż miło i zwalniany, nawet Guardiola, który wygrał wszystko. :)
Chcieliście rotacje, wygrywaliśmy, ale "W TAKIM STYLU, BEZ ROTACJI, BEZ MŁODYCH". Macie rotacje, przegrywamy, "VALVERDE IDZ PAN W CH*J". I to wszystko po drugim nieudanym meczu. Szkoda strzępić ryja, kibice sukcesu.
0
Bardzo dobry film na wieczór? Większość znanych klasyków oglądałem.
2
Nie lepiej iść do biedry i zrobić sobie jakieś fajne żarcie jakiego się jeszcze nie jadło czy coś? Po co takie rozkminy xD
2
No to szkoda, Szpaku nie będzie miał się komu w zdanie wtrącać.
0
Jutro misja futbol będzie ciekawa! :D
4
Brzęczek chociaż robi zmiany jak jest źle, a Waldek myśli cała drugą polowe i w 85 wymyśla, źle.
2
Zwróciłem uwagę, i widzę tutaj geniusz Messiego i wysokie umiejętności Henrego czy innych. Piłka była klepana i nikt jakoś specjalnie nie wychodził na pozycję. Po prostu Messi czy Henry potrafili jednym zwodem zrobić 100% sytuację. Mieliśmy więcej graczy w top formie niż teraz, teraz jest tylko Leo i czasami Cou.
7
Dzisiaj Ziółko w TTBZ idealnie skopiował Markowskiego, tydzień temu świetnie Wodeckiego, a za tydzień ma Scorpionsów. Czuję, że znowu zaora.
0
Przecież on nawet na bramkę nie patrzył to skąd miał wiedzieć. :D
37
Niby człowiek wiedzioł...
3
Nie, wtedy grali by na Ronaldo i mogła by wyjść z tego kupa.
0
Już nie, ale po 2 miesiącach ciężko będzie mu wybić stare nawyki.
0
Przecież oni w ekstraklasie nic nie biegają to co się dziwisz...
0
tak, do roboty na 11 więc luzik arbuzik.
24
Myślę, że Vidal wolałby posiedzieć już na tej ławce niż w 88 minucie wchodzić i robić zmianę na siłę, która nic nie wnosi.
0
W takim razie mają przerąbane po meczu bo zbiegali jakby im zależało :D
4
Jeśli się wygrywa to zmiana ma sens na przedłużenie czasu, ale tutaj, nie wiem...
1
Messi też popija, Twoja teoria obalona, myśl nad następną :D
2
Jeden plus opóźnienia na Eleven, jak w ostatnich 20 minutach strzelimy z 4 bramki to będzie można szybko jeszcze raz zobaczyć. xD
3
Nie wiem co mnie bardziej wkur*ia, nasza gra czy eleven sports.
0
w TV leci mecz, a online jak ktoś ma wykupione eleven to lipa.
0
Z jakością już się poprawili bo 1080p teraz wygląda jak 1080p, ale poważna stacja, mecz pompowany od początku tygodnia i takie jaja, dramat.
0
Chyba sobie jaja robią... śmieszna stacja.
1
Na Eleven dalej studio? WTF?
1
Wypowiedział się o Złotej Piłce, że gdyby zależało mu na indywidualnych nagrodach to grałby w tenisa.
3
Jak wyżej PS4 Pro. Kupiłem Slimkę i teraz żałuję, bo nowsze tytuły już mają małe problemy w niektórych momentach. Xboxa nawet nie bierz pod uwagę. :)
0
Wyjąłeś mi to z ust...
0
Długo już jestem na tej stronie i uwierz, że każdy jeden trener jaki był, podczas gdy przegrywaliśmy w słabym stylu był tutaj jechany aż miło i zwalniany, nawet Guardiola, który wygrał wszystko. :)
14
Chcieliście rotacje, wygrywaliśmy, ale "W TAKIM STYLU, BEZ ROTACJI, BEZ MŁODYCH". Macie rotacje, przegrywamy, "VALVERDE IDZ PAN W CH*J". I to wszystko po drugim nieudanym meczu. Szkoda strzępić ryja, kibice sukcesu.
2
Ten to ma kompleks Leo Messiego, on przecież w sezonach od 2009/10 do 2014/15 to po nocach nie spał chyba.
23
Robert Lewandowski
1. Muller
2. Robben
3. Neuer