Przez okres ostatnich dwóch-trzech lat mieliśmy już repkę z jakimś pomysłem i ich gra aż tak nie raziła oczu... teraz znowu widać ekstraklasę w czystej postaci, kopanina, brak pomysłu i techniki. Ahhh szkoda strzępić ryja.
Dziękuję! Talent show to nie dla mnie, raczej po napisaniu jakiejś tam liczby kawałków mam plany ogarniać jakąś fajną ekipę i ogrywać te kawałki na żywo :)
Tak, wszystko robię sam i nie jestem jakimś tam omnibusem jeśli chodzi o mastering. :) Ten utwór miał być spokojny i gitara główna jest "miękka" i duży kompresor na niej, żeby nie męczyła ucha sopranem, powiedzmy, że taki był zamiar w tym utworze. Ale bardzo dziękuję za opinię!
2
Nie wiem dlaczego, ale ten filmik mnie rozwalił kompletnie. Narracja na poziomie 10/10.
https://joemonster.org/filmy/94334/Kot_o_szalonym_spojrzeniu
12
3 pkt w meczu towarzyskim xD Oni wszyscy mają IQ 50?
0
Podpinam się, pytanie do tych co śledzą premiery na Netflixie, o której się pojawiają?
0
Z kim się zadajesz takim się stajesz :DDD Jeszcze trochę to Bayern Lewego nie będzie puszczał na repkę bo zdziadzieje całkowicie jak nasi kopacze :D
4
Lata kompromitacji przed nami Panowie. :)
7
Przez okres ostatnich dwóch-trzech lat mieliśmy już repkę z jakimś pomysłem i ich gra aż tak nie raziła oczu... teraz znowu widać ekstraklasę w czystej postaci, kopanina, brak pomysłu i techniki. Ahhh szkoda strzępić ryja.
0
Chyba, żeby narobić sobie smaczka a potem pocałować klamkę w zamkniętym sklepie, w przypadku towarzyskich oczywiście. :D
0
Fortuna tego samego dnia zarobiła 20x tyle na kuponach przegranych xd buk nigdy nie traci
0
Raul Gonzalez ;)
2
Takimi filmami co jakiś czas sprawdzam sobie czy już dorosłem... jednak chyba jeszcze mi to nie grozi :DDD
0
hahaha ten filmik zrobił mi dzień dzisiaj! :D
0
#hot13podstawówka
0
Jeżeli chcesz pozostać w klimatach BB to tak jak kolega Esteban napisał, Better Call Saul najlepsza opcja :D
0
No Saturn to już raczej nie :P
0
Coraz częściej muszę się zastanawiać... skąd się biorą tacy ludzie? :( Co oni mają w głowach?
1
2
Tylko, że ta LM nie będzie tak samo smakowała bez wygrania Ligi :)
1
Mam już kilka, ten jest pierwszym takim spokojniejszym bez większego bum.
0
Dziękuję! Talent show to nie dla mnie, raczej po napisaniu jakiejś tam liczby kawałków mam plany ogarniać jakąś fajną ekipę i ogrywać te kawałki na żywo :)
2
Tak, wszystko robię sam i nie jestem jakimś tam omnibusem jeśli chodzi o mastering. :) Ten utwór miał być spokojny i gitara główna jest "miękka" i duży kompresor na niej, żeby nie męczyła ucha sopranem, powiedzmy, że taki był zamiar w tym utworze. Ale bardzo dziękuję za opinię!
2
No niestety, czasami oprócz żony jest jeszcze jedna taka i nazywa się przerwa reprezentacyjna, która uniemożliwia oglądanie Barcy. :)
0
Nagrywam już od dłuższego czasu swoje kawałki, kilka tu wrzucałem, a dzisiaj powstał następny.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tramwajami się rozwozi po mieście i znormalniał nam Marek.
0
No i po nadziejach... a już myślałem...
5
Skoro Lahoz dyktuje karnego dla Barcy to znaczy, że faul był, uwierz mi
2
Nikt nie zauważył, że brak Coutinho całkowicie zrzuciła grę na Messiego i nie mamy już nikogo kreatywnego poza nim?
0
Talizman wszedł :D Wygramy to!
0
Dwóch zawodników na 11 metrze a Pique stoi i się przygląda.
1
0:2... Ja pier*ole...