kuz

2

Nie wiem dlaczego, ale ten filmik mnie rozwalił kompletnie. Narracja na poziomie 10/10.

https://joemonster.org/filmy/94334/Kot_o_szalonym_spojrzeniu

kuz

12

3 pkt w meczu towarzyskim xD Oni wszyscy mają IQ 50?

kuz

0

Podpinam się, pytanie do tych co śledzą premiery na Netflixie, o której się pojawiają?

kuz

0

Z kim się zadajesz takim się stajesz :DDD Jeszcze trochę to Bayern Lewego nie będzie puszczał na repkę bo zdziadzieje całkowicie jak nasi kopacze :D

kuz

4

Lata kompromitacji przed nami Panowie. :)

kuz

7

Przez okres ostatnich dwóch-trzech lat mieliśmy już repkę z jakimś pomysłem i ich gra aż tak nie raziła oczu... teraz znowu widać ekstraklasę w czystej postaci, kopanina, brak pomysłu i techniki. Ahhh szkoda strzępić ryja.

kuz

0

Chyba, żeby narobić sobie smaczka a potem pocałować klamkę w zamkniętym sklepie, w przypadku towarzyskich oczywiście. :D

kuz

0

Fortuna tego samego dnia zarobiła 20x tyle na kuponach przegranych xd buk nigdy nie traci

kuz

0

Raul Gonzalez ;)

kuz

2

Takimi filmami co jakiś czas sprawdzam sobie czy już dorosłem... jednak chyba jeszcze mi to nie grozi :DDD

kuz

0

hahaha ten filmik zrobił mi dzień dzisiaj! :D

kuz

0

#hot13podstawówka

kuz

0

Jeżeli chcesz pozostać w klimatach BB to tak jak kolega Esteban napisał, Better Call Saul najlepsza opcja :D

kuz

0

No Saturn to już raczej nie :P

kuz

0

Coraz częściej muszę się zastanawiać... skąd się biorą tacy ludzie? :( Co oni mają w głowach?

kuz

1

dodałem, bo trochę musiałem zwiększyć głośność. To nowy link. :)

kuz

2

Tylko, że ta LM nie będzie tak samo smakowała bez wygrania Ligi :)

kuz

1

Mam już kilka, ten jest pierwszym takim spokojniejszym bez większego bum.

tutaj np. już więcej energii.

kuz

0

Dziękuję! Talent show to nie dla mnie, raczej po napisaniu jakiejś tam liczby kawałków mam plany ogarniać jakąś fajną ekipę i ogrywać te kawałki na żywo :)

kuz

2

Tak, wszystko robię sam i nie jestem jakimś tam omnibusem jeśli chodzi o mastering. :) Ten utwór miał być spokojny i gitara główna jest "miękka" i duży kompresor na niej, żeby nie męczyła ucha sopranem, powiedzmy, że taki był zamiar w tym utworze. Ale bardzo dziękuję za opinię!

kuz

2

No niestety, czasami oprócz żony jest jeszcze jedna taka i nazywa się przerwa reprezentacyjna, która uniemożliwia oglądanie Barcy. :)

kuz

0

Nagrywam już od dłuższego czasu swoje kawałki, kilka tu wrzucałem, a dzisiaj powstał następny.

Oczywiście jak zawsze czekam na opinie, pozdrówki!

kuz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

kuz

0

Tramwajami się rozwozi po mieście i znormalniał nam Marek.

kuz

0

No i po nadziejach... a już myślałem...

kuz

5

Skoro Lahoz dyktuje karnego dla Barcy to znaczy, że faul był, uwierz mi

kuz

2

Nikt nie zauważył, że brak Coutinho całkowicie zrzuciła grę na Messiego i nie mamy już nikogo kreatywnego poza nim?

kuz

0

Talizman wszedł :D Wygramy to!

kuz

0

Dwóch zawodników na 11 metrze a Pique stoi i się przygląda.

kuz

1

0:2... Ja pier*ole...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?