Próbuję to wytłumaczyć większości tłoków na facebooku, ale marnie to idzie. :) Popieram, że kartka słuszna, widać po bicku jak zaciska palce a potem agresywnie zabiera rękę.
To nie ból, ale za parę lat będą mówić, że Ronaldo to król strzelców i był lepszy od Messiego, a tak na prawdę nastrzelał dokładając nogę i strzelając karne. Podobnie jest z Pele, brak spalonego i liga farmerów, ale co nastrzelał to Jego.
Jestem pod wrażeniem. Polsat serio zrobił dobrą robotę i wygląda to profesjonalnie. Nawet Panas w studio, kibic Barcy i znana osobistość, a nie jakiś Adam Małysz. SUPER!
BarcaInfo taki wszechwiedzący to może będzie wiedział, dlaczego mi tak rozciąga zdjęcia z twittera? I tylko z tego portalu... każde zdjęcie ładnie skaluje do środka a tutaj mam pełną rozdzielczość fotki przez co nie da się jej obejrzeć.
To pewnie jeszcze człowiek a nie kierownik. :) Chociaż w sumie taki okres, że teraz na siłę każą wybierać zaległe urlopy, więc to nic takiego wielkiego z Jego strony.
Prawdę powiedział? Cały sezon nie było o nim słychać a na boisku nic nie pokazał, ostatnie dwa mecze w karierze zagrał dobrze i już chciałby kokosy, ludzie.
Ta Polska liga to jest farsa jak 150... zdecydowałem, że obejrzę sobie kawałek "klasyku". Grają dwie największe drużyny z Polski w ostatnich latach, spodziewasz się jakiegoś poziomu, czegokolwiek lepszego niż liga okręgowa, którą na codzień ogladasz na żywo i co? KOPANINA, wybicia piłki bez sensu do góry, jakieś dziwne podania do nikogo... oczy krwawią, dalej nie oglądam.
3
X-Men wybiera? To Messi powinien wygrać!
1
W Bydgoszczy zaczyna wiać.
1
Teraz wystarczy tylko patrzeć na Siebie i wygrać wszystko do końca, a mamy mistrza. :)
5
3 miliony za kilogramy gipsu? :D
0
Sam paździerz, czekam na wypłatę i z FP wystartuję, bo inaczej się nie da.
3
Wow, wszyscy walczą czy wyrwał mu włosy czy nie a kartkę dostał pewnie za to kopnięcie. PLOT TWIST.
2
Próbuję to wytłumaczyć większości tłoków na facebooku, ale marnie to idzie. :) Popieram, że kartka słuszna, widać po bicku jak zaciska palce a potem agresywnie zabiera rękę.
4
Guardiola jest trenerem, który bije wszystkie możliwe rekordy. :) Ten to gość!
1
To nie ból, ale za parę lat będą mówić, że Ronaldo to król strzelców i był lepszy od Messiego, a tak na prawdę nastrzelał dokładając nogę i strzelając karne. Podobnie jest z Pele, brak spalonego i liga farmerów, ale co nastrzelał to Jego.
2
A większość, po dołożeniu nogi na piątym metrze lub z 11. :) Taka jest prawda.
3
Hahahaha, drugi karny dla Juve. W szatni Juve podobno pochowali teraz żyletki.
6
Uwaga, na fioletowej: Isco lepszy od Messiego.
1
Babka w studio zdissowała CRa, już ją lubię.
1
Jestem pod wrażeniem. Polsat serio zrobił dobrą robotę i wygląda to profesjonalnie. Nawet Panas w studio, kibic Barcy i znana osobistość, a nie jakiś Adam Małysz. SUPER!
0
BarcaInfo taki wszechwiedzący to może będzie wiedział, dlaczego mi tak rozciąga zdjęcia z twittera? I tylko z tego portalu... każde zdjęcie ładnie skaluje do środka a tutaj mam pełną rozdzielczość fotki przez co nie da się jej obejrzeć.
0
I praca do 18, pięknie, popieram!
0
Jak takie napisy dadzą do filmu to zgroza :D
0
Horror to by był przy tie breaku, tutaj to bardziej romans z happy endem.
0
Dobry horror do obejrzenia ze znajomymi?
1
Jak Barca od początku narzuca swój styl to każda drużyna automatycznie się muruje. No chyba, że Barca gra słabo i otwierają się okazje do ataku.
2
To pewnie jeszcze człowiek a nie kierownik. :) Chociaż w sumie taki okres, że teraz na siłę każą wybierać zaległe urlopy, więc to nic takiego wielkiego z Jego strony.
1
Ruud? No to mamy trochę przekichane, a dokładniej nasza obrona.
1
Nie, że zapłacił czy sprzedał ją, po prostu się założyli o 50 dolców i paczkę fajek, że ta się puści.
0
Prawdę powiedział? Cały sezon nie było o nim słychać a na boisku nic nie pokazał, ostatnie dwa mecze w karierze zagrał dobrze i już chciałby kokosy, ludzie.
9
Ile razy to się jeszcze tutaj przewinie? Średnio raz w tygodniu ten kawał tutaj jest.
1
Ta Polska liga to jest farsa jak 150... zdecydowałem, że obejrzę sobie kawałek "klasyku". Grają dwie największe drużyny z Polski w ostatnich latach, spodziewasz się jakiegoś poziomu, czegokolwiek lepszego niż liga okręgowa, którą na codzień ogladasz na żywo i co? KOPANINA, wybicia piłki bez sensu do góry, jakieś dziwne podania do nikogo... oczy krwawią, dalej nie oglądam.
12
Przeczytałem Cancelo i myślałem, że się na boisku pobili :D
0
https://saturn.pl/komputery-i-tablety/naped-lg-gp57eb40?querystring=lg%20nap%C4%99d
5
A potem dostał 3x kanał od tego małego ziomeczka :D
0
https://www.x-kom.pl/p/436881-konsola-playstation-sony-playstation-4-pro-1tb-fifa-19.html Lepiej kup na x-komie, jest taniej i bezpieczniej