kuz

3

X-Men wybiera? To Messi powinien wygrać!

kuz

1

W Bydgoszczy zaczyna wiać.

kuz

1

Teraz wystarczy tylko patrzeć na Siebie i wygrać wszystko do końca, a mamy mistrza. :)

kuz

5

3 miliony za kilogramy gipsu? :D

kuz

0

Sam paździerz, czekam na wypłatę i z FP wystartuję, bo inaczej się nie da.

kuz

3

Wow, wszyscy walczą czy wyrwał mu włosy czy nie a kartkę dostał pewnie za to kopnięcie. PLOT TWIST.

kuz

2

Próbuję to wytłumaczyć większości tłoków na facebooku, ale marnie to idzie. :) Popieram, że kartka słuszna, widać po bicku jak zaciska palce a potem agresywnie zabiera rękę.

kuz

4

Guardiola jest trenerem, który bije wszystkie możliwe rekordy. :) Ten to gość!

kuz

1

To nie ból, ale za parę lat będą mówić, że Ronaldo to król strzelców i był lepszy od Messiego, a tak na prawdę nastrzelał dokładając nogę i strzelając karne. Podobnie jest z Pele, brak spalonego i liga farmerów, ale co nastrzelał to Jego.

kuz

2

A większość, po dołożeniu nogi na piątym metrze lub z 11. :) Taka jest prawda.

kuz

3

Hahahaha, drugi karny dla Juve. W szatni Juve podobno pochowali teraz żyletki.

kuz

6

Uwaga, na fioletowej: Isco lepszy od Messiego.

kuz

1

Babka w studio zdissowała CRa, już ją lubię.

kuz

1

Jestem pod wrażeniem. Polsat serio zrobił dobrą robotę i wygląda to profesjonalnie. Nawet Panas w studio, kibic Barcy i znana osobistość, a nie jakiś Adam Małysz. SUPER!

kuz

0

BarcaInfo taki wszechwiedzący to może będzie wiedział, dlaczego mi tak rozciąga zdjęcia z twittera? I tylko z tego portalu... każde zdjęcie ładnie skaluje do środka a tutaj mam pełną rozdzielczość fotki przez co nie da się jej obejrzeć.

kuz

0

I praca do 18, pięknie, popieram!

kuz

0

Jak takie napisy dadzą do filmu to zgroza :D

kuz

0

Horror to by był przy tie breaku, tutaj to bardziej romans z happy endem.

kuz

0

Dobry horror do obejrzenia ze znajomymi?

kuz

1

Jak Barca od początku narzuca swój styl to każda drużyna automatycznie się muruje. No chyba, że Barca gra słabo i otwierają się okazje do ataku.

kuz

2

To pewnie jeszcze człowiek a nie kierownik. :) Chociaż w sumie taki okres, że teraz na siłę każą wybierać zaległe urlopy, więc to nic takiego wielkiego z Jego strony.

kuz

1

Ruud? No to mamy trochę przekichane, a dokładniej nasza obrona.

kuz

1

Nie, że zapłacił czy sprzedał ją, po prostu się założyli o 50 dolców i paczkę fajek, że ta się puści.

kuz

0

Prawdę powiedział? Cały sezon nie było o nim słychać a na boisku nic nie pokazał, ostatnie dwa mecze w karierze zagrał dobrze i już chciałby kokosy, ludzie.

kuz

9

Ile razy to się jeszcze tutaj przewinie? Średnio raz w tygodniu ten kawał tutaj jest.

kuz

1

Ta Polska liga to jest farsa jak 150... zdecydowałem, że obejrzę sobie kawałek "klasyku". Grają dwie największe drużyny z Polski w ostatnich latach, spodziewasz się jakiegoś poziomu, czegokolwiek lepszego niż liga okręgowa, którą na codzień ogladasz na żywo i co? KOPANINA, wybicia piłki bez sensu do góry, jakieś dziwne podania do nikogo... oczy krwawią, dalej nie oglądam.

kuz

12

Przeczytałem Cancelo i myślałem, że się na boisku pobili :D

kuz

5

A potem dostał 3x kanał od tego małego ziomeczka :D

kuz

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?