kuz

2

Jestem. I ta temperatura jak jestem u Siebie w pokoju na 3 piętrze gdzie ciągle wali słońce prawie się zgadza, przynajmniej tak czuję. :D

kuz

37

Może równie dobrze zostać posłem albo chippendalesem, dajcie żyć z tymi rozkminami.

kuz

0

Wszystko zależy czy wiatr Cię przewieje czy nie, i jaką masz odporność w danym momencie.

kuz

1

Weź pod uwagę, ile kosztował Salah Firmino i Mane jak Liverpool ich kupował. Różnica jest taka, że Liverpool inwestuje a Everton kupuje wykreowane gwiazdy w tym wypadku. Kasa nie ma tutaj sensu.

kuz

0

Nie można

kuz

2

"Roma seeking legal advice after Barcelona hijacked their attempt to sign Malcom from Bordeaux." [Viva Barca]

To tak jakby w szkole jakiś typ wyrwał najlepszą laskę na lepszy samochód a ten drugi szukał by prawnika żeby go usadzić, beczka. :D

kuz

12

A co mój komentarz ma wspólnego z kierowaniem się FIFĄ? Napisałem tylko kiedy pierwszy raz miałem do czynienia z tym piłkarzem...

kuz

10

I teraz wchodzi Thiago, CAŁY NA BIAŁO!

kuz

2

Ja jakieś dwa miesiące temu próbowałem kupić go w fifie ale nie udało się bo chcieli za dużo :D A mój skaut podawał go jako jednego z bardziej perspektywistycznych graczy.

kuz

2

Messi zje*ał go za piosenkę o N'Golo a ten ma płakać bo Waldek nie napisał? Ale brukowce szaleją.

kuz

9

Jak ktoś w ogóle może porównywać Messiego do Ronaldo? Są miliony takich filmów o Messim i z jednego meczu takich dryblingów i zagrań ma więcej niż Piękny w całym sezonie. Ronaldo przewraca się o własne nogi, raz na miesiąc strzeli jakąś bramkę z wolnego czy zza pola karnego i wszyscy się spuszczają przez tydzień... to jest dramat jak otoczka medialna dodaje mu w oczach głosujących. Np. taki Pol, człowiek wydaję się być inteligentnym ale jak mówi o Ronaldo jako pewniaku do ZP za wygranie LM po raz 3 to ręce opadają. On wygrał czy Real wygrał? On był tylko częścią, fakt, zdobył najwięcej bramek ale Jego ogólna gra była słaba pomijając kilka meczy które mu wyszły.

kuz

0

Jest gdzieś transmisja w sieci?

kuz

0

Moja dziewczyna oglądała, podpiąłem się jakoś w 5 odcinku i od razu wiedziałem o co chodzi. Film ciekawy ale potem traci trochę sens i jest naciągany jak dla mnie.

kuz

1

W fifie fajnie, szkoda, że w prawdziwym życiu już nie...

kuz

0

Dzięki!

kuz

0

Wie ktoś dlaczego strona nie działa na google chrome? Jest napisane, że zaraz wracamy i tyle.

kuz

0

https://www.instagram.com/p/BlYYrz6lbk0/?taken-by=premierleague
Dua Lipa już pozuje w koszulce Arsenalu na następny sezon.

kuz

1

Kupiliśmy ich jak byli dobrze rokującymi młodymi zawodnikami (przypadek matsa). Cillesen trochę starszy ale też nie grał jakoś super w Ajaxie. Alisson to jednak już jakaś marka. Tak jak napisał Visca, nasz zarząd dobrze trafił z matsem i wyciągnął go zanim stał się najlepszy.

kuz

6

Pep Segura i zarząd Barcy zwolnili dziś Joana Vile Boscha, człowieka odpowiedzialnego za sukces La Masii oraz odkrycie Busquetsa czy też Xaviego. Pracował na tym stanowisku 40 lat. [Catalunya Ràdio]

kuz

2

Klub szanuję mocno. Jego piłkarzy (typu Ronaldo, Ramos, Casemiro) nie trawie bo są bucami. Ahh gdyby tak wrócił stary Real z Raulem i Casillasem w składzie, to byli czasy. Nie obrzucaliśmy się gównem, kibice się szanowali, piłkarze też...

kuz

1

Dodaj, że TOP4 legend, a nie grających zawodników.

kuz

4

Nie piszcie tu o ludziach pokroju tego Fujarka, on ma coś nie tak z głową. Z resztą jak większość sympatyków Realu... teraz Ronaldo będzie znienawidzony. :D

kuz

0

Jak już korzystać, to czemu nie :) Ustawiłbym Siebie i rodzinę do końca życia.

kuz

2

Tak, ale tylko wtedy, gdy wszystko co dotknę staje się niewidzialne razem ze mną.

kuz

3

To całkiem zaburzy rytm jaki mamy od zawsze praktycznie, w dupach im się poprzewracało od tych pieniędzy.

kuz

0

Też macie wrażenie, że teraz podczas żonglerki na prezentacji każdy piłkarz skupia się na maksa żeby potem internety nie miały polewki jak piłka odskoczy? :D

kuz

23

-drużyna z ekstraklasy
-kompromitacja

nie musisz wybierać jednego bo to to samo.

kuz

1

ale euforia wypisana na twarzy... jakby go odcięło na chwilę :) PIĘKNE

kuz

2

Luzuj bokserki, czy napisałem, że nie może? To właśnie Ty pokazałeś typową napinkę o byle gówno.

kuz

66

Typowy angol, rudy piegowaty i brzydki. Pewnie jeszcze sepleni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?