Weź pod uwagę, ile kosztował Salah Firmino i Mane jak Liverpool ich kupował. Różnica jest taka, że Liverpool inwestuje a Everton kupuje wykreowane gwiazdy w tym wypadku. Kasa nie ma tutaj sensu.
Ja jakieś dwa miesiące temu próbowałem kupić go w fifie ale nie udało się bo chcieli za dużo :D A mój skaut podawał go jako jednego z bardziej perspektywistycznych graczy.
Jak ktoś w ogóle może porównywać Messiego do Ronaldo? Są miliony takich filmów o Messim i z jednego meczu takich dryblingów i zagrań ma więcej niż Piękny w całym sezonie. Ronaldo przewraca się o własne nogi, raz na miesiąc strzeli jakąś bramkę z wolnego czy zza pola karnego i wszyscy się spuszczają przez tydzień... to jest dramat jak otoczka medialna dodaje mu w oczach głosujących. Np. taki Pol, człowiek wydaję się być inteligentnym ale jak mówi o Ronaldo jako pewniaku do ZP za wygranie LM po raz 3 to ręce opadają. On wygrał czy Real wygrał? On był tylko częścią, fakt, zdobył najwięcej bramek ale Jego ogólna gra była słaba pomijając kilka meczy które mu wyszły.
Moja dziewczyna oglądała, podpiąłem się jakoś w 5 odcinku i od razu wiedziałem o co chodzi. Film ciekawy ale potem traci trochę sens i jest naciągany jak dla mnie.
Kupiliśmy ich jak byli dobrze rokującymi młodymi zawodnikami (przypadek matsa). Cillesen trochę starszy ale też nie grał jakoś super w Ajaxie. Alisson to jednak już jakaś marka. Tak jak napisał Visca, nasz zarząd dobrze trafił z matsem i wyciągnął go zanim stał się najlepszy.
Pep Segura i zarząd Barcy zwolnili dziś Joana Vile Boscha, człowieka odpowiedzialnego za sukces La Masii oraz odkrycie Busquetsa czy też Xaviego. Pracował na tym stanowisku 40 lat. [Catalunya Ràdio]
Klub szanuję mocno. Jego piłkarzy (typu Ronaldo, Ramos, Casemiro) nie trawie bo są bucami. Ahh gdyby tak wrócił stary Real z Raulem i Casillasem w składzie, to byli czasy. Nie obrzucaliśmy się gównem, kibice się szanowali, piłkarze też...
Nie piszcie tu o ludziach pokroju tego Fujarka, on ma coś nie tak z głową. Z resztą jak większość sympatyków Realu... teraz Ronaldo będzie znienawidzony. :D
Też macie wrażenie, że teraz podczas żonglerki na prezentacji każdy piłkarz skupia się na maksa żeby potem internety nie miały polewki jak piłka odskoczy? :D
2
Jestem. I ta temperatura jak jestem u Siebie w pokoju na 3 piętrze gdzie ciągle wali słońce prawie się zgadza, przynajmniej tak czuję. :D
37
Może równie dobrze zostać posłem albo chippendalesem, dajcie żyć z tymi rozkminami.
0
Wszystko zależy czy wiatr Cię przewieje czy nie, i jaką masz odporność w danym momencie.
1
Weź pod uwagę, ile kosztował Salah Firmino i Mane jak Liverpool ich kupował. Różnica jest taka, że Liverpool inwestuje a Everton kupuje wykreowane gwiazdy w tym wypadku. Kasa nie ma tutaj sensu.
0
Nie można
2
"Roma seeking legal advice after Barcelona hijacked their attempt to sign Malcom from Bordeaux." [Viva Barca]
To tak jakby w szkole jakiś typ wyrwał najlepszą laskę na lepszy samochód a ten drugi szukał by prawnika żeby go usadzić, beczka. :D
12
A co mój komentarz ma wspólnego z kierowaniem się FIFĄ? Napisałem tylko kiedy pierwszy raz miałem do czynienia z tym piłkarzem...
10
I teraz wchodzi Thiago, CAŁY NA BIAŁO!
2
Ja jakieś dwa miesiące temu próbowałem kupić go w fifie ale nie udało się bo chcieli za dużo :D A mój skaut podawał go jako jednego z bardziej perspektywistycznych graczy.
2
Messi zje*ał go za piosenkę o N'Golo a ten ma płakać bo Waldek nie napisał? Ale brukowce szaleją.
9
Jak ktoś w ogóle może porównywać Messiego do Ronaldo? Są miliony takich filmów o Messim i z jednego meczu takich dryblingów i zagrań ma więcej niż Piękny w całym sezonie. Ronaldo przewraca się o własne nogi, raz na miesiąc strzeli jakąś bramkę z wolnego czy zza pola karnego i wszyscy się spuszczają przez tydzień... to jest dramat jak otoczka medialna dodaje mu w oczach głosujących. Np. taki Pol, człowiek wydaję się być inteligentnym ale jak mówi o Ronaldo jako pewniaku do ZP za wygranie LM po raz 3 to ręce opadają. On wygrał czy Real wygrał? On był tylko częścią, fakt, zdobył najwięcej bramek ale Jego ogólna gra była słaba pomijając kilka meczy które mu wyszły.
0
Jest gdzieś transmisja w sieci?
0
Moja dziewczyna oglądała, podpiąłem się jakoś w 5 odcinku i od razu wiedziałem o co chodzi. Film ciekawy ale potem traci trochę sens i jest naciągany jak dla mnie.
1
W fifie fajnie, szkoda, że w prawdziwym życiu już nie...
0
Dzięki!
0
Wie ktoś dlaczego strona nie działa na google chrome? Jest napisane, że zaraz wracamy i tyle.
0
https://www.instagram.com/p/BlYYrz6lbk0/?taken-by=premierleague
Dua Lipa już pozuje w koszulce Arsenalu na następny sezon.
1
Kupiliśmy ich jak byli dobrze rokującymi młodymi zawodnikami (przypadek matsa). Cillesen trochę starszy ale też nie grał jakoś super w Ajaxie. Alisson to jednak już jakaś marka. Tak jak napisał Visca, nasz zarząd dobrze trafił z matsem i wyciągnął go zanim stał się najlepszy.
6
Pep Segura i zarząd Barcy zwolnili dziś Joana Vile Boscha, człowieka odpowiedzialnego za sukces La Masii oraz odkrycie Busquetsa czy też Xaviego. Pracował na tym stanowisku 40 lat. [Catalunya Ràdio]
2
Klub szanuję mocno. Jego piłkarzy (typu Ronaldo, Ramos, Casemiro) nie trawie bo są bucami. Ahh gdyby tak wrócił stary Real z Raulem i Casillasem w składzie, to byli czasy. Nie obrzucaliśmy się gównem, kibice się szanowali, piłkarze też...
1
Dodaj, że TOP4 legend, a nie grających zawodników.
4
Nie piszcie tu o ludziach pokroju tego Fujarka, on ma coś nie tak z głową. Z resztą jak większość sympatyków Realu... teraz Ronaldo będzie znienawidzony. :D
0
Jak już korzystać, to czemu nie :) Ustawiłbym Siebie i rodzinę do końca życia.
2
Tak, ale tylko wtedy, gdy wszystko co dotknę staje się niewidzialne razem ze mną.
3
To całkiem zaburzy rytm jaki mamy od zawsze praktycznie, w dupach im się poprzewracało od tych pieniędzy.
0
Też macie wrażenie, że teraz podczas żonglerki na prezentacji każdy piłkarz skupia się na maksa żeby potem internety nie miały polewki jak piłka odskoczy? :D
23
-drużyna z ekstraklasy
-kompromitacja
nie musisz wybierać jednego bo to to samo.
1
ale euforia wypisana na twarzy... jakby go odcięło na chwilę :) PIĘKNE
2
Luzuj bokserki, czy napisałem, że nie może? To właśnie Ty pokazałeś typową napinkę o byle gówno.
66
Typowy angol, rudy piegowaty i brzydki. Pewnie jeszcze sepleni.