kuz

2

Nie wiem czy to błąd w przygotowaniu, czy pech? Gość wyskakuje lekko w górę i już strzela mu mięsień...

kuz

8

Neymar każdy kontakt z piłką w tym meczu to trzymanie jej na siłe, branie na plecy przeciwnika i gleba oraz turlanie się po murawie, i tak w kółko. BARDZO słaby występ.

kuz

1

Nie było, puścił go a ten się przewrócił, trochę za późno chciał na tym skorzystać.

kuz

2

Neymar tym meczem obniżył średnią ocen występu piłkarzy Realu na tych MŚ. :D

kuz

1

Komentarz usunięty

kuz

8

Nie wiem jak was ale mnie Neymar strasznie irytuje tym swoim gwiazdorzeniem.

kuz

0

Filip Kuciński proszę państwa!

kuz

13

2002 - Francja jako mistrz świata nie wychodzi z grupy

2010 - Włochy jako mistrzowie świata nie wychodzą z grupy

2014 - Hiszpania jako mistrz świata nie wychodzą z grupy

2018 - Niemcy?!

kuz

6

Czemu on ciągle szuka jedenastki? Debil.

kuz

7

Carlos Vela wystrzelił z formą na te MŚ, niesamowity mecz póki co!

kuz

1

Meksyk może się podobać! Chyba najlepszy początek ze wszystkich meczów do tej pory. POBIĆ NIEMCA!

kuz

0

Ciesz się, że Mitrovic to amator :D

kuz

1

Zaprzedali dusze diabłu, cała drużyna włącznie z Zidanem, nie ma co się dziwić.

kuz

0

Tak dodając, newschool? daleko szukać nie trzeba, taki Taco już coś sobą reprezentuje a nie CI pseudo raperzy.

kuz

0

Nie chodzi o podejście, bo dobry rap lubię. Ostr, pih, pezet czy kilku innych dobrych. Ale tacy ludzie jak ten Reto (to człowiek tak btw?) i w utworze co drugie słowo to ku*wa ch*j i inne, dno umysłowe, a gimbaza się gościem jara. Strasznie słabe i to jest MOJE zdanie. Słuchaj co Ci się podoba. :)

kuz

1

muzyka dla patoli, nie obrażając nikogo.

kuz

1

kilka postów niżej to dodałem.

kuz

0

Nie do końca, ale jak grają z Niemcami to wtedy na tablicy wyników widnieje NIGGER, czyli murzyn :D

kuz

8

https://www.facebook.com/sport247pl/videos/416497975491632/ a tutaj Pani opowiada jak to wczoraj 2 z 3 goli Ronaldo to hat tricki xD

kuz

0

Mi się nawet stream nie pokazuje, jakby strona nie ładowała odtwarzacza...

kuz

0

działa wam transmisja na sport tvp?

kuz

0

Marciniak komentował? XD

kuz

0

Zaplanowałeś ten komentarz na 15 lipca i niechcący go dodało?

kuz

1

Dajmy sobie spokój do jutra, zobaczymy jak odpowie Messi. Argentyńczyk znając Jego podejście nawet pewnie się tym nie przejmuje, ale nie wierzę, że nie ma dodatkowej motywacji bo takim występnie Ronaldo. Musi jutro, po prostu MUSI.

kuz

0

Karny, babol bramkarza i ładne trafienie. Cała kariera Ronaldo w pigułce. :P

kuz

9

Teraz La Rambla dzieli się na dwa typy ludzi: Jedni szukają błędów u Thiago, a drudzy winszują każde jego dotknięcie. :D

kuz

3

Szpaka powinni już odsunąć od komentowania bo ze starości gada jak potłuczony. Laskowski to jest świeżość i emocje a nie ten dziadyga...

kuz

0

Nie sądziłem, że to napiszę ale nie żałuję, że na 15 do roboty i nie zobaczę drugiej połowy. Nuuuuuuuuuda.

kuz

2

Ja tam czuję! :) Mundial to mundial, nie ważne gdzie.

kuz

0

Egipt nie w ciemię bity, wejdzie Salah to mają szanse na punkty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?