kuz

2

Luzuj bokserki, czy napisałem, że nie może? To właśnie Ty pokazałeś typową napinkę o byle gówno.

kuz

66

Typowy angol, rudy piegowaty i brzydki. Pewnie jeszcze sepleni.

kuz

0

Przecież 4 dni na odpoczynek to dużo... sezon czują wszyscy, Francuzi też. Nie ma różnicy czy grają te 20 minut więcej czy nie.

kuz

0

Tłumacz, nie wszyscy znają tutaj Hiszpański. Domyślam się, że chodzi o spotkanie Pepa Segury z przedstawicielami Hazarda?

kuz

1

Warto dodać, że Laskowski to barcelonista. :)

kuz

0

transfer request, fochy, brak zaangażowania.

kuz

6

Grizmą żelipapą

kuz

6

A tymczasem Mahrez w City!

kuz

4

Taka żałosna ta nasza piłka, że nawet już tego nie śledzę... żenada i kilometry mułu.

kuz

0

Ale czasy są takie, że jak gwiazda bardzo chce to klub ma mało do gadania.

kuz

1

Real na pewno zrobi w tym okienku rewolucję na rynku i trzeba się przygotować na wielkie nazwiska. Perez nie odpuści.

kuz

0

Mbappe zaraz nie wytrzyma z tym kołkiem w ataku, ja bym bojkotował na Jego miejscu.

kuz

0

Iniesta nie zbiera laurów, nie obnosi się Sobą jak Ronaldo. Po prostu działa na mnie jak płachta na byka swoim ego i zachowaniem. Piłkarzem jest wielkim ale to nie wszystko.

kuz

0

Tym transferem Ronaldo udowodnił, że patrzy tylko i wyłącznie na Siebie i swoje statystyki. Dopisze sobie wygraną ligę włoską i puchar Włoch. Zostawił drużynę po wygraniu 3 LM z rzędu, niby transfer był do przewidzenia, ale po nim jeszcze bardziej nie trawie typa.

kuz

1

marzysz o Verrattim? Przecież on jest słabiutki i bardzo dobrze się stało, że mam Cou zamiast Niego.

kuz

19

Stoi w kuchni i to nie jest program :)

kuz

3

Raczej anglojęzyczny mem i tylko wtedy ma sens.

kuz

0

Imigranci którzy jadą zarobić pieniądze, i GIMMIGRANCI (DajMigranci) którzy jadą tylko po social.

kuz

1

Douglas nosi miano Lorda a Arthur jeszcze nie nosi, więc sam sobie dojdź do wniosku kto jest lepszy na ten moment.

kuz

0

Albo kogoś kupują i szykują na prezentacje. :) Ale raczej to pożegnanie już pewne, i bardzo dobrze!

kuz

0

Nie jest naćpana, ale to jaki regres wokalny i sceniczny zaliczyła zwaliło mnie z nóg. Pamiętam jeszcze koncert na Kortowiadzie bodajże 2016 rok, całkiem inna artystka. Albo jest po grubym melanżu albo po prostu jej odje**ło.

kuz

2

Nie wiem dlaczego ale jest mi zwyczajnie smutno, że Paulinho odchodzi. Był jednym z ojców sukcesu w lidze w minionym sezonie, grał na poziomie dużo większym niż każdy oczekiwał. Po prostu szkoda.

kuz

0

Huawei Y5 ale seria 2018, bardzo fajne, niedrogie telefony. Ewentualnie y6 2018.

kuz

0

Willian a nie żaden William.

kuz

7

Kto się smuci ten jest smutas, kto się kłóci ten jest... KŁÓTINIO :(

kuz

15

Wybił piłkę za linię, nie miał szans dojścia i szukał nóg Kompanego. Żaden karny.

kuz

0

Jak teraz ktoś dostanie z dwójki Ney i Cou to nie zagrają w następnym meczu. Dopiero od 1/2 już każdy ma czyste konto.

kuz

0

kuz

1

Chyba mu prąd odcięło w tej akcji :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?