Iniesta nie zbiera laurów, nie obnosi się Sobą jak Ronaldo. Po prostu działa na mnie jak płachta na byka swoim ego i zachowaniem. Piłkarzem jest wielkim ale to nie wszystko.
Tym transferem Ronaldo udowodnił, że patrzy tylko i wyłącznie na Siebie i swoje statystyki. Dopisze sobie wygraną ligę włoską i puchar Włoch. Zostawił drużynę po wygraniu 3 LM z rzędu, niby transfer był do przewidzenia, ale po nim jeszcze bardziej nie trawie typa.
Nie jest naćpana, ale to jaki regres wokalny i sceniczny zaliczyła zwaliło mnie z nóg. Pamiętam jeszcze koncert na Kortowiadzie bodajże 2016 rok, całkiem inna artystka. Albo jest po grubym melanżu albo po prostu jej odje**ło.
Nie wiem dlaczego ale jest mi zwyczajnie smutno, że Paulinho odchodzi. Był jednym z ojców sukcesu w lidze w minionym sezonie, grał na poziomie dużo większym niż każdy oczekiwał. Po prostu szkoda.
2
Luzuj bokserki, czy napisałem, że nie może? To właśnie Ty pokazałeś typową napinkę o byle gówno.
66
Typowy angol, rudy piegowaty i brzydki. Pewnie jeszcze sepleni.
0
Przecież 4 dni na odpoczynek to dużo... sezon czują wszyscy, Francuzi też. Nie ma różnicy czy grają te 20 minut więcej czy nie.
0
Tłumacz, nie wszyscy znają tutaj Hiszpański. Domyślam się, że chodzi o spotkanie Pepa Segury z przedstawicielami Hazarda?
1
Warto dodać, że Laskowski to barcelonista. :)
0
transfer request, fochy, brak zaangażowania.
6
Grizmą żelipapą
6
A tymczasem Mahrez w City!
4
Taka żałosna ta nasza piłka, że nawet już tego nie śledzę... żenada i kilometry mułu.
0
Ale czasy są takie, że jak gwiazda bardzo chce to klub ma mało do gadania.
1
Real na pewno zrobi w tym okienku rewolucję na rynku i trzeba się przygotować na wielkie nazwiska. Perez nie odpuści.
0
Mbappe zaraz nie wytrzyma z tym kołkiem w ataku, ja bym bojkotował na Jego miejscu.
0
Iniesta nie zbiera laurów, nie obnosi się Sobą jak Ronaldo. Po prostu działa na mnie jak płachta na byka swoim ego i zachowaniem. Piłkarzem jest wielkim ale to nie wszystko.
0
Tym transferem Ronaldo udowodnił, że patrzy tylko i wyłącznie na Siebie i swoje statystyki. Dopisze sobie wygraną ligę włoską i puchar Włoch. Zostawił drużynę po wygraniu 3 LM z rzędu, niby transfer był do przewidzenia, ale po nim jeszcze bardziej nie trawie typa.
1
marzysz o Verrattim? Przecież on jest słabiutki i bardzo dobrze się stało, że mam Cou zamiast Niego.
19
Stoi w kuchni i to nie jest program :)
3
Raczej anglojęzyczny mem i tylko wtedy ma sens.
0
Imigranci którzy jadą zarobić pieniądze, i GIMMIGRANCI (DajMigranci) którzy jadą tylko po social.
1
Douglas nosi miano Lorda a Arthur jeszcze nie nosi, więc sam sobie dojdź do wniosku kto jest lepszy na ten moment.
0
Albo kogoś kupują i szykują na prezentacje. :) Ale raczej to pożegnanie już pewne, i bardzo dobrze!
0
Nie jest naćpana, ale to jaki regres wokalny i sceniczny zaliczyła zwaliło mnie z nóg. Pamiętam jeszcze koncert na Kortowiadzie bodajże 2016 rok, całkiem inna artystka. Albo jest po grubym melanżu albo po prostu jej odje**ło.
2
Nie wiem dlaczego ale jest mi zwyczajnie smutno, że Paulinho odchodzi. Był jednym z ojców sukcesu w lidze w minionym sezonie, grał na poziomie dużo większym niż każdy oczekiwał. Po prostu szkoda.
0
Huawei Y5 ale seria 2018, bardzo fajne, niedrogie telefony. Ewentualnie y6 2018.
0
Willian a nie żaden William.
7
Kto się smuci ten jest smutas, kto się kłóci ten jest... KŁÓTINIO :(
15
Wybił piłkę za linię, nie miał szans dojścia i szukał nóg Kompanego. Żaden karny.
0
Jak teraz ktoś dostanie z dwójki Ney i Cou to nie zagrają w następnym meczu. Dopiero od 1/2 już każdy ma czyste konto.
14
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/36734049_1620083331454309_5565608760358993920_n.jpg?_nc_cat=0&oh=ae6c3d4e8a2721aac923b88e5bd7f9da&oe=5BE12B86
0
https://i.imgur.com/QfSOVLX.jpg autorskie
1
Chyba mu prąd odcięło w tej akcji :D