Nie wiem jak z Fortnite, bo na to Samsung ma podpisaną umowę na wyłączność na kilka modeli telefonów, ale jeśli chodzi o wymagania to bez problemu. Osobiście nie polecam s6 edge, lepiej dołożyć do s7, który mimo tego, że jest starszy, to dużo lepszy i wciąż wspierany.
Taka opcja jest w PESie, gdy gra na innej pozycji spada ovr. Tak, w trybie kariery zawodnik kontaktuje się z Tobą, ale mi chodzi o karierę gracza, żebyś sam mógł też się kontaktować.
Do wszystkich graczy FIFY, a jest ich tutaj dużo. Chcę rozkręcić małą dyskusję apropo tego, jakich zmian EA powinno dokonać odnośnie trybu kariery i gwiazdy aby grało się przyjemniej. Oto moje propozycje:
1. W The Journey mamy możliwość rozpoczęcia meczu z ławki a w trybie gwiazdy pomimo tego, że "następny mecz zaczniesz na ławce" to nawet nie ma nas w składzie. Czy tak trudno dodać taką opcję? Było by o wiele fajniej rozwijać się wchodząc najpierw z ławki i łapiąc minuty.
2. Negocjacje transferowe w FIFE 18 w trybie kariery są fajną opcją, ale dlaczego nie ma tego też w trybie wirtualnej gwiazdy? Możesz zmienić klub, ale negocjować gaży i reszty już nie, wielki minus wg mnie.
3. W trybie kariery możemy symulować mecz ale wszystko co możemy zrobić to zobaczyć wygraną bądź przegraną, nic więcej. Mogli by dodać opcje interwencji i zmian. FIFA 2002 miała taką opcję a 2018 NIE MA?! Trochę bieda.
4. Grasz sobie karierę dla przykładu Barceloną, ale nie możesz powoływać graczy z Barcy B, musisz ich kupić. To jest bez sensu i opcja korzystania z graczy rezerw była by super.
5. Gdy klub kupuje Cię w trybie gwiazdy powiedzmy w styczniu, to możesz w innym klubie grać sobie w Lidze Mistrzów bez problemu. Powinni dodać blokadę i możliwość grania dopiero od nowego sezonu, raczej to nic trudnego.
6. Ostatnią opcją była by możliwość komunikacji z trenerem w trybie WG. Dla przykładu aktualnie mam 93 ovr i jestem ŚPO, trener gra taktyką na dwóch defensywnych pomocników i każdy mecz muszę grać na tej pozycji. Wystarczyło by dodać tylko 3 opcje: 1. Nie czuję się dobrze na pozycji na której gram 2. Nie odpowiada mi czas gry jaki dostaje 3. Nie odpowiada mi mój kontrakt, dla przykładu. Było by dużo fajniej moim zdaniem.
Podsumowując wiem, że EA kładzie lachę na tryby singleplayer i FUT jest tutaj podstawą, ale ciężko mi się pogodzić jak bardzo olewają graczy. Zapraszam do dyskusji!
Murawa będzie okej, jak zdąży wrosnąć się i zakorzenić. Po prostu została niedawno położona a takie zabiegi robi się na dwa tygodnie przed meczem w przerwie reprezentacyjnej.
Najlepsze jest to, że są idioci, którzy nie widzą tam spalonego i wmawiają, że Barca została przepchnięta a Valladolid okradzione haha. Tym imbecylom nawet VAR nie pomoże, mózg to jednak cenna rzecz w tych czasach.
Najlepiej na 24h przed nie pić, ale jak walniesz sobie dziś wieczorem piwko albo dwa to śmiało jutro możesz o 8 iść oddać krew :) Nie badają zawartości alkoholu tylko inne ważniejsze rzeczy. :)
Dobry wieczór La Ramblo, ostatnio naszło mnie na dobry film w klimacie II WŚ ale jakby tego było mało chodzi o obozy koncentracyjne. Znacie jakieś fajne produkcje pokazujące realia obozu albo coś podobnego? Szukam na prawdę dobrego filmu. Chłopca w pasiastej pidżamie oglądałem.
0
Nie wiem jak z Fortnite, bo na to Samsung ma podpisaną umowę na wyłączność na kilka modeli telefonów, ale jeśli chodzi o wymagania to bez problemu. Osobiście nie polecam s6 edge, lepiej dołożyć do s7, który mimo tego, że jest starszy, to dużo lepszy i wciąż wspierany.
1
xD nie wiem czy to bait, ale S8 to bardzo mocny telefon a outlet oznacza, że jest albo powystawowy albo niekompletny. Pograsz bez problemu.
0
Jak już to będą bez licencji, ale wcale? Raczej nie, nic nie słyszalem.
6
To jest tak głupie że aż chore :D
0
Dobra, może nie jest lepszy, pytanie do czego potrzebujesz i czy zależy Ci na LTE, co wg mnie jest dużym plusem.
0
W tej cenie a nawet taniej masz dużo lepszego Huaweia T3 10 z LTE. :)
5
Bardzo zaufany sklep z dobrymi cenami. Ale jak masz produkt na morelach to bierz tam. :)
12
To całkiem normalne, często ktoś odwiedza szatnie (byli piłkarze, działacze). Nic w tym złego.
0
Jeśli tatralandia, to tylko w godzinach popołudniowych tj. 15+, inaczej poćwiczysz stanie w kolejkach do zjeżdżalni po 2 godziny.
1
Dostał dopiero kilka szans i ma grać odważniej? Jak Waldek go nie zniszczy i nie zrobi z Niego drugiego D. Suareza to będzie ok.
0
Taka opcja jest w PESie, gdy gra na innej pozycji spada ovr. Tak, w trybie kariery zawodnik kontaktuje się z Tobą, ale mi chodzi o karierę gracza, żebyś sam mógł też się kontaktować.
18
Do wszystkich graczy FIFY, a jest ich tutaj dużo. Chcę rozkręcić małą dyskusję apropo tego, jakich zmian EA powinno dokonać odnośnie trybu kariery i gwiazdy aby grało się przyjemniej. Oto moje propozycje:
1. W The Journey mamy możliwość rozpoczęcia meczu z ławki a w trybie gwiazdy pomimo tego, że "następny mecz zaczniesz na ławce" to nawet nie ma nas w składzie. Czy tak trudno dodać taką opcję? Było by o wiele fajniej rozwijać się wchodząc najpierw z ławki i łapiąc minuty.
2. Negocjacje transferowe w FIFE 18 w trybie kariery są fajną opcją, ale dlaczego nie ma tego też w trybie wirtualnej gwiazdy? Możesz zmienić klub, ale negocjować gaży i reszty już nie, wielki minus wg mnie.
3. W trybie kariery możemy symulować mecz ale wszystko co możemy zrobić to zobaczyć wygraną bądź przegraną, nic więcej. Mogli by dodać opcje interwencji i zmian. FIFA 2002 miała taką opcję a 2018 NIE MA?! Trochę bieda.
4. Grasz sobie karierę dla przykładu Barceloną, ale nie możesz powoływać graczy z Barcy B, musisz ich kupić. To jest bez sensu i opcja korzystania z graczy rezerw była by super.
5. Gdy klub kupuje Cię w trybie gwiazdy powiedzmy w styczniu, to możesz w innym klubie grać sobie w Lidze Mistrzów bez problemu. Powinni dodać blokadę i możliwość grania dopiero od nowego sezonu, raczej to nic trudnego.
6. Ostatnią opcją była by możliwość komunikacji z trenerem w trybie WG. Dla przykładu aktualnie mam 93 ovr i jestem ŚPO, trener gra taktyką na dwóch defensywnych pomocników i każdy mecz muszę grać na tej pozycji. Wystarczyło by dodać tylko 3 opcje: 1. Nie czuję się dobrze na pozycji na której gram 2. Nie odpowiada mi czas gry jaki dostaje 3. Nie odpowiada mi mój kontrakt, dla przykładu. Było by dużo fajniej moim zdaniem.
Podsumowując wiem, że EA kładzie lachę na tryby singleplayer i FUT jest tutaj podstawą, ale ciężko mi się pogodzić jak bardzo olewają graczy. Zapraszam do dyskusji!
2
To dopiero Jego drugi sezon a artykuł brzmi trochę jakby był co najmniej 5 :)
0
I to czeka Huesce za tydzień na CN :)
2
Murawa będzie okej, jak zdąży wrosnąć się i zakorzenić. Po prostu została niedawno położona a takie zabiegi robi się na dwa tygodnie przed meczem w przerwie reprezentacyjnej.
14
Najlepsze jest to, że są idioci, którzy nie widzą tam spalonego i wmawiają, że Barca została przepchnięta a Valladolid okradzione haha. Tym imbecylom nawet VAR nie pomoże, mózg to jednak cenna rzecz w tych czasach.
1
Suarez biega jak mój pies po zjedzeniu całej miski karmy...
2
Najgorsze jest to, że dzisiaj już Coutinho w drugiej połowie nie wejdzie...
1
Wam też się wydaje, jakby piłkarze człapali po jakimś polu ryżowym a nie po boisku? :D
0
Najlepiej na 24h przed nie pić, ale jak walniesz sobie dziś wieczorem piwko albo dwa to śmiało jutro możesz o 8 iść oddać krew :) Nie badają zawartości alkoholu tylko inne ważniejsze rzeczy. :)
2
Dembele robi ich na ten zamach jak dzieci :D CAAAŁY CZAS :D
2
Na cda jest, dobra jakość i napisy. :)
0
Te karne też trzeba umieć strzelać, a Lewy zmasterował je chyba do perfekcji. :)
0
...w robocie :(
0
Dembele duzo lepiej czuje aie na prawej.
7
Chciałbym taki skład na Valladolid...
https://www.futbin.com/18/squad/5963128
34
Podobno 90% wyszukiwań Legii w Polsce to szukanie herbu do mema :D
0
Bardzo dobrze wygląda teraz :)
0
Wmodować jeden stadion to nie problem. :)
0
Dobry wieczór La Ramblo, ostatnio naszło mnie na dobry film w klimacie II WŚ ale jakby tego było mało chodzi o obozy koncentracyjne. Znacie jakieś fajne produkcje pokazujące realia obozu albo coś podobnego? Szukam na prawdę dobrego filmu. Chłopca w pasiastej pidżamie oglądałem.