Nie słuchaj powyższych, pasha zajął się streamowaniem, na razie działa na twitchu ale nie wyklucza, że wróci do profesjonalnego grania. Neo gra sobie w miksie 2k19 (mynio neo stark innocent morelz) odpadli dwukrotnie z eliminacji do IEM sydney, ale neo zapowiedział w wywiadzie, że ma na stole oferty z Polski i zza granicy, musi przemyśleć parę spraw i raczej wróci na scenę.
Zaszły wielkie zmiany, na początku 2018 odszedł TAZ, przeszedł do Kinguin gdzie radzi sobie całkiem nieźle. Potem z drużyną pożegnał się Biały i Snax, i grali w składzie Neo pasha snatchie michu morelz do końca 2018 roku. W grudniu odeszli Neo i Pasha i był wielki rozłam, wrócił Biały ze Snaxem, do tego TOAO ze starego AGO i teraz grają w składzie Snax Byali toao michu snatchie. Słabo im na razie idzie ale grają razem od połowy stycznia więc potrzeba trochę czasu, chociaż ja osobiście nie wierzę w sukces tego składu.
Taki PC kupi tylko ktoś do biura, ew dla dziecka jako pierwszy komputer. Podzespoły już prehistoryczne i lepszych gier raczej nie pociągnie a i z programami do edycji będzie miał problemy. Te części używane można kupić nawet taniej w sieci, ale, że masz wszystko razem to trochę podnosi wartość.
W sumie w życiu zarobił już tyle, że nie potrzeba mu więcej, a do tego ma pieniądze z kontraktów, reklam z innymi agencjami, więc serducho podpowiada mu jedno. Klasa.
Ja mam wrzucone to w google play, co miesiąc samo mi pobiera 13 zł chyba bo promka jak masz abonament i nawet tego nie odczuwam jakoś :D a meczyki sobie ciągle oglądam.
Nie umniejszam nikomu moim komentarzem. Po prostu po tylu batach jakie zebrali i upokorzeniach mogli by w końcu podejść z szacunkiem i realnie do kolejnego meczu. Oni co mecz są pewni, że tym razem nas zmiażdżą, a jedyne 5 goli jakie nam strzelili w "jednym meczu" to dwumecz w SPH.
Jak zwykle, kolejny klasyk przed nami, w obozie rywala głośno jak to nas nie wyjaśnią i nie pokażą gdzie nasze miejsce, a potem po kolejnej kompromitacji cisza w eterze, i tak do następnego klasyku. Życie marzeniami.
A co miał powiedzieć, że ma obsrane majty i czeka tylko na kolejną manitę, a tak w ogóle to nie wie czy jest sens przyjeżdżać na ten mecz bo siara? Dajcie spokój ludzie.
Siemka, od dłuższego czasu mam problem z zapaleniem rozcięgna podeszwowego w obu stopach, po kilku rehabilitacjach i innych zabiegach dzisiaj ortopeda zdecydował się na zastrzyk z blokadą. Miał ktoś z was takie coś? Lekarz mówił że nie boli tylko napier**la przez dwa dni a potem jest spokój, zastrzyk miałem godzinę temu i nie wiem czego się spodziewać.
W Japonii czy w Chinach niedawno powstał chyba nawet dłuższy most, więc jak widać można bez problemu, pytanie czy są na to pieniążki i chęć. Wtedy jak wiadomo spadnie dochód z promów i samolotów.
0
Ale to zepsuł Mbappe, może im się to zemścić.
1
snatchie, jako jedyny potrafi jakieś tam rundy wyciągnąć. Muszą trochę razem pograć, ale póki co widać brak pomysłu.
1
Nie słuchaj powyższych, pasha zajął się streamowaniem, na razie działa na twitchu ale nie wyklucza, że wróci do profesjonalnego grania. Neo gra sobie w miksie 2k19 (mynio neo stark innocent morelz) odpadli dwukrotnie z eliminacji do IEM sydney, ale neo zapowiedział w wywiadzie, że ma na stole oferty z Polski i zza granicy, musi przemyśleć parę spraw i raczej wróci na scenę.
1
Zaszły wielkie zmiany, na początku 2018 odszedł TAZ, przeszedł do Kinguin gdzie radzi sobie całkiem nieźle. Potem z drużyną pożegnał się Biały i Snax, i grali w składzie Neo pasha snatchie michu morelz do końca 2018 roku. W grudniu odeszli Neo i Pasha i był wielki rozłam, wrócił Biały ze Snaxem, do tego TOAO ze starego AGO i teraz grają w składzie Snax Byali toao michu snatchie. Słabo im na razie idzie ale grają razem od połowy stycznia więc potrzeba trochę czasu, chociaż ja osobiście nie wierzę w sukces tego składu.
2
Taki PC kupi tylko ktoś do biura, ew dla dziecka jako pierwszy komputer. Podzespoły już prehistoryczne i lepszych gier raczej nie pociągnie a i z programami do edycji będzie miał problemy. Te części używane można kupić nawet taniej w sieci, ale, że masz wszystko razem to trochę podnosi wartość.
3
300-400zł
3
W sumie w życiu zarobił już tyle, że nie potrzeba mu więcej, a do tego ma pieniądze z kontraktów, reklam z innymi agencjami, więc serducho podpowiada mu jedno. Klasa.
0
Mają pod spodem chyba te normalne.
11
Wszystkie takie informacje to nieprawda, władze obu klubów już dawno zdementowały jakiekolwiek plotki na temat żądań ze strony obu klubów.
1
Ja mam wrzucone to w google play, co miesiąc samo mi pobiera 13 zł chyba bo promka jak masz abonament i nawet tego nie odczuwam jakoś :D a meczyki sobie ciągle oglądam.
1
Należysz do nielicznych. Wystarczy wejść przed meczem na notatnik żeby zobaczyć.
4
Nie umniejszam nikomu moim komentarzem. Po prostu po tylu batach jakie zebrali i upokorzeniach mogli by w końcu podejść z szacunkiem i realnie do kolejnego meczu. Oni co mecz są pewni, że tym razem nas zmiażdżą, a jedyne 5 goli jakie nam strzelili w "jednym meczu" to dwumecz w SPH.
12
Jak zwykle, kolejny klasyk przed nami, w obozie rywala głośno jak to nas nie wyjaśnią i nie pokażą gdzie nasze miejsce, a potem po kolejnej kompromitacji cisza w eterze, i tak do następnego klasyku. Życie marzeniami.
0
Naderwany staw skokowy bolał jak cholera, jak można porównać do tego ten ból? Mniejszy?
3
A co miał powiedzieć, że ma obsrane majty i czeka tylko na kolejną manitę, a tak w ogóle to nie wie czy jest sens przyjeżdżać na ten mecz bo siara? Dajcie spokój ludzie.
0
Siemka, od dłuższego czasu mam problem z zapaleniem rozcięgna podeszwowego w obu stopach, po kilku rehabilitacjach i innych zabiegach dzisiaj ortopeda zdecydował się na zastrzyk z blokadą. Miał ktoś z was takie coś? Lekarz mówił że nie boli tylko napier**la przez dwa dni a potem jest spokój, zastrzyk miałem godzinę temu i nie wiem czego się spodziewać.
0
W Japonii czy w Chinach niedawno powstał chyba nawet dłuższy most, więc jak widać można bez problemu, pytanie czy są na to pieniążki i chęć. Wtedy jak wiadomo spadnie dochód z promów i samolotów.
6
dobrze ze postawiles, jest szansa ze Real zgubi pkt.
1
250ml, ale dużo zajmuje sam susz, który pęcznieje od wody. Niestety jedyne rozwiązanie to częste dolewanie.
29
A może Messi dostał zaproszenie na urodziny siostry Neymara?
5
polecam cofnąć zakup, wejść na fili.cc i oglądać z napisami w HD za darmo :D
1
Swojemu prawie nogę złamał, co za dzban
0
Największym wygranym jest Abi w tym wszystkim :)
8
Pierwszym pierścionkiem IMO powinien być ten zaręczynowy, więc jeżeli nie planujesz zaręczyn to kup zegarek.
0
6!!!!!
0
NO i mamy spokój! :) Teraz po Real!
0
Myślę, że w każdym innym wypadku niż klasyk tak właśnie będzie. :)
0
5-0! MANITA! EDIT. Jednak offsajd.
0
Teraz jak Sevilla strzeli (a na to się zanosi) to już tylko dwie brameczki :)
0
SPALONY BYŁ BABEN!