Widzieliście post meczowy na fioletowej? Przecież to są jakieś jaja, że to jest oficjalna strona RM w Polsce. Wstyd wrzucać takie artykuły, goście prowadzący są dorośli a często wychodzi z nich 13 letnie dziecko.
Nie, od kilku lat wpisywały ją tylko ameby bo to był wymysł i praktycznie nic nie dawała, a od update'u odciąża procek i minimalizowanie i powrót do gry trwa sekundę.
2
Chciałem żeby Atleti przeszło, ale jak widzę ich grę i bronienie + laga do przodu to może lepiej niech Juve wpakuje te dwie bramy i po sprawie.
0
City pokazało, że wypadek przy pracy na wyjeździe się zdarzył :P
0
Ale na Jego sprytne "chamskie" zachowanie zawsze sędzia nie zwracał uwagi.
23
Faul na Oblaku Ronaldo. Jest VAR i skończyły się gole z dupy dla pięknego. :)
2
Obronę może się uda złożyć. :D
3
TVP ma wykupione środy z tego co wiem, i jutro leci Bayern - Liverpool.
1
Tylko zauważ, że Pep ma drużynę marzeń do poukładania a Zizou ma bandę krzyczących na Siebie pseudo grajków jak Bale czy Kroos.
0
Masakra :D
0
Goool, teraz chyba legalny. Gra Realu to DNO.
0
To fake czy serio? :D Głupie pytanie ale w Hiszpanii wszystko możliwe :P
0
Źle dobrałem słowa, nie oficjalna a największa.
1
Widzieliście post meczowy na fioletowej? Przecież to są jakieś jaja, że to jest oficjalna strona RM w Polsce. Wstyd wrzucać takie artykuły, goście prowadzący są dorośli a często wychodzi z nich 13 letnie dziecko.
0
jo! Może warunki inne ale sytuacja podobna.
0
Starsze pokolenie Polaków taką sytuację tylko z jednym kojarzy :P
11
Jakieś 25 lat, bo jeszcze nigdy nie dobiegłem do końca.
0
Nie, od kilku lat wpisywały ją tylko ameby bo to był wymysł i praktycznie nic nie dawała, a od update'u odciąża procek i minimalizowanie i powrót do gry trwa sekundę.
1
5:0 i 0:3, już w następnych sezonach!
1
Jakiś ficik z Pinto niedługo pewnie wjedzie haha :D
0
Wtedy, w przypadku wygranej Barcy, trzeba się szykować, że było łatwo i Barca miała na tacy LM a Real to "gromił" potęgi.
1
Na oficjalnym kanale YouTube Barcy będzie mecz transmitowany.
0
Nie wiem.
0
Oby było 1-2, wtedy wilk syty i owca cała :D
0
Ogląda ktoś Totki? BVB coś strzeli czy nie?
20
hahahha Kurtuła to lubi takie za kołnierz, aż mi się Gol Messiego z Atletico przypomniał :D
1
Tsoooo to się dziejeeeeeeeee
0
Wy tu śmiechy, hahy, a mój komentarz, że Ramos nie zagra z Ajaxem i w pierwszym meczu grupowym następnego sezonu się sprawdzi.
0
Jednak przelew doszedł na czas, a Papa Perez już bank do sądu podawał.
2
Przecież VAR nie sprawdza autów... WTF?
1
AJAX 3-0 !!!!! PO MECZU!!!!
0
Takich buraków, jak ten gruby przy linii boiska powinni od razu wyrzucać z trybun za wykrzykiwanie/gesty/inne.