kuz

2

Chciałem żeby Atleti przeszło, ale jak widzę ich grę i bronienie + laga do przodu to może lepiej niech Juve wpakuje te dwie bramy i po sprawie.

kuz

0

City pokazało, że wypadek przy pracy na wyjeździe się zdarzył :P

kuz

0

Ale na Jego sprytne "chamskie" zachowanie zawsze sędzia nie zwracał uwagi.

kuz

23

Faul na Oblaku Ronaldo. Jest VAR i skończyły się gole z dupy dla pięknego. :)

kuz

2

Obronę może się uda złożyć. :D

kuz

3

TVP ma wykupione środy z tego co wiem, i jutro leci Bayern - Liverpool.

kuz

1

Tylko zauważ, że Pep ma drużynę marzeń do poukładania a Zizou ma bandę krzyczących na Siebie pseudo grajków jak Bale czy Kroos.

kuz

0

Masakra :D

kuz

0

Goool, teraz chyba legalny. Gra Realu to DNO.

kuz

0

To fake czy serio? :D Głupie pytanie ale w Hiszpanii wszystko możliwe :P

kuz

0

Źle dobrałem słowa, nie oficjalna a największa.

kuz

1

Widzieliście post meczowy na fioletowej? Przecież to są jakieś jaja, że to jest oficjalna strona RM w Polsce. Wstyd wrzucać takie artykuły, goście prowadzący są dorośli a często wychodzi z nich 13 letnie dziecko.

kuz

0

jo! Może warunki inne ale sytuacja podobna.

kuz

0

Starsze pokolenie Polaków taką sytuację tylko z jednym kojarzy :P

kuz

11

Jakieś 25 lat, bo jeszcze nigdy nie dobiegłem do końca.

kuz

0

Nie, od kilku lat wpisywały ją tylko ameby bo to był wymysł i praktycznie nic nie dawała, a od update'u odciąża procek i minimalizowanie i powrót do gry trwa sekundę.

kuz

1

5:0 i 0:3, już w następnych sezonach!

kuz

1

Jakiś ficik z Pinto niedługo pewnie wjedzie haha :D

kuz

0

Wtedy, w przypadku wygranej Barcy, trzeba się szykować, że było łatwo i Barca miała na tacy LM a Real to "gromił" potęgi.

kuz

1

Na oficjalnym kanale YouTube Barcy będzie mecz transmitowany.

kuz

0

Nie wiem.

kuz

0

Oby było 1-2, wtedy wilk syty i owca cała :D

kuz

0

Ogląda ktoś Totki? BVB coś strzeli czy nie?

kuz

20

hahahha Kurtuła to lubi takie za kołnierz, aż mi się Gol Messiego z Atletico przypomniał :D

kuz

1

Tsoooo to się dziejeeeeeeeee

kuz

0

Wy tu śmiechy, hahy, a mój komentarz, że Ramos nie zagra z Ajaxem i w pierwszym meczu grupowym następnego sezonu się sprawdzi.

kuz

0

Jednak przelew doszedł na czas, a Papa Perez już bank do sądu podawał.

kuz

2

Przecież VAR nie sprawdza autów... WTF?

kuz

1

AJAX 3-0 !!!!! PO MECZU!!!!

kuz

0

Takich buraków, jak ten gruby przy linii boiska powinni od razu wyrzucać z trybun za wykrzykiwanie/gesty/inne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?