Pokora, a wiara w umiejętności klubu to jedno i drugie. Nie napisałem przecież, że ich zmiażdżymy bez problemu, bo w piłce różne rzeczy się dzieją. Po prostu mniej boję się o wynik niż w meczu z Lyonem, a czytam dużo o tym jakie to United mocne i jak nam złoi dupę.
Odkąd przejął ich Mou nic nie pozostało po starym United Fergusona. Tak, wiele razy widziałem jak nabijają się z United w ostatnim czasie, chyba zbyt dużo.
I co niby ten śmieszny przehajpowany ostatnio za sprawą Ole klub ma nam napsuć krwi? Szczerze to tak jak ktoś wcześniej pisał, Lyon był bardziej wymagającym przeciwnikiem niż United. Ten klub to mem i memem pozostanie.
Przy wyniku 2-1 na chwilę wczytali Roma mode, ale na szczęście Ernest zareagował szybko ze zmianami i coś ruszyło. Muszą nad tym usiąść żeby w dalszej fazie takich trybów nie było, bo takie Juve czy City raz dwa nas poskłada w takim momencie.
Miałem dzisiaj pierwszy zabieg fali uderzeniowej na kontuzję stóp, zabieg bolał tak, że nie da się opisać w skali od 1 do 10 ból na 10. Teraz nie mogę spać bo boli jak cholera ale podobno tak jest po zabiegu. Miał ktoś coś takiego kiedyś?
Oglądam i oglądam tę powtórkę, czysty karny. Tak, Aletico zagrało słaby mecz i nie należał im się awans, ale skoro sytuacja stykowa z karnym dla Juve jest gwizdana bez jakiejkolwiek wątpliwości, to dlaczego tutaj nawet nie sprawdzono?
Z teorii spiskowych:
Wszyscy mówią, że to Real kupował sędziów i był przepychany, a co jeżeli to Ronaldo płacił dla UEFA grube siano i przepychali zespół w którym grał? :D Z dystansem na luźno żeby zaraz ktoś nie wyjechał, że piszę serio czy coś.
Niech jakaś gwiazda rozbije szybę w sklepie, a niech to zrobi zwykła osoba. O gwieździe będą wypisywać przez 3 dni, a zwykły chłop dostanie mandat i sprawa ucichnie. Podobny przykład.
Taki trener jak Simeone na bank ma kilka wariantów na mecz, zaczął od bronienia co było błędem, teraz pewnie wrzuci inną taktykę i może Atletico wstanie, zobaczymy. Bardzo ciekawy mecz.
0
No to pewnie wpakują w doliczonym...
15
To tak jakby Francuz miał na nazwisko Baguette.
1
Typowy grinding przez całą grę z wątkami fabularnymi. Grałem w betę do 8 lvlu i nie znudziła mi się, miałem ochotę grać dalej.
1
Tylko te skarpety :D
1
Dubbing i napisy, to neflixowy twór.
6
A może zrób coś dla Siebie, obejrzyj Bojacka i sam oceń?
0
Nie znam, ale Rick&Morty, South Park.
1
W połowie pierwszego sezonu robi się genialny, potem to już arcydzieło. :D
21
btw. ciekawe kto żałuje bardziej, Neymar, że odszedł czy Griezmann, że nie przyszedł. :P
1
Z innej beczki, ile czasu zaoszczędziłeś pisząc "sb" zamiast "siebie"?
0
Pokora, a wiara w umiejętności klubu to jedno i drugie. Nie napisałem przecież, że ich zmiażdżymy bez problemu, bo w piłce różne rzeczy się dzieją. Po prostu mniej boję się o wynik niż w meczu z Lyonem, a czytam dużo o tym jakie to United mocne i jak nam złoi dupę.
0
Chyba nie zna pojęcia słowa mem. Roma była co najwyżej średniakiem, którego powinniśmy klepnąć bez problemu tym bardziej po 4-1 u Siebie.
0
Odkąd przejął ich Mou nic nie pozostało po starym United Fergusona. Tak, wiele razy widziałem jak nabijają się z United w ostatnim czasie, chyba zbyt dużo.
3
I co niby ten śmieszny przehajpowany ostatnio za sprawą Ole klub ma nam napsuć krwi? Szczerze to tak jak ktoś wcześniej pisał, Lyon był bardziej wymagającym przeciwnikiem niż United. Ten klub to mem i memem pozostanie.
0
Statystycznie, Suarez jest "chyba" najlepszą 9 w historii blaugrany, więc Suarez > Etoo. Poza tym futbol poszedł do przodu i ciężko ich porównać.
1
1
https://gdansk.carpe-diem.events/data/afisha/o/cd/9d/cd9db944b2.jpg?1530799563
0
Też macie w powiadomieniach 86 stron odpowiedzi na komentarze o godzinie 01:00, i po kliknięciu w oznacz jako przeczytane wyskakuje błąd?
8
Przy wyniku 2-1 na chwilę wczytali Roma mode, ale na szczęście Ernest zareagował szybko ze zmianami i coś ruszyło. Muszą nad tym usiąść żeby w dalszej fazie takich trybów nie było, bo takie Juve czy City raz dwa nas poskłada w takim momencie.
0
Miałem dzisiaj pierwszy zabieg fali uderzeniowej na kontuzję stóp, zabieg bolał tak, że nie da się opisać w skali od 1 do 10 ból na 10. Teraz nie mogę spać bo boli jak cholera ale podobno tak jest po zabiegu. Miał ktoś coś takiego kiedyś?
5
https://x.com/ZB_Media_01/status/1105590086819872768
Oglądam i oglądam tę powtórkę, czysty karny. Tak, Aletico zagrało słaby mecz i nie należał im się awans, ale skoro sytuacja stykowa z karnym dla Juve jest gwizdana bez jakiejkolwiek wątpliwości, to dlaczego tutaj nawet nie sprawdzono?
0
Jeeeeeeeeest i ten Hattrick, nie tylko piękny ale i Jasnowidz z niego.
1
Jakie nurki? Chłop przed chwilą biegał z zakrwawioną twarzą. Komu jak komu ale Jemu akurat nie wytkniesz, że pajacuje.
6
Z teorii spiskowych:
Wszyscy mówią, że to Real kupował sędziów i był przepychany, a co jeżeli to Ronaldo płacił dla UEFA grube siano i przepychali zespół w którym grał? :D Z dystansem na luźno żeby zaraz ktoś nie wyjechał, że piszę serio czy coś.
0
Niech jakaś gwiazda rozbije szybę w sklepie, a niech to zrobi zwykła osoba. O gwieździe będą wypisywać przez 3 dni, a zwykły chłop dostanie mandat i sprawa ucichnie. Podobny przykład.
0
Taki trener jak Simeone na bank ma kilka wariantów na mecz, zaczął od bronienia co było błędem, teraz pewnie wrzuci inną taktykę i może Atletico wstanie, zobaczymy. Bardzo ciekawy mecz.
0
To dziwne, bo jak wygrywaliśmy to w dużej mierze za sprawą Leo.
0
0
Boże ludzie, serio wam trzeba wszystko na czynniki pierwsze rozkładać czy to jakiś bait? Jest 1-0 dla Juve + 2 bramki = 3-2 w dwumeczu.
0
Nie napisałem, że w tym wypadku Atletico coś pakuje, mój post mówi o 3:0 dla Juve.