kuz

1

Hahaha, i teraz nie wiesz czy przez cały czas milczał, czy nie działał mu mikrofon. Gianni to jest ewenement.

kuz

75

Dźwięk resetującego się mózgu Hajty.

kuz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

kuz

0

Jones wysłany gdzieś w okolicę orbity Marsa

kuz

5

Nie pie*dol!

kuz

0

Borek jeszcze o CR7 nie wspomniał, co za przypadek. :D

kuz

6

No bo na miękko już dwa babole dające 100% sytuację.

kuz

4

Chyba nie wyszli z tunelu dobrze :D

kuz

4

O ktoś odłączył Borka i Hajtę, jakiś zbawca! :)

kuz

0

Hahah blondyna pocisnęła po United, chyba ziomek na słuchawce kibic Barcy :D

kuz

1

O tym mówiłem wcześniej, na siłę chcą być Holendrami i Norwegami i wciskają tą poprawną wymowę.

kuz

0

Dokładnie o to chodzi, pomijając już która wersja jest poprawna, jedni mówią po Polsku a inni na siłę robią z Siebie Norwegów. Irytuje to strasznie.

kuz

0

Ciekawe co ten "SOLSZJER" znów wymyślił :P Swoją drogą nie wiem co mają w głowach Ci, którzy na siłę próbują wypowiadać nazwiska inaczej niż inni. Chcą być lepsi?

kuz

0

4-3-3, Jones będzie na prawej za Shawa chyba.

kuz

0

Mogłeś napisać wczoraj, zanim wykupiłem za 40 :P

kuz

1

Musi być bateria bo nawet jak podpinasz kabel, to ładuję on baterię.

kuz

0

Atak mają mocny, ale za to Young i Jones na skrzydłach napawają optymizmem. W sumie to cała obrona UTD napawa. :D

kuz

2

Ziomek jest z przyszłości, już składy na fazę grupową w następnym sezonie podaje, odpuść :P

kuz

0

Najlepsza LM była w NC+, ale pierwsze studio Polsatu we wrześniu też fajnie wspominam, podobało mi się. Może to zabrzmi jakbym miał coś do kobiet, ale jakoś nie przemawiają do mnie wyuczone na pamięć wiadomości i wszystko na temat meczu.

kuz

7

Nie no, te gotowanie to jest jakaś porażka, do tego ta blondi prowadząca, która nie ma pojęcia o czym mówi... Szkoda bo pierwsze studio polsatu było fajne, żadnej kuchni, żadnych pseudo ekspertów, fajne statystyki i ciekawostki. Potem im odbiło i widzimy co widzimy. Do tego brak multiligi, też cios w kolano.

btw. dla hejterów Panasa, człowiek ma jakieś pojęcie o piłce, jest kibicem Barcy, i nie gada głupot takich jak niektórzy "eksperci".

kuz

0

Kompilacja to nie cały sezon. Jesteś w błędzie myśląc w ten sposób.

kuz

5

Prawda jest taka, że gdybyśmy mieli taki środek pola jak wtedy, który pracował na Messiego, to co sezon strzelałby tyle bramek albo i więcej. Teraz Messi więcej pracuje na kolegów, a te 33 gole to jest kosmos patrząc na Jego styl gry.

kuz

0

Bait czy co? Przecież to dwa zupełnie inne typy piłkarzy...

kuz

2

Czyli jak ze wszystkim... przez długie lata coś jest zaniedbywane, każdy kładzie lachę i ma za przeproszeniem wyje*ane. Zwiedzać się do to spoko, a tylko najbardziej zainteresowani próbują w jakikolwiek sposób zebrać środki i utrzymać coś w dobrym stanie. Potem, jak już coś pierdyknie, to wtedy zaczyna się gonitwa i obwinianie jednego i drugiego, wychodzą informację o złym stanie, braku pieniędzy, zaniedbaniu. To się tyczy wielu rzeczy, prezydenckiego tupolewa, notre dame czy mostu we Włoszech. Ludzie się nigdy nie nauczą.

kuz

2

Początek jest najbardziej popapranym czymś w co zdarzyło mi się zagrać, ale po epilogu gierka jest bardzo dobra.

kuz

0

Serio na ipli można wykupić tylko na 7 dni za 40zł? Nie ma opcji na jeden mecz?

kuz

8

Jak ktoś wybiera Totki ponad Barcę, to znaczy, że nie jest godzien na noszenie tej koszulki. Proste!

kuz

3

Teraz może wbić na instagrama i poszukać sobie dziewczyny wśród modelek, jak to Neres zrobił :P

kuz

2

Gdyby dotarł, to Hitler zamiast wysłać na Polskę swoich żołnierzy wysłałby 10 tys. pluszowych miśków. Potwierdzone info.

kuz

0

To wygląda jak mecz robotów z a klasy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?