Jeżeli Roma nie mająca wybitnych piłkarzy jest w stanie odwrócić 1-4, PSG jest w stanie sfrajerzyć się prowadząc 5-3 w dwumeczu na 30 minut przed końcem, to wszystko jest możliwe.
Jeśli świnie ustawisz na klifie przed bezkresnym oceanem to zobaczy horyzont, i niebo. Liverpool po prostu jest zbyt dobry żeby stanąć na klifie, bo po co, bo przecież na rok też mogą. :D
Jestem z przyszłości, już po meczu, Milan wygrał 2-1 a Piątek nie strzelił bramki, do tego czerwona kartka po stronie Milanu i dwie czerwone dla Bologni. Nie dziękuj.
Guardiola to legenda Barcy, a legendy traktuje się należycie i z szacunkiem. Nie jestem ani kibicem City ani Liverpoolu ale jednak ten człowiek przeważa szalę na stronę City.
Pycha – pojęcie i postawa człowieka, charakteryzująca się nadmierną wiarą we własną wartość i możliwości, a także wyniosłością.
Nie wygrali nic od X lat a jeżeli nie mieszkasz w jaskini to powinieneś wiedzieć jak się zachowywali przed dwumeczem z nami i w sumie dalej się tak zachowują i jutro mimo wszystko nas zniszczą i awansują.
Niestety, ale skończy się jak ostatnio, pierwsza połowa murowanie a w drugiej już zaczynają puchnąć i zaraz będzie 2-0 z niczego. :) Za tę pychę Liverpoolowi się należy, a precyzyjniej to jego fanom.
Ja chyba znowu wydam 40 zł i obejrzę sobie Barcę, jutro Ajax i do tego jeszcze LE w dobrej jakości. Mówi się trudno, a jak pomyślę, że co 5 min będzie zacinało to krew mnie zalewa i 40 zł to jedna duża pizza.
Czytam teraz na Viva Barca, że Barca interesuje się Pau Lopezem. Czy to jest śmieszny żart czy głupia plotka? :D Przecież ten facet to wróg publiczny Barcelony za to co zrobił Messiemu i co opowiadał za czasów gry w Espanyolu.
A dlaczego tak jest? Bo ludzie pracują na przymus, za takie pieniądze nie chcesz się uśmiechać do ludzi przy kasie. Gdyby płaca i życie były na wyższym poziomie to i ludzie by inaczej podchodzili.
Premierem jest ziomek (nadal), który publicznie powiedział, że Polacy są głupi i nawet nie zauważą podwyżek podatków. Coś więcej trzeba dodawać o tym kraju absurdem płynącym?
SciFuna z chęcią od początku istnienia, CyberMarian ma bardzo fajny kontent, AdBuster nawet za starych czasów bo teraz mu trochę "odwaliło". Wiesz, dla 8 latka ciężko wybrać i być pewnym, że to polubi, ale myślę, że jak się interesujesz dzieckiem to znasz Jego zainteresowania. Chrześniak mojej narzeczonej ogląda ciągle kanały rolnicze, podobają mu się takie rzeczy i jakoś nie widziałem, żeby oglądał kruszwila czy innych dziwnych jutuberów. Może to dlatego, że mieszka na wsi i ma innych rówieśników.
Nie wiem, ile masz lat, ale jak ja miałem 8 lat to biegałem po dachach z patykiem i udawałem, że strzelam do kolegi. Teraz dziecko leży cały dzień z tabletem w łapie, bo rodzice mają w dupie i nie muszą się opiekować.
0
Tak go tyłek piecze, że musiał odreagować :D a że ma tyle hajsu to pewnie mu pomaga :D
13
Jeżeli Roma nie mająca wybitnych piłkarzy jest w stanie odwrócić 1-4, PSG jest w stanie sfrajerzyć się prowadząc 5-3 w dwumeczu na 30 minut przed końcem, to wszystko jest możliwe.
1
Pewnie Suarez i Dembele, bo tych drugich to na pęczki wszędzie.
3
Jeśli świnie ustawisz na klifie przed bezkresnym oceanem to zobaczy horyzont, i niebo. Liverpool po prostu jest zbyt dobry żeby stanąć na klifie, bo po co, bo przecież na rok też mogą. :D
5
Jestem z przyszłości, już po meczu, Milan wygrał 2-1 a Piątek nie strzelił bramki, do tego czerwona kartka po stronie Milanu i dwie czerwone dla Bologni. Nie dziękuj.
3
Guardiola to legenda Barcy, a legendy traktuje się należycie i z szacunkiem. Nie jestem ani kibicem City ani Liverpoolu ale jednak ten człowiek przeważa szalę na stronę City.
12
Wyobraźcie sobie, Kompany się ślizga i Lester remisuje w tym meczu, przez co ostatecznie Liverpool podnosi puchar... Przecież internet by eksplodował.
0
Pycha – pojęcie i postawa człowieka, charakteryzująca się nadmierną wiarą we własną wartość i możliwości, a także wyniosłością.
Nie wygrali nic od X lat a jeżeli nie mieszkasz w jaskini to powinieneś wiedzieć jak się zachowywali przed dwumeczem z nami i w sumie dalej się tak zachowują i jutro mimo wszystko nas zniszczą i awansują.
0
Co? Liverpool już dawno mógł sobie zapewnić mistrzostwo żeby nie byli dziadami i nie zaczęli masowo tracić punktów. Idź trollować gdzieś indziej.
0
Źle to ująłem, chodziło o dwa szybkie ciosy po 70 minucie.
3
Niestety, ale skończy się jak ostatnio, pierwsza połowa murowanie a w drugiej już zaczynają puchnąć i zaraz będzie 2-0 z niczego. :) Za tę pychę Liverpoolowi się należy, a precyzyjniej to jego fanom.
0
Kiedy już po pierwszej grafice możesz powiedzieć, że nic się nie zmieniw trybach kariery i wirtualnej gwiazdy, oraz samym gameplayu. :)
0
chyba ipla blokuje na jedno urządzenie :(
1
Ja chyba znowu wydam 40 zł i obejrzę sobie Barcę, jutro Ajax i do tego jeszcze LE w dobrej jakości. Mówi się trudno, a jak pomyślę, że co 5 min będzie zacinało to krew mnie zalewa i 40 zł to jedna duża pizza.
2
Fotka starsza od 99% ludzi na tej stronie.
0
Odezwij się na PRIV!
5
Xiaomi Redmi Note 4 4/32GB
0
Bo Piątek to nie jest Messi czy Ronaldo, i dobry trener łatwo może go wykluczyć z gry.
101
Ale przecież pokonaliśmy ich 3-0 w najsilniejszym składzie? Więc o co się rozchodzi? :)
4
W 8BallPoola!
4
Tak czytam La Ramblę i sobie myślę, kurna, nie wiedziałem że poza polityką Trump taki mocny w bilarda.
1
Akurat newsa podała MARCA.
2
Czytam teraz na Viva Barca, że Barca interesuje się Pau Lopezem. Czy to jest śmieszny żart czy głupia plotka? :D Przecież ten facet to wróg publiczny Barcelony za to co zrobił Messiemu i co opowiadał za czasów gry w Espanyolu.
7
A dlaczego tak jest? Bo ludzie pracują na przymus, za takie pieniądze nie chcesz się uśmiechać do ludzi przy kasie. Gdyby płaca i życie były na wyższym poziomie to i ludzie by inaczej podchodzili.
4
Premierem jest ziomek (nadal), który publicznie powiedział, że Polacy są głupi i nawet nie zauważą podwyżek podatków. Coś więcej trzeba dodawać o tym kraju absurdem płynącym?
1
Do tego zmierzam od początku. Dzieci nie są świadome, przynajmniej w takim wieku. Pozdro!
1
Zależy, czy osoba która będzie to sprawdzać będzie miała to samo na myśli co Ty i autor. A może wstanie lewą nogą?
0
SciFuna z chęcią od początku istnienia, CyberMarian ma bardzo fajny kontent, AdBuster nawet za starych czasów bo teraz mu trochę "odwaliło". Wiesz, dla 8 latka ciężko wybrać i być pewnym, że to polubi, ale myślę, że jak się interesujesz dzieckiem to znasz Jego zainteresowania. Chrześniak mojej narzeczonej ogląda ciągle kanały rolnicze, podobają mu się takie rzeczy i jakoś nie widziałem, żeby oglądał kruszwila czy innych dziwnych jutuberów. Może to dlatego, że mieszka na wsi i ma innych rówieśników.
0
Nie wiem, ile masz lat, ale jak ja miałem 8 lat to biegałem po dachach z patykiem i udawałem, że strzelam do kolegi. Teraz dziecko leży cały dzień z tabletem w łapie, bo rodzice mają w dupie i nie muszą się opiekować.
0
Powiedz to 8 latkowi, który codziennie ogląda takie rzeczy, że to jest rozrywka i to nie jest tak na poważnie.