kuz

0

Tak go tyłek piecze, że musiał odreagować :D a że ma tyle hajsu to pewnie mu pomaga :D

kuz

13

Jeżeli Roma nie mająca wybitnych piłkarzy jest w stanie odwrócić 1-4, PSG jest w stanie sfrajerzyć się prowadząc 5-3 w dwumeczu na 30 minut przed końcem, to wszystko jest możliwe.

kuz

1

Pewnie Suarez i Dembele, bo tych drugich to na pęczki wszędzie.

kuz

3

Jeśli świnie ustawisz na klifie przed bezkresnym oceanem to zobaczy horyzont, i niebo. Liverpool po prostu jest zbyt dobry żeby stanąć na klifie, bo po co, bo przecież na rok też mogą. :D

kuz

5

Jestem z przyszłości, już po meczu, Milan wygrał 2-1 a Piątek nie strzelił bramki, do tego czerwona kartka po stronie Milanu i dwie czerwone dla Bologni. Nie dziękuj.

kuz

3

Guardiola to legenda Barcy, a legendy traktuje się należycie i z szacunkiem. Nie jestem ani kibicem City ani Liverpoolu ale jednak ten człowiek przeważa szalę na stronę City.

kuz

12

Wyobraźcie sobie, Kompany się ślizga i Lester remisuje w tym meczu, przez co ostatecznie Liverpool podnosi puchar... Przecież internet by eksplodował.

kuz

0

Pycha – pojęcie i postawa człowieka, charakteryzująca się nadmierną wiarą we własną wartość i możliwości, a także wyniosłością.

Nie wygrali nic od X lat a jeżeli nie mieszkasz w jaskini to powinieneś wiedzieć jak się zachowywali przed dwumeczem z nami i w sumie dalej się tak zachowują i jutro mimo wszystko nas zniszczą i awansują.

kuz

0

Co? Liverpool już dawno mógł sobie zapewnić mistrzostwo żeby nie byli dziadami i nie zaczęli masowo tracić punktów. Idź trollować gdzieś indziej.

kuz

0

Źle to ująłem, chodziło o dwa szybkie ciosy po 70 minucie.

kuz

3

Niestety, ale skończy się jak ostatnio, pierwsza połowa murowanie a w drugiej już zaczynają puchnąć i zaraz będzie 2-0 z niczego. :) Za tę pychę Liverpoolowi się należy, a precyzyjniej to jego fanom.

kuz

0

Kiedy już po pierwszej grafice możesz powiedzieć, że nic się nie zmieniw trybach kariery i wirtualnej gwiazdy, oraz samym gameplayu. :)

kuz

0

chyba ipla blokuje na jedno urządzenie :(

kuz

1

Ja chyba znowu wydam 40 zł i obejrzę sobie Barcę, jutro Ajax i do tego jeszcze LE w dobrej jakości. Mówi się trudno, a jak pomyślę, że co 5 min będzie zacinało to krew mnie zalewa i 40 zł to jedna duża pizza.

kuz

2

Fotka starsza od 99% ludzi na tej stronie.

kuz

0

Odezwij się na PRIV!

kuz

5

Xiaomi Redmi Note 4 4/32GB

kuz

0

Bo Piątek to nie jest Messi czy Ronaldo, i dobry trener łatwo może go wykluczyć z gry.

kuz

101

Ale przecież pokonaliśmy ich 3-0 w najsilniejszym składzie? Więc o co się rozchodzi? :)

kuz

4

W 8BallPoola!

kuz

4

Tak czytam La Ramblę i sobie myślę, kurna, nie wiedziałem że poza polityką Trump taki mocny w bilarda.

kuz

1

Akurat newsa podała MARCA.

kuz

2

Czytam teraz na Viva Barca, że Barca interesuje się Pau Lopezem. Czy to jest śmieszny żart czy głupia plotka? :D Przecież ten facet to wróg publiczny Barcelony za to co zrobił Messiemu i co opowiadał za czasów gry w Espanyolu.

kuz

7

A dlaczego tak jest? Bo ludzie pracują na przymus, za takie pieniądze nie chcesz się uśmiechać do ludzi przy kasie. Gdyby płaca i życie były na wyższym poziomie to i ludzie by inaczej podchodzili.

kuz

4

Premierem jest ziomek (nadal), który publicznie powiedział, że Polacy są głupi i nawet nie zauważą podwyżek podatków. Coś więcej trzeba dodawać o tym kraju absurdem płynącym?

kuz

1

Do tego zmierzam od początku. Dzieci nie są świadome, przynajmniej w takim wieku. Pozdro!

kuz

1

Zależy, czy osoba która będzie to sprawdzać będzie miała to samo na myśli co Ty i autor. A może wstanie lewą nogą?

kuz

0

SciFuna z chęcią od początku istnienia, CyberMarian ma bardzo fajny kontent, AdBuster nawet za starych czasów bo teraz mu trochę "odwaliło". Wiesz, dla 8 latka ciężko wybrać i być pewnym, że to polubi, ale myślę, że jak się interesujesz dzieckiem to znasz Jego zainteresowania. Chrześniak mojej narzeczonej ogląda ciągle kanały rolnicze, podobają mu się takie rzeczy i jakoś nie widziałem, żeby oglądał kruszwila czy innych dziwnych jutuberów. Może to dlatego, że mieszka na wsi i ma innych rówieśników.

kuz

0

Nie wiem, ile masz lat, ale jak ja miałem 8 lat to biegałem po dachach z patykiem i udawałem, że strzelam do kolegi. Teraz dziecko leży cały dzień z tabletem w łapie, bo rodzice mają w dupie i nie muszą się opiekować.

kuz

0

Powiedz to 8 latkowi, który codziennie ogląda takie rzeczy, że to jest rozrywka i to nie jest tak na poważnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?