kuz

0

okienko udane, ale trener do zmiany

kuz

3

Oby. PES już dawno przepadł więc myślę, że tak będzie. Byle tylko nie olali trybu kariery i chociaż przerzucili zmiany z The Journey do trybów offline, wtedy byłbym szczęśliwy.

kuz

0

PS4

kuz

4

No niestety, szkoda, że nie ma Camp Nou oryginalnego :)

kuz

0

Dziś gram sobie w fifę z wyciszonym komentarzem i trybunami na MAX. Polecam, mega klimat na El Libertador jak wszyscy krzyczą MESSI MESSI.

kuz

1

Chciałbym zobaczyć skład tej Legii :D

kuz

0

Blindersów obejrzałem już 3 odcinki i za cholerę nie powiem, że coś się rozkręca póki co. :) Aczkolwiek serial godny polecenia.

kuz

0

Podpiąłeś się pod dyskusję a dokładniej pod tamten komentarz, dobra, nie ma sensu brnąć w to dalej.

kuz

0

Wystarczy napisać: Nie widzę Coutinho w środku, nie ma kondycji i nie będzie pracował na tyle na ile potrzeba. A nie komentarz typu "POWODZENIA W BRONIENIU XD XD". Tak mało dzieli dyskusję na poziomie od idiotycznej wymiany zdań...

kuz

0

To w takim razie teraz jest idealnie i nie trzeba nic zmieniać z tego co piszesz. :) Albo jesteś mega przeciwnikiem Coutinho co też zmienia wizję takiego składu. Ja tam wierzę w Cou, że odżyje ale w środku pola a nie na skrzydle. Skoro nawet zarząd chce zmian "kręgosłupa" Barcy (za co chyba można uważać Busquetsa i Rakietę), to po co ich bronić na siłę?

kuz

0

Bo co? Bo nie ma wielkiego Rakitica aka podanie do tyłu i jazda? Czy dziadka Busquetsa, który niestety ale musi powoli ustąpić bo wiecznie młody nie będzie i musi grać zamiennie? Poproszę o argumenty a nie teksty typu: "ja ten skład widzę inaczej i Twoje koncepcje są do dupy."

kuz

1

A co? Jeżeli zamiast Neymara będzie Dembele a Griezmanna Suarez to coś zmieni? :D

kuz

3

No widzisz, moim idealnym rozwiązaniem jest Suarez na ławce a Griezmann w podstawie. Mniej machania rękoma, mniej buractwa i straconych okazji. Suarez cały sezon gra piach a nikt nie wiesza na nim psów tak jak na Philu.

kuz

3

Ale jaką fantazję? Jedyne co jest niemal niemożliwe to powrót Neymara albo ewentualne pozostanie Dembele/Coutinho przy Jego powrocie a reszta jest całkiem prawdopodobnym wyjściem.

kuz

2

Teraz pomyślcie, co w następnych sezonach będzie myślał przeciwnik i nasi zawodnicy gdy wygramy pierwszy mecz u Siebie jakieś 2-0 albo i więcej? Przecież im się będą nogi trzęsły już w tunelu przed kolejnym blamażem a przeciwnicy na konferencjach już będą to wykorzystywać, nie wspominając o boisku. Roma już nawiedziła drużynę a teraz to będzie działało podwójnie.

kuz

1

W Sosnowcu

kuz

39

Po kolejnym sezonie bez trofeów w Atleti to raczej "La Spierdalando" się szykuje.

kuz

1

To chyba tylko Setien, na pewno Jego Betis wygląda znakomicie ale pytanie jak by sobie poradził z Barcą. Bo Simeone to bardziej by zabił nasz styl niż zrobił to Ersnesto.

kuz

0

Angielski podstawa ustna i pisemna jak zdawałem 7 lat temu to był taki banał, że byłem wkurzony jak miałem 98% z pisemnego. Rozszerzenie już wymagało większej wiedzy niż na poziomie głowonoga ale też nie było jakieś arcytrudne.

kuz

0

Zarząd uważa a Valverde nie uważa i gitara elo siema jedziemy z Rakiticem na koniec świata!

kuz

0

Póki co to nikt nie ma podjazdu do Messiego, może daleko za nim jest Van Dijk

kuz

0

Po tym co się dzisiaj stało to ja bym poczekał do jutra do 23 z typowaniem LE

kuz

0

Nie porównuj fazy grupowej do półfinału...

kuz

1

Oni wrócą z tarczą, ja dalej nie wierze czy naszym ktoś zapłacił za to oddanie meczu?

kuz

7

Sezonowcy przechodzą na strone Totków

kuz

0

Ale że co? Valverde nie pozwala im biegać do ostatnich sił?

kuz

0

No wiesz, ciężko jest na takiej intensywności jak w pierwszej połowie zagrać cały mecz... najlepiej gadać, a piłkarze też czują zmęczenie.

kuz

1

Będą mieć 3 na wyjeździe, Ajax ma 1. Odpowiedz sobie sam.

kuz

5

Serce mnie boli jak to widzę, CZEMU NASI NIE MOGĄ ZOSTAWIAĆ PŁUC NA MURAWIE?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?