Oby. PES już dawno przepadł więc myślę, że tak będzie. Byle tylko nie olali trybu kariery i chociaż przerzucili zmiany z The Journey do trybów offline, wtedy byłbym szczęśliwy.
Wystarczy napisać: Nie widzę Coutinho w środku, nie ma kondycji i nie będzie pracował na tyle na ile potrzeba. A nie komentarz typu "POWODZENIA W BRONIENIU XD XD". Tak mało dzieli dyskusję na poziomie od idiotycznej wymiany zdań...
To w takim razie teraz jest idealnie i nie trzeba nic zmieniać z tego co piszesz. :) Albo jesteś mega przeciwnikiem Coutinho co też zmienia wizję takiego składu. Ja tam wierzę w Cou, że odżyje ale w środku pola a nie na skrzydle. Skoro nawet zarząd chce zmian "kręgosłupa" Barcy (za co chyba można uważać Busquetsa i Rakietę), to po co ich bronić na siłę?
Bo co? Bo nie ma wielkiego Rakitica aka podanie do tyłu i jazda? Czy dziadka Busquetsa, który niestety ale musi powoli ustąpić bo wiecznie młody nie będzie i musi grać zamiennie? Poproszę o argumenty a nie teksty typu: "ja ten skład widzę inaczej i Twoje koncepcje są do dupy."
No widzisz, moim idealnym rozwiązaniem jest Suarez na ławce a Griezmann w podstawie. Mniej machania rękoma, mniej buractwa i straconych okazji. Suarez cały sezon gra piach a nikt nie wiesza na nim psów tak jak na Philu.
Ale jaką fantazję? Jedyne co jest niemal niemożliwe to powrót Neymara albo ewentualne pozostanie Dembele/Coutinho przy Jego powrocie a reszta jest całkiem prawdopodobnym wyjściem.
Teraz pomyślcie, co w następnych sezonach będzie myślał przeciwnik i nasi zawodnicy gdy wygramy pierwszy mecz u Siebie jakieś 2-0 albo i więcej? Przecież im się będą nogi trzęsły już w tunelu przed kolejnym blamażem a przeciwnicy na konferencjach już będą to wykorzystywać, nie wspominając o boisku. Roma już nawiedziła drużynę a teraz to będzie działało podwójnie.
To chyba tylko Setien, na pewno Jego Betis wygląda znakomicie ale pytanie jak by sobie poradził z Barcą. Bo Simeone to bardziej by zabił nasz styl niż zrobił to Ersnesto.
Angielski podstawa ustna i pisemna jak zdawałem 7 lat temu to był taki banał, że byłem wkurzony jak miałem 98% z pisemnego. Rozszerzenie już wymagało większej wiedzy niż na poziomie głowonoga ale też nie było jakieś arcytrudne.
0
okienko udane, ale trener do zmiany
3
Oby. PES już dawno przepadł więc myślę, że tak będzie. Byle tylko nie olali trybu kariery i chociaż przerzucili zmiany z The Journey do trybów offline, wtedy byłbym szczęśliwy.
0
PS4
4
No niestety, szkoda, że nie ma Camp Nou oryginalnego :)
0
Dziś gram sobie w fifę z wyciszonym komentarzem i trybunami na MAX. Polecam, mega klimat na El Libertador jak wszyscy krzyczą MESSI MESSI.
1
Chciałbym zobaczyć skład tej Legii :D
0
Blindersów obejrzałem już 3 odcinki i za cholerę nie powiem, że coś się rozkręca póki co. :) Aczkolwiek serial godny polecenia.
0
Podpiąłeś się pod dyskusję a dokładniej pod tamten komentarz, dobra, nie ma sensu brnąć w to dalej.
0
Wystarczy napisać: Nie widzę Coutinho w środku, nie ma kondycji i nie będzie pracował na tyle na ile potrzeba. A nie komentarz typu "POWODZENIA W BRONIENIU XD XD". Tak mało dzieli dyskusję na poziomie od idiotycznej wymiany zdań...
0
To w takim razie teraz jest idealnie i nie trzeba nic zmieniać z tego co piszesz. :) Albo jesteś mega przeciwnikiem Coutinho co też zmienia wizję takiego składu. Ja tam wierzę w Cou, że odżyje ale w środku pola a nie na skrzydle. Skoro nawet zarząd chce zmian "kręgosłupa" Barcy (za co chyba można uważać Busquetsa i Rakietę), to po co ich bronić na siłę?
0
Bo co? Bo nie ma wielkiego Rakitica aka podanie do tyłu i jazda? Czy dziadka Busquetsa, który niestety ale musi powoli ustąpić bo wiecznie młody nie będzie i musi grać zamiennie? Poproszę o argumenty a nie teksty typu: "ja ten skład widzę inaczej i Twoje koncepcje są do dupy."
1
A co? Jeżeli zamiast Neymara będzie Dembele a Griezmanna Suarez to coś zmieni? :D
3
No widzisz, moim idealnym rozwiązaniem jest Suarez na ławce a Griezmann w podstawie. Mniej machania rękoma, mniej buractwa i straconych okazji. Suarez cały sezon gra piach a nikt nie wiesza na nim psów tak jak na Philu.
3
Ale jaką fantazję? Jedyne co jest niemal niemożliwe to powrót Neymara albo ewentualne pozostanie Dembele/Coutinho przy Jego powrocie a reszta jest całkiem prawdopodobnym wyjściem.
0
Co ja bym dał, żeby w następnym sezonie tak drużyna wyglądała:
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/59825272_590391814800190_6316847833769050112_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=4ebeed5f4b32e77a212c647297f6d947&oe=5D68750E
2
Teraz pomyślcie, co w następnych sezonach będzie myślał przeciwnik i nasi zawodnicy gdy wygramy pierwszy mecz u Siebie jakieś 2-0 albo i więcej? Przecież im się będą nogi trzęsły już w tunelu przed kolejnym blamażem a przeciwnicy na konferencjach już będą to wykorzystywać, nie wspominając o boisku. Roma już nawiedziła drużynę a teraz to będzie działało podwójnie.
1
W Sosnowcu
39
Po kolejnym sezonie bez trofeów w Atleti to raczej "La Spierdalando" się szykuje.
1
To chyba tylko Setien, na pewno Jego Betis wygląda znakomicie ale pytanie jak by sobie poradził z Barcą. Bo Simeone to bardziej by zabił nasz styl niż zrobił to Ersnesto.
0
Angielski podstawa ustna i pisemna jak zdawałem 7 lat temu to był taki banał, że byłem wkurzony jak miałem 98% z pisemnego. Rozszerzenie już wymagało większej wiedzy niż na poziomie głowonoga ale też nie było jakieś arcytrudne.
0
Zarząd uważa a Valverde nie uważa i gitara elo siema jedziemy z Rakiticem na koniec świata!
0
Póki co to nikt nie ma podjazdu do Messiego, może daleko za nim jest Van Dijk
0
Po tym co się dzisiaj stało to ja bym poczekał do jutra do 23 z typowaniem LE
0
Nie porównuj fazy grupowej do półfinału...
1
Oni wrócą z tarczą, ja dalej nie wierze czy naszym ktoś zapłacił za to oddanie meczu?
7
Sezonowcy przechodzą na strone Totków
0
Ale że co? Valverde nie pozwala im biegać do ostatnich sił?
0
No wiesz, ciężko jest na takiej intensywności jak w pierwszej połowie zagrać cały mecz... najlepiej gadać, a piłkarze też czują zmęczenie.
1
Będą mieć 3 na wyjeździe, Ajax ma 1. Odpowiedz sobie sam.
5
Serce mnie boli jak to widzę, CZEMU NASI NIE MOGĄ ZOSTAWIAĆ PŁUC NA MURAWIE?!