Jeżeli nie potrafisz wyczuć ile trzeba wcisnąć gazu i w jakim stopniu puszczać sprzęgło, to oznacza, że po prostu za mało jeździłeś i powinieneś dokupić godziny. Ja oprócz tego, że jeździłem ze swoim opiekunem godziny za które zapłaciłem, to też czasami sam brałem ojca/wujka/kumpla na plac gdzie można poćwiczyć i opanowywałem samochód, przyzwyczajałem nogę, rozwijałem wyczucie. W Polsce stanowczo za mało przygotowują do egzaminu. Teoretycznie wszystko opanujesz, ale praktycznie jest za krótko, jeżeli nie chcesz płacić, to na własną rękę ćwicz. Serio, ciężko mi zrozumieć jak samochód może gasnąć, to się czuje!
Może to zabrzmi głupio, ale nie bój się depnąć. Jak obroty skoczą to nic się nie stanie a na bank nie zgaśnie. Może tylko powie Ci, żebyś następnym razem mniej agresywnie gazował. No i przede wszystkim kontroluj sprzęgło, im wolniej puszczasz tym mniejsze obroty potrzebne.
No i właśnie nie zrozumiałeś tego, co miałem na myśli. :) Spodziewałem się. Oczywiście był Munir, ale był totalnym niewypałem. Paco jako jedyny w ostatnich latach był idealnym zmiennikiem dla Suareza, jak wchodził to robił swoje najlepiej ze wszystkich wymienionych. Następstwem sprzedaży Alcacera jest przyjście Boatenga, bo od tamtej pory klub nieudolnie szuka zastępcy Suareza, takiego, który pogodzi się z ławką jednocześnie dając coś zespołowi.
Dziwisz się? Jak on się musi czuć, oddali go do BVB żeby sprowadzić wielkiego Boatenga, który kopie się po czole. Paco na bank załadował by kilka bramek gdyby dostał szansę zmiennika. I nie piszcie, że przecież jeszcze był Munir, bo do teraz nie ma zastępcy Suareza na poziomie Paco, jest tylko gorzej.
No właśnie wszystko olali i zakończenie trwało 20 minut... Żadnych emocji, reakcji armii i samego robaka. Po prostu było "DWA TYGODNIE PÓŹNIEJ". Słaba akcja.
Ale się zawiodłem... tak jak przedostatni odcinek zrobił podwalinę pod fajne zakończenie tak sam ostatni był do bani. Korzenie Jona zlali totalnie... to nic, że jest prawowitym władcą, nawet nie wzięli go pod uwagę, ba! zesłali na mur, który swoją drogą został rozwalony przez Nocnego Króla a w ostatnim odcinku jakoś nie było widać, żeby ucierpiał w jakikolwiek sposób... Nadąsana Sansa dostała to czego chciała, wątek z Branem znany już od premiery pierwszego odcinka. Nie dziwię się, że taka fala krytyki poszła.
Brak VAR i przepychanie w najważniejszych meczach, przy tym Złote Piłki dla Ronaldo za to, że sam wygrał Ligę Mistrzów. Perez kochający Ronaldo a potem odprawiający go z kwitkiem bez jakiegokolwiek pożegnania, za to co zrobił. Tebas twierdzący nagle, ze Messi jest najlepszy na świecie. Wiem, że to głupie gadanie ale na świecie nic się nie dzieje przypadkowo. :)
Właśnie widzę, że Setien odchodzi z Betisu. Może Bartek szykuję jakaś cichą bombę na boku i po PK grzecznie podziękuję naszemu ziomalowi z wielkim nosem?
"Walczy o posadę" "Utrzymanie wyniku podniesie morale" Hahaha. Inaczej się nie da tych komentarzy opisać. No chyba, że Valverde ma w umowie zapis, który przy określonej liczbie zdobytych punktów w lidze po zerwaniu umowy daje mu pole uprawne niedaleko Bilbao co by na starość miał co robić. :DDDD
1
@Adamski69 A to tylko miniserial :)
0
@AdrianGajewski2005 Podoba się? Przecież ten film to arcydzieło i spokojnie ma miejsce w TOP10 najlepszych filmów wszechczasów.
9
@Michaelo20000 Chyba na wyścigach ślimaków
16
@BarcaInfo Zacytuję znaną piosenkarkę: "Cieszmy się z małych rzeczy, bo wzór na szczęście w nich zapisany jest."
0
Dodałem post, dodał się dwa razy, usunąłem jeden, usunęły się dwa. #BugRaport
0
@sidzej Pewnie kwestia przyzwyczajenia :)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Robertinho Dzięki! Zawsze klikałem w nową kartę i nie rozgryzłem. :)
0
@Robertinho Dlaczego ja nie mam podglądu na stronie tylko sam link? Jakoś coś trzeba przestawić? :)
1
Jeżeli nie potrafisz wyczuć ile trzeba wcisnąć gazu i w jakim stopniu puszczać sprzęgło, to oznacza, że po prostu za mało jeździłeś i powinieneś dokupić godziny. Ja oprócz tego, że jeździłem ze swoim opiekunem godziny za które zapłaciłem, to też czasami sam brałem ojca/wujka/kumpla na plac gdzie można poćwiczyć i opanowywałem samochód, przyzwyczajałem nogę, rozwijałem wyczucie. W Polsce stanowczo za mało przygotowują do egzaminu. Teoretycznie wszystko opanujesz, ale praktycznie jest za krótko, jeżeli nie chcesz płacić, to na własną rękę ćwicz. Serio, ciężko mi zrozumieć jak samochód może gasnąć, to się czuje!
3
Może to zabrzmi głupio, ale nie bój się depnąć. Jak obroty skoczą to nic się nie stanie a na bank nie zgaśnie. Może tylko powie Ci, żebyś następnym razem mniej agresywnie gazował. No i przede wszystkim kontroluj sprzęgło, im wolniej puszczasz tym mniejsze obroty potrzebne.
0
Ty tak poważnie? :D
1
No i właśnie nie zrozumiałeś tego, co miałem na myśli. :) Spodziewałem się. Oczywiście był Munir, ale był totalnym niewypałem. Paco jako jedyny w ostatnich latach był idealnym zmiennikiem dla Suareza, jak wchodził to robił swoje najlepiej ze wszystkich wymienionych. Następstwem sprzedaży Alcacera jest przyjście Boatenga, bo od tamtej pory klub nieudolnie szuka zastępcy Suareza, takiego, który pogodzi się z ławką jednocześnie dając coś zespołowi.
30
Dziwisz się? Jak on się musi czuć, oddali go do BVB żeby sprowadzić wielkiego Boatenga, który kopie się po czole. Paco na bank załadował by kilka bramek gdyby dostał szansę zmiennika. I nie piszcie, że przecież jeszcze był Munir, bo do teraz nie ma zastępcy Suareza na poziomie Paco, jest tylko gorzej.
6
Ktoś tu chyba skończył lekcje w gimnazjum.
0
Kurde chyba nazwę syna Dembele, przynajmniej będę miał pewność, że będzie zajebistym talentem piłkarskim :D
7
No właśnie wszystko olali i zakończenie trwało 20 minut... Żadnych emocji, reakcji armii i samego robaka. Po prostu było "DWA TYGODNIE PÓŹNIEJ". Słaba akcja.
4
SPOILER GOT
Ale się zawiodłem... tak jak przedostatni odcinek zrobił podwalinę pod fajne zakończenie tak sam ostatni był do bani. Korzenie Jona zlali totalnie... to nic, że jest prawowitym władcą, nawet nie wzięli go pod uwagę, ba! zesłali na mur, który swoją drogą został rozwalony przez Nocnego Króla a w ostatnim odcinku jakoś nie było widać, żeby ucierpiał w jakikolwiek sposób... Nadąsana Sansa dostała to czego chciała, wątek z Branem znany już od premiery pierwszego odcinka. Nie dziwię się, że taka fala krytyki poszła.
13
Brak VAR i przepychanie w najważniejszych meczach, przy tym Złote Piłki dla Ronaldo za to, że sam wygrał Ligę Mistrzów. Perez kochający Ronaldo a potem odprawiający go z kwitkiem bez jakiegokolwiek pożegnania, za to co zrobił. Tebas twierdzący nagle, ze Messi jest najlepszy na świecie. Wiem, że to głupie gadanie ale na świecie nic się nie dzieje przypadkowo. :)
17
Jeżeli ktoś go nie chce, to musi być chory albo mieć jakiś defekt mózgu. Poważnie.
0
NO ALE JAK TU BRONIĆ PSZECIESZ BEDOM NAM WHODZIĆ DO BRAMKI Z TAKIM SKŁADEM. Z POŁOWY BEDOM SZCZELAĆ!
0
Wystarczy, że wieczorem obejrzysz sobie ulubiony serial bez adblocka i mamuśki zapukają nawet do Ciebie. :)
8
Właśnie widzę, że Setien odchodzi z Betisu. Może Bartek szykuję jakaś cichą bombę na boku i po PK grzecznie podziękuję naszemu ziomalowi z wielkim nosem?
1
Thanos jest mocnym wojownikiem, kamienie dały mu tylko możliwość usunięcia połowy populacji, walczyć zawsze potrafił.
3
Oglądam Lucyfera :)
0
To wszystko przez te stroje.
0
Nie zapominaj o nadchodzącym Copa America.
11
Pokazał chyba więcej w 10 minut niż Boateng w tych kilku w których zagrał. I to nie jest żart.
90
2-0, Getafe zmiażdżone bez szans, wielka Barcelona Valverde idzie po swoje! BRAWO!
13
"Walczy o posadę" "Utrzymanie wyniku podniesie morale" Hahaha. Inaczej się nie da tych komentarzy opisać. No chyba, że Valverde ma w umowie zapis, który przy określonej liczbie zdobytych punktów w lidze po zerwaniu umowy daje mu pole uprawne niedaleko Bilbao co by na starość miał co robić. :DDDD