kuz

3

@Kusco15 Nawet lepiej, bo Real miał sypiącą się kadrę a Karim i tak nastrzelał bramek. No ale przecież WIELKI RONALDO przeszedł do Juventusu i w pierwszym sezonie pokazał kto jest KRÓLEM i wygrał Ligę, której przecież Juve bez niego by na bank nie wygrało. U Niego się wyolbrzymia każdy najmniejszy sukces, taki ma PR i tak jest pompowany niestety. Dużo daje Jego zachowanie bo sam dąży do tego by być najlepszym a nasz Leoś to pokorny człowiek walczący zawsze na pierwszym miejscu o dobro drużyny a indywidualne nagrody są tylko fajną częścią całości. Chciałbym, żeby kiedyś ktoś tę rywalizację postrzegał w ten sposób mimo równej liczby złotych piłek obu Panów.

kuz

0

@Delolen #wygrana

kuz

3

@Odesseiron Jakie to czasy, że 120 mln to już jest tylko a nie jakaś wygórowana kwota. Huheh.

kuz

1

@MrShakira Tu to pojechałeś niesamowicie już marzeniami

kuz

1

@SeeleyBooth Ten utwór jest genialny. A sama płyta to jakby błaganie o powrót do normalności i ucieczki od sławy.

kuz

0

@filip73 No to byłby sztos skład, balans w obronie i w ataku, ale raczej mało prawdopodobne, że Valdek posadzi Suareza i Busquetsa.

kuz

1

@Forza_Juve Masz przyciski z tyłu pod aparatem? Przyciśnij ten środkowy i volume down i zobacz czy coś się dzieje na ekranie. Potrzymaj dłużej póki się coś nie pojawi.

kuz

1

@Forza_Juve Jaki model konkretnie? Może coś wynajdę.

kuz

1

@Forza_Juve Może być też wina softa, próbowałeś hard wipe? Zależy jaki masz telefon, ale w google znajdziesz kombinacje klawiszy jak go wykonać. Przeważnie jest to przycisk power + volume down i up przez jakąś chwilę a potem w menu andka wybierasz hard wipe i formatuje Ci telefon do stanu sklepowego, jeszcze dokładniej niż przez przywrócenie ustawień fabrycznych. PS. na wszelki wypadek, stracisz wszystko w taki sposób, ale może zadziała.

kuz

0

@kamilop Dembele nic wielkiego nie pokazał, ja osobiście z pocałowaniem ręki wymieniłbym go na Neymara. Ciągłe kontuzje, notoryczne olewanie zasad klubu, masa bezsensownych strat i kilka dobrych meczy. Neymar dawał dużo więcej.

kuz

1

@Forza_Juve Prawdopodobnie wina baterii albo coś od zasilania padło na płytce. Najlepiej podejść do jakiegoś serwisu i zapytać, może zdiagnozują.

kuz

5

Nasser Al-Khelaifi dla France Football: Nikt nie zmuszał Neymara do przejścia do PSG.
#TikiTaka

Czyli jednak coś jest na rzeczy z tym Neymarem. Byle tylko trafił do nas a nie do Realu.
btw. droga redakcjo, macie możliwość dodania opcji komentowania postów z tiki taki? Można by sobie podyskutować na dany temat bez kopiowania.

kuz

2

@adaskooow Nic nie myślimy, czekamy na ruchy zarządu, a po wszystkim napiszemy co myślimy.

kuz

2

@Aerox Jeżeli doszło by do takiego czegoś, to nie tylko łeb świni poleci w kierunku Neymara...

kuz

2

@SeeleyBooth Na moje to jest typowy średniak i tyle, ale jak przeczytałem gdzieś, że chcą za niego 100M i Barca jest skłonna tyle dać to się za głowę złapałem =D Przecież to byłby rozbój w biały dzień. Grajek dla mnie nie jest nawet połowy tego wart, zwykły przeciętniak.

kuz

0

Cilessen i Rafinha do Valencii a do nas Rodrigo Moreno. Serio, Rodrigo nie jest wart 100M jak to wcześniej pisali i taki układ byłby fair. Znając życie pewnie przyjdzie Parejo, a ja nie jestem zwolennikiem żadnego z nich.

kuz

2

@tombard i give, miłego granka koledze życzę i niech korzysta jak może z wolnych dni, należy się!

kuz

24

Sędzia taki ubity dzik że strach do niego zapyskować cokolwiek :D

kuz

0

@Encore Jeszcze ktoś na ten atak musi grać a ani u nas ani u Realu to jakoś bajecznie nie wygląda...

kuz

11

Jak już większość zauważyła, Suarez tylko na zdjęciu wyglądał jakby stracił z 15 kg, a dalej człapie po tym boisku z brzuszkiem. Jeszcze wakacje przed nim...

kuz

0

Właśnie w 3 sezonie kariery w FIFIE sprzedałem Malcoma do PSG. Zapłacili klauzulę... 170 mln € :D Chłop z 88 ovrl.

kuz

2

15 meczów, 16 czystych kont. Nie ma co, kozak.

kuz

6

@Katalonbar Taa... przy Valverde to oni... a nie, czekaj...

kuz

6

Misza Batshuayi, jakiś Rosyjski piłkarz nowy chyba :D

kuz

2

@seba1324 3 graczy może być z repki seniorskiej ale to chyba w dalszej fazie. Ogólnie to jeżeli jakiś gracz miał poniżej 21 lat w czasie rozpoczęcia eliminacji, to może zagrać w turnieju nawet jak ma już powyżej.

kuz

0

@Ogorinho1974 Czepiasz się, u Ciebie się nie mówi "Idę na wyniki?" "Idę zrobić wyniki?"

kuz

0

@ranger3120 Ja na wszelki wypadek na wszystkie wyniki idę na czczo.

kuz

0

@kkbarca Rakitica chcą sprzedać, teraz Vidal... Co ten Valverde pocznie? Jeszcze tylko Busquets niech powie, że kończy karierę i nasz trener osiwieje.

kuz

0

@Hubert102 Grałem w Betę i z kumplem nawet fajnie się grało, aczkolwiek nie wiem, czy dłuższe farmienie nie zrobiło by się z czasem nudne.

kuz

4

Oficjalne otwarcie ME nie powinno być przed pierwszym meczem? Dziwnie jakoś...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?