kuz

1

@Jakdxb :DDDDDDDDDDDDDD śródstopie lewej ręki, cudotwórca

kuz

0

@Barwindg tez zawsze mnie zastanawia, czy to patologia tam komentuje czy ludzie, którzy nie mają życia. Co to trzeba mieć w głowie...

kuz

7

@FCBeSeM VAR jest sprawiedliwy. Szkoda, że tak późno dotarło to do ludzi z UEFA, bo każdy wie czego by nie było i nie ma się co oszukiwać. :)

kuz

2

@Criss18Barca mniejsze boisko jeżeli mniejsze bramki, szybsza wymiana piłki, bardziej techniczna niż siłowa by byla gra.

kuz

4

Jaja jak berety, Argentyna najmocniejsza po meczach 1/4 huehue, jedyni przeszli bez karnych.

kuz

0

@SeeleyBooth nie musi nawet nawigowania odpalać, włącza google mapy odpala trase, potem wlacza yanosika minimalizuje i odpala spowrotem mapy, yanosik automatycznie wyskoczy na ekranie jako mała ikonka.

kuz

0

@Vhaeraun Yanosik jest bardzo słabą nawigacją, czasami na prostej każe Ci skręcić w prawo żeby objechać osiedle i wrócić na tę samą prostą drogę. Najlepsze rozwiązanie to tak jak wyżej google maps + yanosik jako antyradar.

kuz

0

@Janiama był taki jeden co rowerem jeździł po zawodników, to może i murawę przewiezie za ocean.

kuz

5

@kerouac Narcos Spain

kuz

1

@Szreko zapomniałem o Cantonie :D

kuz

0

@Dejvv Rakitic i Malcom.

kuz

0

Zacznę małą zabawę, gdybyście mieli stworzyć skład z samych charakternych zadziorów i walczaków, których pamiętacie, to jak by wyglądał? Mój typ: Oli Kahn - Maldini, Stam, Puyol, Carlos - Banega, Vidal, Gattuso - Costa, Inzaghi, Drogba.

kuz

0

@matirix20 ja już dawno zacząłem z Neymarem i Griezmannem, jak jeszcze wszyscy kazali się puknąć w głowę na myśl o tej dwójce :) a najbardziej pewny wtedy De Ligt jest teraz prawie niemożliwy.

kuz

1

Ale ten Mina mi na nerwy działał... Cały mecz takie szopki odstawiał, że porażka Kolumbii cieszy mnie jeszcze bardziej. Gratulacje Arturo, zasłużyłeś. Chile tak dobrze strzelało karne, że aż byłem pod wrażeniem, wyglądało jakby długo to ćwiczyli.

kuz

0

Co do murawy to tutaj też chyba nie za ciekawie bo Chile ciągle gra górna piłkę, bardzo rzadko po ziemi.

kuz

2

@Dejvv z tego co pamiętam to była sytuacja naciągana przez media i chłopaki mieli lekką spinkę ale wszystko sobie wyjaśnili. Bardziej Alba tutaj by pasował bo Panowie często się unikali na boisku. :P

kuz

0

@Shad parskłem srogo :D

kuz

0

Mieli rację, że to ten Irański Messi gra w repce, dramat co się dzieje z nim jak założy koszulkę Argentyny...

kuz

1

@jedrek7000 Serio już są takie kursy? Przecież Messiemu w tym sezonie nikt do pięt nie dorastał.

kuz

2

@vangoor Siostra będzie musiała iść do pracy bo nie będzie dla niej starczało.

kuz

1

@Avada Kedavra Fajna Hiszpańska (katalońska) piosenka?


Słuchaj i delektuj się!

kuz

0

Nawet bloker nie pomaga, niebieska koszula staje się granatową...

kuz

0

@draxidox Starsi ludzie to niestety najbardziej niewychowani ludzie chodzący po ziemi. Tak narzekają, że młodzież ciężka, a sami nie mają za grosz kultury.

kuz

1

@dv7wisnia A ja mając ofertę z klubu do którego chce dołączyć, szedł bym za swoimi marzeniami a nie zachciankami bogatego gościa, który szuka tylko dobrej oferty dla Siebie. Dziwię się tym wszystkim młodym piłkarzom, że idą na większą sumę mając 19-20 lat a zarabiając już nie małe pieniądze.

kuz

0

@student97r Chłop nie wytrzymał presji po prostu, za słaba psychika. Szkoda, że Valverde ma silną..

kuz

2

@msmsms Gdyby zombie były prawdziwe można by było polemizować, ale to jest wymysł więc nie wiem, czy warto.

kuz

0

@ksobi No nie do końca, bo są typy ludzi takich jak ja. Wszyscy się dziwią gdzie ja mieszczę to całe jedzenie które pakuję w Siebie w ciągu dnia... Nie to, żeby mi to przeszkadzało bo nie muszę uważać na dietę itp a każdy lekarz mówi, że z wiekiem ta przemiana zwolni i zacznę zbierać kg. :)

kuz

1

@barcelonaLM Jestem na zwolnieniu lekarskim od pół roku po kontuzji nóg, nigdy nie byłem typem sportowca raczej jestem domownikiem. Siedzę w domu, gram na ps4 i wpierdzielam co się da. Waga? Nie ruszyła nawet 1kg w górę...

kuz

0

@ulik10 Graty, ja działam w drugą stronę, codziennie po kilka fastfoodów, 5 posiłków dziennie tak sytych, że bardziej się nie da, a stoję w miejscu z wagą około 65-70 kg co przy wzroście 195 cm nie wygląda za dobrze. Pytanie do ekspertów, jak przytyć z taką przemianą materii?

kuz

0

@Nazio87 Zawsze możesz iść na kebsiora albo pizze, albo do baru mlecznego na schabowego z mizerią i zapłacić 20zł. Smaków dzieciństwa nikt Ci nie zabrał, po prostu zmieniłeś podejście. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?