La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1762 Culés

8

Kiedyś to było #3

Kiedyś to było.Miales swoje ulubione przekąski .10 letni szkrab biegał z kanapka z serkiem topionym i z keczupem albo chleb w jajku Zamiast laysow Przysmak Świętokrzyski i lody Clir. Teraz idziesz do restauracji dostajesz przegrzebki pokropione cytryną a do tego liść szpinaku.Bierzesz to na raz. 180 zł.Dziekuje jak panu smakowało?

0

@Nazio87 Zawsze możesz iść na kebsiora albo pizze, albo do baru mlecznego na schabowego z mizerią i zapłacić 20zł. Smaków dzieciństwa nikt Ci nie zabrał, po prostu zmieniłeś podejście. ;)

4

@Nazio87 i to kupowaniu 20 paczek małych Laysów, głównie dla kapsli/kart/naklejek ^^

konto usunięte

0

@Danny Gaucho nawet za małolata mialem swój honor i nie macalem na środku sklepu każdej paczki w poszukiwaniu tazosow z pokemonów tylko bralem jak leci xd

0

@AboveYou No to ja nie miałem.Mialem album z gumy pszczółka Maja i ekspedientki u których kupowałem gumy patrzyły delikatnie czy mam powtarzające się naklejki.Jesli tak to szukały mi nowych

konto usunięte

1

@Danny Gaucho Kumpel w szkole tak zrobił i przyniósł do klasy chyba ze 30 paczek ze sklepiku. Mina "facetki" bezcenna. Skonfiskowała to i wydzielała mu po paczce dziennie :D

1

@Kajtek77 Ja kupowałem przed lekcjami i szedłem na świetlice. Nie ma kapsla, chcesz paczkę? To masz. Już wtedy byłem popularny.

konto usunięte

1

@Danny Gaucho Grało się w kapsle na przerwach. Starszaki malowali jedną stronę korektorem aby przeważało :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?