@Messibestplayerintheworld Z całym szacunkiem do Suareza, ale byłby dobrym zmiennikiem. Fakt, gra najlepiej na świecie bez piłki, ale my potrzebujemy też egzekutora żeby odciążył Messiego. Suarez sprawia wrażenie ociężałego od dwóch sezonów. Ludzie powiedzą, ze przecież strzelił 21 goli, ale ile sytuacji spatałaszył? Ile razy dostał kartkę za niepotrzebne prowokacje/machanie rękoma? Zaoszczędzili byśmy na zmienniku napastnika.
Mats Semedo Pique Lenglet (Umtiti) Alba De Jong Arthur Dembele Messi Neymar Griezmann
Gdyby to wypaliło, było by fajnie, chociaż nie jestem zwolennikiem Dembele i Jego kosztem wolałbym Coutinho. Wtedy Brazylijczyk zamienia się miejscami z Messim.
@BarcaInfo Świetna informacja tylko źródło jakieś nie te. Nie rozumiem przeciwników Alvesa, chłop przyjdzie za darmo, na bank podniesie atmosferę w zespole bo to jednak jeden z trzonów ekipy Guardioli. Może nie będzie grał w każdym meczu ale szatnia potrzebuje takiego gościa. To samo Neymar. I nie piszcie, że będzie pobierał olbrzymią pensję, bo ewidentnie przychodzi aby pokopać do emerytury. Gdyby chciał pieniądze ponad miłość do klubu poszedł by do Chin.
@Rewolucja123 Chodzisz do końca czerwca, ale wystarczy ino 5 cm śniegu i tydzień wolnego. Ogólnie cała edukacja jest lepiej tam poukładana niż u nas w Polsce.
@NeroTFP Wiek 68 do tego kobieta, nie obrażając płci pięknej oczywiście, na swoim egzaminie miałem dwie sytuację gdzie babka i dziewczyna straciły panowanie nad autem i zamiast się zatrzymać krzyczały za kierownicą, ludzie w panice robią takie rzeczy i wtedy odcina im się myślenie, częściej są to kobiety ale mężczyznom też się zdarzy. Pewnie zamknęła oczy i puściła kierownice, a wystarczyło, że przejechała go po na tyle czułym miejscu jak szyja czy kręgosłup i tragedia gotowa.
Szczerze to wątpię w tę informację jakoby Barca miała grać 4-2-3-1... Podobno zarząd tak ustalił ale przecież to trener ustawia taktykę i ustawienie na mecz, a Ernesto raczej nie będzie chciał grać tyloma ofensywnymi zawodnikami. Nie mogę się doczekać końcówki sierpnia!
@BarcaInfo Swoją drogą ciekawe jak oni to traktują, bo na pewno zadzwonił do niego/napisał życzenia prywatnie, a potem zrobił to drugi raz pod publiczkę. Medialność i te sprawy, rozumiem, ciekaw jestem czy Messi jak to kumpel napisze: "Weź to usuń!" :D
@SeeleyBooth Wystarczy, że jeszcze kilku takich jak Ty wklei ten link gdzieś na forach, a człowiek, który go nagrał zarobi spore pieniądze. Tak to niestety działa.
@BarcaInfo Kiedyś, a nawet nie tak dawno mówiono o 30m€, podobno Inter był zainteresowany, a nagle wydmuchują cenę 15 marnych milionów do tego w ratach po 5 rocznie. Co więcej jeszcze za dużo i się nie mogą zdecydować
@BarcaInfo Nie dość, że za pół darmo dajemy się wydoić to jeszcze narzekają i pewnie puszczą go ostatecznie za 5M€ żeby dla Valencii pasowało. Dramat. A tymczasem niedużo lepszy Llorente odchodzi za 40M€ do Atleti, co to za zarząd?
0
@Messibestplayerintheworld No ale za to u nas będzie typowym skrzydłowym! :) Valverde już się o to postara.
1
@Messibestplayerintheworld Z całym szacunkiem do Suareza, ale byłby dobrym zmiennikiem. Fakt, gra najlepiej na świecie bez piłki, ale my potrzebujemy też egzekutora żeby odciążył Messiego. Suarez sprawia wrażenie ociężałego od dwóch sezonów. Ludzie powiedzą, ze przecież strzelił 21 goli, ale ile sytuacji spatałaszył? Ile razy dostał kartkę za niepotrzebne prowokacje/machanie rękoma? Zaoszczędzili byśmy na zmienniku napastnika.
3
Mats
Semedo Pique Lenglet (Umtiti) Alba
De Jong Arthur
Dembele Messi Neymar
Griezmann
Gdyby to wypaliło, było by fajnie, chociaż nie jestem zwolennikiem Dembele i Jego kosztem wolałbym Coutinho. Wtedy Brazylijczyk zamienia się miejscami z Messim.
0
@BarcaInfo Dokładnie, ludzie mówią o "brazylijskich imprezach" a nie widzą olewania klubu i Jego wartości przez np. Dembele. Stereotyp goni stereotyp.
0
@BarcaInfo Świetna informacja tylko źródło jakieś nie te. Nie rozumiem przeciwników Alvesa, chłop przyjdzie za darmo, na bank podniesie atmosferę w zespole bo to jednak jeden z trzonów ekipy Guardioli. Może nie będzie grał w każdym meczu ale szatnia potrzebuje takiego gościa. To samo Neymar. I nie piszcie, że będzie pobierał olbrzymią pensję, bo ewidentnie przychodzi aby pokopać do emerytury. Gdyby chciał pieniądze ponad miłość do klubu poszedł by do Chin.
1
@Nano22 na bazarku w mieście przygranicznym z Rosją :P
0
@Rewolucja123 Chodzisz do końca czerwca, ale wystarczy ino 5 cm śniegu i tydzień wolnego. Ogólnie cała edukacja jest lepiej tam poukładana niż u nas w Polsce.
1
@Danny Gaucho Zedytowałeś zanim zdążyłem kliknąć wyślij! :P
3
@Nano22 No akurat jeżeli zadzwonię do bliskiego znajomego to potem nie piszę mu na fejsie "Sto lat" czy coś :P dlatego mnie to zastanawia.
0
@NeroTFP Wiek 68 do tego kobieta, nie obrażając płci pięknej oczywiście, na swoim egzaminie miałem dwie sytuację gdzie babka i dziewczyna straciły panowanie nad autem i zamiast się zatrzymać krzyczały za kierownicą, ludzie w panice robią takie rzeczy i wtedy odcina im się myślenie, częściej są to kobiety ale mężczyznom też się zdarzy. Pewnie zamknęła oczy i puściła kierownice, a wystarczyło, że przejechała go po na tyle czułym miejscu jak szyja czy kręgosłup i tragedia gotowa.
1
Szczerze to wątpię w tę informację jakoby Barca miała grać 4-2-3-1... Podobno zarząd tak ustalił ale przecież to trener ustawia taktykę i ustawienie na mecz, a Ernesto raczej nie będzie chciał grać tyloma ofensywnymi zawodnikami. Nie mogę się doczekać końcówki sierpnia!
1
@BarcaInfo Swoją drogą ciekawe jak oni to traktują, bo na pewno zadzwonił do niego/napisał życzenia prywatnie, a potem zrobił to drugi raz pod publiczkę. Medialność i te sprawy, rozumiem, ciekaw jestem czy Messi jak to kumpel napisze: "Weź to usuń!" :D
0
@Danny Gaucho Tak, tylko powinieneś napisać wyższy. :) Wtedy żart miałby sens.
1
@Danny Gaucho Jeżeli był niższy, to wszystko się zgadza...
0
@FutbolowyJanusz Sam nie słucham jej solowych płyt, ale serio nie kojarzysz jej choćby z Hey?
0
@Tyler_Durden92 Jaki De Ligt, jaki Kimmich, jaki Rodri, jaki Guardiola? W Fifie w jedno okienko było by ciężko takie coś stworzyć :D
0
@SeeleyBooth Wystarczy, że jeszcze kilku takich jak Ty wklei ten link gdzieś na forach, a człowiek, który go nagrał zarobi spore pieniądze. Tak to niestety działa.
0
@koksik2700 Planowo o 22, ale wiadomo jak to jest na koncertach więc pewnie kawałek po wyjdzie.
2
@FutbolowyJanusz Rozumiem nie kojarzyć pierwszej trójki, ale nie znać Nosowskiej to już chyba wstyd. :)
0
@SeeleyBooth W tych czasach przed nim wielka kariera. Będąc normalnym nikt Cię nie zauważy, a odwrotnie wręcz przeciwnie. :)
0
Dzisiaj w Bydzi Baranovski, Łąki Łan, Daria Zawiałow i Nosowska, aż wstyd nie pójść. :P
1
@BarcaInfo Kiedyś, a nawet nie tak dawno mówiono o 30m€, podobno Inter był zainteresowany, a nagle wydmuchują cenę 15 marnych milionów do tego w ratach po 5 rocznie. Co więcej jeszcze za dużo i się nie mogą zdecydować
4
@BarcaInfo Nie dość, że za pół darmo dajemy się wydoić to jeszcze narzekają i pewnie puszczą go ostatecznie za 5M€ żeby dla Valencii pasowało. Dramat. A tymczasem niedużo lepszy Llorente odchodzi za 40M€ do Atleti, co to za zarząd?
12
@Mns21 z Katarem!!! Nazwy krajów się odmienia!
5
Ten Kubo to serio jakiś złoty chłopak Japońskiej piłki. Co podania daje w tym meczu to głowa mała. Będą z niego ludzie.
0
@badej60 oni tak czytają bo kiedyś był taki zawodnik Sanchis. Grał w Madrycie.
0
Też wam padła strona ipli? :( edit. już działa
0
Mecz się nie zaczął a Alexis już spocony... pół sezonu na ławie to nie ma co się dziwić.
4
@zodiak_10 Barcelona to zdementowała oficjalnie, nie siej fermentu.
0
Im bliżej 1 lipca tym więcej pary puszczają i zarząd Barcy i PSG, do tego o Griezmannie też. Coś musi być na rzeczy.