@Gibbon_FCB Osobiście w Red Dead zacząłem się nudzić jak zrobiłem 100% i pograłem jakieś kilkadziesiąt godzin free roamu. Od początku do końca trzyma w napięciu i ciągle coś się dzieje, jak nie ujebie Cię wąż to ujebie kogoś innego, tu jakaś biedna kobieta, która tak na serio chce Cię okraść. Chyba nigdy nie grałem w grę tak wypełnioną akcją do samego końca, tam się nie dało nudzić.
@COU_11 nike od kilku lat ma totalnie wyjeb**e w projektowanie czegoś nowego. Kopiują bezczelnie stroje z innych lat innych klubów zmieniając kolory, a czasem nawet tego nie robią bo ostatnio z tego co pamietam Totki grały mecze w treningowych Barcelony z poprzedniego sezonu. Taka wielka marka, wstyd...
@Odesseiron Kiedyś mogłeś być strażakiem, policjantem, traktorzystą... dzisiaj możesz być kobietą mężczyzną albo jeszcze czymś innym. Im dalej w XXI wiek tym ludzie bardziej poj**ani. I nie mówię tego dlatego, że jestem jakimś homofobem, po prostu kiedyś też byli geje i lesbijki ale nikt się z tym tak nie obnosił, a płeć zawsze była albo jedna albo druga, a nie niewiadoma. Pozdro dla normalnych, bo coraz mniej nas na tym świecie.
@jacobFCB My kiedyś z ziomkiem w Dobrym Mieście po koncercie odprowadziliśmy Drężmaka aż do samego hotelu spod sceny. Wcześniej dał kumplowi plakietkę artysta i mówi: "Korzystaj ile wlezie, browar za darmo." :D
@mauerinho Czasami mam wrażenie, że to bot internetowy pisze a nie człowiek :) Co myslicie o *TUTAJ WSTAW IMIĘ I NAZWISKO* ? Sprawdzilby sie czy srednio?
Nie ważne jak wygrali, ważne, że mają puchar :) Historia pamięta zwycięzców a nie styl. Real z Atleti to też był bardzo nudny mecz do tego gol ze spalonego. Pogratulujcie.
@capm Trochę tak jakby z jednej strony fajnie jakby Liverpool przegrał, w końcu nas upokorzyli, chociaż z szacunkiem to czuć ten niesmak. Pochettino jest dobrym trenerem, który bez pieniędzy zrobił bardzo klasową drużynę grającą do ostatniej minuty. U mnie to bez różnicy z lekką przewagą Totków.
Proszę redakcję o umieszczenie jakiegoś artykułu upamiętniającego Reyesa, albo posta na La Rambli, żeby co 5 minut nikt nie powtarzał, z szacunku do zawodnika.
@szymon6847 Każdy taki przekonany, że on do Realu chce iść, a jak się wczytasz w to co mówi to jest tylko "może, możliwe, prawdopodobnie, jeden z najlepszych klubów." Nigdy z Jego ust nie pada Real Madryt, tylko z dziennikarzy.
@MatiFCB2000 A skąd wiesz, że nie dogadali się z Atleti? Skoro i tak odejdzie 1 lipca za 120M to kwestia dogadania obu klubów i mogą mu pozwolić już teraz.
3
@Transu96 Wiatrak pracuje 24/7 bo w nocy na zewnątrz ponad 20 stopni a w domu do 30 dochodzi. Mokrej szmaty nie próbowałem i na pewno spróbuję. :D
31
Pozdrawiam wszystkich mieszkających na wysokich piętrach w bloku, ze słońcem w okna przez cały dzień. Łączmy się w bólu. :)
1
@Gibbon_FCB Osobiście w Red Dead zacząłem się nudzić jak zrobiłem 100% i pograłem jakieś kilkadziesiąt godzin free roamu. Od początku do końca trzyma w napięciu i ciągle coś się dzieje, jak nie ujebie Cię wąż to ujebie kogoś innego, tu jakaś biedna kobieta, która tak na serio chce Cię okraść. Chyba nigdy nie grałem w grę tak wypełnioną akcją do samego końca, tam się nie dało nudzić.
1
@Transu96 W końcu się ktoś wziął za nich. Kariera gladiatora przykryła wszystkie machlojki na boku.
0
@COU_11 nike od kilku lat ma totalnie wyjeb**e w projektowanie czegoś nowego. Kopiują bezczelnie stroje z innych lat innych klubów zmieniając kolory, a czasem nawet tego nie robią bo ostatnio z tego co pamietam Totki grały mecze w treningowych Barcelony z poprzedniego sezonu. Taka wielka marka, wstyd...
3
@Odesseiron Kiedyś mogłeś być strażakiem, policjantem, traktorzystą... dzisiaj możesz być kobietą mężczyzną albo jeszcze czymś innym. Im dalej w XXI wiek tym ludzie bardziej poj**ani. I nie mówię tego dlatego, że jestem jakimś homofobem, po prostu kiedyś też byli geje i lesbijki ale nikt się z tym tak nie obnosił, a płeć zawsze była albo jedna albo druga, a nie niewiadoma. Pozdro dla normalnych, bo coraz mniej nas na tym świecie.
1
@jacobFCB My kiedyś z ziomkiem w Dobrym Mieście po koncercie odprowadziliśmy Drężmaka aż do samego hotelu spod sceny. Wcześniej dał kumplowi plakietkę artysta i mówi: "Korzystaj ile wlezie, browar za darmo." :D
1
@jacobFCB Zazdroszczę każdemu kto był :) Zajebiści goście, robią zajebistą muzykę. Taki Polski Linkin Park jakby ktoś nie kojarzył. :)
0
@mauerinho Czasami mam wrażenie, że to bot internetowy pisze a nie człowiek :) Co myslicie o *TUTAJ WSTAW IMIĘ I NAZWISKO* ? Sprawdzilby sie czy srednio?
0
@mauerinho Dlaczego często ktoś nie odmienia Imienia i Nazwiska? Ciężko napisać o Franku De Boer? Już nawet bez odmiany nazwiska, ale imię?
5
@SeeleyBooth Seat Toledo z 2002, nic super zarąbistego, ale nawet gdybym miał super auto to nie jeździłbym szybciej. Nie lubię.
41
@kenneth99 Potrzebnie, ja często nie czytam artykułów tylko wchodzę na La Ramblę, a teraz mam możliwość wejścia i przeczytania. :)
37
1. City
2. Real Madryt
3. Inter
4. RB Lipsk
I cyk Real nie wychodzi z grupy. :D
4
@Barcelismo O kuźwa, ja jak jadę A1 160 to już wydaje mi się, że wszystko się trzęsie i jest zbyt szybko.
0
Nie ważne jak wygrali, ważne, że mają puchar :) Historia pamięta zwycięzców a nie styl. Real z Atleti to też był bardzo nudny mecz do tego gol ze spalonego. Pogratulujcie.
0
@Michael_20 i jest się czym chwalić, bardzo ładne zdjęcie. :)
0
@ViscaBarca123 większość akcji na skrzydle? Nie sądzę...
0
Nie oglądam meczu ale nie żałuje.
1
@sidzej z Ajaxem do 70 minuty też tak to wyglądało, poczekaj aż zmieni taktykę na "nie mamy nic do stracenia." ;)
0
@capm Trochę tak jakby z jednej strony fajnie jakby Liverpool przegrał, w końcu nas upokorzyli, chociaż z szacunkiem to czuć ten niesmak. Pochettino jest dobrym trenerem, który bez pieniędzy zrobił bardzo klasową drużynę grającą do ostatniej minuty. U mnie to bez różnicy z lekką przewagą Totków.
0
Proszę redakcję o umieszczenie jakiegoś artykułu upamiętniającego Reyesa, albo posta na La Rambli, żeby co 5 minut nikt nie powtarzał, z szacunku do zawodnika.
14
@ViscaBarca123 cooo?! :( Niech spoczywa w pokoju.
3
@Gaucho zaraz Cię zjedzą i powiedzą że Cou zawsze grał na skrzydle i jest po prostu słaby. :)
0
@szymon6847 Każdy taki przekonany, że on do Realu chce iść, a jak się wczytasz w to co mówi to jest tylko "może, możliwe, prawdopodobnie, jeden z najlepszych klubów." Nigdy z Jego ust nie pada Real Madryt, tylko z dziennikarzy.
2
@Kwiat71 Herby dla niusów! Potem te uzbierane na koniec sezonu Barca będzie mogła dorzucić do transferu jako bonus!
3
@MatiFCB2000 A skąd wiesz, że nie dogadali się z Atleti? Skoro i tak odejdzie 1 lipca za 120M to kwestia dogadania obu klubów i mogą mu pozwolić już teraz.
0
@MatiFCB2000 To może jeszcze dzisiaj coś? :)
2
@kkbarca "Ronaldo na spalonym"
8
@gacper Wszystkie, ale niektóre pytania są dziwnie złożone. Np. odpowiadając La Pulga powinno zaliczać odpowiedź.
0
@gregorie Jakie pożegnania takie prezentacje :D