kuz

3

@Transu96 Wiatrak pracuje 24/7 bo w nocy na zewnątrz ponad 20 stopni a w domu do 30 dochodzi. Mokrej szmaty nie próbowałem i na pewno spróbuję. :D

kuz

31

Pozdrawiam wszystkich mieszkających na wysokich piętrach w bloku, ze słońcem w okna przez cały dzień. Łączmy się w bólu. :)

kuz

1

@Gibbon_FCB Osobiście w Red Dead zacząłem się nudzić jak zrobiłem 100% i pograłem jakieś kilkadziesiąt godzin free roamu. Od początku do końca trzyma w napięciu i ciągle coś się dzieje, jak nie ujebie Cię wąż to ujebie kogoś innego, tu jakaś biedna kobieta, która tak na serio chce Cię okraść. Chyba nigdy nie grałem w grę tak wypełnioną akcją do samego końca, tam się nie dało nudzić.

kuz

1

@Transu96 W końcu się ktoś wziął za nich. Kariera gladiatora przykryła wszystkie machlojki na boku.

kuz

0

@COU_11 nike od kilku lat ma totalnie wyjeb**e w projektowanie czegoś nowego. Kopiują bezczelnie stroje z innych lat innych klubów zmieniając kolory, a czasem nawet tego nie robią bo ostatnio z tego co pamietam Totki grały mecze w treningowych Barcelony z poprzedniego sezonu. Taka wielka marka, wstyd...

kuz

3

@Odesseiron Kiedyś mogłeś być strażakiem, policjantem, traktorzystą... dzisiaj możesz być kobietą mężczyzną albo jeszcze czymś innym. Im dalej w XXI wiek tym ludzie bardziej poj**ani. I nie mówię tego dlatego, że jestem jakimś homofobem, po prostu kiedyś też byli geje i lesbijki ale nikt się z tym tak nie obnosił, a płeć zawsze była albo jedna albo druga, a nie niewiadoma. Pozdro dla normalnych, bo coraz mniej nas na tym świecie.

kuz

1

@jacobFCB My kiedyś z ziomkiem w Dobrym Mieście po koncercie odprowadziliśmy Drężmaka aż do samego hotelu spod sceny. Wcześniej dał kumplowi plakietkę artysta i mówi: "Korzystaj ile wlezie, browar za darmo." :D

kuz

1

@jacobFCB Zazdroszczę każdemu kto był :) Zajebiści goście, robią zajebistą muzykę. Taki Polski Linkin Park jakby ktoś nie kojarzył. :)

kuz

0

@mauerinho Czasami mam wrażenie, że to bot internetowy pisze a nie człowiek :) Co myslicie o *TUTAJ WSTAW IMIĘ I NAZWISKO* ? Sprawdzilby sie czy srednio?

kuz

0

@mauerinho Dlaczego często ktoś nie odmienia Imienia i Nazwiska? Ciężko napisać o Franku De Boer? Już nawet bez odmiany nazwiska, ale imię?

kuz

5

@SeeleyBooth Seat Toledo z 2002, nic super zarąbistego, ale nawet gdybym miał super auto to nie jeździłbym szybciej. Nie lubię.

kuz

41

@kenneth99 Potrzebnie, ja często nie czytam artykułów tylko wchodzę na La Ramblę, a teraz mam możliwość wejścia i przeczytania. :)

kuz

37

1. City
2. Real Madryt
3. Inter
4. RB Lipsk
I cyk Real nie wychodzi z grupy. :D

kuz

4

@Barcelismo O kuźwa, ja jak jadę A1 160 to już wydaje mi się, że wszystko się trzęsie i jest zbyt szybko.

kuz

0

Nie ważne jak wygrali, ważne, że mają puchar :) Historia pamięta zwycięzców a nie styl. Real z Atleti to też był bardzo nudny mecz do tego gol ze spalonego. Pogratulujcie.

kuz

0

@Michael_20 i jest się czym chwalić, bardzo ładne zdjęcie. :)

kuz

0

@ViscaBarca123 większość akcji na skrzydle? Nie sądzę...

kuz

0

Nie oglądam meczu ale nie żałuje.

kuz

1

@sidzej z Ajaxem do 70 minuty też tak to wyglądało, poczekaj aż zmieni taktykę na "nie mamy nic do stracenia." ;)

kuz

0

@capm Trochę tak jakby z jednej strony fajnie jakby Liverpool przegrał, w końcu nas upokorzyli, chociaż z szacunkiem to czuć ten niesmak. Pochettino jest dobrym trenerem, który bez pieniędzy zrobił bardzo klasową drużynę grającą do ostatniej minuty. U mnie to bez różnicy z lekką przewagą Totków. 

kuz

0

Proszę redakcję o umieszczenie jakiegoś artykułu upamiętniającego Reyesa, albo posta na La Rambli, żeby co 5 minut nikt nie powtarzał, z szacunku do zawodnika. 

kuz

14

@ViscaBarca123 cooo?! :( Niech spoczywa w pokoju.

kuz

3

@Gaucho zaraz Cię zjedzą i powiedzą że Cou zawsze grał na skrzydle i jest po prostu słaby. :)

kuz

0

@szymon6847 Każdy taki przekonany, że on do Realu chce iść, a jak się wczytasz w to co mówi to jest tylko "może, możliwe, prawdopodobnie, jeden z najlepszych klubów." Nigdy z Jego ust nie pada Real Madryt, tylko z dziennikarzy. 

kuz

2

@Kwiat71 Herby dla niusów! Potem te uzbierane na koniec sezonu Barca będzie mogła dorzucić do transferu jako bonus! 

kuz

3

@MatiFCB2000 A skąd wiesz, że nie dogadali się z Atleti? Skoro i tak odejdzie 1 lipca za 120M to kwestia dogadania obu klubów i mogą mu pozwolić już teraz.

kuz

0

@MatiFCB2000 To może jeszcze dzisiaj coś? :) 

kuz

2

@kkbarca "Ronaldo na spalonym" 

kuz

8

@gacper Wszystkie, ale niektóre pytania są dziwnie złożone. Np. odpowiadając La Pulga powinno zaliczać odpowiedź.

kuz

0

@gregorie Jakie pożegnania takie prezentacje :D 

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?