kuz

5

@BarcaInfo To tak jakby trochę zbliżało do nas Neymara. Sam przyznał, że drzwi są otwarte.

kuz

0

@Ogorinho1974 10-8 to kompromitacja?

kuz

0

@Gaucho Dolberg pokazywał się z najlepszej strony w Ajaxie... jak przychodziło do zmiany i opuszczał boisko...

kuz

1

@Gaucho Prawda pewnie by była taka, że stary już Alves wciągnął by nosem takiego Roberto i grałby na tej obronie lepiej niż ktokolwiek, a i chemia z zespołem z automatu.

kuz

0

Portugalia też wygrała Euro, wychodząc fartem z 3ciego miejsca po fatalnej fazie grupowej. Warto wierzyć... chociaż po tym co dziś pokazali to ciężko.

kuz

0

@SinMistico Ktoś miał uczulenie :P

kuz

0

"Nie ma Neymara, kontuzja i inne problemy..." Jak by sprawa gwałtu miała coś wspólnego z absencją, co oni wygadują to śmiech na sali.

kuz

2

@macio_944 Jak tu ktoś dobry polecił, mokry ręcznik koniecznie w zimnej wodzie na plecy, pomaga i to bardzo.

kuz

0

@Momalsino On by pewnie powiedział, że 6-1 na CN.

kuz

1

Dobrze, że oglądam na kompie a nie włączyłem sobie na lapku bo już pewnie bym zasnął.

kuz

0

Czyli tak jak zawsze, Messi gra, reszta biega, w końcówce farfocel dla Kolumbii i dziękujemy bardzo. :)

kuz

1

@Kamilos84 No to z takim myśleniem atak Argentyny to dom starców :D

kuz

1

@adasko1998 Możliwe, ale dziwne zjawisko :P

kuz

2

@Nazio87 Na Polsat Sport zwykłym też leci.

kuz

1

@Veb1233 https://i.imgur.com/NllidpY.png

Spójrz na tę grafikę. Wszędzie wokół wyładowania a Bydgoszcz jakby miała jakąś tarczę :P

kuz

2

@Veb1233 Jak jeżdżę w swoje rodzinne strony i wracam do Bydzi to tutaj jakby inny klimat :D Serio coś w tym jest.

kuz

0

Oficjalnie: W Bydgoszczy pada od 10 minut! :D Ale chyba znowu całe zamieszanie nas ominie bo burza kieruje się ku północy. :(

kuz

1

@Konias4318 Nie, ale na ipli za 20zł masz pakiet na całe copa america, myślę, że warto.

kuz

5

@BarcaInfo A to nie Bartomeu? :)

kuz

0

@koksik2700 Oby, bo samochód na osiedlu stoi pod gołym niebem...

kuz

0

@Dosq Dalej nie idzie, jakbym miał tak przez miesiąc (a podobno tak ma być cały lipiec) to wolałbym chyba w piwnicy pomieszkiwać. Dramat.

kuz

2

Nad Bydgoszcz nadciąga silna burza, przed którą ostrzegali w SMS'ach. Jeżeli macie możliwość schowajcie samochody do garażu, bo zapowiadali 80% szans na grad o średnicy do 5cm.

http://pl.blitzortung.org/live_lightning_maps.php?map=15

kuz

0

@dawo17 Jeżeli przyjdzie jeszcze ktoś z dwójki De Ligt/Neymar (wolałbym Neymara) to mamy znowu światowej klasy napad Neymar - Griezmann - Messi. Ewentualna sprzedaż Dembele/Coutinho (wolałbym, żeby Cou został w pomocy), czeka nas ciekawe lato.

kuz

0

@AmigoBlancos Florek rozbił bank :) I dobrze, bo chyba sezon byłby nudny gdyby nikogo nie kupili :) U nas się zacznie po 1 lipca, calma.

kuz

0

@snoopdegie Czyli jak to jest, mogą to ogłosić? Znaczy, że doszli do porozumienia i Atleti zgodziło się na 120M przed 1 lipca, tylko tak to można rozumieć, skoro sam zawodnik siedzi cicho.

kuz

13

@lucas/catalan Who the hell cares?

kuz

4

@macio_944 Wczoraj o godzinie 3 w nocy w Bydgoszczy było odpowiednio, ciepło, trochę się człowiek spocił, ale do tego fajny chłodny wiaterek, tak w sam raz. :D

kuz

0

@Messibestplayerintheworld To dlaczego nikt nigdy we Francuskiej tak szybko nie załadował 100 goli? Neymar, Cavani? Przecież to cienkie bolki...

kuz

0

@mikiiki Złotówkę, ale to znaczy, że w mojej firmie bardzo dobrze pracują księgowi i rozliczają tak, jak powinni. Ten zwrot to nie jest jakaś dodatkowa kasa tylko po prostu to co zabiorą Ci poprzez złe rozliczenie. :)

kuz

7

@matirix20 Ceny Viniego to ja nigdy nie skumam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?