@Gaucho Prawda pewnie by była taka, że stary już Alves wciągnął by nosem takiego Roberto i grałby na tej obronie lepiej niż ktokolwiek, a i chemia z zespołem z automatu.
Nad Bydgoszcz nadciąga silna burza, przed którą ostrzegali w SMS'ach. Jeżeli macie możliwość schowajcie samochody do garażu, bo zapowiadali 80% szans na grad o średnicy do 5cm.
@dawo17 Jeżeli przyjdzie jeszcze ktoś z dwójki De Ligt/Neymar (wolałbym Neymara) to mamy znowu światowej klasy napad Neymar - Griezmann - Messi. Ewentualna sprzedaż Dembele/Coutinho (wolałbym, żeby Cou został w pomocy), czeka nas ciekawe lato.
@snoopdegie Czyli jak to jest, mogą to ogłosić? Znaczy, że doszli do porozumienia i Atleti zgodziło się na 120M przed 1 lipca, tylko tak to można rozumieć, skoro sam zawodnik siedzi cicho.
@macio_944 Wczoraj o godzinie 3 w nocy w Bydgoszczy było odpowiednio, ciepło, trochę się człowiek spocił, ale do tego fajny chłodny wiaterek, tak w sam raz. :D
@mikiiki Złotówkę, ale to znaczy, że w mojej firmie bardzo dobrze pracują księgowi i rozliczają tak, jak powinni. Ten zwrot to nie jest jakaś dodatkowa kasa tylko po prostu to co zabiorą Ci poprzez złe rozliczenie. :)
5
@BarcaInfo To tak jakby trochę zbliżało do nas Neymara. Sam przyznał, że drzwi są otwarte.
0
@Ogorinho1974 10-8 to kompromitacja?
0
@Gaucho Dolberg pokazywał się z najlepszej strony w Ajaxie... jak przychodziło do zmiany i opuszczał boisko...
1
@Gaucho Prawda pewnie by była taka, że stary już Alves wciągnął by nosem takiego Roberto i grałby na tej obronie lepiej niż ktokolwiek, a i chemia z zespołem z automatu.
0
Portugalia też wygrała Euro, wychodząc fartem z 3ciego miejsca po fatalnej fazie grupowej. Warto wierzyć... chociaż po tym co dziś pokazali to ciężko.
0
@SinMistico Ktoś miał uczulenie :P
0
"Nie ma Neymara, kontuzja i inne problemy..." Jak by sprawa gwałtu miała coś wspólnego z absencją, co oni wygadują to śmiech na sali.
2
@macio_944 Jak tu ktoś dobry polecił, mokry ręcznik koniecznie w zimnej wodzie na plecy, pomaga i to bardzo.
0
@Momalsino On by pewnie powiedział, że 6-1 na CN.
1
Dobrze, że oglądam na kompie a nie włączyłem sobie na lapku bo już pewnie bym zasnął.
0
Czyli tak jak zawsze, Messi gra, reszta biega, w końcówce farfocel dla Kolumbii i dziękujemy bardzo. :)
1
@Kamilos84 No to z takim myśleniem atak Argentyny to dom starców :D
1
@adasko1998 Możliwe, ale dziwne zjawisko :P
2
@Nazio87 Na Polsat Sport zwykłym też leci.
1
@Veb1233 https://i.imgur.com/NllidpY.png
Spójrz na tę grafikę. Wszędzie wokół wyładowania a Bydgoszcz jakby miała jakąś tarczę :P
2
@Veb1233 Jak jeżdżę w swoje rodzinne strony i wracam do Bydzi to tutaj jakby inny klimat :D Serio coś w tym jest.
0
Oficjalnie: W Bydgoszczy pada od 10 minut! :D Ale chyba znowu całe zamieszanie nas ominie bo burza kieruje się ku północy. :(
1
@Konias4318 Nie, ale na ipli za 20zł masz pakiet na całe copa america, myślę, że warto.
5
@BarcaInfo A to nie Bartomeu? :)
0
@koksik2700 Oby, bo samochód na osiedlu stoi pod gołym niebem...
0
@Dosq Dalej nie idzie, jakbym miał tak przez miesiąc (a podobno tak ma być cały lipiec) to wolałbym chyba w piwnicy pomieszkiwać. Dramat.
2
Nad Bydgoszcz nadciąga silna burza, przed którą ostrzegali w SMS'ach. Jeżeli macie możliwość schowajcie samochody do garażu, bo zapowiadali 80% szans na grad o średnicy do 5cm.
http://pl.blitzortung.org/live_lightning_maps.php?map=15
0
@dawo17 Jeżeli przyjdzie jeszcze ktoś z dwójki De Ligt/Neymar (wolałbym Neymara) to mamy znowu światowej klasy napad Neymar - Griezmann - Messi. Ewentualna sprzedaż Dembele/Coutinho (wolałbym, żeby Cou został w pomocy), czeka nas ciekawe lato.
0
@AmigoBlancos Florek rozbił bank :) I dobrze, bo chyba sezon byłby nudny gdyby nikogo nie kupili :) U nas się zacznie po 1 lipca, calma.
0
@snoopdegie Czyli jak to jest, mogą to ogłosić? Znaczy, że doszli do porozumienia i Atleti zgodziło się na 120M przed 1 lipca, tylko tak to można rozumieć, skoro sam zawodnik siedzi cicho.
13
@lucas/catalan Who the hell cares?
4
@macio_944 Wczoraj o godzinie 3 w nocy w Bydgoszczy było odpowiednio, ciepło, trochę się człowiek spocił, ale do tego fajny chłodny wiaterek, tak w sam raz. :D
0
@Messibestplayerintheworld To dlaczego nikt nigdy we Francuskiej tak szybko nie załadował 100 goli? Neymar, Cavani? Przecież to cienkie bolki...
0
@mikiiki Złotówkę, ale to znaczy, że w mojej firmie bardzo dobrze pracują księgowi i rozliczają tak, jak powinni. Ten zwrot to nie jest jakaś dodatkowa kasa tylko po prostu to co zabiorą Ci poprzez złe rozliczenie. :)
7
@matirix20 Ceny Viniego to ja nigdy nie skumam.