@Luqi5 Będzie grał na lewym skrzydle i po pół roku każdy będzie pisał, że transfer nieudany albo, że Simeone to potrafił z Niego wyciągnąć mega grajka a przy Valverde to kolejny zwykły szarak. (Pozdrowienia dla fanów Coutinho. :))
Co to musi być za masochizm, żeby oglądać Polskie drużyny w grze, a co dopiero jeździć tyle kilometrów... Męczą się z amatorami, to nawet nie jest śmieszne.
@Veb1233 Pogba w składzie to zabieg PR, dalej jest zawodnikiem United to muszą to wykorzystać, żeby jak najwięcej fanów zwabić. Może jeszcze odejść. :)
@kamilop szukamy kolejnego jeźdźca bez głowy pokroju Dembele? Że albo wypali albo nie? Bo z tego co wiem potrzebujemy doświadczonego grajka z absolutnego TOP. Perspektywistycznej młodzieży mamy aż nad to, trzeba tylko umieć wykorzystać jej potencjał.
Coś czuję, że Barto i spółka naważą nam bigosu z tym Atleti i zostaniemy z zakazem transferowym. Zaczyna się od rezygnacji poszczególnych ludzi, którzy uciekają z tonącego okrętu.. obym był w błędzie.
Kia Joorabchian (Coutinho's agent): "I spoke to Pep Segura at Barcelona a few days ago. He told me that the club does not want to sell Coutinho this summer, no matter what. And then, we have not had any contact with PSG." VIVA BARCA
Oby to była prawda, Cou zostaje, Dembele odchodzi. :)
@sidzej gdyby uczyła moje dziecko to pewnie jakaś burza by się wywiązała, jeżeli nie, to niech się rodzice martwią. Nie od dziś wiadomo że stołki po znajomości to dość popularny temat.
7
@Luqi5 Będzie grał na lewym skrzydle i po pół roku każdy będzie pisał, że transfer nieudany albo, że Simeone to potrafił z Niego wyciągnąć mega grajka a przy Valverde to kolejny zwykły szarak. (Pozdrowienia dla fanów Coutinho. :))
3
Ehh... dzisiaj złożona kanapa, komoda, stolik pod tv z Ikei. Jutro czeka jeszcze łóżko. To był udany dzień.
0
@barcelonaLM a jeżeli mam pełen pakiet c plus w ofercie orange to też je dostanę?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
Co to musi być za masochizm, żeby oglądać Polskie drużyny w grze, a co dopiero jeździć tyle kilometrów... Męczą się z amatorami, to nawet nie jest śmieszne.
19
15 minut z amatorami i dalej bez gola, będą musieli poczekać aż Legia się zmęczy to wtedy coś wcisną chłopaki z Gibraltaru.
33
Przelewy z 500+ idą i banki zapracowane, dopiero jutro jakieś tam klauzule, najpierw bombelki.
0
@Hosh W PS store z PS plusem.
0
@RegisEmiel jeśli lubisz klimaty AC i trochę wiedźmina to Śródziemie Cień Mordoru jest spoko za 30 zł teraz.
1
@Rini_Cule zawsze przynajmniej jeden zawodnik barcy b brał udział w sesji ze strojami.
3
@Ibra9PSP po fryzurze wnioskuję, że do tego jest zagorzałą feministką.
3
Amerykanki nie potrafią wykończyć 100% kontry tak jak nasi z Liverpoolem. :D
2
@Solimalhio zacząłem więcej czytać odkąd pojawiają sie na Rambli, mega pomysł!
0
@Veb1233 Pogba w składzie to zabieg PR, dalej jest zawodnikiem United to muszą to wykorzystać, żeby jak najwięcej fanów zwabić. Może jeszcze odejść. :)
2
@kubix05 Kapitan Tshiabalala!
25
Messi wyciągnął coś z rewanżu na Anfield :P
5
Ahh jak dobrze, że na Polsacie Premium leci meczyk, bo tylko to z Polsatu mam. :)
0
@mauerinho gdyby kosztowała 250 zł to pewnie zapytałbym przed zakupem, a tak dobra okazja to i recenzji kolegów fajnie posłuchać
0
Właśnie kupiłem Śródziemie Cień Mordoru na promce na ps store, grał ktoś? Jak wrażenia?
33
OJO! De Ligt wypił dziś dwie amareny i krzyczał przez balkon do kibiców, że pier**li tę piłkę i zajmie się hodowlą jedwabników.
5
@kamilop szukamy kolejnego jeźdźca bez głowy pokroju Dembele? Że albo wypali albo nie? Bo z tego co wiem potrzebujemy doświadczonego grajka z absolutnego TOP. Perspektywistycznej młodzieży mamy aż nad to, trzeba tylko umieć wykorzystać jej potencjał.
1
Coś czuję, że Barto i spółka naważą nam bigosu z tym Atleti i zostaniemy z zakazem transferowym. Zaczyna się od rezygnacji poszczególnych ludzi, którzy uciekają z tonącego okrętu.. obym był w błędzie.
0
@Rewolucja123 albo grubo albo wcale!
1
@Criss18Barca No jak, Willian i Stuani czekają jako plan B.
0
@Pawelec7 twój stary trzeźwy, mityczny stwór znany ze starożytnych opowieści.
0
@SeeleyBooth a czy muszę dawać jakieś argumenty? Po prostu lubię tego zawodnika i cenię go bardziej od innego, w czym tu problem?
1
@SeeleyBooth nie chodzi o liczby, po prostu styl gry i charakter bardziej odpowiada mi u Cou.
3
@Jakchcesz to nie prowo, zawsze stawiałem Cou wyżej niż Dembele.
4
Kia Joorabchian (Coutinho's agent): "I spoke to Pep Segura at Barcelona a few days ago. He told me that the club does not want to sell Coutinho this summer, no matter what. And then, we have not had any contact with PSG."
VIVA BARCA
Oby to była prawda, Cou zostaje, Dembele odchodzi. :)
0
@sidzej gdyby uczyła moje dziecko to pewnie jakaś burza by się wywiązała, jeżeli nie, to niech się rodzice martwią. Nie od dziś wiadomo że stołki po znajomości to dość popularny temat.