@MaTt_BarcaFan Był objawieniem, grał w Ajaxie, drużynie ze średniej półki Europejskiej a i tak miał statystyki lepsze od graczy z absolutnego TOP, dotarł do półfinału LM i miał chyba najlepsze statystyki jeśli chodzi o środek pomocy. Widzę dużo więcej za niż np w przypadku Ronaldo czy innego Kane'a.
@SuperPatsonFCB Jeżeli tylko do kariery to tylko i wyłącznie pirat, nie widzę sensu płacenia takich pieniędzy za grę sprzed 8 lat. Zatokę piratów sprawdź.
@MXFCB Taa, a sam Valverde mówił na konferencji, że Rakitic idealnie pasuje do składu i widzi w nim mocny punkt następnego sezonu. I komu tu wierzyć? Bezpośrednim słowom trenera czy jakimś marnym dziennikarzom?
@klemens100 Jaki jest najlepszy aparat fotograficzny jaki istnieje? Taki, który mamy pod ręką. W tej kwestii smartfony zawsze będą lepsze, ale jeśli chodzi o zoom póki co nie prześcigną nawet małych kompaktów. Jeżeli robisz dużo zdjęć a nie zawsze masz przy sobie aparat celuj w Note'a.
@dzikiWtrasie Przecież twarz miał wysuszoną już na CA, a potem na meczu oponka taka, że jak wykonywał rożny to zasłaniał całe pole karne brzuchem dla kamerzysty.
Do maniaków trybu kariery w FIFIE, co byście dodali/zmienili, gdybyście mogli, żeby grało się przyjemniej? Moje kilka pomysłów: -Sponsorzy do wyboru
-Rozbudowa Stadionu
-Zmiany przy symulacji + możliwość interwencji
-Przy karierze zawodnika możliwość wejścia z ławki, tak jak w Hunterze
-Powoływanie zawodników z drużyn B bez potrzeby ich wykupu + możliwość wypożyczania nowego transferu
-Zdarzenia losowe, jak kłótnia w szatni, opad gradu, większy deszcz, przełożone mecze
-Bardziej rozbudowane treningi, możliwość rozgrywania gierek drużynowych 5/5, 11/11, żeby przetestować sobie gracza na ewentualnej pozycji, i tak jak ktoś wspomniał przyzwyczajać go do niej na treningu a nie tylko w meczu. Po 20 meczach/treningach taka pozycja dodaje się jako alternatywna a po dajmy na to 50 już jako główna. Zapraszam do dyskusji.
Barca chciała przynajmniej 50-60 mln za Malcoma, teraz Zenit daje 40 i podobno tyle oczekują, jak Arsenal i BVB dawały 40 i 42 mln to nie chcieli. Tylko czekać na info, że Malcom gdzieś za 25M.
0
@Tasde Tak szybko tracą, że nawet nie zauważyłem bramki na 3-3, wybacz.
0
Tej siły już nie powstrzymamy, Real 4-3... Drżyj Europo!
2
Ronaldo już by nie wytrzymał z nerwów. Przegrali International Champions Cup, przegrali Audi Cup. Wewnętrzny dramat by przeżywał. :D
0
Hahahhaa, Fener zaczyna, kto by się spodziewał...
1
@Hawajczyk Kto? Jedynie De Ligt. Salah? Ronaldo? Kane? A może Mbappe? Żaden jakoś się nie wyróżniał.
0
@Momalsino Tam głosowali ludzie, a we France Football głosują dziennikarze i trenerzy.
0
@krzychu1526 Patrząc na zdjęcia Lipy na insta, ma nieźle z głową kobita.
0
@PatrychoO 5 widziałbym Guardiolę, 1 Kaka
4
@PatrychoO Moim zdaniem to wokalista Offspringa
https://i.pinimg.com/236x/60/f9/30/60f93038aa22487684846612ad366b0c--hot-men-hot-guys.jpg
2
@MaTt_BarcaFan Był objawieniem, grał w Ajaxie, drużynie ze średniej półki Europejskiej a i tak miał statystyki lepsze od graczy z absolutnego TOP, dotarł do półfinału LM i miał chyba najlepsze statystyki jeśli chodzi o środek pomocy. Widzę dużo więcej za niż np w przypadku Ronaldo czy innego Kane'a.
0
FIFA The Best, moje TOP3:
1. Messi
2. Van Dijk
3. Frenkie De Jong
16
MEDIA: Trąbią o Kasie + Coutinho + Malcom za Neymara
BARCA: Sprzedaje Malcoma do Zenitu za 40 baniek
MEDIA: :O
2
@SuperPatsonFCB Jeżeli tylko do kariery to tylko i wyłącznie pirat, nie widzę sensu płacenia takich pieniędzy za grę sprzed 8 lat. Zatokę piratów sprawdź.
2
@MXFCB Taa, a sam Valverde mówił na konferencji, że Rakitic idealnie pasuje do składu i widzi w nim mocny punkt następnego sezonu. I komu tu wierzyć? Bezpośrednim słowom trenera czy jakimś marnym dziennikarzom?
6
@Adamski69 FIFA The Worst.
7
@brashh Ale przecież wydała 120 mln na Griezzmanna? Więc jesteśmy jakieś 15 mln na plusie dopiero.
0
@pikass14 Wejdź w bibliotekę steam, potem kliknij prawym na PESA -> Właściwości -> Pliki lokalne -> Przeglądaj pliki lokalne
1
@pikass14 Znając PESa to jest w folderze gry plik settings i tam musisz ustawić rozdziałkę.
5
@Aaron10 Po jej wyglądzie widać, że w głowie nie ma nic więcej od plastiku.
0
@jacob345 Nie chcę się powtarzać, ale przyjść nie przyjdzie. Co najwyżej przyleci.
0
@draxidox w BF1 na PC nie ma żywego ducha. Nie wiem jak na konsoli.
0
@kubix05 młodzi by znali jakby Rafonix czy inny Magical pokazali...
0
@Dziki15 Na pewno obsługa kamer, możliwe, że czasem jakis grafik ale przeważnie tym się zajmuję kierownik ochrony.
1
@klemens100 Jaki jest najlepszy aparat fotograficzny jaki istnieje? Taki, który mamy pod ręką. W tej kwestii smartfony zawsze będą lepsze, ale jeśli chodzi o zoom póki co nie prześcigną nawet małych kompaktów. Jeżeli robisz dużo zdjęć a nie zawsze masz przy sobie aparat celuj w Note'a.
7
@dzikiWtrasie Przecież twarz miał wysuszoną już na CA, a potem na meczu oponka taka, że jak wykonywał rożny to zasłaniał całe pole karne brzuchem dla kamerzysty.
3
@BarcaInfo Dla sztabu może i tak, ale Valverde i tak wie gdzie będą grali. :) Albo w bierki na trybunach albo w Barcy B.
30
Do maniaków trybu kariery w FIFIE, co byście dodali/zmienili, gdybyście mogli, żeby grało się przyjemniej? Moje kilka pomysłów:
-Sponsorzy do wyboru
-Rozbudowa Stadionu
-Zmiany przy symulacji + możliwość interwencji
-Przy karierze zawodnika możliwość wejścia z ławki, tak jak w Hunterze
-Powoływanie zawodników z drużyn B bez potrzeby ich wykupu + możliwość wypożyczania nowego transferu
-Zdarzenia losowe, jak kłótnia w szatni, opad gradu, większy deszcz, przełożone mecze
-Bardziej rozbudowane treningi, możliwość rozgrywania gierek drużynowych 5/5, 11/11, żeby przetestować sobie gracza na ewentualnej pozycji, i tak jak ktoś wspomniał przyzwyczajać go do niej na treningu a nie tylko w meczu. Po 20 meczach/treningach taka pozycja dodaje się jako alternatywna a po dajmy na to 50 już jako główna.
Zapraszam do dyskusji.
1
@Striker Jakbyś nie zauważył, właśnie o to chodziło w moim poście...
0
Barca chciała przynajmniej 50-60 mln za Malcoma, teraz Zenit daje 40 i podobno tyle oczekują, jak Arsenal i BVB dawały 40 i 42 mln to nie chcieli. Tylko czekać na info, że Malcom gdzieś za 25M.
0
@seba1324 1tb 1399 zł, ale poczekaj na black friday na tę cenę.