kuz

0

@Tasde Tak szybko tracą, że nawet nie zauważyłem bramki na 3-3, wybacz.

kuz

0

Tej siły już nie powstrzymamy, Real 4-3... Drżyj Europo!

kuz

2

Ronaldo już by nie wytrzymał z nerwów. Przegrali International Champions Cup, przegrali Audi Cup. Wewnętrzny dramat by przeżywał. :D

kuz

0

Hahahhaa, Fener zaczyna, kto by się spodziewał...

kuz

1

@Hawajczyk Kto? Jedynie De Ligt. Salah? Ronaldo? Kane? A może Mbappe? Żaden jakoś się nie wyróżniał.

kuz

0

@Momalsino Tam głosowali ludzie, a we France Football głosują dziennikarze i trenerzy.

kuz

0

@krzychu1526 Patrząc na zdjęcia Lipy na insta, ma nieźle z głową kobita.

kuz

0

@PatrychoO 5 widziałbym Guardiolę, 1 Kaka

kuz

2

@MaTt_BarcaFan Był objawieniem, grał w Ajaxie, drużynie ze średniej półki Europejskiej a i tak miał statystyki lepsze od graczy z absolutnego TOP, dotarł do półfinału LM i miał chyba najlepsze statystyki jeśli chodzi o środek pomocy. Widzę dużo więcej za niż np w przypadku Ronaldo czy innego Kane'a.

kuz

0

FIFA The Best, moje TOP3:
1. Messi
2. Van Dijk
3. Frenkie De Jong

kuz

16

MEDIA: Trąbią o Kasie + Coutinho + Malcom za Neymara
BARCA: Sprzedaje Malcoma do Zenitu za 40 baniek
MEDIA: :O

kuz

2

@SuperPatsonFCB Jeżeli tylko do kariery to tylko i wyłącznie pirat, nie widzę sensu płacenia takich pieniędzy za grę sprzed 8 lat. Zatokę piratów sprawdź.

kuz

2

@MXFCB Taa, a sam Valverde mówił na konferencji, że Rakitic idealnie pasuje do składu i widzi w nim mocny punkt następnego sezonu. I komu tu wierzyć? Bezpośrednim słowom trenera czy jakimś marnym dziennikarzom?

kuz

6

@Adamski69 FIFA The Worst.

kuz

7

@brashh Ale przecież wydała 120 mln na Griezzmanna? Więc jesteśmy jakieś 15 mln na plusie dopiero.

kuz

0

@pikass14 Wejdź w bibliotekę steam, potem kliknij prawym na PESA -> Właściwości -> Pliki lokalne -> Przeglądaj pliki lokalne

kuz

1

@pikass14 Znając PESa to jest w folderze gry plik settings i tam musisz ustawić rozdziałkę.

kuz

5

@Aaron10 Po jej wyglądzie widać, że w głowie nie ma nic więcej od plastiku.

kuz

0

@jacob345 Nie chcę się powtarzać, ale przyjść nie przyjdzie. Co najwyżej przyleci.

kuz

0

@draxidox w BF1 na PC nie ma żywego ducha. Nie wiem jak na konsoli.

kuz

0

@kubix05 młodzi by znali jakby Rafonix czy inny Magical pokazali...

kuz

0

@Dziki15 Na pewno obsługa kamer, możliwe, że czasem jakis grafik ale przeważnie tym się zajmuję kierownik ochrony.

kuz

1

@klemens100 Jaki jest najlepszy aparat fotograficzny jaki istnieje? Taki, który mamy pod ręką. W tej kwestii smartfony zawsze będą lepsze, ale jeśli chodzi o zoom póki co nie prześcigną nawet małych kompaktów. Jeżeli robisz dużo zdjęć a nie zawsze masz przy sobie aparat celuj w Note'a.

kuz

7

@dzikiWtrasie Przecież twarz miał wysuszoną już na CA, a potem na meczu oponka taka, że jak wykonywał rożny to zasłaniał całe pole karne brzuchem dla kamerzysty.

kuz

3

@BarcaInfo Dla sztabu może i tak, ale Valverde i tak wie gdzie będą grali. :) Albo w bierki na trybunach albo w Barcy B.

kuz

30

Do maniaków trybu kariery w FIFIE, co byście dodali/zmienili, gdybyście mogli, żeby grało się przyjemniej? Moje kilka pomysłów:
-Sponsorzy do wyboru

-Rozbudowa Stadionu

-Zmiany przy symulacji + możliwość interwencji

-Przy karierze zawodnika możliwość wejścia z ławki, tak jak w Hunterze

-Powoływanie zawodników z drużyn B bez potrzeby ich wykupu + możliwość wypożyczania nowego transferu

-Zdarzenia losowe, jak kłótnia w szatni, opad gradu, większy deszcz, przełożone mecze

-Bardziej rozbudowane treningi, możliwość rozgrywania gierek drużynowych 5/5, 11/11, żeby przetestować sobie gracza na ewentualnej pozycji, i tak jak ktoś wspomniał przyzwyczajać go do niej na treningu a nie tylko w meczu. Po 20 meczach/treningach taka pozycja dodaje się jako alternatywna a po dajmy na to 50 już jako główna.
Zapraszam do dyskusji.

kuz

1

@Striker Jakbyś nie zauważył, właśnie o to chodziło w moim poście...

kuz

0

Barca chciała przynajmniej 50-60 mln za Malcoma, teraz Zenit daje 40 i podobno tyle oczekują, jak Arsenal i BVB dawały 40 i 42 mln to nie chcieli. Tylko czekać na info, że Malcom gdzieś za 25M.

kuz

0

@seba1324 1tb 1399 zł, ale poczekaj na black friday na tę cenę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?