kuz

0

@Mario96w skoro wystawia wręcz taką samą jedenastkę to coś jest nie tak.

kuz

0

A Valverde wpirtala czekotubkę i już zaciera ręce na Busiego i Rakietę w pierwszym składzie.

kuz

0

To teraz sprzedajemy Firpo!

kuz

0

Nie płaczmy za De Ligtem, Todibo robi większą furorę u nas.

kuz

0

Busi i Rakieta pokazali jak się gra, a teraz Busi juz wygrał tym golem miejsce w 11 na następny sezon. :D

kuz

6

Neto klasa!!! Co za dzik!

kuz

0

Grizi już się w Messiego bawi :)

kuz

0

@arkasath fajnie, zawsze jakaś tam odmiana, a w drugiej połowie zagramy mocniejszym składem. ;)

kuz

0

@Rewolucja123 od tego są grupy na facebooku, grupy na steam, a nawet otwarte lobby. Co wieczór spamujesz tu o tym csgo na siłę a to forum o piłce nożnej i tak czy siak tego nie przeskoczysz. Dyskusje na temat meczy, turniejów - rozumiem, ale to już nadużywanie.

kuz

1

@Barca_Big_Moment Cou, De Jong, Arthur

kuz

3

@Rewolucja123 wiecie, że jest coś takiego jak wiadomość prywatna, steam, messenger, żeby pytać o takie rzeczy? Zauważyłem że na siłę robicie tutaj z Siebie wielkich graczy, a nikogo to nie interesuje.

kuz

0

Stranger Things i perła eksport przed meczem, oby dziś to Valdek poukładał dobrze i obyśmy zobaczyli ładny mecz z wieloma golami, bo ten z Arsenalem był ciężki dla oka.

kuz

0

@4drian0 a z kim PSG gra? Nie mogę znaleźć meczu...

kuz

0

@Avada Kedavra "Wiele osób razi używanie słowa bynajmniej w sposób niekonwencjonalny, w znaczeniu 'przynajmniej'. Jest to jednak innowacja dość rozpowszechniona, często spotykana w Polsce centralnej i na Pomorzu. Skoro przedostaje się do języka osób wykształconych, niewykluczone, że kiedyś zostanie zaaprobowana." Z PWN. Mnie nie razi. ;) Pozdrawiam.

kuz

0

Cou zostaje, świetna informacja! Sprzedać Rakitica i zaczynamy sezon ze składem najlepszym od lat! Bynajmniej na papierze.

kuz

0

Czy w przypadku Cou klub może go sprzedać, jeżeli ten uprze się, że zostaje? Umowa to umowa a coś takiego jak wypowiedzenie chyba nie istnieje w piłce?

kuz

0

@antoniabc Kawa a Energetyki typu Black czy Tiger :D O czym Ty opowiadasz. To nie ma nic wspólnego z kawą i cały syf jaki tam ładują jest szkodliwy dla zdrowia. Sam pijam od czasu do czasu ale tauryna i kofeina to nie są jedyne składniki tych napojów.

kuz

0

@bartoszekkk Niby to były piłkarz Barcelony Futsal, ale w tych czasach każdy głąba z Siebie zrobi.

kuz

2

@bartoszekkk A na końcu będzie, że to projekt jak Grażyna Żarko żeby zmylić publikę :P

kuz

3

@Darshan1010 Ja miałem ten przywilej, że pierw obejrzałem Hobbita trylogię a potem dopiero LOTR. :) Polecam Hobbita bo ma ten sam klimat a jeżeli jesteś fanem LOTR, nie ma o co pytać.

kuz

7

@Fabik87 Dać go i dorzucić jeszcze 2 tony ekogroszku dla szejka na zimne zimowe wieczory.

kuz

1

@vangoor Ja myślę, że za wypożyczenie tak klasowego grajka muszą tyle dać. Nie ma innej opcji.

kuz

1

@nvidd Pij Yerbę, energetyki niszczą wątrobę gorzej od alkoholu.

kuz

5

W sumie, to fajnie jakbyśmy wypożyczyli Cou do Tottenhamu na sezon za jakieś 30 mln. Pokryli by przez rok Jego pensję, a w następnym sezonie wróci do nas jak odejdzie Busquets i ewentualnie Rakieta jeżeli w tym sezonie się go nie pozbędziemy. Może też nie być już Suareza, kto wie...

kuz

22

@SHIBA Większość naszego złota w Niemczech, reszta w złotym pociągu :P

kuz

0

@kkbarca Popieram, nightbreakery są kozackie.

kuz

0

@Colon Littlefinger, Ed Nygma, Gus Fring

kuz

0

Myślę, że to jeszcze nie czas na odświeżanie i spokojnie można iść spać. Przed tym prawdziwym info będzie pewnie wysyp informacji a teraz cisza póki co.

kuz

40

@Grubson06 W sumie to przesrane, zero prywaty wszędzie każdy się gapi i robi zdjęcia/kręci filmy. We własnym domu pewnie mają pokój bez okien żeby mieć chwilę intymności.

kuz

1

@bias Z dobrego ekspresu to i sam lubię, chociaż kawę pijam tylko dla jej smaku. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?