@Rewolucja123 od tego są grupy na facebooku, grupy na steam, a nawet otwarte lobby. Co wieczór spamujesz tu o tym csgo na siłę a to forum o piłce nożnej i tak czy siak tego nie przeskoczysz. Dyskusje na temat meczy, turniejów - rozumiem, ale to już nadużywanie.
@Rewolucja123 wiecie, że jest coś takiego jak wiadomość prywatna, steam, messenger, żeby pytać o takie rzeczy? Zauważyłem że na siłę robicie tutaj z Siebie wielkich graczy, a nikogo to nie interesuje.
Stranger Things i perła eksport przed meczem, oby dziś to Valdek poukładał dobrze i obyśmy zobaczyli ładny mecz z wieloma golami, bo ten z Arsenalem był ciężki dla oka.
@Avada Kedavra "Wiele osób razi używanie słowa bynajmniej w sposób niekonwencjonalny, w znaczeniu 'przynajmniej'. Jest to jednak innowacja dość rozpowszechniona, często spotykana w Polsce centralnej i na Pomorzu. Skoro przedostaje się do języka osób wykształconych, niewykluczone, że kiedyś zostanie zaaprobowana." Z PWN. Mnie nie razi. ;) Pozdrawiam.
Czy w przypadku Cou klub może go sprzedać, jeżeli ten uprze się, że zostaje? Umowa to umowa a coś takiego jak wypowiedzenie chyba nie istnieje w piłce?
@antoniabc Kawa a Energetyki typu Black czy Tiger :D O czym Ty opowiadasz. To nie ma nic wspólnego z kawą i cały syf jaki tam ładują jest szkodliwy dla zdrowia. Sam pijam od czasu do czasu ale tauryna i kofeina to nie są jedyne składniki tych napojów.
@Darshan1010 Ja miałem ten przywilej, że pierw obejrzałem Hobbita trylogię a potem dopiero LOTR. :) Polecam Hobbita bo ma ten sam klimat a jeżeli jesteś fanem LOTR, nie ma o co pytać.
W sumie, to fajnie jakbyśmy wypożyczyli Cou do Tottenhamu na sezon za jakieś 30 mln. Pokryli by przez rok Jego pensję, a w następnym sezonie wróci do nas jak odejdzie Busquets i ewentualnie Rakieta jeżeli w tym sezonie się go nie pozbędziemy. Może też nie być już Suareza, kto wie...
Myślę, że to jeszcze nie czas na odświeżanie i spokojnie można iść spać. Przed tym prawdziwym info będzie pewnie wysyp informacji a teraz cisza póki co.
@Grubson06 W sumie to przesrane, zero prywaty wszędzie każdy się gapi i robi zdjęcia/kręci filmy. We własnym domu pewnie mają pokój bez okien żeby mieć chwilę intymności.
0
@Mario96w skoro wystawia wręcz taką samą jedenastkę to coś jest nie tak.
0
A Valverde wpirtala czekotubkę i już zaciera ręce na Busiego i Rakietę w pierwszym składzie.
0
To teraz sprzedajemy Firpo!
0
Nie płaczmy za De Ligtem, Todibo robi większą furorę u nas.
0
Busi i Rakieta pokazali jak się gra, a teraz Busi juz wygrał tym golem miejsce w 11 na następny sezon. :D
6
Neto klasa!!! Co za dzik!
0
Grizi już się w Messiego bawi :)
0
@arkasath fajnie, zawsze jakaś tam odmiana, a w drugiej połowie zagramy mocniejszym składem. ;)
0
@Rewolucja123 od tego są grupy na facebooku, grupy na steam, a nawet otwarte lobby. Co wieczór spamujesz tu o tym csgo na siłę a to forum o piłce nożnej i tak czy siak tego nie przeskoczysz. Dyskusje na temat meczy, turniejów - rozumiem, ale to już nadużywanie.
1
@Barca_Big_Moment Cou, De Jong, Arthur
3
@Rewolucja123 wiecie, że jest coś takiego jak wiadomość prywatna, steam, messenger, żeby pytać o takie rzeczy? Zauważyłem że na siłę robicie tutaj z Siebie wielkich graczy, a nikogo to nie interesuje.
0
Stranger Things i perła eksport przed meczem, oby dziś to Valdek poukładał dobrze i obyśmy zobaczyli ładny mecz z wieloma golami, bo ten z Arsenalem był ciężki dla oka.
0
@4drian0 a z kim PSG gra? Nie mogę znaleźć meczu...
0
@Avada Kedavra "Wiele osób razi używanie słowa bynajmniej w sposób niekonwencjonalny, w znaczeniu 'przynajmniej'. Jest to jednak innowacja dość rozpowszechniona, często spotykana w Polsce centralnej i na Pomorzu. Skoro przedostaje się do języka osób wykształconych, niewykluczone, że kiedyś zostanie zaaprobowana." Z PWN. Mnie nie razi. ;) Pozdrawiam.
0
Cou zostaje, świetna informacja! Sprzedać Rakitica i zaczynamy sezon ze składem najlepszym od lat! Bynajmniej na papierze.
0
Czy w przypadku Cou klub może go sprzedać, jeżeli ten uprze się, że zostaje? Umowa to umowa a coś takiego jak wypowiedzenie chyba nie istnieje w piłce?
0
@antoniabc Kawa a Energetyki typu Black czy Tiger :D O czym Ty opowiadasz. To nie ma nic wspólnego z kawą i cały syf jaki tam ładują jest szkodliwy dla zdrowia. Sam pijam od czasu do czasu ale tauryna i kofeina to nie są jedyne składniki tych napojów.
0
@bartoszekkk Niby to były piłkarz Barcelony Futsal, ale w tych czasach każdy głąba z Siebie zrobi.
2
@bartoszekkk A na końcu będzie, że to projekt jak Grażyna Żarko żeby zmylić publikę :P
3
@Darshan1010 Ja miałem ten przywilej, że pierw obejrzałem Hobbita trylogię a potem dopiero LOTR. :) Polecam Hobbita bo ma ten sam klimat a jeżeli jesteś fanem LOTR, nie ma o co pytać.
7
@Fabik87 Dać go i dorzucić jeszcze 2 tony ekogroszku dla szejka na zimne zimowe wieczory.
1
@vangoor Ja myślę, że za wypożyczenie tak klasowego grajka muszą tyle dać. Nie ma innej opcji.
1
@nvidd Pij Yerbę, energetyki niszczą wątrobę gorzej od alkoholu.
5
W sumie, to fajnie jakbyśmy wypożyczyli Cou do Tottenhamu na sezon za jakieś 30 mln. Pokryli by przez rok Jego pensję, a w następnym sezonie wróci do nas jak odejdzie Busquets i ewentualnie Rakieta jeżeli w tym sezonie się go nie pozbędziemy. Może też nie być już Suareza, kto wie...
22
@SHIBA Większość naszego złota w Niemczech, reszta w złotym pociągu :P
0
@kkbarca Popieram, nightbreakery są kozackie.
0
@Colon Littlefinger, Ed Nygma, Gus Fring
0
Myślę, że to jeszcze nie czas na odświeżanie i spokojnie można iść spać. Przed tym prawdziwym info będzie pewnie wysyp informacji a teraz cisza póki co.
40
@Grubson06 W sumie to przesrane, zero prywaty wszędzie każdy się gapi i robi zdjęcia/kręci filmy. We własnym domu pewnie mają pokój bez okien żeby mieć chwilę intymności.
1
@bias Z dobrego ekspresu to i sam lubię, chociaż kawę pijam tylko dla jej smaku. :)