@Rewolucja123 AgenciaNews to słabe źródło, ale jeszcze nie podawali tak pewnej informacji. Myślę, że kwestia czasu, jutro powinno się rozwiązać. Najlepiej poczekać aż RAC1 potwierdzi.
@AV0CAD0 A o czym tu dyskutować? Jeżeli dobrze zrozumiałem to opinia strasznie głupia. Jak jedno trofeum może być lepsze od trypletu? Nie ważne z kim w składzie?
@BigShaq Skoro PSG zgodziło się spotkać, to muszą być zainteresowani ofertą i prawie pewni, znając relacje obu klubów, nawet by się nie fatygowali gdyby nie było szans na transfer, dużych szans.
🔴🔵 On me dit à l'oreillette que @neymarjr s'est envolé pour Barcelone après l'entraînement, demain le groupe bénéficie d'une journée de repos, on me dit aussi qu'il était avec son grand ami Luis Suarez...
Agencia News podaje, że jest porozumienie w sprawie Neymara, Jego prawnik był widziany w biurach Barcy, nie wiadomo w jakim celu. Do tego podobno Neymar miał po treningu przybyć do Barcelony i spędzić czas z Luisem Suarezem. Rozpędza się karuzela, miejmy nadzieje, że na dniach oficjalka.
@Rini_Cule To jest bardzo dobry pomysł, ogra się chłopak jeszcze, nabierze pewności. W tym sezonie raczej i tak nie ma szans na grę w pierwszym zespole, za duża konkurencja.
@Ronaldinho10_ Dziwne, że każdy jest zawsze zachwycony tym projektem a na samym końcu wychodzi co wychodzi, że gracze albo uciekają albo są trzymani siłą, zsyłani na rezerwy. Co oni muszą tam naopowiadać przy tym przekonywaniu do kontraktu?
@Toretto Wiesz, do wszystkiego pozytywnie nie da się podchodzić, choćby do niektórych decyzji trenera czy formy niektórych piłkarzy, można krytykować i merytorycznie się wypowiadać na ten temat i wielu użytkowników tak robi, ale niestety są też tacy, którzy tylko plują na każdego jadem i tylko oni mają rację, nie ważne, po której jesteś stronie.
Nie rozumiem co niektórych na tej stronie. Jak ktoś jest pozytywnie nastawiony do sezonu, jara się składem, transferami i wierzy, że sezon będzie udany to zaraz znajdują się tacy co go zmieszają z błotem, że otwiera szampana przed sezonem. A jak powinno to wyglądać? Chyba po to jest się kibicem... Nawet jak ktoś krytykuje to też znajdą się zaraz obrońcy wszystkiego, byle tylko się przyczepić i zebrać zielone herby, czasem coś śmiesznego dowalić, zero dyskusji na poziomie, tylko walka o przekonanie i kto ma rację. Oczywiście nie mówię o wszystkich, bo są tu ludzie z którymi da się wymienić parę zdań bez rzucania gównem i wzajemnego obrażania albo "docinek" dla zielonych. Osobiście uważam, że z transferem Neymara ten sezon będzie bardzo udany i tylko Valverde jest znakiem zapytania, czy wyciągnie wnioski i ułoży nam atak marzeń czy zepsuje to kompletnie i przeciwnicy Neymara będą mogli napisać: a nie mówiłem?
@Bobrowik Wiara w drużynę i pozytywne myślenie a otwieranie szampana to dwie różne sprawy, ale za takie okienko jak w tym sezonie bym sobie niejednego szampana strzelił.
@MESSIah16 Jeżeli atak Messi Ney i Suarez był nie do zatrzymania to dodając do tego Griezmanna masz mieszankę wybuchową. Jeżeli Valdek to poukłada to będziemy mieli najlepszy atak na świecie. Nie rozumiem jak mogą się jeszcze znaleźć przeciwnicy takiego ustawienia, pewnie wolelibyście Dembele Messi Malcom w ataku, wtedy było by super co? Zawsze znajdą się tacy co im nic nie pasuje choćby się Bartomeu zesrał.
Fichado Neymara już niedługo. Usuwają Jego wizerunek z klubu, to, że odejdzie jest pewne. Info z Realem to tylko kaczka dziennikarska albo podbijanie ceny przez Florentino, bo nawet ich najlepszy dziennikarz, który był przekonany jeszcze niedawno, że Ney do nich trafi, dziś podaje o wygranej pozycji Barcy. Także moi drodzy szykujmy się na atak, którego nikt nie zatrzyma + młoda krew w pomocy i mocna, solidna obrona. Ten sezon będzie piękny!
@SeeleyBooth To prawda, ale Polska publika jest z reguły tak głupia, jakkolwiek to nie zabrzmi, że śmieją się z każdej "kur*y, chu*a, czy ja pier**le" a jeżeli jest jakiś fajny wyszukany żart, do którego trzeba użyć chociaż trochę mózgu, to już wrzawy nie ma. :)
@Striker na żywo jest inaczej, mnie też właśnie większość nie zachwyca a jest wręcz kiczowata, taki humor dla Januszy, ale niektóre skecze były świeże i dobre, nawet dla młodzieży. Ogólnie polecam pojechać chociaż raz, bo nawet jak się nie przepada, to na żywo jest fajny klimat.
Siemka. Byłem wczoraj w Giżycku na Polskiej Nocy Kabaretowej i powiem wam, że chociaż nie przepadam za kabaretami to uśmiałem się grubo. Igor, który grał Mariolkę teraz występuje solo bardziej jako stand up i bardzo dobrze bo dużo lepiej mu to wychodzi. A tak poza tematem, coś nowego w sprawie koguta?
0
@Rewolucja123 AgenciaNews to słabe źródło, ale jeszcze nie podawali tak pewnej informacji. Myślę, że kwestia czasu, jutro powinno się rozwiązać. Najlepiej poczekać aż RAC1 potwierdzi.
12
Nowy gracz FC Barcelony, Neymar, kontrakt do 2024.
3
Jak chcecie wiedzieć gdzie jest burza albo będzie, to fajna stronka, którą polecam:
http://pl.blitzortung.org/live_lightning_maps.php?map=15
0
@AV0CAD0 A o czym tu dyskutować? Jeżeli dobrze zrozumiałem to opinia strasznie głupia. Jak jedno trofeum może być lepsze od trypletu? Nie ważne z kim w składzie?
20
@adamek1910 Neymar bez dwóch zdań.
4
@BigShaq Skoro PSG zgodziło się spotkać, to muszą być zainteresowani ofertą i prawie pewni, znając relacje obu klubów, nawet by się nie fatygowali gdyby nie było szans na transfer, dużych szans.
0
@kamilos1214 Może to, że jest to pierwszy singiel Muńka od dawien dawna?
3
@kkbarca Bo skończyły się plotki i wjeżdża potwierdzone info :P
0
@ViscaBarca123 A może zobaczyli go w toalecie i chodziło o to, że Neymar zwraca? :P
1
@format1977 MC Gregor to jednoosobowa marka, nie jest częścią żadnej drużyny i pracuje wyłącznie na Siebie.
1
@adamek1910
4
Agencia News podaje, że jest porozumienie w sprawie Neymara, Jego prawnik był widziany w biurach Barcy, nie wiadomo w jakim celu. Do tego podobno Neymar miał po treningu przybyć do Barcelony i spędzić czas z Luisem Suarezem. Rozpędza się karuzela, miejmy nadzieje, że na dniach oficjalka.
0
@Kamiloza91 Nie ma na to szans, nie wierze, że ktoś jeszcze tak myśli :)
3
@Rini_Cule To jest bardzo dobry pomysł, ogra się chłopak jeszcze, nabierze pewności. W tym sezonie raczej i tak nie ma szans na grę w pierwszym zespole, za duża konkurencja.
0
@Ronaldinho10_ Dziwne, że każdy jest zawsze zachwycony tym projektem a na samym końcu wychodzi co wychodzi, że gracze albo uciekają albo są trzymani siłą, zsyłani na rezerwy. Co oni muszą tam naopowiadać przy tym przekonywaniu do kontraktu?
1
@Katalonbar Jeżeli mnie spytasz, to odkąd odszedł nie pasuje mu żadna inna koszulka niż ta Barcy i Brazylii.
0
@Toretto Wiesz, do wszystkiego pozytywnie nie da się podchodzić, choćby do niektórych decyzji trenera czy formy niektórych piłkarzy, można krytykować i merytorycznie się wypowiadać na ten temat i wielu użytkowników tak robi, ale niestety są też tacy, którzy tylko plują na każdego jadem i tylko oni mają rację, nie ważne, po której jesteś stronie.
11
Nie rozumiem co niektórych na tej stronie. Jak ktoś jest pozytywnie nastawiony do sezonu, jara się składem, transferami i wierzy, że sezon będzie udany to zaraz znajdują się tacy co go zmieszają z błotem, że otwiera szampana przed sezonem. A jak powinno to wyglądać? Chyba po to jest się kibicem... Nawet jak ktoś krytykuje to też znajdą się zaraz obrońcy wszystkiego, byle tylko się przyczepić i zebrać zielone herby, czasem coś śmiesznego dowalić, zero dyskusji na poziomie, tylko walka o przekonanie i kto ma rację. Oczywiście nie mówię o wszystkich, bo są tu ludzie z którymi da się wymienić parę zdań bez rzucania gównem i wzajemnego obrażania albo "docinek" dla zielonych. Osobiście uważam, że z transferem Neymara ten sezon będzie bardzo udany i tylko Valverde jest znakiem zapytania, czy wyciągnie wnioski i ułoży nam atak marzeń czy zepsuje to kompletnie i przeciwnicy Neymara będą mogli napisać: a nie mówiłem?
0
@Bobrowik Wiara w drużynę i pozytywne myślenie a otwieranie szampana to dwie różne sprawy, ale za takie okienko jak w tym sezonie bym sobie niejednego szampana strzelił.
1
@MESSIah16 Jeżeli atak Messi Ney i Suarez był nie do zatrzymania to dodając do tego Griezmanna masz mieszankę wybuchową. Jeżeli Valdek to poukłada to będziemy mieli najlepszy atak na świecie. Nie rozumiem jak mogą się jeszcze znaleźć przeciwnicy takiego ustawienia, pewnie wolelibyście Dembele Messi Malcom w ataku, wtedy było by super co? Zawsze znajdą się tacy co im nic nie pasuje choćby się Bartomeu zesrał.
18
Fichado Neymara już niedługo. Usuwają Jego wizerunek z klubu, to, że odejdzie jest pewne. Info z Realem to tylko kaczka dziennikarska albo podbijanie ceny przez Florentino, bo nawet ich najlepszy dziennikarz, który był przekonany jeszcze niedawno, że Ney do nich trafi, dziś podaje o wygranej pozycji Barcy. Także moi drodzy szykujmy się na atak, którego nikt nie zatrzyma + młoda krew w pomocy i mocna, solidna obrona. Ten sezon będzie piękny!
0
@SeeleyBooth To prawda, ale Polska publika jest z reguły tak głupia, jakkolwiek to nie zabrzmi, że śmieją się z każdej "kur*y, chu*a, czy ja pier**le" a jeżeli jest jakiś fajny wyszukany żart, do którego trzeba użyć chociaż trochę mózgu, to już wrzawy nie ma. :)
1
@bartekmess Spoceni Perkujki, info z pierwszej ręki
1
@DonMatteo901 Jehowi też ludzie... A nie, sorry, pomyliłem z Juhasami.
1
@Striker na żywo jest inaczej, mnie też właśnie większość nie zachwyca a jest wręcz kiczowata, taki humor dla Januszy, ale niektóre skecze były świeże i dobre, nawet dla młodzieży. Ogólnie polecam pojechać chociaż raz, bo nawet jak się nie przepada, to na żywo jest fajny klimat.
1
Siemka. Byłem wczoraj w Giżycku na Polskiej Nocy Kabaretowej i powiem wam, że chociaż nie przepadam za kabaretami to uśmiałem się grubo. Igor, który grał Mariolkę teraz występuje solo bardziej jako stand up i bardzo dobrze bo dużo lepiej mu to wychodzi. A tak poza tematem, coś nowego w sprawie koguta?
0
@IronSanHybrid patrząc na teledyski i teksty to nie mają za dużo w głowie.
0
@TheNekro94 wiem o tym, ale to nie znaczy, że nie ma problemu i nie trzeba się tym zająć. :)
15
Powiększyło mobilną wersję strony i nie da się tego zmniejszyć widać tylko środek strony a boki są poobcinane, fix it pls. Edit. Już działa :)
0
Jak to ustawienie pomocy nie przemówi do Valdka to ja nie wiem co musi się stać, żeby przejrzał na oczy. Do tego Cou zamiast Aleni i jest kosmos.