@gumaz W burze nigdzie się nie schowasz, samo wejście jest łatwe. Polecam wychodzić o 6 rano, bo do 12 w tatrach bardzo ciężko o burzę, dopiero koło południa może się zdarzyć.
@donleoJR Niby tak, ale to nie to samo co orzełek na piersi. A klubowa piłka zawsze będzie w tyle, bo wszyscy uciekają za granicę. Lepsze pieniądze, większe szanse na zaistnienie i rozwój. W reprezentacji każdy chce grać i to nie ze względu na pieniądze, tylko oddanie dla Kraju.
@hoeniker Reprezentacji kibicuję, bo jednak grają dla kraju, który kocham, ale taka Legia, Lech czy inny słabiak z ekstraklasy? Przecież oni mają tyle kasy a nie potrafią wymienić kilku podań, tego nie da się oglądać. Może to nie wina piłkarzy tylko szkolenia i poziomu na jakim jest prowadzone, nie wiem. Do tego dochodzą nasi super kibice, którzy wszędzie przynoszą wstyd i dewastują co się da. Idą na mecz tylko po to, żeby powyzywać a potem poklepać się pod stadionem.
@SeeleyBooth rok temu prawie o tej samej porze mnie i moich znajomych też złapała tam burza, przed samym Giewontem. Musieliśmy iść w górę na kopę Kondracką bo tak padało, że w dół się nie dało. Nie polecam nikomu bo przez te 30 min cały czas modliłem się żeby wszystko się dobrze skończyło...
Te ziomki w studiu Chiriguito coś jedzą? Cały czas nadają, 24/7, to jakiś projekt Neymar online czy jak? :D Ciągle wypisują jakieś bzdury, co gość to nowe info wyssane z palca, przed momentem jakiś powiedział, że 99% szans ma Barca a 1% Real... Telenowela.
@patrykzmc2000 Brazylijskie źródła podały o 3 czy 4 nad ranem info, ze Neymar jest już zawodnikiem Barcy. Sama Barca na drugi dzień ale tamto już było pewniakiem i wszyscy byli zgodni. Pamiętam, zarwałem nockę. :P
Niech już dadzą jakieś oficjalne info na temat Neymara bo ile można czekać :P Pamiętam, że jak przychodził pierwszy raz to o 3 w nocy poszedł strzał, że już pewniaczek. Ciekawe jak będzie tym razem, o ile w ogóle będzie.
@Batys Tak jak ściah napisał, nic lepszego w tym przedziale nie znajdziesz. Sam się na Niego czaję, bo mam teraz Xiaomi 4x i sprawdza mi się znakomicie oprócz słabego aparatu, w Note 7 wygląda to już dużo lepiej a jeśli chodzi o baterie to już w ogóle jest bezkonkurencyjny.
@Krystek9318 Barca zaprezentowała w liście bardzo słabą ofertę dla PSG. Neymar zwyzywał Messiego i Suareza i powiedział klubowi, że nie chcę dołączyć do kolegów. Transfer zależy czy od tego czy był pod wpływem środków czy po prostu żartował. W następnym roku Barca znowu zacznie karuzelę jeżeli w tym się nie uda, to słowo honoru.
0
@Fabik87 Niech już im dorzucą te 10 baniek i będzie spokój... Tyle to Messi z Suarezem mogą dorzucić jak chcą ziomeczka z powrotem w klubie.
3
31 minut z czystym kontem, rekord Polski, już niedługo w gablocie Legii...
3
Pierwsze 10 minut o dziwo lepsze niż Barcy z Athletikiem :)
1
@Veb1233 Dzięki!
0
TVP Sport zapomniało o meczu czy jak?
3
@chroma93 Ciekawe czy ma telefon koło nazwiska xD
0
@Jericho Kompromitacja Polskiej piłki zawsze na propsie :D
2
@sidzej flaczki mają przeważnie podobne więc teraz marka nie robi większej różnicy. Lenovo wrzuca dobre głośniki do swoich laptopów, tych nowszych.
3
@gumaz W burze nigdzie się nie schowasz, samo wejście jest łatwe. Polecam wychodzić o 6 rano, bo do 12 w tatrach bardzo ciężko o burzę, dopiero koło południa może się zdarzyć.
27
@Barcelismo Nie wierzę w nic co ta stacja udostępnia. Stek bzdur dla oglądalności i tyle. Jutro napiszą odwrotnie i nikt się nie zdziwi.
0
@donleoJR Niby tak, ale to nie to samo co orzełek na piersi. A klubowa piłka zawsze będzie w tyle, bo wszyscy uciekają za granicę. Lepsze pieniądze, większe szanse na zaistnienie i rozwój. W reprezentacji każdy chce grać i to nie ze względu na pieniądze, tylko oddanie dla Kraju.
1
@hoeniker Reprezentacji kibicuję, bo jednak grają dla kraju, który kocham, ale taka Legia, Lech czy inny słabiak z ekstraklasy? Przecież oni mają tyle kasy a nie potrafią wymienić kilku podań, tego nie da się oglądać. Może to nie wina piłkarzy tylko szkolenia i poziomu na jakim jest prowadzone, nie wiem. Do tego dochodzą nasi super kibice, którzy wszędzie przynoszą wstyd i dewastują co się da. Idą na mecz tylko po to, żeby powyzywać a potem poklepać się pod stadionem.
1
@Iago Nic to nie da bo na końcu równania i tak dodajesz jeszcze "Umiejętności niszczenia kariery Valverde."
0
@SeeleyBooth rok temu prawie o tej samej porze mnie i moich znajomych też złapała tam burza, przed samym Giewontem. Musieliśmy iść w górę na kopę Kondracką bo tak padało, że w dół się nie dało. Nie polecam nikomu bo przez te 30 min cały czas modliłem się żeby wszystko się dobrze skończyło...
5
@Ghandi dajesz przykład a sam nie wiesz jak się pisze... TUMULEC!
1
Te ziomki w studiu Chiriguito coś jedzą? Cały czas nadają, 24/7, to jakiś projekt Neymar online czy jak? :D Ciągle wypisują jakieś bzdury, co gość to nowe info wyssane z palca, przed momentem jakiś powiedział, że 99% szans ma Barca a 1% Real... Telenowela.
0
@grizzy10 Ja się dziwię piłkarzom, że milczą na swój temat. Zamiast tak jak np Griez zgasić takiego patałacha i już więcej nic nie napisze.
0
@Criss18Barca I ma rację. Wcale nie jest gorszy to po co ma siedzieć? To samo co z Cillesenem.
4
@Krystek9318 Barca uważa, że złożyła już ostateczną ofertę za Neymara. Szanse Realu na transfer są coraz większe. Barca liczy, że Ney odrzuci Madryt.
34
@Asturyjczyk Ramos i tak by pobiegł żeby się wykartkować...
0
Kiedy będzie można typować drugą kolejkę? Chodzi o ligę typerow na stronie.
1
@Patriskos Kompleks Valverde? Nie może być :D :D
0
@Fabik87 A ile ten pracownik ma złotych pi... a nie czekaj.
1
@fajniag Rzym, wczoraj zacząłem i jest okej.
0
@patrykzmc2000 Brazylijskie źródła podały o 3 czy 4 nad ranem info, ze Neymar jest już zawodnikiem Barcy. Sama Barca na drugi dzień ale tamto już było pewniakiem i wszyscy byli zgodni. Pamiętam, zarwałem nockę. :P
13
@vangoor Bo klubowy woźny nie wyprał treningówek.
0
Niech już dadzą jakieś oficjalne info na temat Neymara bo ile można czekać :P Pamiętam, że jak przychodził pierwszy raz to o 3 w nocy poszedł strzał, że już pewniaczek. Ciekawe jak będzie tym razem, o ile w ogóle będzie.
1
@Rini_Cule Ta? A jaki punkt regulaminu złamał mój post?
0
@Batys Tak jak ściah napisał, nic lepszego w tym przedziale nie znajdziesz. Sam się na Niego czaję, bo mam teraz Xiaomi 4x i sprawdza mi się znakomicie oprócz słabego aparatu, w Note 7 wygląda to już dużo lepiej a jeśli chodzi o baterie to już w ogóle jest bezkonkurencyjny.
12
@Krystek9318 Barca zaprezentowała w liście bardzo słabą ofertę dla PSG. Neymar zwyzywał Messiego i Suareza i powiedział klubowi, że nie chcę dołączyć do kolegów. Transfer zależy czy od tego czy był pod wpływem środków czy po prostu żartował. W następnym roku Barca znowu zacznie karuzelę jeżeli w tym się nie uda, to słowo honoru.
Tak na szybko.