kuz

0

@fajny_football Mówisz o tym nagraniu sprzed dwóch tygodni na lotnisku? Czy jest coś nowego?

kuz

44

@ZelekBARCA Nie będziemy tęsknić.

kuz

1

kuz

2

@Rewolucja123 2 prawo skrzydłowych, licz Carlesa Pereza jako zmiennika. Ansu też może grać na Lewej bo to chyba nawet Jego nominalna, więc Lewych też mamy dwóch.

kuz

1

@Isso89 Cisza przed burzą, a RAC1 to poważne źródło. :)

kuz

0

@Odesseiron Pierwszą, druga taka trochę ten teges.

kuz

0

@pero1983 To chyba jasne, że nie może całkiem wykluczyć takiej sytuacji jeżeli ma ważny kontrakt. Bardzo małe szanse na pozostanie ale jednak jakieś zawsze są, bo choćby bardzo chciał to jeżeli PSG go nie puści będzie musiał zostać.

kuz

1

@Cave Ja posiadam Orange TV i pakiet C+ (49,99zł) + Eleven (15zł).

kuz

0

Dalej czekam na możliwość komentowania artykułów i tiki taki na Rambli. Odnośnie Poniższego posta, ciekawe jak teraz potraktuje go klub. On wybrał Barcelonę, ale czy Barca da mu szansę i postawi na Niego czy po roku odejdzie za petrodolary do jakiegoś PSG czy innego City?

kuz

5

Jutro karuzela z Neymarem nabierze rozpędu. Rakitic będzie na bank częścią tej operacji, bo nie wierzę, że nie gra bo Valverde ma taki kaprys. Powiedziano mu, że albo idzie na wymianę albo nie gra i tyle, do tego Dembele plus jakaś kasa i PSG się zgodzi.

kuz

1

@LuisSalvano Agent Neymara. Rozejść się! :)

kuz

1

@Messibestplayerintheworld AgenciaNews jak zawsze :D bełkot medialny, Ribeiro to oczywiście agent Neya.

kuz

2

Wagner Ribeiro podobno podróżuje do Paryża i jutro po południu mają finalizować transfer Neymara, to tak, jakby komuś brakowało newsów :P

kuz

3

@Cave A Dembele pewnie odpala solo w Fortnite. Musi odreagować te nerwy z powodu Pereza i Ansu.

kuz

4

@PrinceDamon Dlatego futbol jest naszą pasją. Nieprzewidywalny i zajebisty!

kuz

8

@IronSanHybrid Temu komuś nawet nie warto odpowiadać, nie mogę się zawsze nadziwić jak ktoś coś tu wrzuci od Niego, że dorosły chłop może tak się zachowywać.

kuz

0

@lukas10 Dodaj jeszcze do tego Neymara za Dembele. Ney Griezmann Messi, na ławce Suarez Perez Ansu Rafinha Vidal Firpo Arthur

kuz

1

@BarcaInfo wow, co on musiał zrobić temu Valverde.

kuz

2

To był pewnie jeden z ostatnich meczy Ansu i Pereza. Wróci święta trójca, wróci stary dobry Valverde i dwóch młodych wróci do rzeczywistości.

kuz

1

@Nazio87 taaa posadzi, zagrał pewnie pierwszy i ostatni raz bo akurat kontuzje na to pozwoliły i zmusiły Valdka. Po powrocie Trójcy i Perez i Ansu wrócą do rzeczywistości.

kuz

1

Nie ma co się jarać, wyszliśmy jakoś z tego momentu "roma liverpool bayern" dzięki Greizmannowi i Jego błysku. Może nie aż tak dobitnie bo niby kontrolowaliśmy mecz ale brakowało tego wykończenia w pierwszej połowie. W drugiej wyszła inna drużyna i trener tylko zmianami chyba zabłysnął, jakby dziwnym było wpuszczenie świeżości za ludzi po kontuzji i zmęczonego Albę. VEB i do przodu, z Antka będziemy długo się cieszyć.

kuz

2

Dwie akcje życia i dwa gole xd Dobrze, że Griezmann się przebudził bo było by bardzo nieszczęśliwie.

kuz

4

Co ten chłopak musi teraz czuć, zazdroszczę!

kuz

2

Ansu wejdzie na 2 minuty... Co jak co ale to jest jedna z największych wad Valverde. Mecz wygrany a taki Rafa czy Alba grają 90 min...

kuz

2

Dawaj Ansu za Rafę, nie dygaj Waldek!

kuz

0

@Michu30 tak, za dużo browarka :P

kuz

0

Matheo cieszy się z gola Barcy, róbcie screeny xd

kuz

0

Jak z bezbarwnej drużyny zmienić się w 15 min w maszynę do goli. Musieli się zbuntować w szatni bo inaczej tego nie widzę...

kuz

0

WOW... Tylko tyle!

kuz

1

Antuan proszę państwa!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?