kuz

2

@skakun95 Najlepsze jest to, że kiedyś środek pola Xavi Busi i Iniesta to byli geniusze, bez najmniejszego marginesu błędu. Nie zdarzały się takie babole jak teraz ma to miejsce, jakieś zagrania w poprzek boiska do przeciwnika czy głupie straty. Pytanie czy to wina zawodników czy trenera, który nie wyciąga z tego wniosków? Nie wchodzimy w mecz z taką pewnością, że jesteśmy lepsi i nawet przez telewizorem ma się takie odczucie, jakiś mały strach, że kolejny raz zagrają kaszanę, której nie da się oglądać.

kuz

0

@Skaramuczi No wtedy to raczej na pewno, skoro PSG już nie ma nic do gadania. 170M - za tyle może odejść latem następnego roku. Gdyby było tak teraz to już by był ogłoszony.

kuz

7

@l0Messini No wiedział, że w Juve.

kuz

1

@goldenboy PSG chce jedynie wydoić Barcę i ją upokorzyć, nie zgodzą się pewnie na żadną kwotę od Neymara.

kuz

8

I te słowa Bartomeu: "To będzie długie lato." Jakoś dalej nie chce mi się wierzyć, że już wszystko ucichło i upadło jeśli chodzi o kwestie transferu.

kuz

2

@goldenboy W Paryżu nie ma klauzuli odejścia, więc nie może "ot tak" wykupić swojej karty.

kuz

0

@Colon Skype do grania? Chyba dla 50 letniego Janusza. Tylko TS3, zabiera najmniej zasobów. Ewentualnie Mumble.

kuz

0

Dawać tego Neymara, jeszcze jest czas tylko Dembele zastraszyć i gituwa :D a tak na serio to kibice PSG mu zgotują piekło na ziemi w tym sezonie.

kuz

0

A ja myślę, że jutro znowu będzie blisko Barcy :D jak zarabiać to do końca.

kuz

0

@nieprzysiadalnosc Clifs of Dover

kuz

0

Komentarz usunięty

kuz

5

Oddali Cou i na lewym skrzydle zostaniemy z kopiącym się po czole Dembele, który jest prawoskrzydłowym nominalnie. Super. :) Pozostaje wielka wiara w Ansu i trenera, żeby dawał mu szanse. Chociaz i tak myślę, że Neymar przyjdzie, to wszystko to zabieg marketingowy do samego końca wyduszą ostatnie grosze z tej kampanii.

kuz

0

Jakby tak patrzeć tylko na info od samych oficjeli klubowych, to wiemy, że porozumienie było bliżej i patrzą pozytywnie, nic więcej.

kuz

0

@RMDagothek W przypadku przechodzenia Neymara do PSG nike zrobiło podobnie, Ronaldo do Juve i JEEP podobnie. Kto wie.. kto wie...

kuz

7

@D10SLEO Kolejny... nie chodzi o to czy to PS czy nie, tylko KTO udostępnił zdjęcie i GDZIE.

kuz

0

W sumie z tym powołaniem Ivana na Osasunę to jest bardzo dobry trop, dzisiaj będą powołania i jak nie będzie go na liście, to już chyba będzie pewne co się dzieje. Albo Neymar przychodzi albo Ivan odchodzi gdzieś za pieniądze.

kuz

0

@PanRol No dobra, ale czy 7 sierpnia GŁÓWNY SPONSOR NEYMARA to udostępnił? NIE.

kuz

0

@kiper09 Włożyć nie włożył, przerobili zdjęcie, ale samo udostępnienie takiego wizerunku już coś znaczy.

kuz

3

Skoro z tym GagaMilano to nie fejk, bo na ich insta piszą, że widzieli fotkę z Neymarem, to coś musi być na rzeczy i czekają tylko na pozwolenie. Ktoś za szybko kliknął enter i pewnie już go zwolnili. :P

kuz

1

@IronSanHybrid Chciałbym posłuchać jak się dogadują :D

kuz

1

@Odesseiron W pobliżu tego budynku musi pachnieć kupą, o ile ktoś został. :D

kuz

0

Niech jeszcze Ernesto potwierdzi, że Neymar przychodzi.

kuz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

kuz

2

@ksobi Zastanawiać? :D 1 do 1 to bym sam pojechał na własny koszt i zawiózł Dembele z Barcelony do Paryża żeby nie musieli płacić za samolot.

kuz

0

@GregSTG Tamta Legia Magiery, a Legia aktualnie? Proszę Cię... Nie wspomnę wyniku 8-4 na Signal Iduna, BVB grało jak z młodzikami.

kuz

0

@PeteR10 Co, że niby Legia pyknęła by Porto czy Feyenoord? :D Przecież oni by nie wiedzieli co się dzieje...

kuz

3

Porto, Feyenoord i Young Boys. Może i dobrze, że ta Legia wczoraj przegrała bo tylko wstydu byśmy się znowu najedli przy dwucyfrowych wynikach dla przeciwnika.

kuz

0

W takim wypadku niech PSG cmoknie trąbkę i niech sobie walczą z wypychaniem Neymara, bo jak zostanie to w klubie będzie kwas. Taka propozycja jaką dali to jest drwina z Barcelony.

kuz

2

@Dejvv "Podpis Neymara" "Otoczenie Neymara" "Otoczenie PSG" "Otoczenie Barcelony" "Bliskie Porozumienie" "Mocne Porozumienie"... Ile tych sztucznych tworów istnieje dzięki tej sadze to ja Cię nie mogę :P

kuz

2

Ja się tak zawsze zastanawiam, bo wierzę w Boga i w to, że po tym życiu jest coś dalej... Ale gdy małe dzieci umierają na jakieś ciężkie choroby, często niemowlęta i dzieci do 5 roku życia, czym one sobie zawiniły? Popełniły jakiś ciężki grzech? Ludzie, którzy robią straszliwe rzeczy w życiu dożywają długich lat kwitnąc w więzieniach albo na wolności i nikt ich z tego nie rozlicza, a niewinni muszą cierpieć. Gdzie jest sprawiedliwość o której piszą w Biblii?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?