@skakun95 Najlepsze jest to, że kiedyś środek pola Xavi Busi i Iniesta to byli geniusze, bez najmniejszego marginesu błędu. Nie zdarzały się takie babole jak teraz ma to miejsce, jakieś zagrania w poprzek boiska do przeciwnika czy głupie straty. Pytanie czy to wina zawodników czy trenera, który nie wyciąga z tego wniosków? Nie wchodzimy w mecz z taką pewnością, że jesteśmy lepsi i nawet przez telewizorem ma się takie odczucie, jakiś mały strach, że kolejny raz zagrają kaszanę, której nie da się oglądać.
@Skaramuczi No wtedy to raczej na pewno, skoro PSG już nie ma nic do gadania. 170M - za tyle może odejść latem następnego roku. Gdyby było tak teraz to już by był ogłoszony.
Oddali Cou i na lewym skrzydle zostaniemy z kopiącym się po czole Dembele, który jest prawoskrzydłowym nominalnie. Super. :) Pozostaje wielka wiara w Ansu i trenera, żeby dawał mu szanse. Chociaz i tak myślę, że Neymar przyjdzie, to wszystko to zabieg marketingowy do samego końca wyduszą ostatnie grosze z tej kampanii.
W sumie z tym powołaniem Ivana na Osasunę to jest bardzo dobry trop, dzisiaj będą powołania i jak nie będzie go na liście, to już chyba będzie pewne co się dzieje. Albo Neymar przychodzi albo Ivan odchodzi gdzieś za pieniądze.
Skoro z tym GagaMilano to nie fejk, bo na ich insta piszą, że widzieli fotkę z Neymarem, to coś musi być na rzeczy i czekają tylko na pozwolenie. Ktoś za szybko kliknął enter i pewnie już go zwolnili. :P
Porto, Feyenoord i Young Boys. Może i dobrze, że ta Legia wczoraj przegrała bo tylko wstydu byśmy się znowu najedli przy dwucyfrowych wynikach dla przeciwnika.
W takim wypadku niech PSG cmoknie trąbkę i niech sobie walczą z wypychaniem Neymara, bo jak zostanie to w klubie będzie kwas. Taka propozycja jaką dali to jest drwina z Barcelony.
@Dejvv "Podpis Neymara" "Otoczenie Neymara" "Otoczenie PSG" "Otoczenie Barcelony" "Bliskie Porozumienie" "Mocne Porozumienie"... Ile tych sztucznych tworów istnieje dzięki tej sadze to ja Cię nie mogę :P
Ja się tak zawsze zastanawiam, bo wierzę w Boga i w to, że po tym życiu jest coś dalej... Ale gdy małe dzieci umierają na jakieś ciężkie choroby, często niemowlęta i dzieci do 5 roku życia, czym one sobie zawiniły? Popełniły jakiś ciężki grzech? Ludzie, którzy robią straszliwe rzeczy w życiu dożywają długich lat kwitnąc w więzieniach albo na wolności i nikt ich z tego nie rozlicza, a niewinni muszą cierpieć. Gdzie jest sprawiedliwość o której piszą w Biblii?
2
@skakun95 Najlepsze jest to, że kiedyś środek pola Xavi Busi i Iniesta to byli geniusze, bez najmniejszego marginesu błędu. Nie zdarzały się takie babole jak teraz ma to miejsce, jakieś zagrania w poprzek boiska do przeciwnika czy głupie straty. Pytanie czy to wina zawodników czy trenera, który nie wyciąga z tego wniosków? Nie wchodzimy w mecz z taką pewnością, że jesteśmy lepsi i nawet przez telewizorem ma się takie odczucie, jakiś mały strach, że kolejny raz zagrają kaszanę, której nie da się oglądać.
0
@Skaramuczi No wtedy to raczej na pewno, skoro PSG już nie ma nic do gadania. 170M - za tyle może odejść latem następnego roku. Gdyby było tak teraz to już by był ogłoszony.
7
@l0Messini No wiedział, że w Juve.
1
@goldenboy PSG chce jedynie wydoić Barcę i ją upokorzyć, nie zgodzą się pewnie na żadną kwotę od Neymara.
8
I te słowa Bartomeu: "To będzie długie lato." Jakoś dalej nie chce mi się wierzyć, że już wszystko ucichło i upadło jeśli chodzi o kwestie transferu.
2
@goldenboy W Paryżu nie ma klauzuli odejścia, więc nie może "ot tak" wykupić swojej karty.
0
@Colon Skype do grania? Chyba dla 50 letniego Janusza. Tylko TS3, zabiera najmniej zasobów. Ewentualnie Mumble.
0
Dawać tego Neymara, jeszcze jest czas tylko Dembele zastraszyć i gituwa :D a tak na serio to kibice PSG mu zgotują piekło na ziemi w tym sezonie.
0
A ja myślę, że jutro znowu będzie blisko Barcy :D jak zarabiać to do końca.
0
@nieprzysiadalnosc Clifs of Dover
0
Komentarz usunięty
5
Oddali Cou i na lewym skrzydle zostaniemy z kopiącym się po czole Dembele, który jest prawoskrzydłowym nominalnie. Super. :) Pozostaje wielka wiara w Ansu i trenera, żeby dawał mu szanse. Chociaz i tak myślę, że Neymar przyjdzie, to wszystko to zabieg marketingowy do samego końca wyduszą ostatnie grosze z tej kampanii.
0
Jakby tak patrzeć tylko na info od samych oficjeli klubowych, to wiemy, że porozumienie było bliżej i patrzą pozytywnie, nic więcej.
0
@RMDagothek W przypadku przechodzenia Neymara do PSG nike zrobiło podobnie, Ronaldo do Juve i JEEP podobnie. Kto wie.. kto wie...
7
@D10SLEO Kolejny... nie chodzi o to czy to PS czy nie, tylko KTO udostępnił zdjęcie i GDZIE.
0
W sumie z tym powołaniem Ivana na Osasunę to jest bardzo dobry trop, dzisiaj będą powołania i jak nie będzie go na liście, to już chyba będzie pewne co się dzieje. Albo Neymar przychodzi albo Ivan odchodzi gdzieś za pieniądze.
0
@PanRol No dobra, ale czy 7 sierpnia GŁÓWNY SPONSOR NEYMARA to udostępnił? NIE.
0
@kiper09 Włożyć nie włożył, przerobili zdjęcie, ale samo udostępnienie takiego wizerunku już coś znaczy.
3
Skoro z tym GagaMilano to nie fejk, bo na ich insta piszą, że widzieli fotkę z Neymarem, to coś musi być na rzeczy i czekają tylko na pozwolenie. Ktoś za szybko kliknął enter i pewnie już go zwolnili. :P
1
@IronSanHybrid Chciałbym posłuchać jak się dogadują :D
1
@Odesseiron W pobliżu tego budynku musi pachnieć kupą, o ile ktoś został. :D
0
Niech jeszcze Ernesto potwierdzi, że Neymar przychodzi.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@ksobi Zastanawiać? :D 1 do 1 to bym sam pojechał na własny koszt i zawiózł Dembele z Barcelony do Paryża żeby nie musieli płacić za samolot.
0
@GregSTG Tamta Legia Magiery, a Legia aktualnie? Proszę Cię... Nie wspomnę wyniku 8-4 na Signal Iduna, BVB grało jak z młodzikami.
0
@PeteR10 Co, że niby Legia pyknęła by Porto czy Feyenoord? :D Przecież oni by nie wiedzieli co się dzieje...
3
Porto, Feyenoord i Young Boys. Może i dobrze, że ta Legia wczoraj przegrała bo tylko wstydu byśmy się znowu najedli przy dwucyfrowych wynikach dla przeciwnika.
0
W takim wypadku niech PSG cmoknie trąbkę i niech sobie walczą z wypychaniem Neymara, bo jak zostanie to w klubie będzie kwas. Taka propozycja jaką dali to jest drwina z Barcelony.
2
@Dejvv "Podpis Neymara" "Otoczenie Neymara" "Otoczenie PSG" "Otoczenie Barcelony" "Bliskie Porozumienie" "Mocne Porozumienie"... Ile tych sztucznych tworów istnieje dzięki tej sadze to ja Cię nie mogę :P
2
Ja się tak zawsze zastanawiam, bo wierzę w Boga i w to, że po tym życiu jest coś dalej... Ale gdy małe dzieci umierają na jakieś ciężkie choroby, często niemowlęta i dzieci do 5 roku życia, czym one sobie zawiniły? Popełniły jakiś ciężki grzech? Ludzie, którzy robią straszliwe rzeczy w życiu dożywają długich lat kwitnąc w więzieniach albo na wolności i nikt ich z tego nie rozlicza, a niewinni muszą cierpieć. Gdzie jest sprawiedliwość o której piszą w Biblii?