kuz

35

@ZelekBARCA A Wy dalej swoje? :D Weźcie sobie już nakupcie tej dobrze znanej maści bo w ciągu kilku dni zapiecze.

kuz

0

@sidzej Jese sędziował?

kuz

0

@antoniabc watch dogs, hitman, fifa.

kuz

0

@format1977 Kiedyś się dało, dzisiejsze gry bez dostępu do sieci są okrojone do minimum, więc jeżeli jest jakaś dobra gra to warto zainwestować i cieszyć się w pełni produktem.

kuz

5

@xJLx Ja uwielbiam karierę zawodnika, nawet chyba bardziej od managera. Gdyby zrobili coś na wzór The Journey, czyli wspólne treningi z drużyną, gierki, wejścia z ławki, rozmowy z managerem, to byłby to najlepszy tryb dla mnie i pewnie dla wielu.

kuz

6

Oglądam sobie teraz film PLKD z kariery FIFA 20 i jestem zawiedziony. Tyle zmian zapowiadali, a okazuje się, że dodali tylko jakieś głupie cutscenki z wywiadami i rozmowy z zawodnikami. Takie pierdoły, bez których też da się grać, a na przykład zmiany w symulacji albo interwencja zostały pominięte. Kariery zawodnika pewnie nawet nie tknęli, i dalej będzie "Następny mecz zaczniesz na ławce" a w rzeczywistości na trybunach. Będąc młodym zawodnikiem powinno się zaczynać mecz z ławki stopniowo walcząc o skład, tutaj jest to niemożliwe. Wielki minus dla EA. Nawet ten cały dynamiczny potencjał nie działa, według gameplayu Damiana.

kuz

0

Co oni wszyscy nagle ze tymi wypożyczeniami z opcją wykupu... wiem, że ta opcja była ale raczej dla młodzików, a teraz grube ryby odchodzą w ten sposób. Coutinho, Alexis na przykład.

kuz

7

@pikass14 Żadnego Roberto na PO. Mecz z Betisem jeszcze wam nie otworzył oczu? Albo sprowadzają kogoś pokroju Kimmicha albo Semedo zostaje.

kuz

1

@KSSniper Pewnie piątek coś około 11, 12.

kuz

2

@marcin000019 Nie graj w tę grę, dobrze Ci radzę. Choćbyś był nie wiadomo jak dobry, zawsze znajdzie się ktoś lepszy na haxach. Na KAŻDYM poziomie umiejętności.

kuz

0

@szkutnik91 A już jutro w polskich newsach afera pt "Bocian".

kuz

0

@Chwytliwy Dobre piwerko nie ma żadnych konserwantów itp, jakieś kraftowe i innego typu. Nie mówię tu o jakiejś warce, żywcu czy tyskim.

kuz

0

@Misugi14 A co jest złego w piwie z sokiem? Wolę kupić dobry browar i dolać sobie naturalnego soczku niż kupić somersby czy innego reddsa pełnego chemii.

kuz

3

@Blomqvist Mnisi przechodzą, nic nie widzę.

kuz

3

@Moderacja ? :)

kuz

6

@Getek Ronaldo też wziął udział w sesji dla Realu i wiadomo jak to się skończyło. :D

kuz

0

@ViscaBarca123 Kogo obserwować w tym meczu? Jakiś diamencik jest?

kuz

1

@BarcaInfo Leo ustał jak gimnazjalista na rozpoczęcie roku.

kuz

0

Ja to myślę, że dogadali się z PSG i teraz Paryżanie pracują nad Dybalą. Zamkną wszystko w jednym momencie.

kuz

0

@kewin Tak jak pisali, dziś lub jutro. Na pewno jutro się dowiemy.

kuz

2

@lobby150 A co to ma do spoilera? :D

kuz

0

@MrShakira Nie takie źródła jak dziś. Rac1, Belcher.

kuz

0

@MrShakira Jutro się wszystko skończy.

kuz

2

@MrShakira Do 2 Września, 00:01. A dlatego, że 2 września to poniedziałek, czyli dzień roboczy.

kuz

14

@messi663 Polej odkurzacz benzyną i podpal, najlepiej jeszcze zamknij w akwarium ten odkurzacz.

kuz

0

@MesQueUnClub96 Bo dzisiaj pół dnia rozmawiali z PSG a jutro lecą do Paryża, myślisz, że lecieli by gdyby wiedzieli, że nie chcą go sprzedać?

kuz

6

Neymar jutro u nas, zobaczycie. :) Dobrej nocy!

kuz

8

@wierbafcb Oby w końcu ten brodaty cwaniaczek dostał za swoje. Mało mnie te ich walki interesują, ale Isamu to jest jeden z najgłupszych i najbardziej cwaniakowatych typów jakich znam.

kuz

3

Wyszła by już ta FIFA albo PES to by się człowiek nie nudził, a tak to nie ma co ze sobą zrobić...

kuz

3

@LuisSalvano Nie żeby coś, ale polubienie zdjęcia a rozpoczęcie obserwowania to jest różnica.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?