kuz

0

@Skaramuczi Statystyki nie potwierdzają, żeby wymiatał. Widziałem i zajarałem się nim po meczu z Atleti w LM, bo Ronaldo zgarnął całą chwałę a to Bernadeschi tam zagrał mecz życia. Poza tym nic wielkiego. Kwestię pozycji na boisku pozostawiam bez komentarza bo to dramat u naszego Trenejro.

kuz

0

@danio1899 Za 170 będzie dopiero latem.

kuz

3

@Skaramuczi Kluczowy gracz Barcy 1 do 1 za średniaka?

kuz

11

@Suzu Juventus to chyba chce wszystkich pomocników świata mieć :D

kuz

1

@snoopdegie Tu chodzi oczywiście o Bernardeschiego, chociaż Rodrigo dla mnie też jest średniakiem, nie na miarę Barcy. Albo odpali albo nie i oddamy go latem na wypożyczenie za 2 mln.

kuz

2

Zarząd jest zdenerwowany po fiasku z Neymarem to naprawią sobie humorek bezsensownym transferem, na którym stracimy więcej niż zyskamy. Dadzą się wydoić na Rakietę + pieniądze za średniaka, któremu wyszedł jeden mecz z Atletico w LM. Oby to nie była prawda.

kuz

0

@BarcaInfo Dokładnie. Nasz zarząd się upokarza bo nie znają wartości swoich zawodników. Akurat taki Denis czy Rafa to zrozumiałe, ale Ivan, który jest kluczowym graczem i gra najwięcej w minionym sezonie jest wart dużo, dużo więcej niż Bernadeschi.

kuz

1

Bernadeschi strzelił łącznie 3 gole w zeszłym sezonie we wszystkich rozgrywkach, grając 2.200 minut. Nie jest to jakiś super wynik jak na Juventus i Ligę Włoską. Do tego najwięcej meczy rozegrał na prawym skrzydle, asystując 6 razy w całym sezonie. Pytanie czy potrzebny nam kolejny skrzydłowy, który będzie wypychany na lewą stronę?

kuz

0

Juventus offered again Emre Can for Rakitic to Barcelona.

Barcelona replied asking Bernardeschi for the straight swap.

Juventus accepted only if cash would be added to Rakitic.

Barcelona declined
[Tancredi Palmeri]

kuz

0

@Sznejk Żeby tylko Neymar mu na plecy po drodze nie wskoczył.

kuz

2

@snoopdegie No w sumie :D Wszystko przez Zidane.

kuz

1

Dziś albo jutro zrzucą nam na głowę jakąś bombę nie wiadomo skąd, o której nikt nie pisał i nie słyszał, jak z Malcomem. :D

kuz

0

@Skaramuczi A można do niej jakoś zaimportować dane z Chrome?

kuz

5

@COU_11 Bardziej LM by tutaj pasowała, bo w kraju radzi sobie świetnie, bez stylu ale skutecznie.

kuz

9

@sebasek99 Po to jest Wiceprezydent, żeby przejmować obowiązki prezydenta gdy ten nie może.

kuz

3

@sebasek99 Został bo zbliża się Huragan, w sumie każdy powinien tak zrobić w obliczu zagrożenia.

kuz

0

@daniel32778 A ja wolę żeby w końcu brak Messiego zweryfikował jak słabym trenerem jest Valverde. Wróci Messi to poprawi z miejsca grę zespołu a trener znowu odetchnie, tyle, że w LM znowu sam Messi nie wystarczy.

kuz

0

@ProMILs Prawdopodobne, ale myślę, że jak tak dalej pójdzie to Valverde nie wytrzyma do Grudnia.

kuz

0

@Kozinho. Coś w tym jest, bo każdy kto odchodzi grając u nas piach, w nowym klubie gra dobrze. Paco, Denis Suarez a nawet Gomes radzą sobie lepiej. Czekam tylko na Cou, który wyrośnie na lidera w Bayernie, życzę mu tego.

kuz

0

@Tiisso Wszystko teraz zależy od tego, czy zmieni swoje podejście czy dalej będzie naginał zasady. Jeżeli nic nie zmieni to szczerze mu współczuje, bo media łącznie z kibicami go zniszczą.

kuz

0

@Darshan1010 Słyszałem, że w Juve Can i ktoś jeszcze na wylocie, to się zwolni.

kuz

0

@tombard Pewnie zapadł bym się ze wstydu pod ziemię po swoich wybrykach. Jeżeli faktycznie chciałbym zostać tak jak on, to wtedy zrobiłbym wszystko, żeby ocieplić swój wizerunek w mediach i w szatni, a zobaczymy co zrobi z tym Dembele.

kuz

0

@Tiisso Nigdzie nie napisałem, że psuje atmosferę w szatni, tylko, że będzie miał większą presję na głowie nawet ze względu na kibiców. Chcąc nie chcąc ludzie będą go o to obwiniać bo tak to działa. Gdyby był odpowiedzialny to pewnie sam bym stanął w Jego obronie, no ale jest jak jest.

kuz

0

@tombard Co bym zrobił? Długo by tu pisać, ale gdybym miał talent i dane by mi było grać dla tak wielkiego klubu, to szanował bym Jego wartości i przede wszystkim swoją pracę, bo nawet nie zarabiając milionów rocznie, nie spóźniam się do swojej i nie mam jej głęboko w poważaniu. Takie rzeczy jak szacunek wynosi się z domu.

kuz

0

@Tiisso Dużo mają, bo jak Coutinho grał podobny piach do Dembele (chociaż wg mnie dawał dużo więcej) to większość tutaj oddawała go z pocałowaniem ręki bo się nie nadaje. Nie chodzi o wypychanie, tylko o proste pytanie: Wolisz Neymara czy Dembele? Odpowiadam Neymar i tyle, jeżeli ktoś odpowiada Dembele to szanuje bo każdy ma swoje zdanie.

kuz

0

@Skaramuczi Ale kto tu mówi o jakimś płaceniu? Czy ja w jakiś sposób atakuje Dembele? Po prostu MOIM ZDANIEM powinien odejść i Neymar będzie lepszym graczem dającym więcej, tak ciężko zaakceptować czyjeś zdanie, które jest odmienne od Twojego?

kuz

26

@MarioVeB! Widzę, że podłapałeś fajne słowo "fanboy" i użyłeś go jakieś 10 razy w ciągu godziny, super. Następnym razem po Polsku napisz to może coś zrozumiemy. Tu nie chodzi o to czy ktoś jest fanem Neymara czy nie, tylko o kwestie czysto sportowe. Neymar da dużo więcej od Dembele i nie każdy musi tak myśleć.

kuz

0

@MarioVeB! Po Polsku poproszę

kuz

2

@jacobFCB Na 99.1% :) Ten cały Valedraenas dalej wierzy

kuz

4

@Skaramuczi Tu chodzi o to, że Neymar grał dużo lepiej i dał nam dużo więcej niż Dembele, odszedł w niesmaku. Dembele nie daje zupełnie nic i Jego odejście na wymianę z Neymarem było by skokiem w przód.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?