@Skaramuczi Statystyki nie potwierdzają, żeby wymiatał. Widziałem i zajarałem się nim po meczu z Atleti w LM, bo Ronaldo zgarnął całą chwałę a to Bernadeschi tam zagrał mecz życia. Poza tym nic wielkiego. Kwestię pozycji na boisku pozostawiam bez komentarza bo to dramat u naszego Trenejro.
@snoopdegie Tu chodzi oczywiście o Bernardeschiego, chociaż Rodrigo dla mnie też jest średniakiem, nie na miarę Barcy. Albo odpali albo nie i oddamy go latem na wypożyczenie za 2 mln.
Zarząd jest zdenerwowany po fiasku z Neymarem to naprawią sobie humorek bezsensownym transferem, na którym stracimy więcej niż zyskamy. Dadzą się wydoić na Rakietę + pieniądze za średniaka, któremu wyszedł jeden mecz z Atletico w LM. Oby to nie była prawda.
@BarcaInfo Dokładnie. Nasz zarząd się upokarza bo nie znają wartości swoich zawodników. Akurat taki Denis czy Rafa to zrozumiałe, ale Ivan, który jest kluczowym graczem i gra najwięcej w minionym sezonie jest wart dużo, dużo więcej niż Bernadeschi.
Bernadeschi strzelił łącznie 3 gole w zeszłym sezonie we wszystkich rozgrywkach, grając 2.200 minut. Nie jest to jakiś super wynik jak na Juventus i Ligę Włoską. Do tego najwięcej meczy rozegrał na prawym skrzydle, asystując 6 razy w całym sezonie. Pytanie czy potrzebny nam kolejny skrzydłowy, który będzie wypychany na lewą stronę?
@daniel32778 A ja wolę żeby w końcu brak Messiego zweryfikował jak słabym trenerem jest Valverde. Wróci Messi to poprawi z miejsca grę zespołu a trener znowu odetchnie, tyle, że w LM znowu sam Messi nie wystarczy.
@Kozinho. Coś w tym jest, bo każdy kto odchodzi grając u nas piach, w nowym klubie gra dobrze. Paco, Denis Suarez a nawet Gomes radzą sobie lepiej. Czekam tylko na Cou, który wyrośnie na lidera w Bayernie, życzę mu tego.
@Tiisso Wszystko teraz zależy od tego, czy zmieni swoje podejście czy dalej będzie naginał zasady. Jeżeli nic nie zmieni to szczerze mu współczuje, bo media łącznie z kibicami go zniszczą.
@tombard Pewnie zapadł bym się ze wstydu pod ziemię po swoich wybrykach. Jeżeli faktycznie chciałbym zostać tak jak on, to wtedy zrobiłbym wszystko, żeby ocieplić swój wizerunek w mediach i w szatni, a zobaczymy co zrobi z tym Dembele.
@Tiisso Nigdzie nie napisałem, że psuje atmosferę w szatni, tylko, że będzie miał większą presję na głowie nawet ze względu na kibiców. Chcąc nie chcąc ludzie będą go o to obwiniać bo tak to działa. Gdyby był odpowiedzialny to pewnie sam bym stanął w Jego obronie, no ale jest jak jest.
@tombard Co bym zrobił? Długo by tu pisać, ale gdybym miał talent i dane by mi było grać dla tak wielkiego klubu, to szanował bym Jego wartości i przede wszystkim swoją pracę, bo nawet nie zarabiając milionów rocznie, nie spóźniam się do swojej i nie mam jej głęboko w poważaniu. Takie rzeczy jak szacunek wynosi się z domu.
@Tiisso Dużo mają, bo jak Coutinho grał podobny piach do Dembele (chociaż wg mnie dawał dużo więcej) to większość tutaj oddawała go z pocałowaniem ręki bo się nie nadaje. Nie chodzi o wypychanie, tylko o proste pytanie: Wolisz Neymara czy Dembele? Odpowiadam Neymar i tyle, jeżeli ktoś odpowiada Dembele to szanuje bo każdy ma swoje zdanie.
@Skaramuczi Ale kto tu mówi o jakimś płaceniu? Czy ja w jakiś sposób atakuje Dembele? Po prostu MOIM ZDANIEM powinien odejść i Neymar będzie lepszym graczem dającym więcej, tak ciężko zaakceptować czyjeś zdanie, które jest odmienne od Twojego?
@MarioVeB! Widzę, że podłapałeś fajne słowo "fanboy" i użyłeś go jakieś 10 razy w ciągu godziny, super. Następnym razem po Polsku napisz to może coś zrozumiemy. Tu nie chodzi o to czy ktoś jest fanem Neymara czy nie, tylko o kwestie czysto sportowe. Neymar da dużo więcej od Dembele i nie każdy musi tak myśleć.
@Skaramuczi Tu chodzi o to, że Neymar grał dużo lepiej i dał nam dużo więcej niż Dembele, odszedł w niesmaku. Dembele nie daje zupełnie nic i Jego odejście na wymianę z Neymarem było by skokiem w przód.
0
@Skaramuczi Statystyki nie potwierdzają, żeby wymiatał. Widziałem i zajarałem się nim po meczu z Atleti w LM, bo Ronaldo zgarnął całą chwałę a to Bernadeschi tam zagrał mecz życia. Poza tym nic wielkiego. Kwestię pozycji na boisku pozostawiam bez komentarza bo to dramat u naszego Trenejro.
0
@danio1899 Za 170 będzie dopiero latem.
3
@Skaramuczi Kluczowy gracz Barcy 1 do 1 za średniaka?
11
@Suzu Juventus to chyba chce wszystkich pomocników świata mieć :D
1
@snoopdegie Tu chodzi oczywiście o Bernardeschiego, chociaż Rodrigo dla mnie też jest średniakiem, nie na miarę Barcy. Albo odpali albo nie i oddamy go latem na wypożyczenie za 2 mln.
2
Zarząd jest zdenerwowany po fiasku z Neymarem to naprawią sobie humorek bezsensownym transferem, na którym stracimy więcej niż zyskamy. Dadzą się wydoić na Rakietę + pieniądze za średniaka, któremu wyszedł jeden mecz z Atletico w LM. Oby to nie była prawda.
0
@BarcaInfo Dokładnie. Nasz zarząd się upokarza bo nie znają wartości swoich zawodników. Akurat taki Denis czy Rafa to zrozumiałe, ale Ivan, który jest kluczowym graczem i gra najwięcej w minionym sezonie jest wart dużo, dużo więcej niż Bernadeschi.
1
Bernadeschi strzelił łącznie 3 gole w zeszłym sezonie we wszystkich rozgrywkach, grając 2.200 minut. Nie jest to jakiś super wynik jak na Juventus i Ligę Włoską. Do tego najwięcej meczy rozegrał na prawym skrzydle, asystując 6 razy w całym sezonie. Pytanie czy potrzebny nam kolejny skrzydłowy, który będzie wypychany na lewą stronę?
0
Juventus offered again Emre Can for Rakitic to Barcelona.
Barcelona replied asking Bernardeschi for the straight swap.
Juventus accepted only if cash would be added to Rakitic.
Barcelona declined
[Tancredi Palmeri]
0
@Sznejk Żeby tylko Neymar mu na plecy po drodze nie wskoczył.
2
@snoopdegie No w sumie :D Wszystko przez Zidane.
1
Dziś albo jutro zrzucą nam na głowę jakąś bombę nie wiadomo skąd, o której nikt nie pisał i nie słyszał, jak z Malcomem. :D
0
@Skaramuczi A można do niej jakoś zaimportować dane z Chrome?
5
@COU_11 Bardziej LM by tutaj pasowała, bo w kraju radzi sobie świetnie, bez stylu ale skutecznie.
9
@sebasek99 Po to jest Wiceprezydent, żeby przejmować obowiązki prezydenta gdy ten nie może.
3
@sebasek99 Został bo zbliża się Huragan, w sumie każdy powinien tak zrobić w obliczu zagrożenia.
0
@daniel32778 A ja wolę żeby w końcu brak Messiego zweryfikował jak słabym trenerem jest Valverde. Wróci Messi to poprawi z miejsca grę zespołu a trener znowu odetchnie, tyle, że w LM znowu sam Messi nie wystarczy.
0
@ProMILs Prawdopodobne, ale myślę, że jak tak dalej pójdzie to Valverde nie wytrzyma do Grudnia.
0
@Kozinho. Coś w tym jest, bo każdy kto odchodzi grając u nas piach, w nowym klubie gra dobrze. Paco, Denis Suarez a nawet Gomes radzą sobie lepiej. Czekam tylko na Cou, który wyrośnie na lidera w Bayernie, życzę mu tego.
0
@Tiisso Wszystko teraz zależy od tego, czy zmieni swoje podejście czy dalej będzie naginał zasady. Jeżeli nic nie zmieni to szczerze mu współczuje, bo media łącznie z kibicami go zniszczą.
0
@Darshan1010 Słyszałem, że w Juve Can i ktoś jeszcze na wylocie, to się zwolni.
0
@tombard Pewnie zapadł bym się ze wstydu pod ziemię po swoich wybrykach. Jeżeli faktycznie chciałbym zostać tak jak on, to wtedy zrobiłbym wszystko, żeby ocieplić swój wizerunek w mediach i w szatni, a zobaczymy co zrobi z tym Dembele.
0
@Tiisso Nigdzie nie napisałem, że psuje atmosferę w szatni, tylko, że będzie miał większą presję na głowie nawet ze względu na kibiców. Chcąc nie chcąc ludzie będą go o to obwiniać bo tak to działa. Gdyby był odpowiedzialny to pewnie sam bym stanął w Jego obronie, no ale jest jak jest.
0
@tombard Co bym zrobił? Długo by tu pisać, ale gdybym miał talent i dane by mi było grać dla tak wielkiego klubu, to szanował bym Jego wartości i przede wszystkim swoją pracę, bo nawet nie zarabiając milionów rocznie, nie spóźniam się do swojej i nie mam jej głęboko w poważaniu. Takie rzeczy jak szacunek wynosi się z domu.
0
@Tiisso Dużo mają, bo jak Coutinho grał podobny piach do Dembele (chociaż wg mnie dawał dużo więcej) to większość tutaj oddawała go z pocałowaniem ręki bo się nie nadaje. Nie chodzi o wypychanie, tylko o proste pytanie: Wolisz Neymara czy Dembele? Odpowiadam Neymar i tyle, jeżeli ktoś odpowiada Dembele to szanuje bo każdy ma swoje zdanie.
0
@Skaramuczi Ale kto tu mówi o jakimś płaceniu? Czy ja w jakiś sposób atakuje Dembele? Po prostu MOIM ZDANIEM powinien odejść i Neymar będzie lepszym graczem dającym więcej, tak ciężko zaakceptować czyjeś zdanie, które jest odmienne od Twojego?
26
@MarioVeB! Widzę, że podłapałeś fajne słowo "fanboy" i użyłeś go jakieś 10 razy w ciągu godziny, super. Następnym razem po Polsku napisz to może coś zrozumiemy. Tu nie chodzi o to czy ktoś jest fanem Neymara czy nie, tylko o kwestie czysto sportowe. Neymar da dużo więcej od Dembele i nie każdy musi tak myśleć.
0
@MarioVeB! Po Polsku poproszę
2
@jacobFCB Na 99.1% :) Ten cały Valedraenas dalej wierzy
4
@Skaramuczi Tu chodzi o to, że Neymar grał dużo lepiej i dał nam dużo więcej niż Dembele, odszedł w niesmaku. Dembele nie daje zupełnie nic i Jego odejście na wymianę z Neymarem było by skokiem w przód.