@Suzu Bardzo miły kapitan... z całym szacunkiem do Puyola bo miał charakter, ale kiedy taki Ansu 16 letni usłyszałby takie coś to pewnie by się zamknął w sobie. Fakt, zacisnąłby zęby ale ciężko by było potem być otwartym i wyluzowanym.
@Colon światłowód Orange 300 mb/s. Na poprzednim mieszkaniu miałem 3 lata UPC, od pierwszego miesiaca 125 mb/s, potem w tej samej cenie dali mi 300 mb/s, a potem o 5 zł więcej 500mb/s (wszystko na miedziakach, nie było tam światłowodu). Na nowym mieszkaniu brak UPC ale stwierdziłem, że 500 to za dużo.
@kibicsportu po wpisaniu imei na stronie apple wyskoczy mu kiedy był uruchomiony pierwszy raz, kiedy minęła gwarancja itp. imei jest na kazdym kartoniku od telefonu więc raczej bezpieczne.
@Encore Syndrom jednego trenera, podobnie jak Arsenal. Tyle czasu z jednym trenerem i wszystko funkcjonowało jako tako, a teraz nie potrafią się odnaleźć odkąd odszedł Fergie. Trochę potrwa zanim "przywykną" do zmiany trenera co dwa sezony.
31
@zodiak_10 i cyk, Alba bez kontuzji a tych dwóch się leczą. Mastermind.
0
@damianex10 O kurde bogu, mam oliwki w lodówce a tak się zastanawiałem co pojeść, dzięki!
2
@4drian0 No to bardziej lider, a nie gwiazda. Chociaż Buffon był kapitanem bardziej a nie liderem. Liderem był Chiellini.
0
@4drian0 Rzeczywiście, swoją magią zbliżył się do magii Messiego, oczywiście jeżeli porównamy magię bramkarza z magią takiego gracza z pola.
0
@Gomess Nie jest może dużo lepsza, ale klimat trzyma tak samo, jest tak samo dobra. Polecam.
3
@MiczenS Messi jak co sezon.
8
@Suzu Bardzo miły kapitan... z całym szacunkiem do Puyola bo miał charakter, ale kiedy taki Ansu 16 letni usłyszałby takie coś to pewnie by się zamknął w sobie. Fakt, zacisnąłby zęby ale ciężko by było potem być otwartym i wyluzowanym.
2
@krzychu1526 doktor nazywa się lolą blą
0
@dawcio142 Na Valencię miał już wyjść.
0
@seneridex Jak wstawiałem tutaj swoją muzę, to nikt się do tego nie doczepił.
0
@DaPi A to nie jest cel tej ankiety? R10 to najlepszy transfer, nie trzeba drugiej ankiety. :D
9
@adambądkowski93 Może w końcu się wkur**ł i chce, żeby ziemia oddała mu ten hajs na który jest zadłużona?
0
@4drian0 Niestety, na zdjęciu wygląda dobrze ale w realu już pixeloza :P Chyba nie ma w dobrej jakości. Ja znalazłem w 720p.
42
@Drzakubs Raczej co to znaczy samiec alfa i "ja nie wejdę?"
61
Pochwalę Wam się moją nową tapetą:
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/69902243_438198510237252_5426008532099006464_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_oc=AQn97gho72MFz2XzpILyUGvYar1AonGlkoBnYvThWc7Kp-hOzYPRArh9SzDZWFO4pt4&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=c7079eb62cc54bd29e3dee788ec1367d&oe=5E0A8457
14
@bialagora usiądź na ławce bo wilka złapiesz ::P
0
@Elosek może u Van Djika na plecach w rewanżu?
0
@Colon światłowód Orange 300 mb/s. Na poprzednim mieszkaniu miałem 3 lata UPC, od pierwszego miesiaca 125 mb/s, potem w tej samej cenie dali mi 300 mb/s, a potem o 5 zł więcej 500mb/s (wszystko na miedziakach, nie było tam światłowodu). Na nowym mieszkaniu brak UPC ale stwierdziłem, że 500 to za dużo.
0
@NeroTFP ogrywa go powoli Pochettino
0
@NaFazieHitman iks kurde de, a jeszcze Rakitica chcieli
0
@kibicsportu po wpisaniu imei na stronie apple wyskoczy mu kiedy był uruchomiony pierwszy raz, kiedy minęła gwarancja itp. imei jest na kazdym kartoniku od telefonu więc raczej bezpieczne.
3
@sewciu50 Tak, zamawiałem tam kurtkę Barcy i czapkę, wszystko było okej.
0
Valverde już wie co zrobić :P
0
@Encore Syndrom jednego trenera, podobnie jak Arsenal. Tyle czasu z jednym trenerem i wszystko funkcjonowało jako tako, a teraz nie potrafią się odnaleźć odkąd odszedł Fergie. Trochę potrwa zanim "przywykną" do zmiany trenera co dwa sezony.
0
@Encore A czy tam kiedyś było dobrze? :D
1
@Danny Gaucho Nie, wszystko git. Przyjdzie prędzej czy później.
0
Czas do spania, dobranoc! Pomyśleć, że teraz przerwa reprezentacyjna... Blah.
0
@Triv44 rano będzie update ps store.
0
@danio1899 ja miałem takie poczucie jak oglądałem na YouTubie 304 gole MSN. Ciary.
2
@DaPi Taki news już był :P