kuz

31

@zodiak_10 i cyk, Alba bez kontuzji a tych dwóch się leczą. Mastermind.

kuz

0

@damianex10 O kurde bogu, mam oliwki w lodówce a tak się zastanawiałem co pojeść, dzięki!

kuz

2

@4drian0 No to bardziej lider, a nie gwiazda. Chociaż Buffon był kapitanem bardziej a nie liderem. Liderem był Chiellini.

kuz

0

@4drian0 Rzeczywiście, swoją magią zbliżył się do magii Messiego, oczywiście jeżeli porównamy magię bramkarza z magią takiego gracza z pola.

kuz

0

@Gomess Nie jest może dużo lepsza, ale klimat trzyma tak samo, jest tak samo dobra. Polecam.

kuz

3

@MiczenS Messi jak co sezon.

kuz

8

@Suzu Bardzo miły kapitan... z całym szacunkiem do Puyola bo miał charakter, ale kiedy taki Ansu 16 letni usłyszałby takie coś to pewnie by się zamknął w sobie. Fakt, zacisnąłby zęby ale ciężko by było potem być otwartym i wyluzowanym.

kuz

2

@krzychu1526 doktor nazywa się lolą blą

kuz

0

@dawcio142 Na Valencię miał już wyjść.

kuz

0

@seneridex Jak wstawiałem tutaj swoją muzę, to nikt się do tego nie doczepił.

kuz

0

@DaPi A to nie jest cel tej ankiety? R10 to najlepszy transfer, nie trzeba drugiej ankiety. :D

kuz

9

@adambądkowski93 Może w końcu się wkur**ł i chce, żeby ziemia oddała mu ten hajs na który jest zadłużona?

kuz

0

@4drian0 Niestety, na zdjęciu wygląda dobrze ale w realu już pixeloza :P Chyba nie ma w dobrej jakości. Ja znalazłem w 720p.

kuz

42

@Drzakubs Raczej co to znaczy samiec alfa i "ja nie wejdę?"

kuz

14

@bialagora usiądź na ławce bo wilka złapiesz ::P

kuz

0

@Elosek może u Van Djika na plecach w rewanżu?

kuz

0

@Colon światłowód Orange 300 mb/s. Na poprzednim mieszkaniu miałem 3 lata UPC, od pierwszego miesiaca 125 mb/s, potem w tej samej cenie dali mi 300 mb/s, a potem o 5 zł więcej 500mb/s (wszystko na miedziakach, nie było tam światłowodu). Na nowym mieszkaniu brak UPC ale stwierdziłem, że 500 to za dużo.

kuz

0

@NeroTFP ogrywa go powoli Pochettino

kuz

0

@NaFazieHitman iks kurde de, a jeszcze Rakitica chcieli

kuz

0

@kibicsportu po wpisaniu imei na stronie apple wyskoczy mu kiedy był uruchomiony pierwszy raz, kiedy minęła gwarancja itp. imei jest na kazdym kartoniku od telefonu więc raczej bezpieczne.

kuz

3

@sewciu50 Tak, zamawiałem tam kurtkę Barcy i czapkę, wszystko było okej.

kuz

0

Valverde już wie co zrobić :P

kuz

0

@Encore Syndrom jednego trenera, podobnie jak Arsenal. Tyle czasu z jednym trenerem i wszystko funkcjonowało jako tako, a teraz nie potrafią się odnaleźć odkąd odszedł Fergie. Trochę potrwa zanim "przywykną" do zmiany trenera co dwa sezony.

kuz

0

@Encore A czy tam kiedyś było dobrze? :D

kuz

1

@Danny Gaucho Nie, wszystko git. Przyjdzie prędzej czy później.

kuz

0

Czas do spania, dobranoc! Pomyśleć, że teraz przerwa reprezentacyjna... Blah.

kuz

0

@Triv44 rano będzie update ps store.

kuz

0

@danio1899 ja miałem takie poczucie jak oglądałem na YouTubie 304 gole MSN. Ciary.

kuz

2

@DaPi Taki news już był :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?