@Chwytliwy Ja od początku go nie chciałem i wiedziałem, że nie odpali. Obym się mylił bo nie ma co życzyć komuś źle, ale będzie ciężko. Moim zdaniem popełnił błąd odchodząc z Ajaxu tak szybko. Mógł pograć jeszcze dwa sezony i nabrać pewności.
@Azi I dobrze, De Ligt będzie niewypałem. Poza Ajaxem nie odnajdzie formy, wiele przypadków już takich było. Nie mogę zrozumieć tylko dlaczego żadnego bocznego obrońcy nie ma na ławce, Wague mógłby być w razie potrzeby.
@Encore No właśnie gdyby nie nasza forma na wyjazdach to byłby mecz pikuś a tak to jest jakaś tam niepewność. Aż wstyd, że przed Granadą czujemy strach. :D
Strzelam czasem sobie w karierze czy to w fifie czy w PES 4 bramki w 20 minut i mam poczucie, że to nierealistyczne i w ogóle. Jednak muszę zmienić zdanie. :D
@Skaramuczi Skoro nie są zabronione to kto im broni też tego używać? Szukają już wymówek na siłę a są po prostu słabi i 90% kibiców białych to przyzna.
Ludzie, gra może nie zachwycała jak to nas chłopaki przyzwyczaili jako Wielka Barcelona ale bądźmy obiektywni. Wielki Liverpool obrońca tytułu dostaje w papę od Napoli, które jest mniej więcej na poziomie BVB i tam nikt nie zwalnia trenera czy połowy składu. Ciężki teren i własny stadion robią swoje. W dwumeczu z BVB mielibyśmy remis na ich stadionie bez straty gola, a nie jakieś 4-0 po bardzo słabym meczu. Fakt, Stegen uratował nam ten 1 pkt ale nie popadajmy w paranoję bo najtrudniejszy mecz w grupie mamy już za sobą i wywozimy 1 bardzo ważny punkt. Dajcie się chłopakom rozbujać na dobre. Valencia dostaje od nas baty, nie istnieje na boisku żeby potem ograć Chelsea... Czy zwolnili już Lamparda? Tak wiem, nie ten kaliber co Barca bla bla bla. To jest właśnie najgorsze, Barca nas przyzwyczaiła do dobrej gry a teraz jak jeden mecz nie wyjdzie to już są wieszane psy od trenera po zawodników. Trener jest słaby ale bez presady, poczekajcie z ocenami do końca fazy grupowej.
Z całym szacunkiem dla Messiego, ale nie powinien sie za każdym razem pakować w drybling... W tym meczu miał przynajmniej dwie kontry i wbiegł w 3 obrońców tracąc i mając na skrzydłach opcje.
5
Przecież każdy lepszy trener z charyzmą po takiej połowie by ich pozabijał w szatni...
0
@Volk ale u siebie chociaż akcje potrafimy zrobić składną i groźną ..
1
30 minut bez żadnej ładnej i dobrej akcji przeciwko wielkiej GRANADZIE. To się nie dzieje.
2
Gramy jak z ekstraklasy... Przynajmniej kilku graczy. Tragedia co się z nami dzieję na wyjazdach.
0
Ten cały Azeez już mi na nerwy działa.
0
Boże jak to się ciężko ogląda...
0
Ja pie**ole....
0
VAMOS! :) Po 3 pkt!
0
Atletico już topnieje :) Dzisiaj 3 pkt, jutro Real traci i jest świetnie.
0
@Chwytliwy Ja od początku go nie chciałem i wiedziałem, że nie odpali. Obym się mylił bo nie ma co życzyć komuś źle, ale będzie ciężko. Moim zdaniem popełnił błąd odchodząc z Ajaxu tak szybko. Mógł pograć jeszcze dwa sezony i nabrać pewności.
0
@Azi I dobrze, De Ligt będzie niewypałem. Poza Ajaxem nie odnajdzie formy, wiele przypadków już takich było. Nie mogę zrozumieć tylko dlaczego żadnego bocznego obrońcy nie ma na ławce, Wague mógłby być w razie potrzeby.
0
Ależ rotacje w tym sezonie, Valverde chyba zamiast Zielińskiego wstał rano i coś mu się przestawiło.
0
@Encore No właśnie gdyby nie nasza forma na wyjazdach to byłby mecz pikuś a tak to jest jakaś tam niepewność. Aż wstyd, że przed Granadą czujemy strach. :D
0
To jak dzisiaj pokaz mocy czy kolejny wyjazd po którym masowo zwalniamy trenera? Jak stawiacie?
1
@kerouac Od razu po zaksięgowaniu wpłaty, chyba, że idziesz na pocztę z przekazem.
0
Który to już mecz Barcy na C+ z kolei? Nie narzekam bo mam C+, ale to trochę nie fair dla posiadaczy Eleven.
0
Bernardo na kapitanie! :D
0
Strzelam czasem sobie w karierze czy to w fifie czy w PES 4 bramki w 20 minut i mam poczucie, że to nierealistyczne i w ogóle. Jednak muszę zmienić zdanie. :D
1
@badej60 No i super, a ja se pograłem w nowego coda w otwartej becie i muszę przyznać, że jest kozak.
0
@Skaramuczi Skoro nie są zabronione to kto im broni też tego używać? Szukają już wymówek na siłę a są po prostu słabi i 90% kibiców białych to przyzna.
28
@damianex10 Tylko Roman jakiś wczorajszy bo długo przetrawiał co powiedziała :D
4
Ludzie, gra może nie zachwycała jak to nas chłopaki przyzwyczaili jako Wielka Barcelona ale bądźmy obiektywni. Wielki Liverpool obrońca tytułu dostaje w papę od Napoli, które jest mniej więcej na poziomie BVB i tam nikt nie zwalnia trenera czy połowy składu. Ciężki teren i własny stadion robią swoje. W dwumeczu z BVB mielibyśmy remis na ich stadionie bez straty gola, a nie jakieś 4-0 po bardzo słabym meczu. Fakt, Stegen uratował nam ten 1 pkt ale nie popadajmy w paranoję bo najtrudniejszy mecz w grupie mamy już za sobą i wywozimy 1 bardzo ważny punkt. Dajcie się chłopakom rozbujać na dobre. Valencia dostaje od nas baty, nie istnieje na boisku żeby potem ograć Chelsea... Czy zwolnili już Lamparda? Tak wiem, nie ten kaliber co Barca bla bla bla. To jest właśnie najgorsze, Barca nas przyzwyczaiła do dobrej gry a teraz jak jeden mecz nie wyjdzie to już są wieszane psy od trenera po zawodników. Trener jest słaby ale bez presady, poczekajcie z ocenami do końca fazy grupowej.
0
@socha Suarez i Griezmann szli po obu stronach.
3
Z całym szacunkiem dla Messiego, ale nie powinien sie za każdym razem pakować w drybling... W tym meczu miał przynajmniej dwie kontry i wbiegł w 3 obrońców tracąc i mając na skrzydłach opcje.
0
Pierwszą się fajnie oglądało, w drugiej nas nie na.
0
Messi powinien podawać...
0
@Szpadla Suareza nie widziałeś? Czy ślepy jesteś?
0
Kto jak nie Mats? Zgadlem. :)
1
@Janiama To też jest prawda, warto zauważyć jak np Griezmann haruje w obronie, wybijając chyba 2 czy 3 piłki.
0
@klopx A moim zdaniem ma technikę dużo lepszą od Dembele, piłka się tak od Niego nie odbija jak od Dembele.