kuz

0

@FCB24 kali być, kali jeść

kuz

0

@Munio jakieś 80% kursu wtedy możesz wypłacić, im większe prowadzenie tym wiecej hajsu.

kuz

0

@Nolife1899 myślę, że jak byście połamali mu nogi to raczej łatwo.

kuz

3

@ArterkHD mam to samo z Casemiro i Carvajalem, miałem z Pepe za Mourinho.

kuz

0

@Explode niepotrzebne problemy, a pisiory potrafią się przyczepić. Podobno b365 walczy o powrót na Polski rynek, jakoś podatek mnie nie będzie bardzo bolał, ale za to sam interfejs i oferta była kozacka. Obstawiłes mecz, drużyna strzelała gola i mogłeś wyciągać sobie od razu dajmy a to jakiś %. Tyle razy na końcu mecz nie wchodził a ja wczesniej wyjąłem sobie już parę stówek.

kuz

3

@Kapitan hawk cashout w Polskich bukach jest aby być, ile bym dał żeby działał tak jak na b365 np. raczej nigdy tak nie będzie.

kuz

15

@DaPi jeszcze Lucho by się przydał jak ląduje helikopterem na tym wieżowcu

kuz

0

@MarioVeB! No ale w Lidze wygrali każdy mecz wyjazdowy, więc nie wiem skąd ten argument. Styl stylem ale punkty mają.

kuz

3

Albo mi się wydaje albo Hazard zupełnie niewidoczny jak u nas Antoś

kuz

4

@MarioVeB! Z tego co słyszałem, to właśnie na wyjazdach grają lepiej...

kuz

3

Nawet Laptopkolegi potrafi poukładać drużynę, żeby grała fajny futbol, przyjemny dla oka. Co Sevilla ma lepszego od nas? Zawodnicy o klasę słabsi ale trochę mniej zarabiają i chyba bardziej im zależy.

kuz

1

@Kubox Odkąd wszedł, zaczęło się coś dziać na lewym skrzydle, ale z niczego nic nie zrobi, próbował wiele razy rozegrać coś z Messim, raz nawet wyłożył mu ładnie ale strzał Leo nie wyszedł. Na plus ogólnie.

kuz

0

@Drzakubs Myślę, że po takiej stracie nie wróci do publicznego pokazywania się jeszcze ze dwa lata, ciężko otrząsnąć się w kilka tygodni.

kuz

2

@norbi77 Co sprawia, że w jednym meczu potrafią wymienić 4 podania na jeden kontakt, piła chodzi pięknie, zawodnicy są ustawieni idealnie i potrafią wyłożyć sobie patelnie do pustej, a w drugim jeden ma piłkę i nie ma z kim rozegrać bo reszta się patrzy/jest dobrze kryta/trener nie dał wytycznych? Ciężko to pojąć, oglądasz mecz z Valencią a potem tydzień później z Granadą i jakbyś widział dwa inne zespoły. Można powiedzieć, że Valencia zagrała słabo, ale ona potem wygrała z Chelsea na wyjeździe...

kuz

3

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że po Romie i Liverpoolu miałem nastawienie - przyszedł De Jong, Griezmann, będzie komu ruszyć to szambo w przyszłości, jeżeli znowu będziemy w takiej dupie i nikomu się nie będzie chciało. Dzisiejszy mecz pokazał, że tutaj nawet najlepsi, najbardziej kreatywni gracze nic nie pomogą... Każdy dostaje paraliżu jakby miał opaskę z prądem na nodze aktywującą się gdy za mocno próbujesz czy coś. Dzisiaj jedynie De Jong próbował, ale też nic mu nie wychodziło. Można powiedzieć, że sam nie ugra, nic nie zrobi bez pomocy kolegów, ale jednak odkąd trenerem jest Valverde takie rzeczy się zdarzają i teraz to nie jest już Liverpool i półfinał LM (presja i poziom rywala) tylko jakaś średnia (o ile średnia to dobre określenie, lepsze było by słaba) Granada... Wcześniej było BVB, które też gigantem nie jest, Athletic. W zeszłym sezonie zdarzyło nam się może dwa, trzy razy zagrać taki mecz - paraliż, teraz? Rozegraliśmy niespełna kilka meczy a już 3 wyglądały dramatycznie. Strach pomyśleć co będzie dalej. Ogólnie słabszy mecz od dzisiejszego, który oglądałem to dwumecz z Bayernem, tam kompletnie nie istniała nasza drużyna, ale Bayern a Granada? Athletic? Znając życie w meczu z Villarreal strzelimy jakieś 4 bramki, ktoś zabłyśnie ładnym podaniem, fajnym dryblingiem i Valverde znowu będzie spokojny o posadę. Szkoda, że Barto jest taki ślepy i nie ma jaj, bo w innym klubie tego kalibru już po Anfield trener leciałby na zbity pysk (biorąc pod uwagę, że to drugi raz.)

kuz

0

@Kamilos84 U nas główny news powinien brzmieć: "Barca może zwolnić Valverde."

kuz

0

@koszol No chyba tylko eliminacje i równe mecze z Legią czy Piastem :D

kuz

0

@BarcaInfo ja do starego po meczu to samo powiedziałem, i co?

kuz

0

@Criss18Barca na pewno zarabiając miliony przez ostatnie kilka lat skończyła by się kasa... Do tego od razu by go zatrudnił jakiś mniejszy klub.

kuz

1

Tylko Ansu i De Jong dostali po 5, reszta 1 za tak beznadziejny mecz. Może to i prawda, że De Jong i Fati są jeszcze odporni na tego słabego trenera i Jego założenia, co może się zmienić po kilku następnych spotkaniach. Albo Valverde wyleci albo stracimy ostatnie dobre ogniwa i będziemy dostawać w papę od drużyn Ekstraklasy w eliminacjach LE..

kuz

1

@FafitFCB Najbardziej mnie śmieszą argumenty niektórych ludzi, że nawet oni by wygrali ligę z takim Bayernem czy City :D

kuz

5

Wstyd i hańba. Cały pieprzony dzień czekać na mecz ukochanego klubu i potem oglądać takie coś, w sumie to już któryś z kolei. Przeciwnik coś gra = my nie gramy nic. Valencia i Betis są w większym kryzysie od nas dlatego te mecze to zasłona dymna na naszą formę na początku sezonu. Jeżeli Valverde nie poleci po tym spotkaniu to aż strach pomyśleć ile jeszcze musimy przegrać by tak się stało, oby to nie kosztowało drużyny całego sezonu.

kuz

0

@Leooo albo City, tam chociaż kawałek tęgo piękna Guardioli można zobaczyć...

kuz

2

Karny był jak byk!!! Gdzie ten VAR?!

kuz

1

Griezmann gra na skrzydłach i nie istnieje, ciekawe kur*a dlaczego... Nyawwt dzban by się domyślił że on nie powinien tam grać.

kuz

0

Ten trener musi mieć na tyle jaj, żeby po tym meczu samemu odejść i zwolnić miejsce komuś, kto ma pomysł na grę. Z taką drużyną grać taką padakę...

kuz

0

2-0 karny i elo żegnamy Valverde, to już za dużo.

kuz

0

@DonAndresFCB debiutował z Betisem :)

kuz

0

@Chwytliwy oni wszyscy grają jakby im rodziny porwali i zagrozili zabiciem

kuz

2

@tombard co nazywasz rakowiskiem? Może powiesz że gramy piękna piłkę i wszystko jest ok?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?