kuz

0

@kenneth99 To ten sam, co strzelił 9 goli w jednym meczu mistrzostw młodzieżowych.

kuz

3

-Mamy dobry wynik na ciężkim terenie
-W końcu mamy pomoc, która potrafi zdominować środek pola, a szczególnie Arthurito złoty król
-Mamy Messiego na ławce, który wchodząc za Suareza mógłby dać miejsce dla Antka w ataku ale pewnie zejdzie Fati.

Jedyny minus to kontuzja Alby.

kuz

0

@mate92 jak to nic? Mamy sytuacje. Nie w każdym meczu będzie po 3 sam na sam na połowę zrozumcie to w końcu. Do tego mamy jeszcze Messiego na ławce.

kuz

18

Ale mamy fajne pomysły na stałe fragmenty. Podoba mi się to!

kuz

1

@mate92 BVB to słabeusz według Ciebie? Do tego w końcu mamy kontrolę środka pola.

kuz

2

Ale tu ludzie narzekają... Gramy na wyjeździe z trudnym, mocnym rywalem w formie, gramy dobrze, kontrolujemy gre, są sytuacje. Nie zawsze będzie 0-3 i do domu.

kuz

1

Zamienili się stronami, wow!

kuz

0

Erni opoerdala Busiego po raz pierwszy hehe :D

kuz

5

Większości kupa i ból brzucha nie pozwoliłaby wyjść na boisko, a Ansu gra bez spiny jakby grał od zawsze.

kuz

0

@kibicsportu to u nich normalne przy większym obciążeniu.

kuz

1

De Jong już dwa niecelne podania, sprzedać póki coś warty.

kuz

0

Dlaczego oni śpiewają hymn liverpoolu? Widziałem, że mają nawet na szalikach ten tekst.

kuz

1

Jakiś kolarz rowerzysta psuje wasze kupony :D

kuz

20

Powinniśmy się cieszyć, że Inter gubi punkty z potencjalnie najsłabszym zespołem.

kuz

0

No to ładny Inter :D

kuz

0

@Luki 10 wiem, że to 20 min ale Slavia wygląda na ich tle imponująco.

kuz

2

Inter możemy chyba wykreślić z listy drużyn, które mogą nam zagrozić... Spodziewałem się czegoś więcej od Włochów.

kuz

6

Tak jak ktoś napisał wcześniej, po co te dwie godziny rozgrywania meczów, skoro najlepsze i tak są rozgrywane jednocześnie...

kuz

5

@MontelQ Tylko McFMS

kuz

0

@SuperPatsonFCB Źle zrozumiałem w takim razie, bardziej myślałem, że jakaś gablotka czy po prostu wisi sobie w pokoju. Niestety te podróbki się do prania nie nadają, może ręcznie delikatnie ale do pralki nigdy. Do tego śmierdzą strasznie po kilku godzinach noszenia, ten poliester ma to do Siebie. Mam oryginalną koszulką reprezentacji i Barcelony i mają już ponad rok a dalej są w świetnym stanie.

kuz

0

@SuperPatsonFCB Ale skoro jej nie nakładasz, to nie lepiej kupić sobie podróbkę za 100 na jakimś allegro? Przecież i tak jej nie zniszczysz a 300 masz w kieszeni. Fakt, sam mam jedną oryginalną, ale co sezon chyba bym nie wydawał tyle.

kuz

5

@Veb1233 Chcieli rewolucję to mają, ale Francuską :D

kuz

0

@Pitera27 Polecę klasykiem: "Kurczak, ryż i kreatyna, zrobią z Ciebie skur**syna."

kuz

0

@Socjopata Nie, nie jestem :D i w sumie to mam w dupie ekstraklasę a co dopiero 1 ligę :P

kuz

0

@Socjopata Tyle samo punktów i lepszy bilans o jedną bramkę, rzeczywiście wyjaśnieni w hooy.

kuz

1

@Kuczek Przegrywasz specjalnie wszystkie rozgrywki, żeby zwolnili Ernesto a potem przypominasz sobie, że to FIFA. :D

kuz

0

@Triv44 Florian Thauvin MŚ 2018 z Francją. Drugie trofeum to MŚ U-20, a to się liczy do juniorów. Ogólnie trzeba szukać graczy, którzy dostali powołanie na duży turniej, mało w nim grali a ich drużyna zdobyła trofeum, kilku na pewno się znajdzie.

kuz

1

@Triv44 Pavard ma MŚ i tarczę 2 Bundesligi ze Stuttgartem w 2016

kuz

0

@sevs Spokojnie, przyjdzie mecz z Realem to wygrają :D

kuz

0

@marcin000019 To tym bardziej przerąbana historia...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?