kuz

0

@marcin000019 A jak Chińczycy przejęli klub, to nie dostali po dupie za finansowe fair play? Nie śledzę Milanu ale coś kojarzę.

kuz

5

Wielka szkoda jak się patrzy na Milan w tych czasach. Nawet jak się im nie kibicuje, to ktoś kto pamięta 2003-2009 wie co Milan znaczył w Europie a jak to wygląda teraz. I nawet nie widać żadnej poprawy. Namieszali z właścicielami, chcieli zlepić ekipę za grubą kasę a jak widać to nie zawsze działa. Smutno trochę.

kuz

0

Brama z gry. WOW! :D Eee, myślałem, że jakiś ładny a tu babol bramkarza bardziej niż jakiś wyskok Piątunia.

kuz

0

@kielon93 Karny w lewy dolny róg, bramkarz poszedł w tę stronę ale nie zdążył. A teraz uruchom wyobraźnie i masz skrót.

kuz

15

Dobrze, że Piątkowi te karne oddali bo z gry to by nic nie miał przez cały sezon.

kuz

0

@Triv44 Myślę, że już jest jednym z najlepszych jak nie najlepszym napastnikiem w historii Bundesligi. W Europie jest światową czołówką aktualnie, tylko polityka Bayernu trochę mu pokrzyżowała plany jeśli chodzi o trofea i końcowy sukces drużyny. No i Sheva nie grał z Messim i Ronaldo w jednym czasie, a to też dużo robi.

kuz

1

@AllBundy Przegrana w finale. Więcej pieniędzy do budżetu + większy prestiż + brak beki ze strony innych kibiców.

kuz

0

@nammah Zawsze były, ale nie w takim stopniu.

kuz

0

@Baaarca95 Cast Away, Wszystko za życie

kuz

0

Porto z 0-2 na 2-2 :( Jak żyć?

kuz

0

@Tomason Na początku chłopaki przegrają i zremisują parę meczy, to potem już będą wszystko wygrywać bo nie będzie miejsca na wpadki. :)

kuz

0

@Gomess W sumie wszystko teraz jest rakotwórcze. Kiedyś ludzie tak nie umierali na raka, bo jedzenie było zdrowsze, a teraz wszystko jest nafaszerowane chemią i ciężko uniknąć.

kuz

9

@kenneth99 Żarty żartami, ale jeżeli było by np 5 zł to bym rzucił bez problemu, jak pewnie większość użytkowników tutaj. Dobra praca nigdy nie powinna być darmowa.

kuz

3

Może już było pytanie, ale czy @KamQiX robił już kalendarz na wrzesień? Bo chyba Ty zawsze wrzucałeś te fajne tapetki a bym sobie zmienił chętnie, o ile powstało coś takiego. A może macie jakieś zdjęcia ekipy 19/20 w dobrej rozdzielczości minimum FULL HD, bo google nic nie ma...

kuz

8

@norbi77 mi to się wydaję, że on po prostu przypadkiem zarył w murawę a nie, że niby chciał tak :D

kuz

0

@krzychu1526 Trzeba za pierda lać. Skoro ktoś puszcza pierda w towarzystwie to trzeba lać za takie coś, proste.

kuz

0

@Barca-Messi10 Bo przegraliśmy z Bilbao w pierwszej kolejce?

kuz

2

Son po roku w Rosji na boisku :D

kuz

29

@BarcaInfo De Jong też w sumie xdd

kuz

2

Czy ja śnie? Co oni grają...

kuz

2

Wierzyłem w szansę Fatiego od poczatku i jest :) Erni jak Ty mi zaimponowałeś. Tylko pamiętajmy co się dzieje gdy skład się podoba na Rambli...

kuz

0

Jakie szanse na Ansu od pierwszej minuty? Chcielibyście? :))

kuz

0

@rafal314 demo jest zblurowane strasznie, nie wiem czy to celowy zabieg.

kuz

0

@kkbarca Polecam Bociana BIO i do tego woda z cytryną a nie żadne soki czy napoje. Potem jeszcze przed spaniem butelka wody i jutro żywczyk będziesz.

kuz

0

Ładny banner "Fuck RB" :P

kuz

0

Jak myślicie, czy ewentualna dzisiejsza porażka podgrzeje trochę grunt pod nogami Valverde czy nie?

kuz

46

"Cafe Bernabeu" :D chyba bardziej nie dało się odgapić pomysłu jakim jest La Rambla, trochę to śmieszne.

kuz

0

@Szicek10 Mbappe

kuz

3

@norbi77 12 września.

kuz

15

@koszol Zależy, na jakiej stronie zapytasz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?