Wielka szkoda jak się patrzy na Milan w tych czasach. Nawet jak się im nie kibicuje, to ktoś kto pamięta 2003-2009 wie co Milan znaczył w Europie a jak to wygląda teraz. I nawet nie widać żadnej poprawy. Namieszali z właścicielami, chcieli zlepić ekipę za grubą kasę a jak widać to nie zawsze działa. Smutno trochę.
@Triv44 Myślę, że już jest jednym z najlepszych jak nie najlepszym napastnikiem w historii Bundesligi. W Europie jest światową czołówką aktualnie, tylko polityka Bayernu trochę mu pokrzyżowała plany jeśli chodzi o trofea i końcowy sukces drużyny. No i Sheva nie grał z Messim i Ronaldo w jednym czasie, a to też dużo robi.
@Gomess W sumie wszystko teraz jest rakotwórcze. Kiedyś ludzie tak nie umierali na raka, bo jedzenie było zdrowsze, a teraz wszystko jest nafaszerowane chemią i ciężko uniknąć.
@kenneth99 Żarty żartami, ale jeżeli było by np 5 zł to bym rzucił bez problemu, jak pewnie większość użytkowników tutaj. Dobra praca nigdy nie powinna być darmowa.
Może już było pytanie, ale czy @KamQiX robił już kalendarz na wrzesień? Bo chyba Ty zawsze wrzucałeś te fajne tapetki a bym sobie zmienił chętnie, o ile powstało coś takiego. A może macie jakieś zdjęcia ekipy 19/20 w dobrej rozdzielczości minimum FULL HD, bo google nic nie ma...
0
@marcin000019 A jak Chińczycy przejęli klub, to nie dostali po dupie za finansowe fair play? Nie śledzę Milanu ale coś kojarzę.
5
Wielka szkoda jak się patrzy na Milan w tych czasach. Nawet jak się im nie kibicuje, to ktoś kto pamięta 2003-2009 wie co Milan znaczył w Europie a jak to wygląda teraz. I nawet nie widać żadnej poprawy. Namieszali z właścicielami, chcieli zlepić ekipę za grubą kasę a jak widać to nie zawsze działa. Smutno trochę.
0
Brama z gry. WOW! :D Eee, myślałem, że jakiś ładny a tu babol bramkarza bardziej niż jakiś wyskok Piątunia.
0
@kielon93 Karny w lewy dolny róg, bramkarz poszedł w tę stronę ale nie zdążył. A teraz uruchom wyobraźnie i masz skrót.
15
Dobrze, że Piątkowi te karne oddali bo z gry to by nic nie miał przez cały sezon.
0
@Triv44 Myślę, że już jest jednym z najlepszych jak nie najlepszym napastnikiem w historii Bundesligi. W Europie jest światową czołówką aktualnie, tylko polityka Bayernu trochę mu pokrzyżowała plany jeśli chodzi o trofea i końcowy sukces drużyny. No i Sheva nie grał z Messim i Ronaldo w jednym czasie, a to też dużo robi.
1
@AllBundy Przegrana w finale. Więcej pieniędzy do budżetu + większy prestiż + brak beki ze strony innych kibiców.
0
@nammah Zawsze były, ale nie w takim stopniu.
0
@Baaarca95 Cast Away, Wszystko za życie
0
Porto z 0-2 na 2-2 :( Jak żyć?
0
@Tomason Na początku chłopaki przegrają i zremisują parę meczy, to potem już będą wszystko wygrywać bo nie będzie miejsca na wpadki. :)
0
@Gomess W sumie wszystko teraz jest rakotwórcze. Kiedyś ludzie tak nie umierali na raka, bo jedzenie było zdrowsze, a teraz wszystko jest nafaszerowane chemią i ciężko uniknąć.
9
@kenneth99 Żarty żartami, ale jeżeli było by np 5 zł to bym rzucił bez problemu, jak pewnie większość użytkowników tutaj. Dobra praca nigdy nie powinna być darmowa.
3
Może już było pytanie, ale czy @KamQiX robił już kalendarz na wrzesień? Bo chyba Ty zawsze wrzucałeś te fajne tapetki a bym sobie zmienił chętnie, o ile powstało coś takiego. A może macie jakieś zdjęcia ekipy 19/20 w dobrej rozdzielczości minimum FULL HD, bo google nic nie ma...
8
@norbi77 mi to się wydaję, że on po prostu przypadkiem zarył w murawę a nie, że niby chciał tak :D
0
@krzychu1526 Trzeba za pierda lać. Skoro ktoś puszcza pierda w towarzystwie to trzeba lać za takie coś, proste.
0
@Barca-Messi10 Bo przegraliśmy z Bilbao w pierwszej kolejce?
2
Son po roku w Rosji na boisku :D
29
@BarcaInfo De Jong też w sumie xdd
2
Czy ja śnie? Co oni grają...
2
Wierzyłem w szansę Fatiego od poczatku i jest :) Erni jak Ty mi zaimponowałeś. Tylko pamiętajmy co się dzieje gdy skład się podoba na Rambli...
0
Jakie szanse na Ansu od pierwszej minuty? Chcielibyście? :))
0
@rafal314 demo jest zblurowane strasznie, nie wiem czy to celowy zabieg.
0
@kkbarca Polecam Bociana BIO i do tego woda z cytryną a nie żadne soki czy napoje. Potem jeszcze przed spaniem butelka wody i jutro żywczyk będziesz.
0
Ładny banner "Fuck RB" :P
0
Jak myślicie, czy ewentualna dzisiejsza porażka podgrzeje trochę grunt pod nogami Valverde czy nie?
46
"Cafe Bernabeu" :D chyba bardziej nie dało się odgapić pomysłu jakim jest La Rambla, trochę to śmieszne.
0
@Szicek10 Mbappe
3
@norbi77 12 września.
15
@koszol Zależy, na jakiej stronie zapytasz.