kuz

0

@Asturyjczyk A widziałeś jak ten Pedrerol wygląda? Jakby dopiero wstał po dwudniowym melanżu.

kuz

0

@Colon El Chiriguito, gdyby podali, że Elvis żyje to bym się nie zdziwił.

kuz

1

@krzychu1526 Mauro widze Cię! :P

kuz

0

@ViscaBarca123 Niby nasz ale nie do końca. :P

kuz

0

@MarioVeB! Można dać szanse dla graczy Barcy B, gdybyśmy sprowadzili nominalnego skrzydłowego. Wtedy Fati mógłby być Jego zmiennikiem, a Perez zmiennikiem Messiego. Każda pozycja była by przynajmniej podwojona. Jeżeli liczymy Griezmanna jako LS, to wtedy nie mamy zmiennika dla Suareza.

kuz

0

@jeyx77x Dobrze, że mu ten pomysł nie wypalił :D

kuz

0

@Bogan Jest dosłownie parę postów niżej. Usuń.

kuz

0

@grizzy10 Willian dostał nr 10 a Chelsea ma bana transferowego. Nie wleci.

kuz

1

@tombard Malcom to akurat zrozumiałe, Valverde go pomijał a kasa na Griezmanna była potrzebna. Coutinho do dzisiaj nie rozumiem, może gdybym był Jego przeciwnikiem to bym myślał inaczej.

kuz

1

@NaFazieHitman Ale jak Valverde chciał Parejo to go tutaj tłamsili wszyscy...

kuz

0

@bartoszekkk Przecież to tylko będzie podsumowanie okienka.

kuz

3

@Olkovsky9 Zapomniałem dopisać, nie wkleiło mi linkacza.

kuz

0

@Olkovsky9

kuz

1

[Di Marzio] Przybyły podpisane dokumenty. Za moment będzie ogłoszenie. Chodzi o Icardiego oczywiście.

kuz

1

Mówili o 19, że nie będzie żadnych ruchów w Barcelonie a tu cyk, 21:45 i Pedri oficjalnie. Komu tu wierzyć w tym świecie?

kuz

0

@Cave Ale to nie jest spoiler bo wszystko ma miejsce już w pierwszym odcinku i to nie jest żaden plot changer.

kuz

0

@PatrickoBarca Osobiście mam taki charakter, że lubię się nakręcać i sprawia mi to frajdę, przynajmniej mam co robić do północy :P

kuz

3

@bartoszekkk A to by było fajne rozwiązanie :) @4drian0 teraz już mówią o Lucasie :P

kuz

9

Jeszcze raz oficjalna okładka filmu pt "Saga z Neymarem"

https://imgur.com/eE8aDXP

kuz

3

@PatrickoBarca Nie dojdzie, ale mogli by przecież podpisać wszystko wcześniej i tylko czekać na dopięcie Icardiego? No nie?

kuz

0

@MisterGuardiola Mam dokładnie tak samo jak Ty. Modyfikacje będą gotowe w dniu premiery podobno, więc to nie problem, nawet ekstraklasę już kończą.

kuz

0

@Criss18Barca Gdyby Sławomir wiedział wcześniej to tak by brzmiał tytuł Jego hitu. Neymar Neymar w Barcelonie.

kuz

0

@tombard Ostatnie oficjalne to "Jesteśmy bliżej porozumienia". A powiedział to Bordas 27 sierpnia w Monako.

kuz

0

Przecież może być tak, że załatwią wszystko dziś a ogłoszą na spokojnie, jutro. Także na Icardiego też bym dziś nie liczył.

kuz

3

Jest Domenech! Ciekawe co powie. :D Powiedział o Pedrim, można się rozejść.

kuz

0

@robsesh Pytanie brzmi, skąd on nagle coś wie skoro siedzi w tym studio cały dzień? Dostał cynk?

kuz

0

@bartoszekkk Mogą to obrócić w grę słów bez problemu.

kuz

0

Te chłopaki w studiu ElChiriguito to siedzą na komputerach a dodatkowo wertują wszystko w telefonach :D

kuz

0

@sidzej Ja tam się szykowałem na taką rozrywkę na wieczór, że plota będzie goniła plotę im bliżej do północy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?