@MarioVeB! Można dać szanse dla graczy Barcy B, gdybyśmy sprowadzili nominalnego skrzydłowego. Wtedy Fati mógłby być Jego zmiennikiem, a Perez zmiennikiem Messiego. Każda pozycja była by przynajmniej podwojona. Jeżeli liczymy Griezmanna jako LS, to wtedy nie mamy zmiennika dla Suareza.
@tombard Malcom to akurat zrozumiałe, Valverde go pomijał a kasa na Griezmanna była potrzebna. Coutinho do dzisiaj nie rozumiem, może gdybym był Jego przeciwnikiem to bym myślał inaczej.
8
https://x.com/lozophile/status/1168637773265457152
0
@Asturyjczyk A widziałeś jak ten Pedrerol wygląda? Jakby dopiero wstał po dwudniowym melanżu.
0
@Colon El Chiriguito, gdyby podali, że Elvis żyje to bym się nie zdziwił.
1
@krzychu1526 Mauro widze Cię! :P
0
@ViscaBarca123 Niby nasz ale nie do końca. :P
0
@MarioVeB! Można dać szanse dla graczy Barcy B, gdybyśmy sprowadzili nominalnego skrzydłowego. Wtedy Fati mógłby być Jego zmiennikiem, a Perez zmiennikiem Messiego. Każda pozycja była by przynajmniej podwojona. Jeżeli liczymy Griezmanna jako LS, to wtedy nie mamy zmiennika dla Suareza.
0
@jeyx77x Dobrze, że mu ten pomysł nie wypalił :D
0
@Bogan Jest dosłownie parę postów niżej. Usuń.
0
@grizzy10 Willian dostał nr 10 a Chelsea ma bana transferowego. Nie wleci.
1
@tombard Malcom to akurat zrozumiałe, Valverde go pomijał a kasa na Griezmanna była potrzebna. Coutinho do dzisiaj nie rozumiem, może gdybym był Jego przeciwnikiem to bym myślał inaczej.
1
@NaFazieHitman Ale jak Valverde chciał Parejo to go tutaj tłamsili wszyscy...
0
@bartoszekkk Przecież to tylko będzie podsumowanie okienka.
3
@Olkovsky9 Zapomniałem dopisać, nie wkleiło mi linkacza.
0
@Olkovsky9
1
[Di Marzio] Przybyły podpisane dokumenty. Za moment będzie ogłoszenie. Chodzi o Icardiego oczywiście.
1
Mówili o 19, że nie będzie żadnych ruchów w Barcelonie a tu cyk, 21:45 i Pedri oficjalnie. Komu tu wierzyć w tym świecie?
0
@Cave Ale to nie jest spoiler bo wszystko ma miejsce już w pierwszym odcinku i to nie jest żaden plot changer.
0
@PatrickoBarca Osobiście mam taki charakter, że lubię się nakręcać i sprawia mi to frajdę, przynajmniej mam co robić do północy :P
3
@bartoszekkk A to by było fajne rozwiązanie :) @4drian0 teraz już mówią o Lucasie :P
9
Jeszcze raz oficjalna okładka filmu pt "Saga z Neymarem"
https://imgur.com/eE8aDXP
3
@PatrickoBarca Nie dojdzie, ale mogli by przecież podpisać wszystko wcześniej i tylko czekać na dopięcie Icardiego? No nie?
0
@MisterGuardiola Mam dokładnie tak samo jak Ty. Modyfikacje będą gotowe w dniu premiery podobno, więc to nie problem, nawet ekstraklasę już kończą.
0
@Criss18Barca Gdyby Sławomir wiedział wcześniej to tak by brzmiał tytuł Jego hitu. Neymar Neymar w Barcelonie.
0
@tombard Ostatnie oficjalne to "Jesteśmy bliżej porozumienia". A powiedział to Bordas 27 sierpnia w Monako.
0
Przecież może być tak, że załatwią wszystko dziś a ogłoszą na spokojnie, jutro. Także na Icardiego też bym dziś nie liczył.
3
Jest Domenech! Ciekawe co powie. :D Powiedział o Pedrim, można się rozejść.
0
@robsesh Pytanie brzmi, skąd on nagle coś wie skoro siedzi w tym studio cały dzień? Dostał cynk?
0
@bartoszekkk Mogą to obrócić w grę słów bez problemu.
0
Te chłopaki w studiu ElChiriguito to siedzą na komputerach a dodatkowo wertują wszystko w telefonach :D
0
@sidzej Ja tam się szykowałem na taką rozrywkę na wieczór, że plota będzie goniła plotę im bliżej do północy.