kuz

1

@snoopdegie konkretem może być też brak jakichkolwiek ruchów :D

kuz

0

@Danny Gaucho Już kupiłem popcorn! :D

kuz

2

Ahhhh jutro zapinamy pasy i do samej północy będziemy łykać tyle bredni, że głowa pęknie :D Oby to się skończyło jakimś dobrym transferem z i/albo do klubu. Fajnie w końcu wiedzieć, że jutro już będą konkrety a nie tylko wymysły mediów.

kuz

0

@Hubert98 Na 90% tak jest, ale aż dziw bierze, że takiemu komuś zależy na sztucznych lajkach w internecie :D To jakby nagle jakiś Rivaldo czy Puyol zaczął wypisywać bzdury, może nie ten kaliber, ale jednak.

kuz

0

@Hubert98 Jego najnowszy post mówi, że na 1000% przyjdzie teraz. :D

kuz

1

Eibar niestety puchnie, Atleti 2-2.

kuz

0

@Pitera277 Według tego co można przeczytać, to były gracz Barcy Futsal, a teraz jakiś tam dziennikarz, bo ma zdjęcia jak zadaje pytania dla Valverde na konferencji. Poza tym dużo fotek z ludźmi bliskimi klubowi. Na 90% robi z Siebie wariata i na koniec powie, że był pewien ale się nie udało itp. Aż dziwne, że jakiś tam ex reprezentant Barcy ryzykuje dla lajków na instagramie.

kuz

0

Ten cały Valdearenas to bardzo ciekawy twór internetowy. Zaspamował sobie konto zdjęciami z Barto, z Neymarem. Teraz pytanie czy robi to żeby zbudować autentyczność, zyskać rozgłos i obserwujących? W sumie bez sensu, bo już pomyje na Niego wylewają i jeżeli te 120 tys obserwujących zacznie go masowo zgłaszać to zablokują mu konto. Chłop dalej pisze, że Neymar przyjdzie, kto wie, może kluby się dogadały i czekają do samego końca? Barto mówił "to będzie długie lato" zaraz po tym całym szczycie w Monaco, może o to chodziło? Że będziemy czekać do ostatniej godziny? Zarabiają dzięki temu na wizerunku. BTW. ale piękna akcja Barcy B.

kuz

4

@xArabx Jutro o północy.

kuz

2

@MichalZZZ Nie takie rzeczy się działy, i ten wariat Valdearenas :D

kuz

0

@MichalZZZ Ja bym radził poczekać do końca okienka :D

kuz

0

@nietoperz Warto też obserwować Araujo, całkiem dobry zawodnik.

kuz

0

@amanter Ale odeszła im pensja Antoniusza, to też sporo. Joao tyle nie pobiera.

kuz

0

@PatrickoBarca Chyba zapytam o piguły jakie bierze :D Chciałbym być takim optymistą w życiu.

kuz

3

Będę jeszcze długo zazdrościł Atleti, jaki interes ubili na tym Felixie. Wymienili sobie starszego Griezmanna na młodego bardzo dobrego gracza, który z buta wchodzi z Ligę. Nie to, żebym odbierał Griezmannowi bo jest bardziej doświadczony i wciąż TOP, ale nic nie stracili sportowo na tej wymianie a nawet zyskali, Felix odmuli trochę tę drużynę.

kuz

0

Felix napoczyna Eibar :)

kuz

4

Abidal cały czas w telefon zapatrzony, chyba grubo działają incognito. Niby meczyk a tam na boku transfery dopinają.

kuz

3

Puig ma taki spokój w przyjęciu i rozegraniu, że aż się nie chce wierzyć. A teraz ta akcja, szkoda, że nie padła bramka.

kuz

0

Poratuje ktoś tym linkiem do Barcy B? Nigdzie na oficjalnych kanałach nie widzę.

kuz

0

@kuba4352r375 Poproszę też.

kuz

1

@4drian0 Wygląda jak jakiś pegazus po liftingu. Myślałem, że teraz bardziej w minimalizm się idzie.

kuz

0

@ViscaBarca123 Nie widzę na kanale BarcaTV? Jakiś link?

kuz

0

@PatrickoBarca Czyli z Keylora rezygnują? Czy wezmą dwóch?

kuz

4

@takisobiektos Ale taki smarkacz podchodzi i pluje? Gdybym to zobaczył to szybko bym go nauczył szacunku.

kuz

16

Na Wanda Metropolitano dalej bezczeszczą tablicę Griezmanna. Co za bydło.

kuz

0

@Veb1233 Wiem wiem, tylko podaję :)

kuz

24

Agencia News podaje, że dzisiaj zakończyło się badanie w klinice w Paryżu i Neymar musi przejść operację. O ile dobrze to przetłumaczyłem, bo może to też znaczyć, że Barca i PSG wznawiają operację.

kuz

0

@Skaramuczi Statystyki nie potwierdzają, żeby wymiatał. Widziałem i zajarałem się nim po meczu z Atleti w LM, bo Ronaldo zgarnął całą chwałę a to Bernadeschi tam zagrał mecz życia. Poza tym nic wielkiego. Kwestię pozycji na boisku pozostawiam bez komentarza bo to dramat u naszego Trenejro.

kuz

0

@danio1899 Za 170 będzie dopiero latem.

kuz

3

@Skaramuczi Kluczowy gracz Barcy 1 do 1 za średniaka?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?