@FC1899Barca Przewinęło się na twitterze, agencia news, która jest bardzo słabym źródłem. Ale o jutrzejszym ważnym wydarzeniu wspomniał już Aguilar a to może coś znaczyć.
Ciekawym jest, że lekarz Barcelony miał być dzisiaj obecny na badaniach Neymara, wyszło, że wszystko jest dobrze ale stopa nie jest do końca wyleczona.
0
@kamilo0066 Norbi prowadzi Jaka to melodia.
6
Beneditto to chyba razem z Valedreanasem ćpają bo wypisuje też, że na coś czeka.
0
@matijas Bo już wszystko jasne raczej.
1
Ostatni dzień okienka a Wy tu o koszu? Nie poznaję.
1
Zgwałciłem Twittera jak strona padła...
1
Pochettino, Klopp i Guardiola nominowani do The Best. PL zgarnia pulę.
2
@tbas W Buku ciągle bardzo mały i nie opłacalny kurs na Neya w Barcy.
0
@ProMILs wczoraj już było podejrzane, liczę na boom.
49
https://i.imgur.com/eE8aDXP.jpg
Saga z Neymarem :) Dobrej nocy.
0
@PuyolTheBest Poczekajmy 24h chłopaki.
0
@TR3YWAY Dziś się zakończy :)
2
@fart No co, świeżutki jest chłop, nie zmęczył go presezon. Teraz plusuje.
1
@Suzu Dlatego fajnie poczekać :D chociaż jakieś emocje w ostatni dzień.
0
@Transu96 Ja uważam, że w pierwszym presezonie Valverde ludzie z Madrytu podmienili go na jakiegoś sabotażystę, żeby nas ośmieszał w LM co sezon.
12
@wachaFCB Wierzę, że trzymali to do końca! :) Z resztą będzie ciekawszy dzień jak do końca zasieją niepewność.
0
@bartoszekkk Nie widzę nigdzie info.
1
@FC1899Barca Przewinęło się na twitterze, agencia news, która jest bardzo słabym źródłem. Ale o jutrzejszym ważnym wydarzeniu wspomniał już Aguilar a to może coś znaczyć.
1
Ciekawym jest, że lekarz Barcelony miał być dzisiaj obecny na badaniach Neymara, wyszło, że wszystko jest dobrze ale stopa nie jest do końca wyleczona.
2
I Książę z przytupem opuszcza meczyk :D
0
@Rewolucja123 Kononowicz zmienił pseudonim na Cr4zy? Ale wariat, chociaż nigdy ich jakoś nie oglądałem. To co z majorem teraz? Będzie nagrywał solo?
1
@Transu96 Sterlinga
2
Polecę klasykiem: "Liga będzie ciekawsza"
2
@NaFazieHitman Bo jest zaklepany za Neymara, tylko jutro to ogłoszą.
1
@FcBforever221 Parsknął bym srogo gdyby jutro było bum i Neymar przyszedł :D Tier 1 dla tego pana.
3
@SelloutCrowd Choćby klub któremu kibicujesz grał najsłabiej na świecie to porażka rywala zawsze cieszy.
4
Aguilar podaje, że Neymar jeszcze się nie poddał i w poniedziałek ma się dużo wydarzyć, nic nie jest jeszcze przesądzone, że zostanie w PSG.
0
@danio1899 Jeżeli Areola pójdzie za Navasa, to Keylor nr 1 a Rico zmiennik.
0
Chicharito w Sevilli :)
0
@SkN Pójdzie do PSG i uruchomi efekt domino. Znaleźli zastępstwo dla Neya i zmienią zdanie co do oferty. Huheuheu.
2
SkySports podaje, że Icardi może trafić do PSG w ostatni dzień okna transferowego.