kuz

0

@kamilo0066 Norbi prowadzi Jaka to melodia.

kuz

6

Beneditto to chyba razem z Valedreanasem ćpają bo wypisuje też, że na coś czeka.

kuz

0

@matijas Bo już wszystko jasne raczej.

kuz

1

Ostatni dzień okienka a Wy tu o koszu? Nie poznaję.

kuz

1

Zgwałciłem Twittera jak strona padła...

kuz

1

Pochettino, Klopp i Guardiola nominowani do The Best. PL zgarnia pulę.

kuz

2

@tbas W Buku ciągle bardzo mały i nie opłacalny kurs na Neya w Barcy.

kuz

0

@ProMILs wczoraj już było podejrzane, liczę na boom.

kuz

49

https://i.imgur.com/eE8aDXP.jpg

Saga z Neymarem :) Dobrej nocy.

kuz

0

@PuyolTheBest Poczekajmy 24h chłopaki.

kuz

0

@TR3YWAY Dziś się zakończy :)

kuz

2

@fart No co, świeżutki jest chłop, nie zmęczył go presezon. Teraz plusuje.

kuz

1

@Suzu Dlatego fajnie poczekać :D chociaż jakieś emocje w ostatni dzień.

kuz

0

@Transu96 Ja uważam, że w pierwszym presezonie Valverde ludzie z Madrytu podmienili go na jakiegoś sabotażystę, żeby nas ośmieszał w LM co sezon.

kuz

12

@wachaFCB Wierzę, że trzymali to do końca! :) Z resztą będzie ciekawszy dzień jak do końca zasieją niepewność.

kuz

0

@bartoszekkk Nie widzę nigdzie info.

kuz

1

@FC1899Barca Przewinęło się na twitterze, agencia news, która jest bardzo słabym źródłem. Ale o jutrzejszym ważnym wydarzeniu wspomniał już Aguilar a to może coś znaczyć.

kuz

1

Ciekawym jest, że lekarz Barcelony miał być dzisiaj obecny na badaniach Neymara, wyszło, że wszystko jest dobrze ale stopa nie jest do końca wyleczona.

kuz

2

I Książę z przytupem opuszcza meczyk :D

kuz

0

@Rewolucja123 Kononowicz zmienił pseudonim na Cr4zy? Ale wariat, chociaż nigdy ich jakoś nie oglądałem. To co z majorem teraz? Będzie nagrywał solo?

kuz

1

@Transu96 Sterlinga

kuz

2

Polecę klasykiem: "Liga będzie ciekawsza"

kuz

2

@NaFazieHitman Bo jest zaklepany za Neymara, tylko jutro to ogłoszą.

kuz

1

@FcBforever221 Parsknął bym srogo gdyby jutro było bum i Neymar przyszedł :D Tier 1 dla tego pana.

kuz

3

@SelloutCrowd Choćby klub któremu kibicujesz grał najsłabiej na świecie to porażka rywala zawsze cieszy.

kuz

4

Aguilar podaje, że Neymar jeszcze się nie poddał i w poniedziałek ma się dużo wydarzyć, nic nie jest jeszcze przesądzone, że zostanie w PSG.

kuz

0

@danio1899 Jeżeli Areola pójdzie za Navasa, to Keylor nr 1 a Rico zmiennik.

kuz

0

Chicharito w Sevilli :)

kuz

0

@SkN Pójdzie do PSG i uruchomi efekt domino. Znaleźli zastępstwo dla Neya i zmienią zdanie co do oferty. Huheuheu.

kuz

2

SkySports podaje, że Icardi może trafić do PSG w ostatni dzień okna transferowego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?