kuz

3

@norbi77 12 września.

kuz

15

@koszol Zależy, na jakiej stronie zapytasz.

kuz

1

Właśnie spalił mi się śmietnik pod blokiem na osiedlu w Olsztynie. Najlepsze, że zobaczyłem to dopiero jak puszki zaczęły strzelać.

kuz

1

@Suzu Chyba nagrodę Puszkarza :D

kuz

0

@4drian0 U Pepa za te wybryki to już by grał w rezerwach

kuz

2

@Chaoss Jak kariera to tylko PES w tym roku.

kuz

8

Pamiętajcie, jak wystawicie w pierwszym meczu w Fifie czy w PES rezerwy na pierwszy mecz w Copa Del Rey, bo jest tylko jeden bez rewanżu od tego sezonu. :D Ja się prawie przejechałem./

kuz

4

@Mns21 Po co Oblak miałby zmieniać siekierkę na kijek? Albo nawet na zapałkę?

kuz

0

@snoopdegie W hintach przed meczem wyczytałem, że czasami młodzi gracze mogą eksplodować z formą na kilka meczy a potem nic nie grać, więc może tak być z Aleną bo chłop czyści i dogrywa jak bóg.

kuz

2

W Pro Evo Gruby nakrywa Griezmanna czapką a Alena to kozak nad kozakami. :P

kuz

0

@4drian0 Tak było, nieporozumienie ale już wszystko jest wyjaśnione i znam swoje grzechy. :D

kuz

1

@Abuk 25zł na ich stronie, jak dla mnie grosze.

kuz

5

@ArdoFCB PES Universe

kuz

5

Ależ ten PES 2020 jest piękny, z licencjami to wszystko graficznie zmiata FIFĘ. Szkoda, że gameplay wciąż jest toporny trochę, ale to kwestia przyzwyczajenia. I ten Cruijff na ławce, miód dla oczu.

kuz

1

@norbi77 https://www.pesuniverse.com/pes-2020-option-file-membership/# Strona teraz muli ale z wiadomych względów, poczekać trzeba ale działa.

kuz

0

@norbi77 Jutro o 10 będzie dla ludzi z pakietem silver, a Gold który kosztuje 50 zł od razu po północy.

kuz

0

@norbi77 Te patche z YT są spoko, ale PES Universe to 20 zł raptem a masz aktualizację ciągłe, najlepsza jakość i WIELE WIELE nowości.

kuz

7

Podjąłem decyzję, PES 2020 zakupiony i teraz czekam do północy. Do tego za 20 zł patch od PESUniverse i jedziemy z tematem aż do premiery fifki a może i dłużej. :)

kuz

1

@Kubsoleon Ja walczę z własnymi myślami. Jestem człowiekiem FIFY od zarania dziejów ale PES w tym roku tak mnie kusi, że chyba się zdecyduję i dzisiaj nockę zarwę.

kuz

3

Nie ma to jak Chorwacja i zepsuty kupon po pierwszym meczu.

kuz

0

@Aaron10 Trochę nie pojmuję robienia na siłę takich filmów. Jeszcze żeby ten ktoś był wart takiej ekranizacji jak np. Magik. Zapoczątkował coś na Polskiej scenie itp a Chada? Z całym szacunkiem, ale był kryminalistą, miał bardzo brudną przeszłość i do tego problemy psychiczne. Film może i uświadomi kilka osób i dla fanów to na pewno fajna opcja, ale chodzi o samo stuganie go na Boga. No offence oczywiście.

kuz

0

@ArdoFCB Obstawiłem na Austrię. Po meczu ze Słowenią ciężko, żeby o 180 stopni się nasza gra zmieniła a Austria w niezłym gazie. Jeżeli wygramy to fajnie ale wątpie.

kuz

1

@ArterkHD One Vision i Tie Your Mother Down

kuz

4

@PawkoFCB Messi ma 94 a i tak dogoni go Mertesacker pomimo przewagi 20 metrów.

kuz

0

@ArdoFCB Gęb nie oglądasz ale to oni w większości decydują o tym co się dzieje w kraju. Unia ma bardzo duży wpływ.

kuz

3

@TheNekro94 Mi się pojawiła, zamknąłem i wszystko działa jak trzeba.

kuz

1

@MNSbEstEver Nie, bo paragon na preorder masz z Mexa, więc w Media nie mają prawa Ci wydać.

kuz

0

@amanter Ja myślę, że zatrybi z automatu. Zobaczymy!

kuz

1

@Ermitano Już niedługo Valencia pozna co znaczy gra kombinacyjna Leo i Greizmanna :P

kuz

0

@Rewolucja123 Czekałem na info od Ciebie od kilku godzin bo nie mam internetu, dzięki!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?