Pamiętajcie, jak wystawicie w pierwszym meczu w Fifie czy w PES rezerwy na pierwszy mecz w Copa Del Rey, bo jest tylko jeden bez rewanżu od tego sezonu. :D Ja się prawie przejechałem./
@snoopdegie W hintach przed meczem wyczytałem, że czasami młodzi gracze mogą eksplodować z formą na kilka meczy a potem nic nie grać, więc może tak być z Aleną bo chłop czyści i dogrywa jak bóg.
Ależ ten PES 2020 jest piękny, z licencjami to wszystko graficznie zmiata FIFĘ. Szkoda, że gameplay wciąż jest toporny trochę, ale to kwestia przyzwyczajenia. I ten Cruijff na ławce, miód dla oczu.
Podjąłem decyzję, PES 2020 zakupiony i teraz czekam do północy. Do tego za 20 zł patch od PESUniverse i jedziemy z tematem aż do premiery fifki a może i dłużej. :)
@Kubsoleon Ja walczę z własnymi myślami. Jestem człowiekiem FIFY od zarania dziejów ale PES w tym roku tak mnie kusi, że chyba się zdecyduję i dzisiaj nockę zarwę.
@Aaron10 Trochę nie pojmuję robienia na siłę takich filmów. Jeszcze żeby ten ktoś był wart takiej ekranizacji jak np. Magik. Zapoczątkował coś na Polskiej scenie itp a Chada? Z całym szacunkiem, ale był kryminalistą, miał bardzo brudną przeszłość i do tego problemy psychiczne. Film może i uświadomi kilka osób i dla fanów to na pewno fajna opcja, ale chodzi o samo stuganie go na Boga. No offence oczywiście.
@ArdoFCB Obstawiłem na Austrię. Po meczu ze Słowenią ciężko, żeby o 180 stopni się nasza gra zmieniła a Austria w niezłym gazie. Jeżeli wygramy to fajnie ale wątpie.
3
@norbi77 12 września.
15
@koszol Zależy, na jakiej stronie zapytasz.
1
Właśnie spalił mi się śmietnik pod blokiem na osiedlu w Olsztynie. Najlepsze, że zobaczyłem to dopiero jak puszki zaczęły strzelać.
1
@Suzu Chyba nagrodę Puszkarza :D
0
@4drian0 U Pepa za te wybryki to już by grał w rezerwach
2
@Chaoss Jak kariera to tylko PES w tym roku.
8
Pamiętajcie, jak wystawicie w pierwszym meczu w Fifie czy w PES rezerwy na pierwszy mecz w Copa Del Rey, bo jest tylko jeden bez rewanżu od tego sezonu. :D Ja się prawie przejechałem./
4
@Mns21 Po co Oblak miałby zmieniać siekierkę na kijek? Albo nawet na zapałkę?
0
@snoopdegie W hintach przed meczem wyczytałem, że czasami młodzi gracze mogą eksplodować z formą na kilka meczy a potem nic nie grać, więc może tak być z Aleną bo chłop czyści i dogrywa jak bóg.
2
W Pro Evo Gruby nakrywa Griezmanna czapką a Alena to kozak nad kozakami. :P
0
@4drian0 Tak było, nieporozumienie ale już wszystko jest wyjaśnione i znam swoje grzechy. :D
1
@Abuk 25zł na ich stronie, jak dla mnie grosze.
5
@ArdoFCB PES Universe
5
Ależ ten PES 2020 jest piękny, z licencjami to wszystko graficznie zmiata FIFĘ. Szkoda, że gameplay wciąż jest toporny trochę, ale to kwestia przyzwyczajenia. I ten Cruijff na ławce, miód dla oczu.
1
@norbi77 https://www.pesuniverse.com/pes-2020-option-file-membership/# Strona teraz muli ale z wiadomych względów, poczekać trzeba ale działa.
0
@norbi77 Jutro o 10 będzie dla ludzi z pakietem silver, a Gold który kosztuje 50 zł od razu po północy.
0
@norbi77 Te patche z YT są spoko, ale PES Universe to 20 zł raptem a masz aktualizację ciągłe, najlepsza jakość i WIELE WIELE nowości.
7
Podjąłem decyzję, PES 2020 zakupiony i teraz czekam do północy. Do tego za 20 zł patch od PESUniverse i jedziemy z tematem aż do premiery fifki a może i dłużej. :)
1
@Kubsoleon Ja walczę z własnymi myślami. Jestem człowiekiem FIFY od zarania dziejów ale PES w tym roku tak mnie kusi, że chyba się zdecyduję i dzisiaj nockę zarwę.
3
Nie ma to jak Chorwacja i zepsuty kupon po pierwszym meczu.
0
@Aaron10 Trochę nie pojmuję robienia na siłę takich filmów. Jeszcze żeby ten ktoś był wart takiej ekranizacji jak np. Magik. Zapoczątkował coś na Polskiej scenie itp a Chada? Z całym szacunkiem, ale był kryminalistą, miał bardzo brudną przeszłość i do tego problemy psychiczne. Film może i uświadomi kilka osób i dla fanów to na pewno fajna opcja, ale chodzi o samo stuganie go na Boga. No offence oczywiście.
0
@ArdoFCB Obstawiłem na Austrię. Po meczu ze Słowenią ciężko, żeby o 180 stopni się nasza gra zmieniła a Austria w niezłym gazie. Jeżeli wygramy to fajnie ale wątpie.
1
@ArterkHD One Vision i Tie Your Mother Down
4
@PawkoFCB Messi ma 94 a i tak dogoni go Mertesacker pomimo przewagi 20 metrów.
0
@ArdoFCB Gęb nie oglądasz ale to oni w większości decydują o tym co się dzieje w kraju. Unia ma bardzo duży wpływ.
3
@TheNekro94 Mi się pojawiła, zamknąłem i wszystko działa jak trzeba.
1
@MNSbEstEver Nie, bo paragon na preorder masz z Mexa, więc w Media nie mają prawa Ci wydać.
0
@amanter Ja myślę, że zatrybi z automatu. Zobaczymy!
1
@Ermitano Już niedługo Valencia pozna co znaczy gra kombinacyjna Leo i Greizmanna :P
0
@Rewolucja123 Czekałem na info od Ciebie od kilku godzin bo nie mam internetu, dzięki!