Suárez was caught on camera calling the assistant referee during the Granada game 'cono' or a 'cone' in English. If he meant coño, it translates to 'p*ssy' or 'c*nt'. It's unclear if if La Liga’s disciplinary committee will look into it. [as.com]
Boże, ale ten Suarez to jest typ. Gość zapomniał jak się gra w piłkę i stał się pajacem boiskowym, machającym rękami i krzyczącym przy każdej okazji. Raz w czas strzeli jakaś ładną bramkę na 100 zmarnowanych sytuacji i robi z Siebie wielką gwiazdę. Aktualnie po Dembele chyba jeden z najgorszych charakterów na boisku w składzie Barcelony.
@Adamski69 A czy to wyniki właśnie nie są najważniejsze? Wcześniej miał brak stylu ale broniły go wyniki... teraz nie ma stylu ani wyników. Nie wiem co się jeszcze musi stać ale i ciężko się to mówi ale jeżeli kolejna porażka przetrze oczy dla Bartomeu to biorę ją w ciemno, gorzej już być nie może a lepiej wcześniej wprowadzić świeżość niż czekać z tym do końca sezonu, bo jak ktoś tutaj pisał, możemy stracić dwa sezony.
Odpaliłem sobie mecz Barca - Villarreal w PESie i przegrałem 2:3. Nie wierzę, że to mówię, ale lepiej żeby tak się skończyło. Wtedy zmiana trenera i powiew świeżości + brak straconego sezonu, a przynajmniej połowa sezonu lepsza.
Szkoda bo liczyłem na Seville. Trudno, będzie trzeba wziąć się do roboty, a jeżeli tak będzie wyglądać nasza gra to do końca października Ernesto wyleci, nie widzę innej możliwości.
@nabial tym bardziej jak średniaki się murują w polu karnym lepiej zagrać na aferę i może coś wpadnie niż klepać wokół pola karnego bez skutku i o jakiś czas wpada strzał Messiego z daleka, jak się rywal zdekoncentruje.
2
Uratowali trochę twarz w tym momencie! Brawo!!!
0
@FafitFCB no ale przecież była już gala za LM...
1
@RonMes10 ciągle powtarzam że sam tego nie wygrał a to nagroda indywidualna i ciągle się rozczarowuje :)
17
Powinien wygrać Mats ale wiemy jak nas kochają na tych galach...
10
RAPINOE - Kluczowa zawodniczka ale w socjal mediach i w robieniu z Siebie idiotki, ten świat upada na pysk moi drodzy.
0
@InvictusQQ szukaj coś w stylu narzekanie, frustracja i ból.
15
Fair play dostanie Valverde za przepuszczenie Liverpoolu do finału.
7
Z twarzy taki żeński Modric :D
3
@Barca1992 Messi nic a nic nie rozumie a siedzi.
0
@Szpadla srebrnej piłki, złotej jest w grudniu
0
@bolinho89 na tym poziomie, w 100% racja
22
Pfff, przewrotek są dziesiątki a gola takiego jak Messi może zdobyć tylko on.
4
Weźcie mi tą Rapinoe z oczu, większej atencjuszki chyba aktualnie nie znam.
0
@NeroTFP zależy, bo Barca z mistrzem w 2020 to wiesz nowa dekada i pierwszy mistrz taki mało śmieszny żart, zwracam honor jeśli chodziło o siatkę.
0
@msmsms dekada to 10 lat więc nie wiem skąd to wziąłeś
2
@antylegionista bierz Cloudy i się nie zastanawiaj, reszta przy nich to shit totalny.
0
@kamilo0066 Alba akurat aż tak na nerwy nie działa jak Suarez, chociaż też pajacerkę odstawia.
15
Suárez was caught on camera calling the assistant referee during the Granada game 'cono' or a 'cone' in English. If he meant coño, it translates to 'p*ssy' or 'c*nt'. It's unclear if if La Liga’s disciplinary committee will look into it. [as.com]
Boże, ale ten Suarez to jest typ. Gość zapomniał jak się gra w piłkę i stał się pajacem boiskowym, machającym rękami i krzyczącym przy każdej okazji. Raz w czas strzeli jakaś ładną bramkę na 100 zmarnowanych sytuacji i robi z Siebie wielką gwiazdę. Aktualnie po Dembele chyba jeden z najgorszych charakterów na boisku w składzie Barcelony.
8
@Pitera27 mierzyć kroki chcesz, aplikacji poszukujesz? Mi band od xiaomi spraw sobie.
2
@kulek22 Gasi ładnie Polskie dziennikarzyny ten Vital, i bardzo dobrze!
2
Villarreal nie wygrało na CN od sezonu 2007/08. Ernesto, wiesz co masz robić!
52
Rodri po meczu z Norwich: "Po takim meczu w następnym spotkaniu po prostu zabijasz przeciwnika, zamierzamy to właśnie zrobić." City 8-0 Watford
Szkoda, że Valverde każe zabijać, ale nudą...
0
@JohnA Właśnie tego lepiej uniknąć...
0
@Adamski69 A czy to wyniki właśnie nie są najważniejsze? Wcześniej miał brak stylu ale broniły go wyniki... teraz nie ma stylu ani wyników. Nie wiem co się jeszcze musi stać ale i ciężko się to mówi ale jeżeli kolejna porażka przetrze oczy dla Bartomeu to biorę ją w ciemno, gorzej już być nie może a lepiej wcześniej wprowadzić świeżość niż czekać z tym do końca sezonu, bo jak ktoś tutaj pisał, możemy stracić dwa sezony.
0
Odpaliłem sobie mecz Barca - Villarreal w PESie i przegrałem 2:3. Nie wierzę, że to mówię, ale lepiej żeby tak się skończyło. Wtedy zmiana trenera i powiew świeżości + brak straconego sezonu, a przynajmniej połowa sezonu lepsza.
0
@matirix20 Z ciekawostek, UMA oznacza Ugliest Man Alive - Najbrzydszy żyjący człowiek :P
1
@neymarjr_143 szejk to ustawił wszystko, żeby znowu Neymara pokochali.
0
Szkoda bo liczyłem na Seville. Trudno, będzie trzeba wziąć się do roboty, a jeżeli tak będzie wyglądać nasza gra to do końca października Ernesto wyleci, nie widzę innej możliwości.
0
@damian16161212 najpierw sezonik Barcą, a potem jakieś zaplecze premier league albo ekstraklasa, wtedy już kilka sezonów i rozwój klubu.
0
@nabial tym bardziej jak średniaki się murują w polu karnym lepiej zagrać na aferę i może coś wpadnie niż klepać wokół pola karnego bez skutku i o jakiś czas wpada strzał Messiego z daleka, jak się rywal zdekoncentruje.