@Rzetafi ale pomyśl, że przeciwnik też się męczy i nie grają tam terminatorzy tylko ludzie. W drugiej połowie zabrakło im sił na taki pressing i rajdy z kontrą z własnej połowy.
Prawda jest taka, że jak zatrudnimy trenera z charyzmą który będzie ich opier**lał to po tygodniu w prasie przeczytamy o o obrażonym Messim, że szatnia jest zła na trenera i nie aprobuje Jego decyzji itp itd. tak to juz jest z gwiazdami.
Mocny strzał, kibice zamarli, a Erni kuca i się patrzy :D mógłby chociaż ręką machać na powrót albo coś, krzyknąć "Suarez grubasie" a ten nic a nic, patrzy jak w obrazek.
Conte wygrywa, nie popełniają jakichś błędów a drze się w nieboglosy i macha łapami jak chory, nasz trenerzyna stoi i się patrzy jak szpak... Dajcie jeden powód dla którego on powinien zostać.
@budel17 jaki progres? Grają na kontrę, a każdy inteligentny trener przeczyta Valverde bez problemu, tta Barca gra tak samo w każdym meczu, te same schematy a czasami Messi czy De Jong zaskoczą...
Kopią se chłopaki, fajnie jest, czasem coś strzelo a czasem straco i tak to leci powoli w tej Barcelonie. Po co taktyka i zaskoczenie, nowe pomysły, po co Suareza posadzić, dać nawet Pereza i Antka do ataku, po co takie wariacje? Kopią se chłopaki i się cieszą... Mam nadzieję, że ten trenerzyna nie będzie tu trzymany do końca sezonu...
@Katalończyk 99 dobry trener potrafi zmotywować zawodników, a nasi muszą robić kolację motywacyjną o dziwo bez sztabu trenerskiego. Źle się tam dzieje.
W każdym klubie słabe wyniki = zwalnianie trenera a nie zwalanie winy na zawodników, ale nieee u nas hurrrr durrr to nie wina trenera przecież nie można go zwalniać!!!
18
@FafitFCB na kolana i do pana :D
0
@Rzetafi ale pomyśl, że przeciwnik też się męczy i nie grają tam terminatorzy tylko ludzie. W drugiej połowie zabrakło im sił na taki pressing i rajdy z kontrą z własnej połowy.
5
@BARCA_FOR_EVER od 4 meczy chyba gra 90 minut :D
2
@Vgpl no właśnie dlatego powinien być rezerwowym wchodzącym na zmęczonego rywala, tak na 70 minutę.
0
@NemeZis93 raczej Messi ratuje, ta akcja to 90% Messi.
9
Każdy podchodzi do Messiego: "wymienisz koszulkę?" A ten: "won zajente!" :D
1
Messi ratuje dupę Valverde odcinek 175
0
Dembele sprincik i cyk, mięsień pęka :D
1
@l0Messini a jeszcze groźniejszy ze SCARem na Tilted Towers.
1
Prawda jest taka, że jak zatrudnimy trenera z charyzmą który będzie ich opier**lał to po tygodniu w prasie przeczytamy o o obrażonym Messim, że szatnia jest zła na trenera i nie aprobuje Jego decyzji itp itd. tak to juz jest z gwiazdami.
1
Mocny strzał, kibice zamarli, a Erni kuca i się patrzy :D mógłby chociaż ręką machać na powrót albo coś, krzyknąć "Suarez grubasie" a ten nic a nic, patrzy jak w obrazek.
2
Erni juz kuca :D karny i brak offsajdu jak nic.
2
Jak żyć?! Znowu pierwszy skład na dwa miesiące...
5
Suarez kurwa jeszcze jakieś pretensje, sory za słowa ale on jest tak żałosny, że nie da się inaczej.
5
Conte wygrywa, nie popełniają jakichś błędów a drze się w nieboglosy i macha łapami jak chory, nasz trenerzyna stoi i się patrzy jak szpak... Dajcie jeden powód dla którego on powinien zostać.
2
I po obwodzie do tyłu cyk z jednej strony na drugą, ale to jest żałosne.
0
@budel17 jaki progres? Grają na kontrę, a każdy inteligentny trener przeczyta Valverde bez problemu, tta Barca gra tak samo w każdym meczu, te same schematy a czasami Messi czy De Jong zaskoczą...
1
W której minucie kucnie? Jak stawiacie? :))
1
Kopią se chłopaki, fajnie jest, czasem coś strzelo a czasem straco i tak to leci powoli w tej Barcelonie. Po co taktyka i zaskoczenie, nowe pomysły, po co Suareza posadzić, dać nawet Pereza i Antka do ataku, po co takie wariacje? Kopią se chłopaki i się cieszą... Mam nadzieję, że ten trenerzyna nie będzie tu trzymany do końca sezonu...
0
@Katalończyk 99 dobry trener potrafi zmotywować zawodników, a nasi muszą robić kolację motywacyjną o dziwo bez sztabu trenerskiego. Źle się tam dzieje.
0
W każdym klubie słabe wyniki = zwalnianie trenera a nie zwalanie winy na zawodników, ale nieee u nas hurrrr durrr to nie wina trenera przecież nie można go zwalniać!!!
1
Był jakiś rekord najszybciej straconej bramki przez Barce na CN? Bo od 30 meczy nie przegraliśmy ale może Ernest chce więcej rekordów...
0
#ValverdeOut :(
1
@swiergol2 dzięki!
6
@Colon A jednak wszyscy tu jesteśmy dzięki temu, że oglądamy mecze Barcelony, nieprawdaż?
29
Dzisiaj się człowiek naoglądał dominacji, fajnego ofensywnego futbolu z pomysłem, a jutro qrfa znowu kucający patataj przy linii i gra bez pomysłu...
1
@Unique mi by dała, gdyby Real nie dał pewnej części ciała :)
0
@mr Barca nominacje dostanie i tyle.
0
@Naturopata mam podobnie...
0
Co Gnabriemu wyszedł mecz..