@Uukasz_93 Obrona to jest jakiś dramat :D Prostopadłe podania to dla moich obrońców zdecydowanie za dużo, w przeciwieństwie do obrońców przeciwnika. Oczywiście są mecze, że jest odwrotnie i Jego obrona nic nie gra, to chyba system sobie wybiera. :P
@bias Na pewno wygrałby ligę mistrzów, przynajmniej raz, i ogólnie trofeów miałby więcej + byłby bardziej doceniany w plebiscytach bo jednak Barca to większa marka od Bayernu.
@Arteek87 Grafika plusem, powolny gameplay minusem. Czasami też piłkarze mijają się z piłką bo komputer wybierze jeden cel i tego się trzyma, do tego spalone są trochę przesadzone, bo na mecz mam średnio 4 spalone 10 metrowe, zawodnik zostaje pod polem karnym przeciwnika i nie chce mu się wracać, w tym samym schemacie po kilka razy. Fifa też góruje, jeśli chodzi o zderzenia i kolizję, wydaję się, że w PESIE są może dwie albo trzy animacje w całej grze i ciągle się powtarzają. Jak wbiegasz w zawodnika to animacja jest taka sama za każdym razem. Jedyną opcją minięcia jest obieganie 4 metrowe obok obrońcy, wtedy może od tyłu zaatakować, i ta animacja też się powtarza.
@Bykunn Zawsze? :D Minęło może z 15 lat a nawet nie. Pokolenie trwa przynajmniej 20-30, więc na efekty w postaci spadającej liczby wyborców PISU tj. 60+ musimy poczekać.
@sebasek99 Ludzie przejmują się, że osoba, która jest znana z niczego została przyłapana z osobą, która jest znana z jeszcze bardziej niczego i żałosnego. Co za kraj...
Najsmutniejsze jest to, że chociaż się starają, wydają fajne spoty, na facebooku każdy udostępnia, że głosuje na konfederację czy kukiza, że PIS i PO to zło itp itd, to i tak każdy wie kto wygra te wybory. Zaraz ktoś powie, że jak tak się będzie myślało to nigdy nic się nie zmieni, ale ja idę głosować co wybory bo wierzę w zmianę, ale raczej na próżno, przynajmniej jeszcze przez jakieś jedno pokolenie nic tu się nie zmieni.
@mpolska25 Plan otumaniania społeczeństwa. Internet jest dla nich be, bo tutaj jest wolność słowa i każdy szuka i czyta to, co go interesuje a nie to co partia narzuca w TVP czy innym ścieku. To wcale nie jest niemożliwe, bo Polska stanie się takim zaściankowym krajem jak Korea Północna za rządów Kaczora i Rydzyka, do tego dążą.
@Phatro Tyle, że oni grają całkowicie defensywny futbol a my ani nie gramy dobrze w defensywnie ani w ofensywie prócz kilku przebłysków. Atletico ma styl, my go nie mamy.
Na chłodno, cieszą 3 punkty i dryg w drugiej połowie, ale załamuje to, że znowu zasłona dymna na jakiś czas bo geniusz Messiego i przebłyski dały cieszącą oko grę. Nagle nikt nie pamięta jak w pierwszej połowie większość kopała się po czole, a Inter trzema podaniami miał setkę w naszym polu karnym. Najlepszym jest to, że po wprowadzeniu Vidala wszystko wyglądało lepiej, nawet głąb by to zauważył i przyznał, a na Seville wyjdzie Busi, jestem przekonany. Drugą sprawą jest to, co pisałem wcześniej. Zmiana trenera zmianą, ale gdyby tu przyszedł taki Conte czy inny gość z jajami to zaraz było by głośno w prasie i mediach jak to Messi jest niezadowolony bo każą mu wracać i biegać w destrukcji, jak to smutni są Suarez i Busquets, że siedzą na ławce i w ogóle jaka zła atmosfera w szatni bo trener wywrócił wszystko do góry nogami i jest niewygodny dla co niektórych. Messi to geniusz i najlepszy piłkarz w historii, ale czasami brakuje właśnie Jego walki w defensywie. Antek jaki jest taki jest ale walczy jak szalony o odzyskanie a Messi sobie po prostu truchta, tak wiem, jemu wolno bo wyczaruje potem dwie magiczne akcje i wygra nam mecz, ale jak widać w przeszłości nie zawsze to się udaje. Kolejną sprawą jest gra tylko na Messiego co dzisiaj raziło trochę w oczy u np. Dembele. Ciągle szukał na siłę Argentyńczyka mając kilka lepszych wariantów, każda akcja przechodzi przez Messiego a ten często pakuje się w drybling z trzema graczami i traci piłkę, bo uda mu się raz na 10 takich dryblingów przejść wszystkich w ostatnim czasie. Niby to Inter osłabł w drugiej połowie, ale zmiana Vidala tez dużo wniosła i jeżeli nie potrafią wyciągnąć takich prostych wniosków, to ja nie wiem co robi sztab Ernesta w przerwach między meczami. Dobranoc.
@Barca_Big_Moment Tylko, że topowe drużyny nie padną w 60 minucie meczu ze zmęczenia i będą cisnąć nas do końca, nie w każdym meczu będziemy mieli tyle farta i Ter Stegen na czele z Messim nie uratują punktów i dupy, o wyjazdach już nie wspominam bo szkoda strzępić klawiatury.
1
@Uukasz_93 Obrona to jest jakiś dramat :D Prostopadłe podania to dla moich obrońców zdecydowanie za dużo, w przeciwieństwie do obrońców przeciwnika. Oczywiście są mecze, że jest odwrotnie i Jego obrona nic nie gra, to chyba system sobie wybiera. :P
0
@bias Na pewno wygrałby ligę mistrzów, przynajmniej raz, i ogólnie trofeów miałby więcej + byłby bardziej doceniany w plebiscytach bo jednak Barca to większa marka od Bayernu.
0
@sidzej Sam głosuję na konfederację, ale ta przeróbka tego pseudo-hitu to jest dramat, dno i wodorosty dla gimbazy, niestety.
1
@Arteek87 Grafika plusem, powolny gameplay minusem. Czasami też piłkarze mijają się z piłką bo komputer wybierze jeden cel i tego się trzyma, do tego spalone są trochę przesadzone, bo na mecz mam średnio 4 spalone 10 metrowe, zawodnik zostaje pod polem karnym przeciwnika i nie chce mu się wracać, w tym samym schemacie po kilka razy. Fifa też góruje, jeśli chodzi o zderzenia i kolizję, wydaję się, że w PESIE są może dwie albo trzy animacje w całej grze i ciągle się powtarzają. Jak wbiegasz w zawodnika to animacja jest taka sama za każdym razem. Jedyną opcją minięcia jest obieganie 4 metrowe obok obrońcy, wtedy może od tyłu zaatakować, i ta animacja też się powtarza.
0
@sebasek99 Mówisz, że gimb raper to jakaś persona godna szacunku czy uwagi? No chyba, że mówisz o tym tym...
0
@Bykunn Zawsze? :D Minęło może z 15 lat a nawet nie. Pokolenie trwa przynajmniej 20-30, więc na efekty w postaci spadającej liczby wyborców PISU tj. 60+ musimy poczekać.
3
@sebasek99 Ludzie przejmują się, że osoba, która jest znana z niczego została przyłapana z osobą, która jest znana z jeszcze bardziej niczego i żałosnego. Co za kraj...
0
Najsmutniejsze jest to, że chociaż się starają, wydają fajne spoty, na facebooku każdy udostępnia, że głosuje na konfederację czy kukiza, że PIS i PO to zło itp itd, to i tak każdy wie kto wygra te wybory. Zaraz ktoś powie, że jak tak się będzie myślało to nigdy nic się nie zmieni, ale ja idę głosować co wybory bo wierzę w zmianę, ale raczej na próżno, przynajmniej jeszcze przez jakieś jedno pokolenie nic tu się nie zmieni.
5
@Alan985 Poczekaj do rewanżowego meczu w 1/4 albo 1/2 LM, teraz raczej nie przejdzie.
0
@kenneth99 Ci pseudo zawodnicy, gdyby nie machali rękoma tylko wrócili za nim, może nie stracili by bramki. Ahhh ten nowoczesny futbol...
3
@mpolska25 Plan otumaniania społeczeństwa. Internet jest dla nich be, bo tutaj jest wolność słowa i każdy szuka i czyta to, co go interesuje a nie to co partia narzuca w TVP czy innym ścieku. To wcale nie jest niemożliwe, bo Polska stanie się takim zaściankowym krajem jak Korea Północna za rządów Kaczora i Rydzyka, do tego dążą.
0
@TR3YWAY U mnie to norma już od dwóch przynajmniej lat :d
0
@TR3YWAY
->2019
-> Korzystanie z internetu bez Adblokera
26
@Konias4318 Ja trafiłem tylko taką...
https://fifadataba.com/images/cards/3950.png
0
@kenneth99 Przeciętny wyborca PiS na pewno zobaczył o co chodzi haha :D
0
@Serek Pan Jacek Laskowski :)
0
@kenneth99 Ciężko po tym zdjęciu stwierdzić o co chodzi jak ktoś nie oglądał wiadomości :D
1
@kenneth99 To było takie nieostre czy to Twój aparat?
6
Dajcie jakiś filmik albo screena z tych przeprosin, bo wiedziałem, że coś odwalą a nie chce mi się włączać tego ścieku :P
5
@Mesi12 Na pewno zrobią to tak, żeby jak najmniej wyrazić skruchę i przegraną w sądzie :) Już najwyższy o to zadbał.
1
@MartiNJ11 Leo już powinien zaczynać grać na ŚPO, ma drybling i podania, ale powoli brakuje szybkości.
3
@Rewolucja123 w Barcelonie Coutinho podał by do Messiego nawet jakby ten był kryty na skrzydle. :)
0
Jakiś kibic United wytłumaczy ten skład United? Alkmaar to ich najmocniejszy rywal przecież, i to na wyjeździe?
0
@BigShaq no raczej miało bo nie ma lewej nogi, wczoraj raz dośrodkował lewą i wiadomo jak tk wyglądało.
0
@Deraxium to teraz racjonalnie było by wstawienie Gryzaka na pozycji Vidala na Seville.
1
@Phatro Tyle, że oni grają całkowicie defensywny futbol a my ani nie gramy dobrze w defensywnie ani w ofensywie prócz kilku przebłysków. Atletico ma styl, my go nie mamy.
7
Na chłodno, cieszą 3 punkty i dryg w drugiej połowie, ale załamuje to, że znowu zasłona dymna na jakiś czas bo geniusz Messiego i przebłyski dały cieszącą oko grę. Nagle nikt nie pamięta jak w pierwszej połowie większość kopała się po czole, a Inter trzema podaniami miał setkę w naszym polu karnym. Najlepszym jest to, że po wprowadzeniu Vidala wszystko wyglądało lepiej, nawet głąb by to zauważył i przyznał, a na Seville wyjdzie Busi, jestem przekonany. Drugą sprawą jest to, co pisałem wcześniej. Zmiana trenera zmianą, ale gdyby tu przyszedł taki Conte czy inny gość z jajami to zaraz było by głośno w prasie i mediach jak to Messi jest niezadowolony bo każą mu wracać i biegać w destrukcji, jak to smutni są Suarez i Busquets, że siedzą na ławce i w ogóle jaka zła atmosfera w szatni bo trener wywrócił wszystko do góry nogami i jest niewygodny dla co niektórych. Messi to geniusz i najlepszy piłkarz w historii, ale czasami brakuje właśnie Jego walki w defensywie. Antek jaki jest taki jest ale walczy jak szalony o odzyskanie a Messi sobie po prostu truchta, tak wiem, jemu wolno bo wyczaruje potem dwie magiczne akcje i wygra nam mecz, ale jak widać w przeszłości nie zawsze to się udaje. Kolejną sprawą jest gra tylko na Messiego co dzisiaj raziło trochę w oczy u np. Dembele. Ciągle szukał na siłę Argentyńczyka mając kilka lepszych wariantów, każda akcja przechodzi przez Messiego a ten często pakuje się w drybling z trzema graczami i traci piłkę, bo uda mu się raz na 10 takich dryblingów przejść wszystkich w ostatnim czasie. Niby to Inter osłabł w drugiej połowie, ale zmiana Vidala tez dużo wniosła i jeżeli nie potrafią wyciągnąć takich prostych wniosków, to ja nie wiem co robi sztab Ernesta w przerwach między meczami. Dobranoc.
9
@Barca_Big_Moment Tylko, że topowe drużyny nie padną w 60 minucie meczu ze zmęczenia i będą cisnąć nas do końca, nie w każdym meczu będziemy mieli tyle farta i Ter Stegen na czele z Messim nie uratują punktów i dupy, o wyjazdach już nie wspominam bo szkoda strzępić klawiatury.
40
@Adamski69 "Nikt go przez cały sezon nie przedryblował." :P
18
@FafitFCB na kolana i do pana :D