kuz

1

@Jordi10 Nie chce mi się na to patrzyć, porażka totalna.

kuz

1

@takisobiektos Za to, że postawiłem czystą Romę. klasyk.

kuz

4

Cytując footrolla: "Srajtaśma i Barca na wyjeździe, do dupy, żal patrzeć a i tak ma wzięcie." W punkt jak nic :D Cytat tygodnia.

kuz

1

@SeeleyBooth Ostatnio płatki na mleku koniecznie na ciepło i w sumie jeszcze wędlinka z warzywkami w środku też się wkręciła :D

kuz

0

@dzagos Teraz Wolfsberger na remis cyk i będę happy.

kuz

1

Basakeshir i Wolfsberger, jedni bilans 1-5 drudzy 5-1, overek jak się patrzy a tu remis 0-0... EDIT. wywołałem to strzelili :D

kuz

2

@TheNekro94 Śmiechłem i to srogo. :D

kuz

4

@Gaucho Valverde ładujący Messiego mocą z poza światów.

kuz

0

@victor Dostali się posłowie PiS z 3 tysiącami głosów, a nie dostali się posłowie z 15 tysiącami głosów. Ta cała Metoda D'Hondta jest trochę bez sensu.

kuz

2

@GeFcIo Miałem go na wypożyczenie na 5 meczy i przy Gabrielu Jesusie jako drugi napastnik się sprawdzał, przytrzyma piłkę, jest silny i ma dobre wykończenie. Jak drugi napastnik jest szybkim dryblerem to duet idealny.

kuz

0

@Colon Poprzeczka z Atleti i tak mina: "Milimetry, następnym razem wpadnie."

kuz

7

@DonMatteo901 On ma taki marketing, że jeden mu się uda na 50 i będzie Wielki Ronaldo goleador z wolnych, mistrz świata w tej dziedzinie.

kuz

1

@Chwytliwy Dlaczego żenujący? Może źle zrozumiałeś ale po prostu dziwię się, że po takich upadkach jakie zaliczają wychodzą cało.

kuz

1

@Chwytliwy Ja to się zawsze dziwie, że oni po jednej takiej inscenizacji wracają potem do ringu. :D

kuz

1

@SkN Tu nie chodzi o jedno podanie, fakt, Messi jest genialny, ale Jego unikanie gry z Dembele czy Griezmannem bije po oczach. Często zbyt pochopnie decyduje się na drybling z 4 przeciwnikami zamiast na podanie do wolnego kolegi.

kuz

6

@jachuu9 "MIELIŚMY SZCZĘŚCIE", nie chce mi się przytaczać poprzednich wywiadów ale też wbijał takie ciche szpilki. Skoro szczęście to raczej nie świetna taktyka trenera, cnie?

kuz

73

Frenkie De Jong: "We were lucky that we won."

Nie wiem czy macie takie wrażenie, ale w każdym wywiadzie Franek próbuje przemycić, że coś jest nie tak w tej drużynie i jako jedyny "po cichu" krytykuje trenera. Reszta klepie się po plecach.

kuz

2

@adambądkowski93 Sabitzer bez dwóch zdań.

kuz

0

@El Ronaldinho Lepiej by zagrał atak Ansu - Ruiz - Perez niż te "kolesiostwo" no może zamiast Ruiza Griezmann.

kuz

0

@Janiama Z przebiegu meczu mieliśmy dwie może trzy dobre sytuacje przeciwko około 15 Prażan. Dramat.

kuz

0

@Janiama Jest niespodzianką, Slavia powinna wygrać.

kuz

7

Barcelona powinna to spotkanie PRZEGRAĆ. Prażanie byli dużo lepsi i ich gra oraz duch walki był godny podziwu. Zmiana Griezmanna zamiast Suareza to parodia, obecność Busquetsa w drugiej połowie to kolejna parodia. Messi w ostatnich 15 minutach pokazał, że poza Suarezem nie widzi świata. Z tym trenerem skończymy Ligę Mistrzów na 1/8 finału jak tylko trafi się lepszy taktycznie zespół. Dobranoc.

kuz

4

Messi hahahaha takie sytuacje 3 na 1 to jest dramat, nie wierzę w to co widzę.

kuz

13

Obrona Częstochowy ze Slavią Praga, trzymajcie mnie niedźwiedzie. To się nie dzieje.

kuz

0

@njuerr nie zablysnales

kuz

1

Messi traci, podskakuje i sobie idzie, ale to jest irytujące.

kuz

0

Ten trener to parodia. Nie chce się tego oglądać dalej...

kuz

0

To co, Griezmann schodzi?! :DDDD

kuz

2

Komentator jak Burneika.
"Takie pojedynki lubi hehe, na wslizgu szysko hehe"

kuz

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?