@victor Dostali się posłowie PiS z 3 tysiącami głosów, a nie dostali się posłowie z 15 tysiącami głosów. Ta cała Metoda D'Hondta jest trochę bez sensu.
@GeFcIo Miałem go na wypożyczenie na 5 meczy i przy Gabrielu Jesusie jako drugi napastnik się sprawdzał, przytrzyma piłkę, jest silny i ma dobre wykończenie. Jak drugi napastnik jest szybkim dryblerem to duet idealny.
@SkN Tu nie chodzi o jedno podanie, fakt, Messi jest genialny, ale Jego unikanie gry z Dembele czy Griezmannem bije po oczach. Często zbyt pochopnie decyduje się na drybling z 4 przeciwnikami zamiast na podanie do wolnego kolegi.
@jachuu9 "MIELIŚMY SZCZĘŚCIE", nie chce mi się przytaczać poprzednich wywiadów ale też wbijał takie ciche szpilki. Skoro szczęście to raczej nie świetna taktyka trenera, cnie?
Nie wiem czy macie takie wrażenie, ale w każdym wywiadzie Franek próbuje przemycić, że coś jest nie tak w tej drużynie i jako jedyny "po cichu" krytykuje trenera. Reszta klepie się po plecach.
Barcelona powinna to spotkanie PRZEGRAĆ. Prażanie byli dużo lepsi i ich gra oraz duch walki był godny podziwu. Zmiana Griezmanna zamiast Suareza to parodia, obecność Busquetsa w drugiej połowie to kolejna parodia. Messi w ostatnich 15 minutach pokazał, że poza Suarezem nie widzi świata. Z tym trenerem skończymy Ligę Mistrzów na 1/8 finału jak tylko trafi się lepszy taktycznie zespół. Dobranoc.
1
@Jordi10 Nie chce mi się na to patrzyć, porażka totalna.
1
@takisobiektos Za to, że postawiłem czystą Romę. klasyk.
4
Cytując footrolla: "Srajtaśma i Barca na wyjeździe, do dupy, żal patrzeć a i tak ma wzięcie." W punkt jak nic :D Cytat tygodnia.
1
@SeeleyBooth Ostatnio płatki na mleku koniecznie na ciepło i w sumie jeszcze wędlinka z warzywkami w środku też się wkręciła :D
0
@dzagos Teraz Wolfsberger na remis cyk i będę happy.
1
Basakeshir i Wolfsberger, jedni bilans 1-5 drudzy 5-1, overek jak się patrzy a tu remis 0-0... EDIT. wywołałem to strzelili :D
2
@TheNekro94 Śmiechłem i to srogo. :D
4
@Gaucho Valverde ładujący Messiego mocą z poza światów.
0
@victor Dostali się posłowie PiS z 3 tysiącami głosów, a nie dostali się posłowie z 15 tysiącami głosów. Ta cała Metoda D'Hondta jest trochę bez sensu.
2
@GeFcIo Miałem go na wypożyczenie na 5 meczy i przy Gabrielu Jesusie jako drugi napastnik się sprawdzał, przytrzyma piłkę, jest silny i ma dobre wykończenie. Jak drugi napastnik jest szybkim dryblerem to duet idealny.
0
@Colon Poprzeczka z Atleti i tak mina: "Milimetry, następnym razem wpadnie."
7
@DonMatteo901 On ma taki marketing, że jeden mu się uda na 50 i będzie Wielki Ronaldo goleador z wolnych, mistrz świata w tej dziedzinie.
1
@Chwytliwy Dlaczego żenujący? Może źle zrozumiałeś ale po prostu dziwię się, że po takich upadkach jakie zaliczają wychodzą cało.
1
@Chwytliwy Ja to się zawsze dziwie, że oni po jednej takiej inscenizacji wracają potem do ringu. :D
1
@SkN Tu nie chodzi o jedno podanie, fakt, Messi jest genialny, ale Jego unikanie gry z Dembele czy Griezmannem bije po oczach. Często zbyt pochopnie decyduje się na drybling z 4 przeciwnikami zamiast na podanie do wolnego kolegi.
6
@jachuu9 "MIELIŚMY SZCZĘŚCIE", nie chce mi się przytaczać poprzednich wywiadów ale też wbijał takie ciche szpilki. Skoro szczęście to raczej nie świetna taktyka trenera, cnie?
73
Frenkie De Jong: "We were lucky that we won."
Nie wiem czy macie takie wrażenie, ale w każdym wywiadzie Franek próbuje przemycić, że coś jest nie tak w tej drużynie i jako jedyny "po cichu" krytykuje trenera. Reszta klepie się po plecach.
2
@adambądkowski93 Sabitzer bez dwóch zdań.
0
@El Ronaldinho Lepiej by zagrał atak Ansu - Ruiz - Perez niż te "kolesiostwo" no może zamiast Ruiza Griezmann.
0
@Janiama Z przebiegu meczu mieliśmy dwie może trzy dobre sytuacje przeciwko około 15 Prażan. Dramat.
0
@Janiama Jest niespodzianką, Slavia powinna wygrać.
7
Barcelona powinna to spotkanie PRZEGRAĆ. Prażanie byli dużo lepsi i ich gra oraz duch walki był godny podziwu. Zmiana Griezmanna zamiast Suareza to parodia, obecność Busquetsa w drugiej połowie to kolejna parodia. Messi w ostatnich 15 minutach pokazał, że poza Suarezem nie widzi świata. Z tym trenerem skończymy Ligę Mistrzów na 1/8 finału jak tylko trafi się lepszy taktycznie zespół. Dobranoc.
4
Messi hahahaha takie sytuacje 3 na 1 to jest dramat, nie wierzę w to co widzę.
13
Obrona Częstochowy ze Slavią Praga, trzymajcie mnie niedźwiedzie. To się nie dzieje.
0
@njuerr nie zablysnales
1
Messi traci, podskakuje i sobie idzie, ale to jest irytujące.
0
Ten trener to parodia. Nie chce się tego oglądać dalej...
0
To co, Griezmann schodzi?! :DDDD
2
Komentator jak Burneika.
"Takie pojedynki lubi hehe, na wslizgu szysko hehe"
1
Komentarz usunięty przez użytkownika