@matirix20 Specjalnie po tym komentarzu obejrzałem kilka filmów Friza, i stwierdzam, że nie robi z Siebie błazna i nie czuć takie żenady jak u większości naszych jutuberów więc w sumie niech sobie nagrywa.
@Kleps0n przy premierze nie miał, a teraz to pewnie dwa miesiące zajmie aktualizacja. Ja dodałem go sam, mogłem chociaż dać mu fajne panowanie i szybkość dać.
Pique "W pierwszych 4 miesiącach Enrique też graliśmy słabo a potem wygraliśmy tryplet." Niech ktoś mu powie, że to trzeci sezon Valverde w takim stylu.
2
@AllBundy Ależ złoty troll :D
1
@AllBundy Olisadebe?
1
@matirix20 Specjalnie po tym komentarzu obejrzałem kilka filmów Friza, i stwierdzam, że nie robi z Siebie błazna i nie czuć takie żenady jak u większości naszych jutuberów więc w sumie niech sobie nagrywa.
7
@bixmix
1
@Kuczek Przecież to budżetowe słuchawki, czego tu oczekiwać po najniższym modelu JBL na BT?
14
@MikusBarca Kiedy 7 księżyców spotyka się na linii pasa Oriona
2
@puyol_presidend5
5
@BarcaInfo Na początku filmu pomyślałem, że patrzą na Niego i myślą "Co on ku*wa pier**li?" A potem tłumacz się załączył...
1
"istna wieża Babel, tak jak Ryan Babel" padłem
13
@BueN0 bo Messi sie nie nadaje na kapitana, koniec kropka. To nie ten typ charakteru.
0
@Kleps0n przy premierze nie miał, a teraz to pewnie dwa miesiące zajmie aktualizacja. Ja dodałem go sam, mogłem chociaż dać mu fajne panowanie i szybkość dać.
5
Costa jak ja Cię szanuje, kupon żyje
0
@jeyx77x dopóki nie ma 17 lat nie mogą go dodać, możesz zrobić to sam
0
@Veb1233 zależy z kim do pary, Ramos do szybszego obrońcy a Varane do wolniejszego.
0
Sukcesem Barcy w tych czasach jest wyjście z grupy... Kiedyś mierzyliśmy w tytuł.
0
@sebo939 dziwnie, zaczynaliśmy z bvb i zawsze kończyliśmy z tym co zaczynaliśmy, czemu w tym sezonie jest inaczej?
0
@sebo939 a to nie gramy pierw w Mediolanie?
2
Inne drużyny mają charakter, my przegrywając 1-3 zamykamy się w sobie a trener nie robi nic. Ba, nawet prowadząc 2-0 robimy dokładnie to samo.
3
@Barca_Big_Moment ahh juz myślałem, że się przejęzyczy i powie sezony zamiast mecze...
1
@dmcteam slavia*
2
@ArdoFCB leżałem już w łóżku ale i tak położyłem się ze śmiechu.
1
Offsajd Lozano a Marciniak puszcza grę, Messi był na bardziej minimalnym spalonym i gola nie było. Nie rozumiem tego Varu.
31
Pique "W pierwszych 4 miesiącach Enrique też graliśmy słabo a potem wygraliśmy tryplet." Niech ktoś mu powie, że to trzeci sezon Valverde w takim stylu.
9
Dziwne, że jeszcze nie było białych chusteczek. Kibice muszą zareagować i wymusić odejście Valverde. Sam nie odejdzie a zarząd jest ślepy.
2
Messi wygląda jakby chciał zaje**ć Valverde a podobno szatnia jest za trenerem...
1
Ja się z roboty spieszyłem na remis z wielką Slavią na Camp Nou... DRAMAT
0
Griezmann: musimy wyciągnąć wnioski i poprawić błędy, to nie może tak wyglądać
To: dalej tak wygląda.
0
Podajcie jeden logiczny powód tej zmiany? Czemu nie da pograć Aleni?
3
Nico Schulz - https://www.futwiz.com/assets/img/fifa20/faces/200536.png
Dawid Ogrodnik, Polski aktor - https://bi.im-g.pl/im/40/d6/dd/z14538304V,Dawid-Ogrodnik.jpg
Jak widać pogrywa sobie w Dortmundzie i jeszcze w filmach Polskich :P
2
@ArterkHD gdyby się dało to za 10k bym od Ciebie kupił :D