kuz

2

@AllBundy Ależ złoty troll :D

kuz

1

@AllBundy Olisadebe?

kuz

1

@matirix20 Specjalnie po tym komentarzu obejrzałem kilka filmów Friza, i stwierdzam, że nie robi z Siebie błazna i nie czuć takie żenady jak u większości naszych jutuberów więc w sumie niech sobie nagrywa.

kuz

7

kuz

1

@Kuczek Przecież to budżetowe słuchawki, czego tu oczekiwać po najniższym modelu JBL na BT?

kuz

14

@MikusBarca Kiedy 7 księżyców spotyka się na linii pasa Oriona

kuz

2

kuz

5

@BarcaInfo Na początku filmu pomyślałem, że patrzą na Niego i myślą "Co on ku*wa pier**li?" A potem tłumacz się załączył...

kuz

1

"istna wieża Babel, tak jak Ryan Babel" padłem

kuz

13

@BueN0 bo Messi sie nie nadaje na kapitana, koniec kropka. To nie ten typ charakteru.

kuz

0

@Kleps0n przy premierze nie miał, a teraz to pewnie dwa miesiące zajmie aktualizacja. Ja dodałem go sam, mogłem chociaż dać mu fajne panowanie i szybkość dać.

kuz

5

Costa jak ja Cię szanuje, kupon żyje

kuz

0

@jeyx77x dopóki nie ma 17 lat nie mogą go dodać, możesz zrobić to sam

kuz

0

@Veb1233 zależy z kim do pary, Ramos do szybszego obrońcy a Varane do wolniejszego.

kuz

0

Sukcesem Barcy w tych czasach jest wyjście z grupy... Kiedyś mierzyliśmy w tytuł.

kuz

0

@sebo939 dziwnie, zaczynaliśmy z bvb i zawsze kończyliśmy z tym co zaczynaliśmy, czemu w tym sezonie jest inaczej?

kuz

0

@sebo939 a to nie gramy pierw w Mediolanie?

kuz

2

Inne drużyny mają charakter, my przegrywając 1-3 zamykamy się w sobie a trener nie robi nic. Ba, nawet prowadząc 2-0 robimy dokładnie to samo.

kuz

3

@Barca_Big_Moment ahh juz myślałem, że się przejęzyczy i powie sezony zamiast mecze...

kuz

1

@dmcteam slavia*

kuz

2

@ArdoFCB leżałem już w łóżku ale i tak położyłem się ze śmiechu.

kuz

1

Offsajd Lozano a Marciniak puszcza grę, Messi był na bardziej minimalnym spalonym i gola nie było. Nie rozumiem tego Varu.

kuz

31

Pique "W pierwszych 4 miesiącach Enrique też graliśmy słabo a potem wygraliśmy tryplet." Niech ktoś mu powie, że to trzeci sezon Valverde w takim stylu.

kuz

9

Dziwne, że jeszcze nie było białych chusteczek. Kibice muszą zareagować i wymusić odejście Valverde. Sam nie odejdzie a zarząd jest ślepy.

kuz

2

Messi wygląda jakby chciał zaje**ć Valverde a podobno szatnia jest za trenerem...

kuz

1

Ja się z roboty spieszyłem na remis z wielką Slavią na Camp Nou... DRAMAT

kuz

0

Griezmann: musimy wyciągnąć wnioski i poprawić błędy, to nie może tak wyglądać
To: dalej tak wygląda.

kuz

0

Podajcie jeden logiczny powód tej zmiany? Czemu nie da pograć Aleni?

kuz

3

Nico Schulz - https://www.futwiz.com/assets/img/fifa20/faces/200536.png
Dawid Ogrodnik, Polski aktor - https://bi.im-g.pl/im/40/d6/dd/z14538304V,Dawid-Ogrodnik.jpg

Jak widać pogrywa sobie w Dortmundzie i jeszcze w filmach Polskich :P

kuz

2

@ArterkHD gdyby się dało to za 10k bym od Ciebie kupił :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?